Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Klientka

Dino Zduny na wylocie na Krotoszyn. Pani na kasie naburmuszona. Zero uprzejmości do klienta. Obrażona, że daje jej banknot mimo, że zapewniam o nieposiadaniu drobnych. Nie odezwała się słowem... Żadne dziękuję ani proszę... No jak będziecie mieć taką obsługę to gratulacje.

Chętny

Pojawia się dużo ogłoszeń na stanowisko referent do spraw rozliczeń/ księgowości. Warto aplikować?

Karma

Jak to jest z delegacjami ?musicie jeździć bo nas zmuszają nawet jak ktoś nie posiada prawka i auta, straszą naganą.Niektore osoby nie musiały jeździć teraz nagle niby muszą.

Kinga
@Karma

Osoby które mają dzieci do 8 roku życia są zwolnione z jeżdżenia w delegacje a osoby które nie mają prawka i auta u nas tak samo są zmuszone jeździć w delegacje bo inaczej jest to nie wykonanie polecenia służbowego i mowia ze zostaną wyciągnięte konsekwencje.

mery

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy pracownik niepełnosprawny może zmniejszyć etat z całego na pół etatu? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Witam. Moje pytanie brzmi ile dostanę wypłaty za 190 godzin które są wprowadzone do grafiku na marzec. Nikt nie chce mi tego wytłumaczyć i przeliczyć

Hgy

Witam czy po rozwiązaniu umowy jest wypłacany urlop zaległy i czy jest odprawa ?

Uye
@Hgy

Za urlop muszą zapłacić - to wynika z przepisów.

Kaska

Nie miła obsługa dział miesny wykładanie towaru ważniejsze od klienta

Aśka
@Kaska

Kierownicy tak rządzą. Osoba z mięsnego musi pomagać bo na mięsnym nic nie robi ( oczywiście ich zdaniem) . Dzwonić na pomoc też nie wolno. Rejonowa i Liderka pewnie o tym nie wie, że mają swoje procedury.

Lidka1985

Witam wszystkich tu obecnych ludzie zawsze uważałam że sklep Dino to taki przyjazny sklep,wszystko na miejscu ceny przyjazne aż do wczoraj. Po pracy zajechałam do marketu żeby zrobić zakupy i byłam świadkiem bardzo nie przyjemnej sceny. Ludzie to się w głowie nie mieści pani w blond włosach (niestety nie zdążyłam dojrzeć plakietki z imieniem) wrzeszczy i w sposób chamski wręcz obraźliwy drze (usunięte przez administratora)bo jak nazwać kogoś (to chyba szefowa była) żeby tak odnosić się do kasjerki, której z powodu tych wyzwisk chyba było wstyd. A w dodatku masa ludzi w sklepie, ludzie i to ma być ten przyjazny sklep. Żal mi się zrobiło tej kasjerki... a dla pani w okularach to chyba lekcja dobrego wychowania by się sprzydała. Nie polecę nikomu tego sklepu wręcz przeciwnie ja się zastanawiam kto ma stalowe nerwy żeby przeżyć z panią która nie potrafi pochamowac swojego języka w miejscu publicznym. Wstyd i totalna porażka.....Proszę bardziej uważać przy wyborze kierowników na stanowisku. Bo jak mam dać dobrą opinię skoro w małym miasteczku Niemodlin tak się dzieje. To aź strach pomyśleć co się dzieje w Krotoszynie.

@szczęsliwa
@Lidka1985

Niestety takie są zwyczaje w Dino kierownicy którzy są wybierani z przypadku albo po znajomości A pracownicy którzy naprawde coś umieją są poniżani obrażani A w rezultacie zwolnieni .Na szczęście już tam nie pracuje i tylko mogę sobie poczytać komentarze

Dinek

Ile zarabia ZKM w tej sieci

Czy w Dino zawsze dają informacje zwrotną odnośnie rekrutacji? Chodzi o pracę w centrali. Byłam na rozmowie się dwa tygodnie temu i cisza..

Dino Pecna Magda Haremza klnie przy klientach nie miła obsluga

XYZ

Zero szacunku dla pracowników, wyzysk bo praca po 3 osoby na zmianie i weź wszystko zrób. O jakimkolwiek socjalu też można zapomnieć, stażowe śmieszne 80zl na rok. Ludzie z kontroli bardzo niesympatyczni, kierownictwo regionalne jeszcze gorsze. Doliczyć się wypłaty nie idzie bo te ich śmieszne druczki to chyba tylko oni potrafią rozczytać. Cieszę się, że odszedłem z tego (usunięte przez administratora) DiNO BEZ i

Jacek

Jak wygląda wynagrodzenie na magazynie kompletacja lub niski załadunek, jak dino wypłaca nadgodziny i czy jest dodatek nocny? Jakieś premie?

@Jacek

Nadgodzin nie można wybrać, kasy też za nie nie ma

Marian

Obsługa w dino kolsku jest nie mila nie chciała mi pani na kasie sprzedać oshhe ponieważ stwierdziła że to energetyk nie polecam chodzić do tamtego dino gdyż pracownice będą się na klienta patrzyły jakby coś ukradł

bezimienna

opisze swój market.Pani kierownik to porażka.jak się otwieraliśmy to uważjcie na Beatę,jest tutaj za mobing.Teraz ona przychodzi do pracy kiedy chce,potrafi zadzwonć dziś nie przyjdę bo jest was dużo innym razem ja po wczoraj trzeżwieje itak dalej.Raz wtygodniu wymówka ,a pani kierownik w to graj bo to DDDDD.......a NIE KIEROWNIK.Asia jej mówi kto ma gdzie pracować ,największy odwalacz robotybyle jak.Dużo by pisać najlepsze to ze u nas co dwa miesiące rotacja bo się nie integrujesz.czyli nie dokładasz się do imprezy .a nadwyzki kasowe to gdzie skoro krotoszyn ich nie dostaje, abyłoby tego sporo jedna to potrafi (usunięte przez administratora) klientów na ponad 20 zł dziennie i jest to najlepszy pracownik bo dobrze kradnie

hhhh

Pani nie chciała mi sprzedać dzik zero kofeiny

Piorun

Gdzie Dino ubezpiecza pracowników na życie ?

Oliwia

To najgorsza praca jaką miałam. Lepiej to już zarabiają sprzątaczka. Szacunku i wsparcia w Dino nie dostaniesz, jedyne co możesz dostać to nagenę za byle co.

xxx

Ile czekaliście na świadectwo pracy (pracownik centrali)?

Maja
@xxx

Co prawda byłam pracownikiem sklepu ale dostałam równo tydzień po zakończeniu pracy. Przyszedł poleconym.

Marysia

Ludzie czy tam na prawdę jest aż tak źle ? Zaczynam pracę w tym tygodniu i aż się boję tam jechać po przeczytaniu tych komentarzy , pracowałam w (usunięte przez administratora)i dla mnie to był (usunięte przez administratora) ,na kasie 30 produktów na minutę ,palety na czas a w (usunięte przez administratora) zauważyłam że jest zdecydowanie mniejszy ruch ,może mniejsze zarobki ale też potrzebuje pracy na szybko bo mam małe dziecko ,czego się spodziewać ? Nadgodziny ok do przeżycia ale nie rozumiem na co wszyscy narzekają ? Czy też jest taka praca na minuty że trzeba na zmianę samemu rozłożyć 5 palet ? Czy jakiś (usunięte przez administratora) na każdym sklepie panuje ?

$
@Marysia

Idź i się przekonasz jak się pracuje w tym (usunięte przez administratora) i jak traktowani są pracownicy.Na popołudniowej zmianie trzy osoby i cały sklep do ogarnięcia,pracowałam tam przez rok i nigdy więcej tej(usunięte przez administratora)firmy

@Marysia

Trzeba samemu sprawdzić jak jest,początki są trochę ciężkie.Jedna osoba musi ogarniać np.kase,zrobić odpiek pieczywa,zrobic nabiał,zrobić gazety,sprawdzić kwiaty, roznosić ceny po sklepie,otworzyć sklep na czas.Trzeba nauczyć się tam pracować wtedy jest łatwiej bo wiadomo potem co trzeba zrobić i jak.Można się przyzwyczaić.Raz jest ciężko innym razem jest luz ,nie robimy palet na czas,ale lepiej zrobić jak najwięcej i w miarę szybko.U nas jest w miarę zgrana ekipa,staramy się sobie pomagać żeby było łatwiej i szybciej.Lepiej też nie pokazywać,że umie się i wie więcej bo będą wykorzystywać i dokładać obowiązków .Takie jest moje zdanie i z mojego doświadczenia to wiem.Zycze powodzenia

Milena
@Marysia

Idź i się przekonaj , wszystko zależy jaki sklep ma obrot i jaki jest skład. U nas jest co prawda średnioobrotowy , ale ludzie są spoko. Nadgodziny są ale to kilka godzin w skali miesiąca.

@Marysia

Też pracowałam w Lidlu ale dawno.W Dino jest lżej ale więcej wredoty i niesprawiedliwości.Tu liczą się tylko psiapsioleczki i zatrudniona rodzina.W Lidlu nie było obgadywania i faworyzowania, tu jest to na porządku dziennym.Ale powodzenia,może Ci dopasuje.

Marysia

Już nie pracuje zobaczyłam po trzech dniach co się dzieje nie będę pracowała za 3 osoby a Panie na zapleczu siedzą i obgadują ,atmosfera tragiczna,nie ma kto szkolić ,masz przyjść i najlepiej umieć wszystko ,obsługa pieca była mi całkiem obca a kazali mi nastawiać pieczywo jakiś jeden wielki żart ,nic dziwnego że ludzi do pracy tam brakuje ,Lidl lidlem ale przynajmniej szkolenie musiało być ze wszystkiego zanim przystąpiło się do pracy . Dodam tylko że Dino okolice Kraśnika

Marysia

Jeżeli chcesz pracować za trzy osoby za trzy tysiące złoty i stracić kręgosłup to pracuj,wszystkie inne komentarze na temat pracodawcy tutaj to święta prawda i nie sądzę że z biegiem czasu byłoby lepiej,nie będę mówiła tu na forum co dokładnie miało miejsce także kończę temat i NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI!!!!!!

$
@Marysia

Pracuje i nie za trzy tysiące tylko za pięć i nie pełnię żadnej funkcji jestem na stoisku mięsnym, pracuje 6 osób na zmianie i nie narzekam super ludzie i kierownictwo sklep wysoko obrotowy

Ann
@Marysia

Też byłam przerażona po przeczytaniu tych wszystkich strasznych komentarzy o Dino. Miałam do wyboru(usunięte przez administratora) i Dino, i szczerze doszłam do wniosku że jednak Dino, choćby ze względu na powierzchnie sklepu. Nie ma nic na czas, ani kasowania ani rozkładania palet, aczkolwiek trzeba również robić to szybko bo ciągle jest coś do ogarnięcia. Jak narazie nie żałuję. Wiele osób pisało o (usunięte przez administratora) że te pare stówek więcej nawet nie wynagrodzi ci tej harówy jaka tam jest (to skanowanie produkt na minute i po premi jak jesteś za wolna to wogóle jakaś paranoja, przecież często klient sie coś pyta o dany produkt itp i trzeba wyjaśnić albo sprawdzić i jak to niby jest zależne od ciebie że nie skanujesz szybciej, chore to.) i utraty zdrowia. W Dino nie jest lekko, ale myśle że jest to do ogarnięcia, wejścia we wprawę i przyzwyczajenia się. Dużo pewnie też zależy na jaki market i jakich ludzi trafisz. Czytałam też że niby nie ma socjala w Dino jako tako, ale ostatnio widziałam że jest Medicover ze żnizką, jakieś tam ubezpieczenie na ferie i coś tam chyba jeszcze więc nie jest tak źle jak piszą, wypłata na czas i coś tam więcej niż minimum. Także próbuj śmiało i powodzenia ;)

Nowa
@$

Jest to nie możliwe aby pracować po 6 osób na zmianie, skoro ogół pracowników na etacie to 12,5 z orzeczeniem, trzeba wydać dni wolne oraz urlopy więc nie realne jest aby pracować w 6 osób,a co do pensji to kierownik tyle zarabia

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.