Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Aneta Zygmunt

Byłam pracownicą Dino na nowo otwarty sklep w Olszynach. Miałam szkolenia w Dino Dąbrowy i polecam bardzo, super zespół (cały zespół i Pani Kierownik) starały się wyszkolić wszystkich i przekazać jak najwięcej informacji. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Rekrutacji. Zostają przyjmowane osoby bez przekazania przynajmniej CV. Osoby przyjmowane nie mają za grosz szacunku do siebie przede wszystkim, a co dopiero do kogoś. Interesują się nie tym co trzeba. Tylko plotki, plotki i jeszcze raz plotki, a to jest miejsce pracy. Plotki czasem są bardzo krzywdzące. Kierownik w sklepie Olszyny popełniła w dwa dni, dwa błędy, że postanowiłam w tym nie uczestniczyć jako osoba funkcyjna. Dopuściła osobę pod wpływem alkoholu do pracy robiąc rozgłos jaką jest super bohaterką (nie jest i nie będzie) i drugiego dnia wzywając Policję do osoby z orzeczeniem, bo jej "nie pasuję". Przykre. Smutne. Powodzenia z całego serca ❤️

Lena
@Aneta Zygmunt

Zgadzam się. U mnie to samo- ploty, psiapsi najważniejsze. Jak się odezwiesz to pretensje. Jedni pracują za drugich. Od pracowitych więcej się wymaga i jeszcze pretensje jak coś za mało zrobione. Rejonowi nic z tym nie robią.

Aneta Zygmunt
@Lena

Zauważyłam, że nic nie robią. Poprosiłam o przeniesienie do innego marketu i uzyskałam wiadomość, że powinnam porozmawiać najpierw z Kierownikiem Marketu i Regionu. Wybuchłam śmiechem, że mam pytać o zgodę, ale moje zdrowie jest ważniejsze niż użeranie się w "aktualnym" markecie z osobami nie obrażając: nisko upadłymi :)

To ja

Wróciliśmy po świętach do naszego iglo . Nic się nie zmieniło ja nie wiem czy nasze kierowniczki dostają odgórnie zarządzenie aby nie włączać klimatyzacji czy co? Naprawdę mam już dość i trzeba zadzwonić do odpowiedniej instytucji

Prawdawoczy
@To ja

Niestety polityka Dino jest taka, że są ograniczniki na grzejnikach i to nie włączona klimatyzacja tylko max temp. to jest 15 stopni. Wiadomo że jak leci zimno z dworu przez magazyn to jest dużo niższa temperatura a na ogrzewaniu w toalecie oszczędzają kierownicy

User2004

Dino to najgorsze co może być. Najniższa krajowa, premia kilka złotych, za wszystko nagana i po premii. Zasuwasz jak (usunięte przez administratora) a na koniec słyszysz, że nie wolno ci wyjść nawet do toalety, bo masz siedzieć na kasie! Za dużo obowiązków, za mało czasu na wszystko i przede wszystkim za mało ludzi do pracy. Co roku marna premia (stażowe), żadnego dodatku/premii na święta itd. Właściciel Dino jest najbogatszym polakiem, a jego pracownicy (oczywiście mówimy tu o pracownikach marketów, magazynów, kierowcach, bo ci wyżej to krzywdy nie mają) zarabiają ochłapy. To jest po prostu żenada. Brak słów.

Ddd
@User2004

Pora zmienić pracę jak ci nie pasuje , mi nie odpowiadało dużo rzeczy i zmieniłam na lepszą. Przynajmniej mogę wyjść do WC albo zapalić papierosa bo w Dino też jest to zabronione, czułam się jak w przedszkolu. Śniadanie też mogę zjeść w spokoju nie muszę przerywać i pędzić na kasę bo kolejka.

Lu

Witam. Jak wygląda przeniesienie na inny market? Czy obecna umowa jest kontynuowana czy idą umowy od nowa?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Agnieszka 2

Cześć Do kiedy powinien być wystawiony grafik na nowy miesiąc?

Pracownica

Nie polecam pracy w Dino nawet najgorszemu wrogowi. Wieczne nadgodziny, płacą miernie. Wieczne ucinanie wypłaty pod byle pretekstem. Wieczna krytyka . Ostatnio kazano mi odrabiać L4 bo zachorowałam od siedzenia w zimnie na kasie. Cieszę się bardzo, że niego kończy mi się umowa i idę do pracy w inne miejsce.

kea3

Interesuje mnie ciekawe zjawisko, a mianowicie ciągła rotacja pracowników w sklepie Dino w Sępólnie Kraj. Już nawet od osób postronnych, nigdy tam nie pracujących a tylko kupujących można usłyszeć te same spostrzeżenia. Zmieniają się same młode osoby, co daje wątpliwości co do tych ''starszych'' które nie wyglądają na przyjemne ekspedientki a co dopiero koleżanki z pracy. Różne rzeczy się o nich słyszy, jeśli czyta to ktoś ''z góry'' radziłabym się przyjrzeć uważniej :)

@kea3

Nie ma młodych bo nikt nie chce pracować w tym (usunięte przez administratora). Widzą co się dzieje i odchodzą. A starsze zostają bo nie chce im się nic zmieniać. A że skwaszone... Pracujesz tam?. Jak nie to zatrudnij i zobaczysz dlaczego

@kea3

A gdzie nie ma rotacji? Idz do biedronki czy lidla ! Stawki smiechu warte ,obrabiasz 3-stanowiska! Palety rozkladasz na czas! Zarobki smiechu ware! Najnizsza krajowa -premia-idzna l4 to zobaczysz wyplate haha i do tego 3/4 etatu

Kaja

Wszystko zależy na jak obrotowym sklepie się pracuje Dino traktuje wszystkie sklepy tak samo taka sama ilość osób czy wysoko obrotowy czy nisko porażka. My jesteśmy wysoko obrotowe i przyjechała do pomocy pani z Goli tylko siedziała na kasie 7 godzin na przerwę poszła i siedziała godzinę po godzinie poszła do kierowniczki gdzie może iść na papieroska i na koniec powiedziała że nigdy więcej nie przyjedzie w taki (usunięte przez administratora)bo one u siebie mają spokój ręce opadają

Marlena

Chciałam podziękować Pani Edycie i Pani Wioli z Dino Modrzyca za profesjonalne podejście do klienta.Zawsze mile uśmiechnięte i gotowe do pomocy klientowi.

@pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Zamiast wolnego dnia praca bo (usunięte przez administratora)kierowniczki/kierownika to opiekę nad dzieckiem to fryzjer i kosmetyczka, to L4 a drugi najlepiej niech zasuwa od 5.30-22.45 bo nie potrzebuje załatwić swoich spraw, odpocząć czy przygotować świąt

Klient

Jestem stałym klientem Dino Wikielec. Już na wejściu czuć że atmosfera w sklepie jest napięta. Jedne Panie odpowiedzą dzień dobry a drugie nie. Ile razy słyszałem jak pracownice między sobą gadają na inną osobę. Inne pracownice wprost mówią do klientów że atmosfera powinna się zmienić. Trochę nieprzyjemnie robi się zakupy słysząc co chwilę przekleństwa od pracownic na sklepie.

Anonimowy

Dobrze powiedziane szkoda że nie karze robić całą dobę ,Tam na tej górze niech się trochę zastanowią bo za niedługi czas nie będą moeli pracowników ,bo traktują nas jak roboty

Cześć. Czy mieliście możliwość odebrania dnia wolnego za 11 listopada ?

K.

Pracuję w jednym ze sklepu Dino, to jak traktuję się u nas osoby nowe jest nie do opisania.. już drugiego dnia kazano mi robić większość sama.. tłumacząc mi, że pracowałam w innym markecie więc powinnam wszystko wiedzieć(mimo tego iż tłumaczyłam, że rozkładałam tam tylko towar, Pozatym każdy market jest inny) niestety Pani zastępczyni nie umie tego zrozumieć do dnia dzisiejszego..ciągłe problemy o byle co np. że nie jest ułożone coś po jej myśli tak jak sobie to wyobrażała(szkoda tylko że nie umiała wcześniej podzielić się swoim wyobrażeniem na ten temat) Panie które tam pracują umieją bardzo dobrze namieszać tłumacząc coś inaczej niż powinno być później niestety (usunięte przez administratora)od kierowniczki.. obecnie jestem na kasie, układam alkohole, papierosy itp A każą mi również zająć się rozkładanie towaru który jest rozmieszczony gdzieś na połowie sklepu.. wiadomo że mam też klientów więc ciężko mi zdążyć ułożyć paletę z towarem gdzieś na sklepie.. Ale niestety nikt tego nie potrafi zrozumieć. Żałuję pracy w tym sklepie jestem zawiedziona.

M
@K.

Znam ten ból też pracuję w Dino ciężko jest obsługiwać klientów na kasie i wykładać towar jednocześnie.I ciągłe pretensje o wszystko.

Ela

Ciekawe czy za grudzień dostaniemy odpowiednio wysoka pensję za to że jedna osoba robi za 3. Nadgodziny, stres, nerwy w okresie przedświątecznym powinny być odpowiednio zrekompensowane odpowiednią wypłata. Niestety praca nie jest lekka A my płacimy za błędy góry i to do nas klienci są nie mili. Te godziny przedłużenia otwarcia marketu przed wigilią to chyba tylko po to żeby pracowników wykończyć do końca.

Okres próbny

Cześć czy ktoś może wie, kiedy przedłużana jest umowa na okres próbny -chodzi o to czy czekają do ostatniego dnia czy może wcześniej podpisują?

Udreczony

Dino Nie Polecam ,wyplata Podstawa ,Nadgodziny sa czesto narzucane bez pytania bo ludzie odchodza z krzykiem ,oszukuja na Godzinach twoich dodatkowych zanizaja wiec pan Dinowski z zarzadem ma dodatkowe srodki na rozwoj placowek kosztem(usunięte przez administratora).Dorobil sie widac legalnie i uczciwie .Brawo dla takiego rozwoju firm.KIEROwniczki z lapanki z ulicy czesto zadluzone osoby nadzoruja sejf i kase jest raport DLUGI i mozna kupic dlug i podejrzec .Rozliczaja cie na poczatku tak ze musisz oddac braki na kasie pierwsze dni po 20,30 zl biora dla siebie.Za Malo ludzi i wiec robisz jak matol lub (usunięte przez administratora)za dwoch latasz z jezorem .PLAnogramy czeste bo ktos z marketingu siedzi i bierze kase za (usunięte przez administratora)pomysly,wywalasz z polki towar i latasz i nowy wstawiasz .Pokoj socjalny (usunięte przez administratora)taborety i stolik tam nie wolno SIEdziec masz ROBIC .PALETY codzien od 5 do 8 wnosisz na sklep w swieta x2 i rano na zewnatrz PALeCiakiem bo miejsca nie ma.Ludzie nie dajcie sie tak traktowac .NIe idzcie bez szkolenia BHP na miesny bo wypadki sa tam czesto zostawiaja cie i radz sobie.

Ewelina

Witam mam pytanie do pracowników z orzeczeniem czy dostajecie premię i ile ona wynosi?

Nela

Mam grupę ,a premie dostaje za każdym razem jest około 200-300zl

Marti
@Ewelina

Pracuję pół roku i nie dostałam ani grosza. A manka czasem trzeba spłacać.

AsiaAsiula
@Ewelina

Ja dostałam 30 listopada przelew 121 zł w tytule nagroda ale kończyła mi się umowa , dostałam nową więc czy to było tzw stażowe?

AsiaAsiula

Jest to kwota jednorazowa rozumiem? Czy stawka też się powiększa na umowie?

@AsiaAsiula

Ta nagroda to premia za przepracowane lata, 100zl za każdy rok, płatne raz w roku

Pracownica

Ja chyba trafiłam na jakiś dziwny sklep. Moje współpracownicę cały czas tylko jedna na drugą nagaduja ja najlepiej po 2 dniach jakbym wszystko umiała, nie zadawała pytań i ich nie pytała o nic. Każda się miga od robienia beli bo nikt tego nie umie a mnie kazali samej po jednym dniu to zrobić. (usunięte przez administratora) ustawiają robotę pod siebie a ja na kasie i jeszcze mam cały sklep ogarniać to jest chore

Lala

Jak długo czekaliście gdy mówili z dino ze musza wysłać do kadr moje papiery i ktoś do mnie zadzwoni, badania lekarskie zrobiłam, czekam tydzień. Czy ktoś miał taka sytuacje, czy może jednak stwierdzili ze nie nadaje się?

Lala

To nie mam pojecia… kazali czekać aż zadzwonią i dopiero przyjść podpisać umowę, papiery dałam w czwartek i dalej cisza, nie wiem co robić

Zelka
@Lala

Ja czekałam półtora miesiąca na zatrudnienie, mimo zrobionych badań, kierowniczka sama mówiła że niestety tak to u nich bywa że tak długo się czeka

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2044.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1742, z czego 198 to opinie pozytywne, 638 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.