Opinie o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gama Service Market Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama Service Market Sp. z o.o. w Szczecin

TomaszZ

Tym razem ja mam do Państwa pytanie dotyczące naszej Gamy, może ktoś bardziej doświadczony będzie wiedział. Sytuacja u nas na sklepie wygląda tak, że teraz dostawy przyjeżdżają bardzo spore jak to w sezonie wakacyjnym. Gadając z personelem sklepu moja pomoc na pewno mocno by się im przydała. Problem w tym, że mam przyznane "aż" 4 godziny na każdą dostawę. I stąd moje zastanowienie, jak są przyznawane te godziny? Gama je przyznaje samemu jak chce, czy Rossmann też może naszymi godzinami zarządzić dodawać je lub ujmować? Dodam, że rozmawiałem z kierowniczką sklepu i ona mi powiedziała, że to Gama daje godziny i oni nic nie mogą z tym zrobić, mam przyznane 4 godziny to tak musi zostać. Czy rzeczywiście tak jest jak kierowniczka Rossmanna mówi?

@TomaszZ

Godziny na dostawy daje Rossmann, gamma nic tutaj nie ma do gadania

@Prawie były

To teraz jestem mocno zmieszany. Wydawało mi się że to tylko Gama właśnie przydziela godziny, bo patrząc na to z boku to Rossmann ma swoich pracowników na etacie a my od dostaw jesteśmy tylko pomocnikami z Gamy. W takim wypadku wychodzi na to, że Rossmann robi wiele osób w konia ucinając godziny.

@TomaszZ

Godziny są uzależnione od obrotu sklepu. Do tego musisz się przyzwyczaić że jesteś najemnikiem za grosze

@Prawie były

W takim razie dzięki za wytłumaczenie. Praca przy dostawach jest jednym z kilku rzeczy na których zarabiam, więc nie nazwałbym siebie "najemnikiem za grosze", w dodatku pracuje w Gamie prawie 3 lata, więc do wielu rzeczy jestem już przyzwyczajony. Co do kwestii przyznawania godzin to pewnie masz racje, że są zależne od obrotu sklepu, z tym, że są one strasznie nierówne, bo raz zdarza się miesiąc gdzie człowiek ma 60 godzin, a w następnym np 32, a przecież obroty sklepu co miesiąc są raczej na podobnym poziomie.

@TomaszZ

Obroty jak i plany nigdy nie są na stałym poziomie ma na to wpływ wiele czynników:akcje, kwartały itd itd wiele by pisać ale nie w tym rzecz. Też śmigam na tych dostawach już parę ładnych lat i mam inną stałą pracę. O ile stawka była w miarę ok to na dziś to za tą pracę to jednak grosze, dla porównania kierowa który ma wpisane w papiery pomoc przy rozładunku czyli de facto parę minut roboty i to pewnie przy kuwetach ma z automatu 50zł dodatku od rossmanna więc policz ile Ty musisz czasu spędzić przy dostawie aby tyle wyjść. Generalnie teraz już przyjęło się tak że cokolwiek gdzieś robisz coś ekstra dostajesz tą stówę a rękę. Tutaj musisz przerobić całą noc bez jakiegokolwiek dodatku aby tyle mieć. Ci do godzin minimum na dostawie to 4 i na mniej cię rossmann ściągnąć nie może i na tym trochę zaczynają bazować. Co do najemnika to więc jak nazwać osobę która odwala najgorszą robotę i nawet nie wie ile godzin w miesiącu przepracuje? Co do etatów to też pracownice nie koniecznie muszą mieć cały etat te godziny również się zmieniają. Trochę już na tych sklepach przeżyłem i wiem że zdąża się że kierowniczki specjalnie tną godziny na dostawę gammie aby mieć więcej dla swoich pracowników. I tak można wiele jeszcze pisać, najlepsi są Ukraińcy na szkoleniach bo się już więcej nie pokazują zresztą nie tylko oni Pozdrawiam

@Prawie były

No niestety tak wygląda sytuacja na umowach zlecenie, że nie wiesz co przyniesie nowy miesiąc. Generalnie nie narzekam, trafiłem na sklep w małym mieście gdzie dostawę rozkładamy w dzień, w dodatku robię praktycznie to samo co personel Rossmanna, więc na szczęście nie jestem tylko panem od czarnej roboty, dźwigania. Będąc nieraz na zastępstwie w dużym mieście na nocnej dostawie rzeczywiście jest udręka i wysiłek, więc tutaj się z tobą zgodzę, że wtedy jest człowiek zwykłym poganiaczem za grosze w stosunku do wykonywanej fizycznej roboty. Również pozdrawiam

JEST
@TomaszZ

Sklepy wysokoobrotowe teraz mają mnóstwo godzin, wydaje mi się że ogólnie teraz nie ma problemu z godzinami , w koncu się ruszyło , ja wyciągam ostatnio 85 godzin na jednym sklepie na dostawach .

@JEST

Rzeczywiście na lipiec jest sporo godzin. W moim przypadku jest ich dwa razy więcej względem czerwca czy maja. Zobaczymy czy taka ilość godzin utrzyma się w dłuższym czasie...

Xxzy

Opinia na temat nie Szczecina, lecz Lublina. Miałam styczność z agencjami, ale ta wypadła najgorzej. Pomijając fakt, że nie zostałam poinformowana o wielu rzeczach dotyczących grafiku, to kompetencje osoby zatrudniającej są wątpliwe. Nikomu nie będę polecać współpracy, ponieważ spotkało mnie wiele nieprzyjemności, mimo iż problemów z mojej strony nie było, ale jednak druga strona nie potrafi poszanować pracownika

blankaass

czy jest duży problem z wypowiedzeniem umowy? ile czasu przed najlepiej napisać koordynatorowi, że chce odejść? 2 tygodnie?

Kari
@blankaass

Mój pracodawca mówił, że jeśli zadzwonię właśnie tak 2 tygdonie przed tym jak chcę odejść to wszystko na spokojnie będzie można załatwić, więc chyba nie byłoby dużych problemów

Kari
@blankaass

dodam może jeszcze, że w gama service zatrudniona jestem w innym mieście niż Szczecin, ale powinno być raczej podobnie

Xyz

Pytanie inne niż covidowe. Jak jesteście traktowani przez pracowników Rossmanna? Czy rozmawiacie z nimi, kolegujecie się czy pracujecie bez rozmowy wykonując same polecenia? Czy jako inna firma jesteście traktowani gorzej?

@Xyz

Pracowałem nieraz w kilku sklepach będąc np na zastępstwie i nigdy nie doświadczyłem jakiejś pogardy tylko dlatego, że jestem "panem od dostaw z gamy". Relacje generalnie są normalne, jednych lubi się bardziej innych mniej, jak to w życiu, wszystko zależy jak kto nawiązuje kontakty. Choć z drugiej strony wiadomo, że jeśli ktoś pracuje w danym sklepie 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin to nie będzie miał tak zażyłych relacji jak pracownicy Rossmana między sobą, którzy widują się w pracy codziennie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gama Service Market Sp. z o.o. na stanowisko Praca dodatkowa dla mężczyzn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gama Service Market Sp. z o.o.?

waldi

Nie ma podstawy tylko jest stawka godzinowa. ile godzin wyrobisz tyle dostaniesz wypłaty.

SweetBerry

Ja na kasie miałam 20 brutto na godzinę A do ręki bez chorobowego dostawalam dokładnie 15,15 zł na godzinę.

@SweetBerry

hej,to ty pisalas ze dostalas w zeszlym roku postojowe?

kisiel98

Bardzo miło wspominam pracę z 2019. Kontakt z pośrednikiem bez problemu tak samo wypłaty

Gabriela
@kisiel98

Czy mógłbyś dodać ile mniej więcej wynosiły te wypłaty? :D Zastanawiam się na jaką pensję można liczyć w Gama Service Markecie. Może ktoś z aktualnych pracowników mógłby dać znać?

Agula
@Gabriela

To zależy ile ma się godzin przepracowanych ????

@Gabriela

stawka godzinowa prawdopodobnie jest 18.30 brutto od stycznia tego roku dla osób pracujących tylko na zlecenie,a dla osób ucząćych może być 18.30 na rękę

@rosmanka

Mam 19 brutto po odjęciu wszystkiego co to chore państwo zabiera i bez PPK mam 14.37

rosmanka

czy ktoś składał wniosek o postojowe w ostatnim czasie?

:))

Czy ktoś może dać kotakt do fimy bo nidzie nie mogę znaleś? Firma nie wysłała pita a kondnator nie odbiera tel?

@:))

914328500 Gama Sczecin

Bklo
@:))

Też nie otrzymałem żadnego pitu + dostałem dzisiaj wypowiedzenie umowy wysłane mailem :)

wrosmanka

mam pytanie ,czy ktoś dostał umowę z firmą Top kasjer? a wcześniej miał z gamą

Iwi
@wrosmanka

To ta sama firma, tylko nazwa inna takie spółki córki czy jakby to nazwać ją miałam umowę z jedną i drugą. Top kasjer - kasa , gama - dostawa ... Top kasjer lepszy pod względem stawki - zatrudniając się w 2019 w top kasjer dostałam 20zł/h później doskakując jako gama na dostawy (dodatkowe godziny) miałam już biedniejsze 17zł/h w tamtym roku

Xyz

Witam, powiedzcie mi ponieważ w umowie zawartej z gamą jest napisane, że przez najbliższy okres sam Rossmann nie może mnie zatrudnić, jednak bardzo bym chciala i jestem dogadana z kierownikiem. Czy da się to jakoś dogadać, obejść z Gamą? Czy Rossmann podpisuje wtedy jakies może porozumienie z Gamą?

Queenwixa
@Xyz

Źle ci w Gamie? Za miesiac juz będą umowy na czas nieokreślony. I w Rossmannie już nie dostaniesz 18brutto

Sweety
@Xyz

Z tego co. Się orientuję nie ma takiej możliwości bo sama bylam zainteresowana tematem ale próbować zawsze można. Jest pół roku karencji po rozwiązaniu umowy z gama.

pracownik dostaw
@Xyz

Chyba chodzi o to że kierownik sklepu chciałby być cwańszy i zatrudnic sobie juz doświadczona osobę. A zapomina ze najpierw ktos musi znaleźć pracownika zatrudnic itd. Jak kierownik sklepu taki cwany to niech sam sobie da ogłoszenie, szuka i zatrudnia pracownika a nie być cwaniakiem i zabrać gotowca :)

Ann

wszystko się da:)

Anonimus
@Xyz

W zasadzie nie rozumiem takiego parcia na pracę w rossmannie. Być może ta lojalka z gama to dobra okazja na zmianę miejsca pracy. Praca jest ciężka, ciężki jest też klient. W kadrach chaos, na zatowarowaniach po 12 godzin nawet posiłków nie dają. W ciągu 10 lat się wszystko bardzo pozmieniało, na gorsze. Za nieobecność z powodu choroby potrafią zabrać premie kwartalna i premie inwentaryzacyjną. Sama praca za najniższą krajową + nadgodziny.

Assss
@Xyz

udało Ci się może przejść z gamy do rosmanna?

Annii
@Assss

tak, ja przeszłam

Bec
@Annii

Mozesz cos wiecej napisac? Co trzeba zrobic?

Karo
@Annii

Czy moge dowiedzieć sie jak to zrobilas? To nie takie proste

Anii
@Karo

Tutaj jest prosta odpowiedź, jak się kierownik sklepu uprze to da rady. Tylko musi to on załatwiać wyżej z regionalnym i ten gdzieś tam argumentuje dlaczego ta akurat osoba ma przejść. U mnie tak było ja sama nic nie załatwiałam, do tego chyba też ważne jest podejście do sprawy koordynatora z gamy- mój nie robił problemu, zresztą z tego co mi wiadomo to nie byłam jedyną która tak przechodziła. Był tylko jeden warunek jakaś przerwa pomiędzy umowami musiała być ale duuużo krótsza niż te zapisane, zresztą niezgodnie z prawem 6 miesięcy

PaulaPaula

Hej. Czy ktoś z was już dostał dostęp do platformy w celu pobrania pit? Mój były koordynator nic nie wie na ten temat ????

Abcd
@PaulaPaula

Właśnie niewiem jak to zrobić może ktoś się orientuje i napiszę z góry dzięki

Abcd
@PaulaPaula

Jak pobrać ten PIT? Podpowie ktoś....

bb
@PaulaPaula

musisz wejść na email który podałaś w zgodzie i tam poszukaj wiadomość z gamy a potem to już łatwo.

Trx98

Hej wszystkim :) Mam pytanie odnośnie współpracy gamy z Rossmannem. Czy jest tu ktoś z Olsztyna albo okolic i może powiedzieć czy Rossmann z końcem stycznia zakończył współpracę z gamą na terenie Olsztyna? Z góry dziękuję za odpowiedź.

gość
@Trx98

Tak ja jestem z OLSZTYNA. Ani razu nie byłem w pracy w lutym i co dalej z tym nie wiem

Franciszek

@Bogdan a to nie dostajecie od razu takiego info, gdzie kierować takie i inne tego typu dokumenty ?

Bogdan

Ktoś wyśle lub wie gdzie znajdę e-mail do złożenia wypowiedzenia z pracy?

Sylwia

Mam pytanie dotyczące osób zatrudnionych jako kasjer sprzedawca w Rossmannie. Czy z Was zrezygnował Rossmann, tłumacząc że nie ma godzin dla swoich pracowników? Czy ktoś jest w takiej sytuacji ? i co z osobami na dostawach?

@Sylwia

Jestem na dostawach. W moim sklepie nie ma już na kasie nikogo z gammy. Od nowego roku jest mniej godzin i jeden dzień wycieli dostawę były 4 na tydzień są 3. Ogólnie straszna lipa się zrobiła z godzinami. W styczniu może wyciągnę z 45. To i tak sukces. Pozdrawiam.

Sylwia
@waldi

waldi a z jakiego województwa jesteś?

@Sylwia

Wielkopolska

@waldi

@waldi z ciekawości, jaką stawkę macie przy dostawie? Bo pracuje od 2 lat i stawka hmm nie zmienia się :)

@Paweł

19 BRUTTO ALE WSZYSTKO MI ODCIĄGAJĄ OK. 14 NA RĘKĘ

Zatrudniając się w 2019 roku, gdzie ogólnokrajowa najniższa godzinowa wynosiła 14,70 brutto - stawka na dostawach była atrakcyjna. Minęły dwa lata i stawka stoi w miejscu, gdzie najniższa godzinowa wynosi już 18,30 brutto... Czy z osób chodzących na dostawy posiada ktoś stawkę brutto 20 PLN i więcej? Ogólnie nie mam żadnych problemów z firmą czy sklepami w których pracuje na zleceniu więc do dorobienia mogę polecić.

pozdro

Pracowałem dwa miesiące, praca fizyczna wyładowywanie towaru na półki, magazyn. Jak nie masz ustalonego stałego rossmana, to będą cię rzucać, tam gdzie mają lukę- czyli zazwyczaj w słabe godziny lub miejsce oczywiście za dojazd nic nie dostaniesz a popracujesz zazwyczaj 4h w porywach do 8. Do wypłat zarzutu nie było, u mnie wychodziło 14,5zł za godzinę. Za jeden miesiąc zarobiłem 420zł.

TomaszZ

Popytałem konkretne osoby i niestety postojowe na ten moment się nie należy nikomu z nas. Problemem nie jest w tym przypadku Gama, ale nasz rząd, który 15 grudnia wprowadził nową tarczę antykryzysową i ona nie uwzględnia postojowych dla umów zlecenie ani nawet dla osób na etacie. Także musimy czekać na nową tarczę, która wesprze ludzi na umowach zlecenie, albo uciekać z tego tonącego statku

Wera

Witam :) W firmie gama service zaczęłam pracować we wrześniu 2020. Jestem studentką dlatego pomyślałam sobie ,że fajnie będzie dorabiać sobie żebym mogła odkładać pieniądze na przyszłą edukację. Teoretycznie byłam dogadana z koordynatorką,że grafik będzie dopasowany do mojego planu na uczelni , benefity, promocje blablabla okazało się ,że to wszystko bujda :). Koordynatorka pisała wtedy gdy nie mogłam np.w czasie zajęć ,że mam się stawić np. za godzinę w konkretnym Rossmanie w moim mieście(Olsztyn) i oczywiście musiałam odmawiać. Najlepsze jest to ,że pisałam jej jak wygląda mój plan zajęć :). Taka naprawdę to mogłam pracować tylko kilka razy w miesiącu a jak nawet zmieniałam swoje plany albo specjalnie opuściłam wykład ,żeby móc iść do pracy to koordynatorka pisała w tym momencie ,że zmiana powiedzmy od godz 14 do 20 jest nieaktualna mimo,że pisałam jej ,że mogę być w tych godzinach. I w ten sposób w grudniu pracowałam tylko 2 razy . Teraz mamy 7 stycznia, nie pracowałam ani razu. Kontakt z koordynatorką jest beznadziejny, nie odpisuje na smsy gdy się pytam czy na ten albo na inny tydzień będzie coś miała. Porażka ogólnie.

black

Hej, czy ktoś z Was składał na własną rękę wniosek o postojowe? I jak dostaliście?

@black

Zastanawia mnie, w jaki sposób w ogóle pracownikom Gamy ma przysługiwać postojowe? Posiadamy umowę-zlecenie. w dodatku Rossmann cały czas jest otwarty. Obcięte godziny nie upoważniają do wypłacenia postojowego...

@TomaszZ

Na marginesie jak ktoś widział ten wniosek na PUE ZUS to wie że trzeba tam wpisać kwotę dochodu za miesiąc z waszej umowy-zlecenia. Ciekawe co wpiszecie bo w umowie jest chyba tylko stawka godzinowa. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Gama Service Market Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gama Service Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama Service Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gama Service Market Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Pl. Jana Kilińskiego 3
    71-414 Szczecin

Gama Service Market Sp. z o.o.