Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Pracownik dino

Minusy:niska pensja,brak premii,dużo obowiązków,ciągłe kontrole, niezrozumiałe przepisy,zimno,stres,zmiany grafiku,nadgodziny.Plusy:zgrana ekipa,w miarę dobra atmosfera.

Pracownik Kołchozu

Jak się pracuje w Dino? Powiem krótko - nie polecam tej pracy największemu wrogowi. Pracuje jako kasjer. Nagminne są sytuacje podczas największego obłożenia sklepu nie mam czym wydawać klientowi, bo brakuje drobnych. Brak tak podstawowych rzeczy jak "drobne" do wydawania to jest skandal. Oczywiście nie muszę wspominać że dzięki proszeniu się o końcówki tworzą się kolejki które muszę regularnie sam rozładowywać ponieważ nie ma nikogo do pomocy. Oczywiście później są wygłaszanie w najgorszy sposób(usunięte przez administratora)że pracuje wolno - oczywiście jest spowodowane tym że nie mam czym wydawać. Kolejnym przykrym aspektem pracy w tym (usunięte przez administratora) jest fakt że promocję są regularnie nie są wprowadzane do systemu kasy. Ile razy w ciągu mojego dosyć krótkiego okresu "pracy" była afera że promocja nie przeszła. Kasjer nie odpowiada za wprowadzanie promocji do systemu kasy, ale to on musi wysłuchiwać narzekań klientów (często wygłaszany w sposób ujmujący jakimikolwiek zasadom kultury osobistej). (usunięte przez administratora) Mam orzeczenie o niepełnosprawności i jestem pracownikiem chronionym a jestem traktowany jak nawet nie pracownik tylko jak człowiek gorszej kategorii. (usunięte przez administratora) Podsumowując - Nie polecam pracować w Dino nawet jak sytuacja do tego może zmusić. Kadra kierownicza specjalnie pracowników w trudnej sytuacji zatrudnia aby jak najbardziej(usunięte przez administratora)

Witam.Jestem stałym klientem Dino w Czerniejewie.Do tego ze nagminnie pracuje tylko jedna kasa to juz normalka ale jest okres przedświąteczny...kolejki dłuższe.Dzisiaj gdy poprosiłem panią kasjerkę o otwarcie drugiej kasy spotkałem się z niespotykaną agresją z jej strony.Ludzie patrzyli na mnie jak na jakiegoś aliena bo przecież wszyscy się tu znają i są przyzwyczajeni ze u nas w Dino trzeba postać w kolejce.Na koniec Pani stwierdziła ze jak mi się nie podoba to mogę wyjść bo sklepów w Czerniejewie jest dosyć......tak się traktuje klientów w Dino w Czerniejewie.

Anonim bo z pracy wywalą

Praca ogólnie okej, ale traktowanie pracowników absolutnie paskudne. Już trzy razy został mi odmówiony urlop na żądanie, ponieważ "mało jest osób na zmianie"... żart jakiś, ilość pracowników w dino nie pozwala NIGDY wybrać przysługującej ci użetki, a kierownicy nawet nie spróbują sprowadzić kogokolwiek za ciebie na zmianę i będzie mówił, że ma prawo do odmówienia ci jej, mają (usunięte przez administratora) czy twój członek rodziny właśnie zmarł albo inna tragedia wydarzyła się w twoim życiu. Więcej, jesteś poniżany za to, ja popełniłam błąd bo postanowiłam pogadać z regionalną po odmówieniu urlopu na rz. i co prawda dostałam co chciałam po tym jak postraszyłam inspekcją pracy, ale i tak musiała dołożyć swoje pięć groszy i powiedziała "nie powinna pani nadużywać swoich urlopów na żądanie bo wie pani, że jest mało pracowników i sprawia to problem dla kierownika, ja na przykład nie użyłam ani razu użetki no ale pani ma widocznie inne priorytety w życiu", dzięki z ten cudowny komentarz, doprawdy żałosne. Jako pracownik wywiązuje się z moich obowiązków i wy powinniście się również wywiązywać. Traktują cie dobrze dopóki nie prosisz o coś co ci przysługuje,(usunięte przez administratora) się należy ale pracownikowi w dino sam fakt znalezienia pracy powinno wystarczyć, tak :)? A potem się dziwicie, czemu ludzie tak odchodzą z pracy, serio nie wiecie? No ciekawe dlaczego. Mogła bym napisać wypracowanie na dziesięć stron na temat złych warunków pracy, nie sprawiedliwych taktyk stosowanych przez np. kontrole tylko po to aby zmniejszyć nam już wystarczająco żałosną premię, oraz kierowników/mobilnych/regionalnych itd. z tak (usunięte przez administratora)umysłami, że aż nie wiadomo czy śmiać się z nich czy płakać, przykład: kiedyś kierownik mobilny powiedział mi, że mi to się chyba nie chce pracować ponieważ nie dałam rady przyjść 2 godz. wcześniej do pracy i porównywała mnie do jej starych pracownic za czasów, gdy była kierownikiem, jak to one z chęcią pracowały po 12 godz. dziennie i nie narzekały. Brak mi słów.

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Mam pytanie ....jak to jest z tymi nadgodzinami.Chodzi o przychodzenie we dni wolne kiedy to jest wypłacane czy ktoś może to rozumie i może wytłumaczyć?

Pytajacy

Do byłych pracowników. Czy ekwiwalent z urlop niewykorzystany wypłacany jest razem z wypłatą czy jest to osobny przelew

Bardzo nie polecam. Jako pracownik tej firmy ciągle słyszysz krytykę, regionalni nie nadają się do niczego . Wylewają swoje frustracje i niespełnione ambicje na swoich podwładnych, to samo osoby z ochrony wewnętrznej, zachowują się jakby im się funkcje z komandosem pomyliły, cała kadra "szkoleniowa"(usunięte przez administratora), pełniąc swoją funkcję czy to tydzień czy to rok zachowują się jakby byli bogami, a wy mali pracownicy niczym te(usunięte przez administratora) niewdzięczne. (usunięte przez administratora), brak szacunku, brak jakiejkolwiek wdzięczności. Praca po 3 osoby na zmianie (z funkcyjną włącznie oczywiście) , brak czasu na normalne zjedzenie posiłku, chore procedury. Najlepsza decyzja jaką podjęłam, to było wypisanie się z tego (usunięte przez administratora)

@Monika

Zgadzam się z tym jak najbardziej cały czas tylko (usunięte przez administratora)a te ich kontrole to (usunięte przez administratora)idzie taka osoba która na sklepie nic nie kumała a tu raptownie na kontrole jeździ i ludzi poucza pracować spokojnie nie dadzą jak nie zadania to jeszcze coś sami niech się wezmą za robotę a nie przyjadą na kontrol do sklepu siedzą cały dzień obdzwonią wszystkie sklepy i taka ich praca a do nas się czepiają ze mała luka w półce ale napiszą w raporcie braki towarowe i zdjęcie najgorszej półki ludzie dajcie nam pracować i sami się weźcie do pracy

Kaja

Ja nie mogę tego zrozumieć w dzisiejszych czasach takie traktowanie pracowników traktują nas gorzej niż(usunięte przez administratora)na każdym kroku praca w 11 stopniach u nas tyle było i my na to pozwalamy zróbmy coś nie jedna dziewczyna czy jeden sklep po prostu wszystkie wszystkich nie zwolnią

Dinozeżarł
@Kaja

U nas na hali sprzedażowej było 9 stopni. Przy kasie nr1 i w magazynie pewnie jeszcze mniej. W świetle prawa pracidawca jest zobowiązany do zapewnienia godnych warunkiw do pracy i taki market powinien byc zamkniety do czasu rozwiązania problemu z ogrzewaniem. Zgadzam się, że WSZYSCY powinniśmy w końcu coś z tym zrobić.

Ona

Witam. Po 2 tygodniach pracy mogę powiedzieć, że praca w Dino to czysty (usunięte przez administratora)Ilość obowiązków przypadających na 1 pracownika to coś niebywałego. Z jeden strony dobrze bo nie wiesz kiedy i już wychodzisz z pracy ale presja jaka jest wywierana oraz pretensje kierowników do nowo zatrudnionych osób , którzy nie wszystko potrafią bo nie zostali przeszkoleni przez co pracują wolniej bo nie wiedzą jak powinien wyglądać następny krok bo jak zrobisz źle to pretensje, to tragedia . Myślałam że dopracuje do końca okresu próbnego ale psychicznie czuje się wrakiem... Pretensje nawet że klient na kasie mówi do Ciebie, a ty nie jesteś (usunięte przez administratora)i odpowiedasz a w czasie wymiany 2 zdań powinnaś zrobić 10 innych rzeczy... Pokazywanie klientom że są niepotrzebnym balastem i totalne (usunięte przez administratora)a naprawdę pracowałam w różnych miejscach i myślałam że już gorzej być nie może!! Niestety na wypowiedzeniu, nie pozwolę zrzucać na siebie całej winy i wysłuchiwać pretensji o wszystko !!! Zaznaczę że jestem osobą pracowitą i mimo braku przeszkolenia uważam że naprawdę wiele się sama nauczyłam ! Nie wypowiem się o wypłacie bo jeszcze tego nie wiem ale zdanie na temat funkcjonowania tego sklepu mam wyrobione!! Z braku laku , przejściowo lub z mocnymi nerwami i silną psychiką polecam!

Paweł Nowak
@Ona

Przyznaję tutaj 100 procent racji, zrzucanie wszystkiego na nowych pracowników, ,,stara,, kadra ma wszystko(usunięte przez administratora) Wszystko źle tylko kierowniki są idealnie. Zero wiedzy awanse na te stanowisks chyba(usunięte przez administratora) Kolediostwo do kwadratu, czym więcej robisz tym gorzej dla ciebie. A szkolenia to chyba(usunięte przez administratora)cię to masz aż w nadmiarze. Goła pensja, nawet wody i herbaty nie mają.zimno przy kasie i na sklepie jak w chłodni z mięsem. (usunięte przez administratora)

Dosia
@Paweł Nowak

(usunięte przez administratora) Jestem w Dino parę lat, z załogi, która była gdy się przyjmowałam zostały 4 osoby. Reszta to co chwilę ktoś nowy, średnio co 5 miesięcy jest rotacja. W tych warunkach nie da się zrzucać pracy na nowych, bo poprostu tego nie zrobią. Taki przykład, w sklepie mamy półki na wino opisane, że tu słodkie, tam wytrawne. Przyznajcie czy macie to dopilnowane, ja nie mówię o planogramie, tylko czy chociaż to jest dotrzymane, że jak na winie napisane to na takiej półce stoi. Otóż na 100 NIE !(usunięte przez administratora) albo czytać nie umieją. Jeśli któraś nawet do towaru ruszy to i tak trzeba po niej poprawiać. Podwójna robota. Także bez brawury i przesady. (usunięte przez administratora)

Nami
@Dosia

Pracuje w tej firmie już 6 lat i końcu powiedziałam dość ,od nowego roku idę do pracy do innego marketu .Praca w Dino to totalna porażka ,praca ponad siły ,a i tak wiecznie źle ,za mało zrobione (usunięte przez administratora) Kierownik i regionalna które nie mają pojęcia o handlu ,zbieranina bez kultury.Nie polecam pracy w Dino

Beti
@Dosia

Zgadzam się w 100% nowo otwarty market ze starej załogi zostało 4 osoby reszta to nowi trzeba mieć cierpliwość i uczyć pozdrawiam i życzę cierpliwości aż ogarną o co chodzi w tej robocie a będzie dobrze ????

Klient Mrocza

(usunięte przez administratora) w Dino w Mroczy na ul. Kościuszki jest strasznie nie miła, poniża innych pracowników sklepu przy klientach bez "pohamowania". Rotacja ludzi występuje na porządku dziennym, poprzez wprowadzaną przez tą Panią atmosferę. Byłem wiele razy świadkiem gdy ta Pani potrafiła nakrzyczeć na klienta gdy zadał jakieś pytanie typu gdzie się znajduje jakąś rzecz. Zamiast pomóc się wdrożyć nowym pracownikom, to im ubliża przy ludziach. (usunięte przez administratora)

Ada

Hej, jaka temperatura powinna być na markecie? Gdzie zglaszamy, że nam zimno?

M
@Ada

Minimalna temperatura dla pracy jaką my wykonujemy, czyli praca fizyczna to 14 stopni, tego się trzymają i w Dino ciepłej nie będzie, a to że zamarzamy, że klienci będący w kurtkach zimowych to odczuwają, że kasjerki na kasach siedzą w 2 polarach, szalikach nikogo nie obchodzi. Najważniejsze oszczędności i kasa, która wpływa na ich konto. Bardzo lubię pracę w Dino, mam super załogę ( kilka osób) , super kierownika, ale temperatura sprawia, że pracować się nie chce

Pytanie do pracowników Dino. W tym miesiącu był jakiś konkurs na dobrego kasjera? Albo jakiś inny konkurs gdzie można było wygrać nagrodę pieniężną?

Beti

Witam, zmiana grafików to jakaś katastrofa nic nie można zaplanować bo dostajesz telefon ze, grafik się zmienił i rób co chcesz zmieniaj plany bo trzeba iść do pracy a czasami nie da się tak zmienić planów na które się czekało kilka miesięcy . Porażka.

@nikooo

Witam czy dzisiaj będzie premia kwartalna? Ktoś coś wie?

K.

Witam, byłam na okresie próbnym w sklepie Dino mrocza (nowe dino) już po kilku dniach miałam dość, kierownictwo to jakaś porażka, (usunięte przez administratora) na pełnym poziomie, zero kultury, ciągłe (usunięte przez administratora)za wszystko nawet jeśli chciało się dobrze.. Zamiast czegoś nauczyć to potrafią mieć tylko ciągłe pretensje.. brak szacunku do pracownika. Praca w tym zespole wykończyla mnie psychicznie, i z tego co wiem kolejnych nowych pracowników również wykańcza. Ktoś powinien się za to wziąść

włodek

Sieć Dino się rozrasta,to że w szybkim tempie stała się prawie najdroższą siecią sklepów spożywczych to jedno ale to że jest królem promocji to inna para butów.Jak to wygląda ? na stoisku mięsno nabiałowym są duże tablice gdzie każdego dnia pani ze stoiska wypisuje promocje i ich ceny,problem jednak w tym że ile razy ktoś pyta to ich nie ma,więc zapytałem panią ekspedientke czy nie można tego zetrzeć skoro nie ma,otrzymałem taką odpowiedż...Mamy odgórne zarządzenie z dyrekcji że musimy codziennie wypisywać promocje chociaż ich nie ma.......czemu to ma służyć ? co trzeba mieć pod sufitem żeby coś takiego wymyśleć,zastanawiam się czy wszystkie towary zapakowane w jakiś pudełkach tam naprawdę są czy może to tylko pusta reklama towaru którego tam nie ma

Mycha
@włodek

Powiem ci tak faktycznie odgórnie mamy narzucone co ma być na tablicy napisane ale to że tego towaru nie ma to tylko wyłącznie sprawa danego sklepu że źle robią zamówienia skoro reklamowanego towaru brak wręcz to jest sytuacja niedopuszczalna przy kontroli u nas takie coś nie może mieć miejsca

Nowa

Po jakim czasie można się ponownie zatrudnić w Dino ?

Pracownik96

Zimno i jeszcze raz zimno. Jako nowy pracownik dostajesz używane buty, jedną koszulkę gdzie na dzień dobry 3 zmiany pod rząd. Śmierdzący po kimś polar, bo kierownictwo nie ma kiedy przygotować i zamówić dla Ciebie rzeczy. Na sklepie jedno wielkie obgadywanie, przeklinanie i (usunięte przez administratora) Człuchów nie polecam.

Zuzka

Dzień dobry, Czy ktoś ma wiedzę o pracy jako PH ds pozyskiwania dostawców? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Czy rozmowa jest możliwa online? Jakie wynagrodzenie jest proponowane? Czy jest podstawa + premia? Jakie narzędzia ( samochód, laptop/tablet)?

@Zuzka

Od pozyskiwania dostawców jest kupiec, który siedzi za biurkiem w centrali i raczej nie musi zabiegać o PH, czyli przedstawiciela producenta, który "przychodzi" do kupca i zachęca go do zakupu.

Zuzka

Chodzi mi o pracę przedstawiciela handlowego na które są ogłoszenia na dużą część Polski. W zadaniach są min pozyskiwanie nowych dostawców lokalnych. Ktoś był na takiej rozmowie, lub już pracuje i podzieli się jak wyciągał proces rekrutacji lub praca?

Asia

Czy w tym roku są przewidziane jakieś paczki dla pracowników na święta? Myślę, że byłby to miły gest z strony pracodawcy. Wszędzie są paczki, premia na święta (nie mówimy tu o śmiesznym 100zl brutto) a w tej firmie brak podziękowania dla pracowników...Lubie pracę w dino, ale smutno aż się robi i się odechciewa wszystkiego w okresie świątecznym jak się słyszy że każdy dostaje a tutaj nic a nic...wielce dodawane co roku życzenia świąteczne dla klientów, a pracownicy to co? Jakby nie ci pracownicy to klientów by nie było. Doceńcie nas trochę zamiast ciągle tylko kłody pod nogi podsuwać. Jak ci pracownicy mają być zadowoleni z pracy jak zero podziękowania od góry???

sylwia
@Asia

paczki w Dino dla dzieci??? premia??? co nsjwyzej wiecej roboty dostaniesz jak ktos chorobowym walnie i tyle w temacie ☺️

Wioleta
@Asia

Zapomnij jesteś tylko numerem (usunięte przez administratora)jakie paczki! Twoje dzieci twój problem! Tu tylko robota, (usunięte przez administratora) nerwówka i nic więcej!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2044.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1742, z czego 198 to opinie pozytywne, 638 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.