Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Ile zarabia zastępca kierownika działu suchego ?

Pat
@Nowy

Nie ma czegoś takiego jak zastępca kierownika działu suchego. Zastępca jest ogólny tak samo jak kierownik od wszystkiego

Hania
@Pat

Kierownik prawie 6.000 koleżaneczka zastępca prawie 5000 a robole po 3200, z tym że zastępca na 1zm nic nie robi wiecznie zamówienia i płakanie że się nie wyrabia zostawię cała robotę 2zm

Mati

Ile zarabia się w dino w 2024 ?

@Mati

Julia
@Mati

3200 na rękę za styczeń 2024

Ludziska kiedy będzie wypłata jest szansa na czwartek czy średnio?

(usunięte przez administratora)Polska to jest (usunięte przez administratora) to co się tam wyprawia to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) kierownicy regionalni jak i (usunięte przez administratora)liderzy są wg nie wyszkoleni bo nie potrafią wg postępować z ludźmi których mają pod sobą najlepiej (usunięte przez administratora) i piąć się do góry a ludzi pod sobą (usunięte przez administratora) milionera który nie umie szanować pracowników którzy (usunięte przez administratora)na jego (usunięte przez administratora) majątek ......proponował bym żeby pan B..... Nauczył swoich (usunięte przez administratora) regionalnych kierowników, liderów itp.nauczyl szacunku do ludzi dzięki którym ma to wszystko ..... A te śmieszne kontrolę to jest jeden wielki żart bo pracownicy zamiast zająć się towarowaniem i obsługa klientów to (usunięte przez administratora) żeby przygotować sklep do jakiejś(usunięte przez administratora) kontroli .......(usunięte przez administratora)

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zosia

29.01.2024 08:01

Zosiaikona wywiad

Na myśl nasuwa się wiele spraw, ale taką świeżą kwestią jest oszczędzanie na wydatkach kosztem zdrowia pracowników. W sklepie, a szczególnie przy kasach, jest bardzo zimno. Kasy są ustawione zaraz przy wejściu, nie ma żadnej osłony od zimna, wieje prosto na kasjerów.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Zosiaikona wywiad

Tak naprawdę nie ma jednego stanowiska pracy — robimy wszystko. Przykładowo, gdy jestem na kasie, to przychodząc rano, robię jednocześnie wypiek pieczywa, oczywiście biegając do kasy w tę i z powrotem. Wykładam świeże gazety i ściągam stare. Sprawdzam daty na kwiatach, cenówki na produktach przy kasach, dokładam papierosy do podajników nad kasami, dokładam produkty, które znajdują się przy kasach. Dbam także o czystość na kasie i obok. Dostawiam wózki i koszyki. Wywożę butelki od piwa. Dokładam alkohole, wydaję i przyjmuję paczki, obsługuję klientów. Uważam, że zakres obowiązków w tej pracy jest za duży, jak na jedną osobę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Zosiaikona wywiad

Pracuję na pół etatu, około 80-86 godzin w miesiącu. Moje wynagrodzenie netto wynosi 1300-1500 złotych miesięcznie.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Pracuję trzy lata.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Zosiaikona wywiad

Raczej nie. Praca jest ciężka. Wykonuje się bardzo dużo obowiązków i zadań, a zarobki są słabe.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Zosiaikona wywiad

Jest to stabilna praca, a wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas.

Wynagrodzenie na czas? to jest atut? To jest obowiązek pracodawcy. To tak jak napisać wynagrodzenie jest co miesiąc. A przecież czasy (usunięte przez administratora)już dawno minęły.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Zosiaikona wywiad

Dużo obowiązków narzucanych na pracowników. Brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Niskie wynagrodzenie.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Zosiaikona wywiad

Odbyłam kurs BHP. Byłam szkolona z obsługi maszyn krajalniczych oraz pieca do wypieku pieczywa.

Czy szkolenia są zaplanowane i jak często się odbywają? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczą.

Zosiaikona wywiad

Tak są planowane wcześniej — chyba raz na dwa lata.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Zosiaikona wywiad

Pewnie z oszczędności. Przydałyby się szkolenia psychologiczne, związane z tym, jak radzić sobie w sytuacjach stresowych — coraz częściej klienci wyładowują swoje frustracje na sprzedawcach. Chętnie skorzystałabym również z kursu języka angielskiego.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Zosiaikona wywiad

Myślę, że u nas w sklepie atmosfera między pracownikami jest dobra. Nie było sytuacji, w których czułabym, że ktoś jest źle nastawiony w stosunku do mnie.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Zosiaikona wywiad

Bywają spięcia w pracy, ale pracownicy zawsze starają się dogadać. Pani kierownik wymaga, ale potrafi również pochwalić czy docenić. Uważam, że w moim sklepie atmosfera odgrywa bardzo ważną rolę.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Tak, wywiązuje się.

Zosiaikona wywiad

Koniecznie zadbać o pracowników. Ciepło w miejscu w pracy to dla mnie podstawa. Firma powinna dołożyć etatów, żeby jeden człowiek nie robił za trzech. Proponuję także zadbać o godne wynagrodzenie i dodatki socjalne, chociażby te, które mogłyby być przyznawane na święta.

lilla

Na święta żadnej premii świątecznej tylko dłużej siedzenie wpracy a pensja o 500zl gorsza niżw listopadzie. (usunięte przez administratora) w czystej postaci

Majka

Też się chętnie dowiem , odzież mam już zamówioną,zamawiali mi po dostarczeniu badań i czekam na podpisanie umowy w przyszłym tygodniu

Ile zarabia zastępca kierownika?

Maja

Chciałam zapytać jak patrzą w Dino nadgodziny będąc rodzicem dziecka do 8 roku życia ,czy mogą nie przedłużyć umowy jeśli nie zgodzę się na nadgodziny ?

Jola

Cześć, na stronie Dino/kariera jest ofertą pracy dla przedstawiciela handlowego. Ma ktoś z Was orientację jakie pieniądze można na tym stanowisku zarobić i czy na uposażeniu jest auto ?

@Jola

Dzień dobry chciałem się zapytać czy praca w Dino 11 dni pod rząd jest dozwolona?

Odpowiedź
@Jola

Na początku najniższą zapewne jak w każdym dziale w Dino później pewnie podwyżka jakieś marne grosze ok. 200-300 zł. Auta stare, strach nimi jeździć.

Seba
@Jola

Pieniądze marne, znajoma kiedyś robiła. Odradza chyba, że chcesz mieć zryty łeb. Auto jest: Hyundai i20, Citroen c3 lub fabia ale to nie wiem jak tam działa. Pod gps bez użytku prywatnego. Jesteś rozliczany z każdej godziny minuty sekundy. Musisz rozpisywać z rana jakieś dziwne plany co ty będziesz robił a broń Boże jak coś się zmieni to zaraz telefon

Jola

Jak wygląda praca w biurze ? Jaka atmosfera panuje, na jakim dziale można zarobić fajne pieniądze ?

Witka

Pracuję w Dino Grocholice i jestem zadowolona. Mega fajny zespół.

@Witka

Czytam niektóre komentarze i aż mi się wierzyć nie chce.Pracuje w Dino rok i owszem nie jest czasami łatwo lecz wszystko zależy od ekipy jaką tworzycie.U mnie jest ekipa super zgrana wraz z kierownikiem(kobieta o złotym sercu)Więc nie każdy ma tak strasznie jak jest opisywane.Pozdrawiam

@Witka

Wszystkiego jest ok tylko żeby było ciepło bo kasieży na 1 to niedługo zmarznięci na kość i w całym sklepie klijeci przychodzą i mówią że w innych sklepach to ciepło aż miło pochodzić i zrobić zakupy a do dina jak przyjdą to szybko uciekają bo zimno

@Kasia

No właśnie duzo zależy od kierownika ..jak sam kierownik sieje zament między pracownikami.

Anonimowo

Osobom z potencjałem i ambicjami zawodowymi, które mają możliwość pracy w innych przedsiębiorstwach radzę nie zatrudniać się w centrali Dino w Krotoszynie - to firma z niskimi standardami korporacyjnymi.

Pytanko

Hej mam pytanie, czy jeśli piszemy skargę na osobę pracującą w danym markecie to czy ta osoba się o tym dowie że to ja napisałem? I czy regionalna wie kto napisał meila z imienia i nazwiska?

Zz

Jak się nie podpiszesz to się nie dowie. W ogóle to chyba nawet nie mogą powiedzieć kto napisał

@Pytanko

Moim zdaniem bardzo duże prawdopodobieństwo, że się dowie nie wiem czy chodź tu o osobę w centrali, markecie czy magazynie ale zdecydowanie w centrali panuje nepotyzm. Donoszą na sobie na wzajem ale wiadomo, że kierownik i osoby której tam pracują dłużej są ze sobą związane w jakiś sposób np. siostra dyrektora działu itd. więc tak czy inaczej ktos jej powie, że była na nią skarga i od kogo.

Niepełnosprawna

@Pracodawca Ok.zatrudnil mnie z orzeczeniem wszystko zgodne z przepisami .płaci również za dojazd na szkolenie i delegacje .byłam na szkoleniu w dino Cekcyn i nikomu tego nie życzę. Pani zastępca kierownika niekompetentna.wymaga dużo ale nie szkoli może nie umie przekazać wiedzy .osoby uczące się są zastraszane ze nie poradzą sobie w swoim markiecie .brak szacunku od młodej kadry i wsparcia .moja noga na pewno tam już nie stanie .

Oooo
@Niepełnosprawna

Osoby z orzeczeniem nie nadają się do pracy w sklepie. Mają za dużo ograniczeń i jest to niesprawiedliwe w stosunku do normalnych pracowników, którzy muszą wykonywać dodatkową pracę.

niepełnosprawna
@Oooo

to dla tego się ich gnębi ? takie osoby są na kasie i to co wiem nie dostają premii więc o co chodzi? oddałabym ta niepełnosprawność by wiedziały jak to jest pracować w bólu .

&
@Oooo

"Proponuję osoby z niepełnosprawnością wyslac do Oświęcimia ",po co ktoś taki ma zajmować miejsce pracy osoba zdrowym największym obibokom weź kobieto koło i skutecznie walnij się w czoło może ci wróci rozum i empatia dla innych ludzi

Anonimowy użytkownik
@niepełnosprawna

Właśnie osoby niepełnosprawne są tylko wyśmiewane przez osoby zdrowe. Tylko zależy kto jakie ma schorzenia ale czasami zrobią więcej niż inni i premi nie dostaną jak inni, ale nie ma kto tym się zająć. Szykowania i (usunięte przez administratora) i najlepiej żeby nie zgłaszać bo koleżanki najlepsze kierowników albo nawet kierowników ustawiają. Pretensje, że schodzą wcześniej z pracy i na przerwy. Pójdziesz na 30min i po 10min juz wołają na kasę i później już nie ma szans na kontynuację. Bo nie ma czasu . Wiec albo siedzą tylko na kasie dogladają albo jeszcze muszą iść wykładać nabiał , ceny roznosić a później pretensje że nie ma nikogo na kasie.

Witam Jak wygląda przyjęcie nowego pracownika? Ile trwa szkolenie? Znowu wiszą w okolicy ogłoszenia o pracy na pół etatu. Nigdy nie pracowałam w sklepie ani na kasie jaka jest napierw umowa czy jak się nie sprawdze prze iles czasu to oni rozwiązują czy ja muszę zgłosić Pytam bo wiem ze praca w sklepie szczególnie na stanowisku kasjer sprzedawca to nie jest leżenie i nic nie robienie Klientom wydaje się ze panie spredawczynie nic nie robią np. w malych wioskach ale widac przy weeekendzie jak muszą za...pier nie tylko na kasie ale rozstawiac towary Bardzo prosze o dokladne opinie i wskazówki i dobre rady jakie są zarobki i ubezpieczenie Będę wdzięczna za pomoc Mieszkam w powiecie Bełchatowskim Z poważaniem Anna

Agnieszka 2

Cześć wszystkim Jak to jest z grafikiem? Czy w ciągu dwóch dni mogą mi zmieniać grafik . Z dnia na dzień! Bez słowa zapytania czy mi pasuje. We wtorek zmiana grafiku i moje plany rodzinne poszły.... Przekładam na poniedziałek bo mam wolne to w środę zmiana grafiku i poniedziałek do pracy. Niczego nie można zaplanować. Są jakieś wytyczne na temat zmiany grafiku?

@Agnieszka 2

U nas już 6 raz w ciągu miesiąca jest zmieniany grafik też bez pytania czy komuś pasuje

Kaja

Nie polecam pracy w Dino w centrali nie bez powodu jest tam taka rotacja. Jeżeli czytasz negatywne komentarz to jest to zdecydowanie prawda. Same minusy brak plusów. (usunięte przez administratora)

An

Jak jest w końcu z tym przeniesieniem na inny market? Umowę nową się dostaje czy jest kontynuowana obecna?

@An

Jeśli deklarujesz przenieść się na stałe to zostaje aktualizowane miejsce pracy w umowie. Dostajesz nowa umowę ale zazwyczaj różni się tylko nowym miejscem zatrudnienia. Ja tak miałem, nie zmieniono mi np. okresu trwania umowy. Sądzę że to standardowa praktyka. Apropos - mnie przeniosiono po 3-tygodniowym chorobowym, kierowniczka z macierzystego dino postawiła mi ultimatum że albo tam idę albo zostaje bez pracy bo ona mnie już nie potrzebuje... (usunięte przez administratora).

An

Dzięki wielkie za odpowiedź! Właśnie bałam się, że musiałabym od nowa wszystkie umowy przechodzić :)

Silva
@An

aneks do umowy dostajesz, że idziesz na inny market

Anonimowy
@An

Jeżeli masz umowę to tylko tylko aneks do umowy a jak ci się kończy umowa No to umowę

sandra

Wytłumaczy mi ktoś jak to jest z tym grafikiem? Załóżmy że w grafiku godziny pracy do np 12 A praktycznie trzeba być do 14 ?? To po co ten grafik? Tak samo ma się to do późniejszej godziny w grafiku na drugą zmianę A i tak trzeba przyjść na 14. Nie rozumiem po co ktoa robi grafiki takich godzin jeśli i tak trzeba być do tej i do tej mimo że w grafiku inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.