Opinie o Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. w Tajęcina

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. w Tajęcina

Kierownictwo firmy Bernacki

Szanowni Państwo W odpowiedzi na komentarze zamieszczane w ostatnich miesiącach na portalu Go Work pragniemy poinformować, że są one krzywdzące dla naszej firmy i pracujących w niej osób. Z przykrością stwierdzamy, że sytuacje opisywane przez kilku byłych pracowników firmy są przedstawiane w sposób tendencyjnie złośliwy i nierzetelny. Często wręcz mijają się z prawdą, przez co budują fałszywy obraz atmosfery i warunków pracy w naszej organizacji. Przypominamy, że każda osoba, która czuje się realnie pokrzywdzona przez naszą organizację mą otwartą drogę formalną do dochodzenia swoich praw. Od lat w naszym działaniu bazujemy na pracowitości, zaangażowaniu, uczciwości oraz szacunku dla drugiej osoby. Są to fundamenty stałego rozwoju naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że osoby podzielające te wartości dobrze odnajdują się w naszej organizacji i a współpraca jest źródłem dużej satysfakcji, także finansowej. Z poważaniem Kierownictwo firmy Bernacki Industrial Services sp. z o.o.

Byli pracownicy Beinse
@Kierownictwo firmy Bernacki

Szanowni Państwo, jak Państwu nie wstyd stawiać się w roli ofiary? Komentarze są krzywdzące? Pokrzywdzona to była dziewczyna w 11 tygodniu ciąży której kierownictwo firmy Bernacki Industrial Services sp. z o.o. nie przedłużyło umowy, zostawiając ją na lodzie. Jak czują się byli pracownicy którzy są zwalniani pod koniec dnia pracy. Bez jakichkolwiek wcześniejszych sygnałów, a nawet z zapewnieniami że firma zwalniać nie zamierza. Zwalniany czeka w sali konferencyjnej aż pozostali pracownicy wyjdą z pracy i już więcej z nimi nie można mieć kontaktu. Oszukiwani są ci, którym składane są obietnice gdy są przyjmowani do pracy ale te obietnice nigdy nie są dotrzymywane. Mówicie, że w firmie nie ma nadgodzin żeby ich nie płacić tym którzy muszą siedzieć po godzinach bo się nie wyrabiają, oczywiście nadgodzin nie wolno wpisywać na liście obecności. A to wszystko odbywa się w białych rękawiczkach niby zgodnie z prawem ale w sposób nieludzki poniżając drugiego człowieka z przekonaniem że dla kilku stówek nikt nie będzie podawał firmy do sądu. WSTYD że się tu wypowiadacie.

Joanna

Wiecie coś o rekrutacji do działu sprzedaży? Czy jest szansa, że odbędzie się jeszcze w 2022 roku.. I jakie są możliwości finansowe na juniorskim stanowisku?

Oki

Premia uznaniowa, ok, a kto uznaje, że ktoś dostanie pensję? To przełożony, HR czy szef firmy? Kto takie decydje podejmuje?

Operator obrabiarek CNC ma jakąś stałą umowę w ogóle ? Dziwi mnie że nikt jeszcze nie zapytał o to a po samym ogłoszeniu nie wiadomo na ile się dokładnie jest przyjmowanym, ja akurat nie szukam niczego na chwilę to chcę wiedzieć.

Łysy Nowy wpis

Właśnie zwolnili wszystkich operatorów. Taki prezent na święta. Nie ma tutaj stabilności

@Łysy

Gdzie można doszukać się potwierdzenia tego, że operatorów faktyczne na dzień dzisiejszy nie ma? też kiedyś rozważałem jedna z ofert i faktycznie nie było określone na ile bierzecie. są teraz jakieś przestoje?

Kandydat Nowy wpis

Ktoś wie dlaczego ta firma ma stronę internetową trochę po polsku a trochę po niemiecku? To polska firma? Jakie maja benefity? Doplaty do posiłków/dojazdów? Faktycznie płacą lepiej czy trzba wyrobić dużo nadgodzin. Jakies szkolenia dla pracowników alboi imprezy integracyjne?

Dawniej było lepiej? Przynajmniej ktoś chyba tak słyszał, skoro wzmianka o tym pojawiła się teraz w jednym z komentarzy. Ale jeśli już to pod jakim względem mogło być lepiej? Ja akurat do Jasionki miałbym blisko, dlatego tym CNC się interesuje. za dojazdy i tak nie dopłacają? A są inne benefity?

OPTECH

Mieli wiecej roboty to było lepiej, mieli też wiecej maszyn które wyprzedali coś tam kupili nowego ale to już nie tyle. Podejście do ludzi podobno też się zmieniło a jak mówisz że odchodzisz bo coś ci się zmieniło to jesteś wróg.

A jeszcze parę dni temu została dodana oferta na obrabiarki. Właśnie zauważyłem te wypowiedź Byłych Pracowników. Co natomiast z tymi aktualnymi? Czemu o tych warunkach dla CNC nikt niczego już nie pisze? Widzę, że nawet w listopadzie się ktoś jeszcze o cos w tym zakresie pytał. Macie jakieś podwyżki teraz na przełomie roku?

OPTECH

Dodają oferty bo co chilę ktoś odchodzi. Ogólnie trudne warunki bo na 3 zmiany a na nocce sam siedzisz. Z kasą szału nie ma mimo obietnic na rozmowie i się tarują. Mnie skusili rozwojem w automatyzacji ale nic z tych rzeczy nie mialo miejsca. Można znalezć lepszą robotę z wieksza kasą. Poza tym robota jak inna słyszałem że dawniej bylo lepiej.

Aplikowałeś do Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. na stanowisko Starszy technolog - programista? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Diebold Nixdorf
Kierownictwo firmy Bernacki

Byli pracownicy Beinse
@Kierownictwo firmy Bernacki

Siemka, wzięli już człowieka na tego operatora obrabiarek CNC? Tak patrzę, że wisi ogłoszenie, ale sprzed szesnastu dni. No to w sumie też nie jakoś dużo. Stawki nawet nie podali w nim, wiadomo ile płacą obecnie? Najlepiej do ręki od razu, żeby było podane.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

10 kolejnego miesiąca.

Cześć, a jeszcze tak tylko dopytam, co z zaliczkami dla przykładu? Byłyby możliwe? i jeśli jeszcze temat finansów podtrzymujemy to czy opcjonalne są pożyczki pracownicze?

Co do premii już nikt się nie wypowiedział? Ciekawe czemu. upewniam się, bo ja dla przykładu w aktualnej ofercie dla operatora CNC nie widzę wcale wzmianki o prowizjach czy tez właśnie premiach. Jest tylko napisane, że wynagrodzenie powyżej rynku. Zgadza się? o jaką aktualną kwotę? I czy warto złożyć cv?

Frezer

Jeśli chcesz pracować w czterobrygadówce to śmiało. Premie są uznaniowe. Jeśli stwierdzą, że chcą dać to dają jeśli nie to nie. Na pewno nie dostaniesz żadnej premii jak powiesz, że odchodzisz z pracy. Wyjdzie ci więcej niż płacą inni bo dostaniesz obowiązkowy dodatek za pracę w godzinach nocnych i niedzielę.

Joanna

Kama
@Joanna

Rekrutacja odbywa się cały czas. Na umowie najniższa krajowa a comiesiąc inny dodatek premiowy zależny od uznania i samopoczucia

@Kama

Dodatek premiowy zależny od samopoczucia. Pieknie napisane. Warto dodać, że chodzi o samopoczucie pracodawcy, które zazwyczaj jest złe

Justyna
@Kama

Jak wygląda kwestia benefitów? Jest info o premiach. Ale może jakieś stałe i interesujące bonusy, jakieś pakiety medyczne czy karty sportowe?

@Justyna

Nie stosuje się tego typu dodatków. Uzgadniana jest podstawa, w momencie podpisania umowy zauważacie, że w umowie zapisana kwota jest dużo niższa od ustalonej na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracodawca tłumaczy się że firma musi mieć jakieś narzędzie kontroli nad pracownikami. Wszystkie premie są uznaniowe. Na zakończenie dobrego miesiąc pracownicy otrzymują czasem kebaby. Gdy kończymy współpracę to ekwiwalent za urlop czy odprawa są płacone od minimalnej kwoty z umowy. Właściciel tkwi w przekonaniu że każdy pracownik chce okraść firmę.

Oki

Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko specjalista ds. jakości. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Ktoś wcześniej pytał o atmosferę, która jest fatalna- w firmie da się wyczuć ciągłe napięcie, atmosferę strachu i inwigilowania. Właściciel obgaduje obecnych i byłych pracowników i sam też jest obgadywany, w tym przez swoje zaufane osoby

@Ania

To co piszesz to tak wszystko oficjalnie się odbywa? Czy to obgadywanie to raczej się praktykuje jakoś po kątach? Próbują jakoś poprawiać tą atmosferę?

@Ania

Niestety jest to prawda. Najlepiej właścicielowi mówi się źle o tych, którzy już tam nie pracują. Zawsze tak było. Czasami potrafił śmiać się przy wszystkich z kogoś. Zaufanych ludzi jest tam juz coraz mniej. Należy również uważać na stara ekipę jak i na Panią w dziale sprzedaży, która wróciła ponownie do pracy - bardzo lubi kablować i oczerniać innych pracowników...

majka

Pracodawca bardzo nierzetelny i nieprofesjonalny. Po informacji, że zostałam przyjęta na stanowisko, dogadaniu wszelkich szczegółów nagle brak kontaktu. Bardzo nieładna praktyka, mają ogromne szczęście, że nie zlożyłam wypowiedzenia bo zostawiliby mnie na lodzie. NIE POLECAM

@majka

Dawno to było? Może jeszcze się odezwą w tej sprawie? Możesz zdradzić jakie dostałaś warunki? Ile płacą na początek? Czy to dopiero miało być dogadywanie?

majka
@Maja

Styczeń, dostałam jasną informację, że zostałam zatrudniona. Zaproponowali stawkę 6000, obiecywali cuda na kiju, zaproponowali podpisanie umowy wstępnej po czym kontakt z ich strony się urwał. Umowa miała zostać sporządzona do końca tygodnia po czym zostawili na lodzie nawet bez słowa przepraszam. Odradzam aplikowanie do tej firmy jeżeli ktoś nie chce zostać na końcu bez żadnej pracy.

@majka

Kto przeprowadzał rozmowy? Ktoś z działu HR czy kierownictwo? Po wszystkim po prostu się nie odezwali? Czy jednak dali znać, że umowa nie będzie podpisana?

Czy w Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Kama

Oczywiście i wszyscy narzekają. Ludzie z wszystkich trzech firemek człowieka który swoim nazwiskiem firmuje tą budę siedzą na jednym open space. Człowiek ma kontrolę nad każdym i co chwilę patrzy każdemu na ręce choć jak sam twierdzi wszystko najlepiej sam zrobi. Odradzam każdemu zainteresowanemu

Helena
@Kama

To ile osób jednocześnie miałoby siedzieć w tym OS? Ma to chociaż jakiś spory metraż czy to była jakaś większa metafora odnośnie warunków i atmosfery?

Fala
@Helena

Jak pracowałam to na open space było kilkanaście osób pracujących dla wszystkich trzech firm właściciela. Jak tylko ktoś rozmawiał przez telefon to druga osoba już nie mogła bo się zagłuszały. Ludzie chcieli ścianki działowe ale właściciel wchodząc do pomieszczenia chciał widzieć wszystkie monitory i dodatkowo szkoda było mu pieniędzy. Grajdołek bez ładu i składu - nie polecam.

Helena
@Fala

A to nie byłoby łatwiej żeby ściągał obraz ze wszystkich na swój osobny i tak patrzył? O ile faktycznie jest taka potrzeba... Czyli zdarzało się, że ludzie nie zawsze robili to co trzeba i stąd taka przezorność? Szkoda kasy? To ile ostatecznie wlatywało?

Broda

Na rozmowie cuda na kiju. Później dość szybko przychodzi weryfikacja. Słowa kierownika zalecam brać co najmniej przez pół. Wypłaty skaczą. Płacą co prawda troszkę więcej niż reszta wokół, ale robota na sześciu maszynach nie jest warta tych kilku stówek. Szkoda zdrowia. Firma idealna do złapania podstaw i szybkiej ucieczki. Tylko zatrudniajcie się na okres zimowy, bo latem macie darmową saunę w godzinach pracy. Oprócz tego nie ma żadnego pakietu socjalnego. Ogólnie ciasno, szybko, gorąco i szybko. Jedynie chłopaki na produkcji w porządku i zdrowe dziewczyny ????

WorkingHard

Firma nastawiona na wzrosty niestety kosztem pracowników. Jeśli nie masz doświadczenia, ale znasz język to spokojnie jest to miejsce dla Ciebie.(usunięte przez administratora). Najlepiej jeśli jesteś studentem albo od razu po studiach i chcesz się zaczepić (usunięte przez administratora) W dziale handlowym panuje wyścig (usunięte przez administratora). Ludzie, aby się pokazać kłamią na temat swoich kolegów i koleżanek.

Czy moglby ktos wyrazic opinie o pracy w biurach? konkretnie interesuje mnie dzial handlowy, ale ogolne opinie tez beda pomocne

Jozefa
@Nowy

Praca jak to praca raz jest ciężko raz w miarę nieźle jak na taką małą firmę płacą

?

Czy firma działa obecnie w dobie wirusa?

@?

Działa i ma się bardzo dobrze

Dominika
@123

W takim razie zatrudniając się w Bernacki Industrial Services można liczyć na stabilne zatrudnienie jeśli pracownik się sprawdzi? :) Po jakim czasie można się spodziewać umowy na stałe?

@Dominika

Pierwsza umowę dają na czas próbny następna na czas określony a trzecią na nieokreślony to jest ok 3 lata od zatrudnienia

Dominika
@543

Ok, dzięki za odpowiedź :) A jak przechodzi się z umowy na umowę to jak zmieniają się warunki zatrudnienia? Chodzi mi akurat o wynagrodzenie. Czy ono rośnie? Staż pracy ma w tym przypadku znaczenie? Są podwyżki?

Jasiek

@123 nie ma żadnych spadkowjesli chodzi właśnie o wydajność i działanie?

@Jasiek

Cały czas firma utrzymuje wzrost

Przemek2222

Witam. Czy mógł by się ktoś wypowiedzieć na temat tej firmy. Jaka tam atmosfera panuje ? jakie warunki pracy ? Chciał bym kandydować na operatora CNC.

Tacik

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. - Tajęcina

• Jak się pracuje w Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.?

Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.
  • 103
    36-002 Tajęcina
  • NIP: 5170105344 REGON: 691798623 KRS: 0000220641

Bernacki Industrial Services Sp. z o.o.