Opinie o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. w Świdnica

Keit

Witam . Jak u was wygląda praca na magazynie? Na jakich wózkach jeździcie? Pozdrawiam!

Wiktoria
@Keit

Rozglądasz się za nową pracą? Też szukam czegoś nowego. Ciekawa jestem dlaczego zainteresowała Cię ta konkretna firma, słyszałeś coś pozytywnego na jej temat?

Kuba
@Wiktoria

Serio . Zjedzmy kanapki

Bolo 6

(usunięte przez administratora) zakład! Chemia, (usunięte przez administratora) do tego brygadzisci (usunięte przez administratora)! Zero reakcji ze strony mistrzów, kierownika, o "Kordynatorze obszaru produkcyjnego" Nie wspomnę. Gamoń bez kultury kawał(usunięte przez administratora)!, jednym słowem NIERÓB

@Bolo 6

To się zwolnij jak jest tak źle.. prac nie.jest łatwa ale jak wszędzie. Swoje trzeba zrobić

Bohater

Praca łatwa wsadza się nic więcej .

Misio

A co to za Halina tam u Was co facetów uwodzi? Ponoć dwóch straciło głowę? Fajna jakaś. Bo jak tak, to przyjdę ????

@Misio

Znam ją.pracuje w zmianie A.jest nie zła laska.chyba normalne że każdemu się podoba.!

Moczymorda
@Misio

Fajna fajna, tylko ciężko dostępna. Ze słabym ryjem nawet nie podchodzić

My

Może przy niej paszczury, ale w głowie lepiej mają poukładane. Bo ona raczej nie za mądra jest. I ten jej chłoptaś (usunięte przez administratora) Zachowanie jego ostatnio widziałam to nie grzeszy rozumem też. I ten drugi co koło niej też skacze to w ogóle jakiś (usunięte przez administratora). Imponują jej chyba bezjajeczne chłopaki, bo na pewno nie są to mężczyźni.

Kama
@My

A guzik was to interesuje kto do niej podchodzi. Przychodzicie do pracy żebyś pracować a nie obrabiać (usunięte przez administratora).ale widzę nie możecie przeżyć tego, że ktoś jest lepszy. Żałosne

Asf09644
@Kama

Zazdrosne baby i co tam więcej mówić

ewewew

patrząc po godzinach wpisów, bardzo Wam się w pracy nudzi

Jacek
@Misio

Się chłopak zakochał i płaczą, trzeba było deski dociskać. Teraz jestem liderem … mam komputer i maszynę , wszystko działa . Masakra Ania .

Z jakimi substancjami szkodliwymi można sie spotkać w zakładzie ? Czy są pod to robione jakieś dodatkowe badania medycyny pracy przed przyjęciem sie do pracy ?

Chicco
@Nowy

W pierwszej kolejności substancje rakotwórcze różnej maści pochodzenia.

@Chicco

No i jaka prewencja przed tym?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier GLS w Niemczech- Bez języka/ z zakwaterowaniem?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Dzyń dzyń

Ciężkie warunki pracy , szkodliwe materiały w produkcji ( kleje ,tworzywa sztuczne , tłuszcze ) zerowa możliwość porozumienia z przełożonymi , nie interesują się tempem pracy ( duża ilość zamówień ) ( poprawianie produktów wadliwych )

Purmen

Czy to prawda że kadra zrobiła sobie imprezę za pieniądze które miały być na dzień dziecka?

@Purmen

A skąd taka plota? Nie no to by chyba było lekkie przegięcie jakby tak zrobili. ;p A ile funduszy na ten dzień dziecka było?

pur
@Purmen

prawda. i co im zrobisz?

pur
@pur

żartowałem :)

@pur

Aha? No zabawne.xd Firma Cię takim poczuciem humoru zaraziła? ;p

Pozdrawiam

nie polecam wszystko co tu piszą jest najszczerszą prawdą. Najgorsza brygadzista Katarzyna siedzi na (usunięte przez administratora) przed komputerem a kiedy pracownik przychodzi z problem wymiguje się i mówi że ona od tego nie jest. precz z takimi nierobami. pracownicy w firmie bardzo fajni ale kierownictwo i brygadziści to dno albo i nawet gorzej. nie polecam

Ajajaj
@Pozdrawiam

Katarzyna ładna Panna

Pury3

To mu sprzedaj lepe za kogoś, to (usunięte przez administratora) gruba, zero odwagi. Tylko do słabszych drze ryja. A ma cixxpowatego majstra i nie dostanie dyscypliny bo nie. Kierownik też ślepy i głuchy. Już była z nim akcja, dalej nie nauczył się niczego.

UR

Do nas jak przychodzi to ciągle gada że (usunięte przez administratora) ma i mogą go zwolnić. Jak dzwoni ta dziewczyna co już długo robi, że ma szkło do wymiany to ściemnia że nie ma czasu i pierdo/i że da radę sama.

Aga

W tych czasach mamy tak rozwiniętą technologię, w przeciwieństwie do twojego umysłu, że grafik mam w telefonie rozpisany. Nie muszę liczyć kto i kiedy ma mnie mieć bo mi telefon przypomina. Nie musisz się martwić o mój zad. Pozdrawiam

Odbiór

Aga nam ostatnio Grzesiek gadał że on nie po to studia kończył żeby teraz szkło tobie zakładać.

Pur
@Odbiór

Ten to dopiero nierób, on najlepiej by tylko przy biurku siedział, a jak Aga stoi na 1,2 albo 3,4 to ma brać do szkła dwóch z odbioru. Zrezygnujcie z kobiet na kanapkach,albo z niedołężnych brygadzistów.

Anka

Pracuj Anka

Jak się dostać na utrzymanie ruchu? I jakie pieniądze :) z góry dzięki na odpowiedź.

@:)

Odpuść sobie.. Kierownik niezrównoważony osobowo pracoholik, zastępca ciagle na telefonie i ten z Kam ich sługa co ma problemy z mówieniem, do tego są równi i równiejsi. Niczego się tam nie nauczysz, odpuść na starcie.

Magazyn
@UR majster

Macie magazyniera UR? Jak wygląda tam praca?

@Magazyn

Odpuść sobie… będziesz miał wszystko na bani co związane z magazynem i więcej, a ten ich menadżer nie da ci żyć. Telefony w nocy gdzie jest co, bo brygadom nawet się szukać nie chce. Jak masz dobrze tam gdzie masz, to utrzymanie omijaj z daleka.

Iwona
@:)

Ale zaraz, jak jak się dostać? No chyba wystarczy do firmy zadzwonić albo gdzieś w Internecie nie? Przecież to nie wywiad specjalny ha ha

UR majster

A co to za różnica czy był taki czy siaki? Robotę robił dobrze, trochę latał w chmurach ale zły nie był. I tak długo wytrzymał mając tyle na bani i takiego kierownika. Ciągła presja, wymagania i naciski na zatajanie tego czy tamtego. żal.

Mushasi
@UR majster

Daj już chłopie spokój... jak się odchodzi to przynajmniej z godnością... Niedobry to ptak co we własne gniazdo ..... A poza tym widać że sam siebie postrzegałeś w firmie bardzo dobrze w przeciwieństwie do całej reszty załogi więc tak jak na pisałeś głowa zbyt wysoko w chmurach i to zadufanie... Ech

@Mushasi

Jakiej załogi? Tej co nawet z opisanych półek nie potrafi odczytać części? Załoga pełen profesjonalizm jak i to całe UR, ale ważne, że kierowniczek dobrze oczy mydli tu i tam przy pomocy kierownictwa HR, to (usunięte przez administratora) tak łatwo nie wybija, ale przyjdzie kryska na matyska, wtedy pogadamy o godności… ech…

Mushasi
@UR majster

Dlaczego nie mówisz o sobie w pierwszej osobie? Masz jakiś wyimaginowany zobraz własnej pracy, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Byłeś wałkoniem nie wywiazujacym się ze swoich obowiązków. Oby się więcej taki mitoman i fantasta nie trafił w naszej firmie.

Cgu
@:)

Fajnie fajnie kogoś przyjęli zawsze to się sklei taśmą i będzie działać a nie bo brakowało w utrzymaniu ruchu to teraz będzie działać albo szkolenie będą mieli 12 h na dobę .

Purmen

Jak tam podwyżki zadowoleni jak zwykle nas (usunięte przez administratora) drugi rok obiecują 3% a ile dali porażka niektórzy nie dostali wogole taka sytuacja ekonomiczna dalej wypruwajcie sobie żyły róbcie nadgodziny im to graj zapychajcie dziury za chorych na covid ale wszystko jest ok nie ma zakażeń maseczki dali parę dni temu można ręce odkazić ma wejściu Ja się poddaje już nie moge znieść tej hipokryzji i obłudy już dość zwalniam się a reszcie życzę dużo nadgodzin i zdrówka bo jak widać karetki zabierają ludzi z zakładu ale jest ok nic się nie dzieje powodzenia i gratuluję wytrwałości w robieniu się (usunięte przez administratora)

Może
@Purmen

To każdy chyba dostanie , kto pracuje . Tylko księgowi dłużej przygotowują pewnie w lutym będą aneksy . Dobre i 40 dychy zawsze coś . Można dorobić na nadgodzinach czasem .

@Może

Jasne masz rację 40 zł super kasa i można nadgodziny robić takich ludzi potrzebują w ideal ja na szczęście już od jutra tam nie pracuje a tobie życzę samych sukcesów dużo nadgodzin i za rok podwyżki 50 zł brutto

sad
@Może

rok mija a te same trole te same bzdety wypisują,ważne,że układy się utrwaliły i myślący gorze dalej dają się dymać,rychłego awansu wam tylko można gratulować,tylko w którym kierunku,bo bardziej zejść poniżej moralności nie można....

sad
@Purmen

Zdzichu wreszcie się zdecydowałeś...gratulacje,ale reakcja mocno spóźniona po tym jak Ciebie tam traktowali.Pozdrawiam majstra.\

Nike
@sad

Ale kto chce awansować . I jak ? Nie każdy musi udowadniać lewe powołanie . Jak ktoś chce być operatorem to jest a jak kierownikiem to też przecież dają oferty pracy . Dyrektor to pewnie był na początku operatorem i robił w soboty . Masakra jak docenić pracownika z wrocka przyjąć go w Świdnicy .

Poszukują pracowników do kontroli jakości rzeź agencję pracy na umowę zlecenie. Może ktoś wie jak wygląda praca ?

@Karolina

Też widziałam że szukają przez pośrednika do kontroli jakości ale nie wiem co dokładnie ma się tam sprawdzać

Dndndnd
@Paweł

Raporty trzeba wypełniać ???? Grunt motywacja .

Nike
@Karolina

Jak przez agencje na zlecenie to rób bez dyskusji najlepiej pod to co oczekuje większość . Pilnik i piłować trzeba . Uśmiechając się .

PANY pytam ,bo bylem na rozmowie o pracę do ideala wiem że wszystko pozytywnie , ale znowu znajomi mowia że zwalniają i zastapuja Polaków "obcymi "zza Wschodu, czy to prawda bo nie chce na minę wejść????

Buldek
@Adam

Oni tam robią co chcą. Nieważne czy pracujesz czy nie jak się nie spodobasz brygadzistą to pozamiatane. Praca ciężka w chemi włóknach itp Do mistrzów i brygadzistów lepiej nie podchodz nawet jak mają ci zamówić komponenty bo zaraz jest pysk. A jak ci w pierwszy dzień powiedzą nazwe maszyny na którą masz iść to masz (usunięte przez administratora) wiedzieć gdzie to jest bo (usunięte przez administratora). Taka tam praca

Jaro
@Adam

Półprodukty to buble, deski masakra, dekor źle cięty, brygadiera porażka w większości- trudno wszystkich znać ,taki fakt jak trzeba pracować to trzeba ale nie da się normalnie ani pracować ani porozumieć brak komunikacji kontrola jakości brygadzista , mistrz to już w ogóle wszystko na głowie operatora brak instrukcji jakościowych albo nieaktualizowane , brak zebrań . Maaasakra Nie da się rozmawiać z Mistrzem czy Brygadzistą / tką . Maszyny jak ze szrotu nic nie działa brak w większości konserwacji operator musi poprawiać błędnie produkowany przedmiot z powodu nieprawidłowo działającej maszyny , ludzie bez doświadczenia na wielu wyższych stanowiskach . Sam patrzę za czymś innym . .

@Jaro

To się zwolnij a nie płaczesz na formu.

Emilia
@Jaro

Jesteś kolejna osobą która narzeka na brygadzistów, a czy szefostwo firmy nie dostrzega tego problemu? Czy przez tego typu postawy wyniki pracowników na maszynach nie są gorsze lub generalnie firma nie funkcjonuje gorzej?

@Emilia

Nie dostrzega. Bo kumoterstwo . Ręka ręke myje

Babs
@Emilia

Przecież żadnemu kierownikowi nie chce się zniżać do poziomu zainteresowania operatorem produkcji . Trzeba zbijać pionę i kochać koleżanki

W każdym normalnym zakladzie pracy, robi się zebrania z pracownikami, a nie decyduje się za nich. To nie pracownikow wina, że spadły zamowienia, więc dlaczego bez rozmow z nami ktoś decyduje o naszym urlopie. Poprzyjmowaliscie ludzi którzy do niczego się nie nadają, a starych pracownikow nie doceniacie

Buldek

Hahaha. W normalnym zakładzie. Burdel na kółkach i jeszcze usuwają wpisy. Co Aniu i Dorotko? Zabolało że usunięte? Ewelinka urażona. Hahaha

@Buldek

Kodeksu pracy się nauczcie dziewczyny. Jak można w systemie 3 zmianowym kazać wypisać urlop na żądanie? ???????????brygadzista czy mistrz powinien znać podstawy chociaż. Masakra

@Tytan

Chodzi oczywiście o urlop za sobote

Nosi
@Tytan

Przecież to wina pracowników . Powinni jeździć autkami . Praca by była .

damianoo

witam pracował ktoś lub pracuje na magazynie w okolicach Drezna

Tiesto
@damianoo

Nie nie w zielonej gorze

Mihi
@damianoo

Każdy się boi ,szczególnie wycieczek, a co jak delegacja będzie, trzeba zwolnić .

Bólu

Szczerze to dziwi operator prasy , montaż itp Olx praca w Ideal brak wymagań . Pracowników potrzeba a oni zwalniają ? Kogo oni tam potrzebują chyba mistrza po zarządzaniu tylu ludzi opiniuje negatywnie firmę dlaczego ? Czy żaden kierownik nie ma wpływu na pracę pracowników fizycznych przecież Oni zwalniają ludzi od tak . Dobry , zły nie podoba się narazie .

Maciekb

Brakuje im ludzi do pracy nie szanują ludzi nie podchodzą odpowiedzialnie do wykonywanej pracy , w mojej opinii zazdroszczą doświadczenia ,narzucają uciążliwą pracę po godzinach. nie myślą o ciężkiej pracy pracowników . To nie tylko podejście do pracy

Pury3
@Maciekb

Pracuj ile chcesz i ile możesz, szukaj roboty gdzieś indziej bo tam traci się zdrowie. Każdy ci to powie.

Sin
@Pury3

Ludzie pewnie domy budują z pensji

Silikon

Najwyraźniej myślą że płacą ludziom tyle że zapomną o innych miejscach pracy, w których płacą więcej żeby chociaż praca bez postojów była, a tak to co roku praca bez piątków z urlopem , i bez dyskusji . Niskie stawki i brak normalności .

damianoo

witam pracuje lub pracował ktos na magazynie ma magazynie w okolicach Drezna?

Czy pensja w wysokości 5400 w mieście Świdnica jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Elektryk - Automatyk?

Nik

Zarabiają nawet do 9000

Jagoda

Cały czas jest wystawiane ogłoszenie na olx i pracuj.pl na stanowisko referenta ds. logistyki. Wymagań żadnych szczególnych, a oferta jest wystawiana ciągle na nowo chyba od ponad miesiąca. O co chodzi ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 4 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ideal Automotive Swidnica Sp. z o.o.