Opinie o Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy u tych państwa, zerowy szacunek dla pracownika! Wypłaty w ratach, a jak człowiek się kłóci o swoje wypracowane pieniądze to "szefostwo" nastawia innych pracowników wrogo. Obgadywanie na porządku dziennym. Na dodatek trzeba się tłumaczyć na co potrzebuje się swoją wypłatę a i na to "szefostwo" odpowiada, że "każdy coś ma". Brud, (usunięte przez administratora) i robactwo.

Administrator Nowy wpis

W Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Sprzedawca. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Jak jest z awansem w Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.?

Pseudomin

Tam nie ma awansu????????????????????

Były pracownik 2 Nowy wpis

Jaki awans tam wogole nie ma mowy o jakimś awansie można ewentualnie dostać wiesej obowiązków pamiętam była taka sytuacja to nawet ludzie zatrudnieni na stanowisku cukiernik malowali wózki itp.

Były pracownik 2 Nowy wpis

Zakład bez perspektyw. Zero mowy o jakimś kolwiek szacunku ze strony szefa do pracownika wypłaty w ratach po 300 400 zł oczywiście najniższa krajowa na umowie reszta do ręki brak mowy o przelewach na konto bankowe w zakładzie smród brud i itp(usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Cukiernia z Bydgoszczy zatrudni Piekarza w firmie Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Poldek

Trzeba być dobrym i sumiennym pracownikiem żeby docenić firmę jako dobrego pracodawcy!!

Niezadowolony pracownik

Pracowałem w tej firmie przez pół roku, miałem duża styczność z (usunięte przez administratora)tej firmy. To jakie bajki opowiada nowym pracownikom to aż w głowie się nie mieści. Obiecywał wiele lecz nic z tego nie było prawda. Wypłata w ratach, nie w 2 czy 3 tylko czasami w 6, dostaje się (usunięte przez administratora)i nie wiadomo kiedy uracza następnym wynagrodzeniem. Zatrudnilem się na stanowisko, którego wogole nie było, robiłem zupełnie co innego. Wymysły szefa były na pożądku dziennym, człowiek był sprzedawca, kierowca, sprzataczem, mechanikiem itd nigdy mu się nic nie podobało, dużo wymagał ale od siebie nie dawał kompletnie nic.(usunięte przez administratora) Nie chciałem tego pisać, ale po odejściu gdzie uważam że zachowałem się wporzadku, nie zostawiłem go na lodzie, doszły mnie słuchy jak mnie krytykował przy innych. Tak się nie robi, ja do tej firmy nie byłem w stanie nic wprowadzić, bo niestety każdy już słyszał dużo opini na temat cukierni chmielewskich. I nikt nie kupi ciasta gdzie widać mech jak się człowiek dobrze przyjrzy. Nie polecam tej firmy szczególnie na stanowisko gdzie ma się styczność z tym człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.?

Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.
  • Ugory 2 lok. 6
    85-132 Bydgoszcz

Cukiernie Chmielewskich Sp. z o.o.