Opinie o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Maripol Meble Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. w Kobylnica

Grazia Nowy wpis

Witam. chłopak szuka pracy jako tapicer i przyznam, że myślałam, że odszukam jakieś ogłoszenia w sieci. mam jednak z tym problem. Pisaliście o nowych osobach w zeszłym roku. w tym też ktoś będzie potrzebny na produkcje?

Ona Nowy wpis

Dobrze że przyjęli parę młodych osób...daje to energię dla nas wszystkich.A chłopaki się starają i jest oki..Fajnie się tu pracuję.

Monika Nowy wpis

Widziałam, że jedna Pani pisała o naborach dla kiero od produkcji i faktycznie tez widziałam to ogłoszenie w necie. nie było ponawiane, wiec ktoś chyba na stale się przyjął? Czy na produkcji zmieniły się jakkolwiek warunki od tego czasu? Padło tez stwierdzenie, że niektórym się może nie chcieć pracować. Czy do dziś dorzucono cokolwiek na motywację?

Wojtas Nowy wpis

Ja pracuję w transporcie na dziale Szwalnia nie narzekam fajni ludzie super kierowniczka także gadają tylko osoby którym się nie chce pracować

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Maripol Meble Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Marzena

Hej, była informacja w lipcu, że nabory są wstrzymane. Jaki był co do tego powód tak naprawdę i czy do dziś już wszystko jest ok? Widziałam, że z pół roku temu szukali do firmy kierownika produkcji. Jak obecnie praca na takim stanowisku może tu wyglądać i czemu nie brali kogoś z awansu?

Zainteresowany pracą Technolog

Jestem zainteresowany pracą technologa. Dobre zarobki? Jak atmosfera pracy? Jest tam jakiś program wdrażania pracownika?

@Zainteresowany pracą Technolog

Atmosfera bardzo dobra. Wszystkiego nauczy Cię kierownik działu technologicznego wysokiej klasy specjalista w branży mebli tapicerowanych. Aplikuj.

Fizyczny

Wolne żarty gościu jest kierownikiem technologów a zielonego pojęcia nie ma o produkcji mebli. Pytania zadaje takie jakby do przedszkola chodził. Teraz się uczy etykiety produkcyjne czytać.

@
@Fizyczny

Bo to prawda

Monia

Witam. Mam pytanie odnosnie pracy w firmie. Czy sa moze aktualnie przyjecia do pracy? Jesli tak to na jakie stanowiska. Z gory dziękuję :)

@Monia

Przyjęcia do pracy są tymczasowo wstrzymane

Co wchodzi w socjal Maripol Meble Polska Sp. z o.o.?

Wielkie nic????

Wczasy pod gruszą, świąteczne premie, dofinansowania dojazdów

Nowa

Witam. Interesuje mnie praca na produkcji co się tam robi w jakich godzinach i jaka stawka. I czy to prawda ze w maripolu jest praca na akord? Proszę o odpowiedź.

@Nowa

Praca na produkcji jest podzielona na akord/stawkę godzinową/pensje stałą. Godziny pracy 6-14, dział krojenia materiału 6-14/14-22. W zakładzie są działy : Magazyn stelaży, stolarnia, klejenie pianki, magazyn pianki, magazyn techniczny, magazyn tkanin, szwalnia/krojenie materiału, szkółka szwaczek, tapicernia.

Marzena

Jeśli podnoszone są co jakiś czas to ile razy do roku można się tego spodziewać?

@Marzena

Nie liczyłbym na więcej niż raz do roku

Marzena

Rozumiem, a indywidualnie ludzie po podwyżkę przychodzą czy raczej nie praktykuje się tego tutaj?

Praca
@Marzena

Raczej nie. Wola sie nie odzywac, by nie byc nie wygodnym ogniwem.

@Praca

Wygodnym ogniwem? Chodzi o to, że szefostwo może to jakoś wykorzystywać?

Jak wyglądają zarobki? Jest ktoś w stanie powiedzieć w liczbach? Ile zarabia się na produkcji, ile zarabia technolog?

@Zainteresowany

A które stanowisko bardziej by Cię interesowało i jakich widełek właściwie oczekujesz?

Nowa
@Marzena

Produkcja. Czy to prawda ze jest akord ? Jakiś socjal dodatki do dojazdów cos takiego???

Czesław
@Nowa

Wcześniej pisano, że akord. Wiele innych niepochlebnych rzeczy również dodano, czy prawdziwych nie wiem, nie znam firmy. A Ty coś o nich wiesz? W sensie, czy warto tam składać cv?

@Marzena

Chciałbym podjac zatrudnienie na produkcji, jakie sa stawki i czy sa zatrudnienia. Mianowicie chodzi mi o prace produkcyjne, czy sa wolne stanowiska

@Nowa

Prawda jest akord, socjal i dodatki do dojazdów również.

Inna

A czy sa moze zatrudnienia, czy nadal wstrzymane?

@Inna

Zawsze warto złożyć CV, na pewno nie zaszkodzi :)

Zależy od stanowiska. Stanowiska akordowe mają stałą stawkę niezależnie od stażu pracy, a od ilości wyrabianej normy Akordowej. Podnoszone są co jakiś czas na całym zakładzie na raz. Stanowskia godzinowe/pensje stałe to osobny temat.

Dlaczego odmawiaja kandydatą i przyjmują tylko po znajomości? Od wielu dni aplikuje i nie mogę się dostać a wiem że przyjmują innych? Brak szacunku.

Danuta
@Kandydat

Może są jakieś specjalne wytyczne, które trzeba spełniać, a Ty ich nie spełniasz?

Prac.
@Kandydat

Aktualnie szukali kierowcow, tlumacza niemieckiego, jak i mechanika- czy na takie pokrewne stanowisko. Wiec na jakie stanowisko aplikowales?

fred
@Prac.

ktoś wie jaki jest numer do kadr? pani na recepcji ciągle mnie zbywa i nie wiem czy przyjmą mnie do pracy.

Pracownica
@fred

Aktualnie nie ma zatrudnień w firmie.

@Pracownica

No to na co ona tak właściwie aplikuje? I skąd wie, że innych biorą normalnie?

Dawny Pracownik

Nie polecam tego zakładu. Tam nic sie nie zmienia poza ludzmi. Kadry tez sie zmieniły. Bedac w tej pracy to mozna sie poczuć jak na migracji za kasa. Wszystkie jezyki swiata... Atrakcyjne warunki? to chyba dla nich jak sie ogłaszali, biorac ukraincow i wszystkie narodowosci swiata. Dyrekcja, specjalistka HR, kadry profesionalnie potrafia tylko sprowadzac tania sile robocza i nawijac makaron na uszy. Firma jak to bylo glosno, ma gdzies pracownika tylko efekt koncowy. Firma na kadrowo glinianych nóżkach zalezna od taniej sily roboczej.

WW

Praca jest na akord, jest to praca fizyczna i troche ciężka, jesli ktos nie boi sie pracy fizycznej, akordowej to powinien dac radę.

@WW

A jak wynagradzany aktualnie jest ten akord?

Prac.
@Marzena

Zaczyna sie poczatkowo od najnizszej krajowej + premie jakspelnisz warunki. Potem dopiero decyduja czy idzie sie na akord, musza wiedziec czy ktos jest w stanie wyrobic. Kazde stanowisko ma inne stawki akordowe, ale to decyduja mistrzowie czy ktos sie nadaje by isc juz na akord

Czy rozmowa rekrutacyjna w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tetiana

Pan Kierownik zakładu rozmawia po angielsku bardzo dobrze.

Rozczarowanie

Praca w maripolu na stanowisku szwaczka bardzo ciężka a zarobki małe na rozmowie kierownik obiecuj tylko dobre premie to wszystko kłamstwa żeby zarabiać w tej firmie tzeba wyrabiać akord 100 procent normy która ciężko jest wyrobić tylko zdrowie można stracić premie dostają nieliczni, kto się podlizuje pani kierownik atmosfera okropna plotkarstwo obłuda i niesprawiedliwość nie polecam tam się zatrudnić wszyscy z tamtą uciekają

Hucwa

Jak wygląda praca na akord przy pakowaniu mebli? Wyplata w jakich przedziałach?

Wojtek

Nikt z pracowników tutaj nie zagląda ?

Zostaw merytoryczną opinię o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. - Kobylnica

• Jak się pracuje w Maripol Meble Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maripol Meble Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maripol Meble Polska Sp. z o.o.?

Maripol Meble Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jana Kilińskiego 1
    76-251 Kobylnica

Maripol Meble Polska Sp. z o.o.