Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Stęszew ul Poznańska ????

Chciała bym pochwalić obsluge sklepu Dino w Steszewie na Poznańskiej. Ogólnie rzecz biorąc Panie sympatyczne . Ale ... Dziś po raz kolejny trafiłam z rodziną na pewną dziewczynę,która nie dość że jest bardzo miła i bystra to zawsze z uśmiechem wita każdego klienta. Zapytałam jak ma na imię. ..Kolejka u niej leci sprawnie, pytając o coś -nie ma rzeczy na którą nie odpowie ,a prosząc o coś -nie ma rzeczy ,której nie umiała by zrobić. Oby więcej takich pracowników w Dino ,bo jak narazie z Dino w Stęszewie i Witoblu ,jeśli chodzi o obsługę to zdecydowanie WIKTORIA:) oby tak dalej ❤️

Yana

Hej, jak są traktowane osoby z niepełnosprawnością, czy w ogóle warto marnować czas na wdrażanie się w tą firmę?

Mery
@Yana

Są traktowane jak pelnosprawne a nawet więcej

Fredzia

Pracowałam w Dino na stanowisku mięsnym ,z orzeczeniem o niepełnosprawności ,szczerze jest to bardzo ciężka praca nawet dla zdrowych pracowników ,którzy unikają tego stanowiska jak ognia .Ja zmieniłam pracę ????

Niebieska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

PREZES FIRMY POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE "KRYPTONIM SZEF" - CZYM SIĘ SPRZĘT W SKLEPIE CO TA ZA SPRZĘT!? - PRACOWNICY MUSZĘ CZĘSTO SKŁADAĆ SIĘ NA TONERY, ZA WYSYŁKĘ DOKUMENTÓW I CIĘŻKO UZYSKAĆ ZWROT KOSZTÓW!!! - HAOS ZAMAWIANIA TOWARU!! - CHAOTYCZNY SYSTEM REKRUTACJA PRACOWNIKA!!! - WIĘKSZOŚĆ REGIONALNYCH KIEROWNIKÓW MA BRAK UMIEJĘTNOŚCI OCENIA KIEROWNIKA SKLEPU I DOSZKOLENIA PRACOWNIKÓW ITD. DUŻO BY WYMIENIAĆ...!

nowy pracownik

czy ktoś wie czy premię dają do wyplaty czy kierownik sam dzieli do reki za pokwitowaniem. A co z premią jeżeli sklep utarguje więcej niż zakłada góra

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Marzena

Wszystko się zgadza.U nas też lizusy mają grafik jak chcą a ty same popłudnia.Ty robisz sama mimo że 5 osób w pracy. I jeszcze ale że czegoś nie zrobiłas.Wołasz pomoc to nie bo kolezanka musi pogadać sobie w socjalu.Nie wazne ze tyle osób.To prawda masz robić mięso,odpieki i palety.Nikt nie pomaga przy ważeniu mięsa. Urlop na żdanie o czym marzysz to dla wybrańców.Nawet wolny dzień nie jest wolny bo masz być pod telefonem.Kogo to obchodzi,że masz coś do załatwienia.Delegacje to ja nie pojadę weź ją niech ona jedzie i to jedziesz na wolnym dniu .Nikt nie oddaje tobie wolnych dni podpisujesz żeby kogoś kryć .Idziesz do kierownika to lizusy wiedzą o przebiegu rozmowy.Jakoś mamy fajną regionalną,która sama zauważyła ,ze nikt nie pomaga i pogonoła do roboty. Jesteś jak ten kozioł ofiarny.Masz odwagę się odwzwać to my zrobimy wszystko żebyś tu nie pracowal.Nie raz można było usłyszeć wymianę zdań między kierownikiem a zastępcą kierownika.Mysłe że regio też maca w tym palce bo niby skąd wiadomo kto i kiedy przyjdzie na kontrol i co bedzie kontrolował.

Anu
@Marzena

To wszystko zależy od kierownika my pracujemy tydzień rano tydzień popołudnie i każda tak pracuje a to że nadmiar obowiązków to tylko wina góry bo kiedyś było więcej etatów a tak ucinali że teraz mamy jak mamy pewnie stwierdzili że i tak sobie dadzą radę ale da się to wszystko zorganizować tylko zależy od ekipy znam sklepy wysokoobrotowe gdzie nawet przed świętami były zbędne nadgodziny bo dawały dziewczyny radę ale są i takie gdzie ruch mały a tam ciągle nadgodziny i grupy wsparcia więc wszystko zależy na jaki sklep trafisz

Janka
@Marzena

W punkt. Lizaj.... i donosiciele mają najlepiej. Najlepsze zmiany ,grafiki. Nie trzeba się wysilać w pracy, wystarczy dobrze zdawać relację zastepcy i kiero . Niektóre zaczynają zmianę od przebrania się i dalej 10 minut w biurze bo trzeba opowiedzieć ze szczegółami a reszta niech (usunięte przez administratora)

Magda

Witam. Pytanie do pracowników. Jakie macie grafiki ? U mnie wybrańcy mają po 6 popołudniówek, zastępczni która donosi ma nawet mniej. Reszta po 11 .13 popołudniówek. Lizusy nawet po 2 weekendy wolne- i to co miesiąc, inni wcale. Czy ktoś zwraca na to uwagę- rejonowa lub liderka.

@Magda

Odkąd w Dino pracuje ani jednego wolnego weekendu od tak. Chyba że były jakieś plany np. wesele i zgłaszałam kierowniczce,... w dino za mało osób pracuje żeby dawać wolne weekenduy. Chyba że to sklep niskoobrotowy... Co do reszty u nas zmiany są po równo u wszystkich

Janka
@Kasia

Nie pracuje -((( za mało. Są tacy co mają 2 a nawet 3 weekendy wolne - i to te same osoby miesiąc w miesiąc.

@Janka

Nie pojmuje tego. Nasz sklep jest wysokoobrotowy i u nas bardzo ciężko o wolne weekendy bo 4 osoby na zmiane 1 i 2 w sobotę to jest po prostu za mało. Moja znajoma pracuje na markecie niskoobrotowym i tam kierowniczka stara się każdej dziewczynie niby wolny weekend w miesiący dać ale nie wiem jak jej to wychodzi.

Kinga

Witam. Mam kilka pytań odnośnie pracy w Dino. 1 . Czy pracując 6 godzin należy się przerwa dla pracownika ? 2. Czy można użyć telefonu komórkowego na sali sprzedaży np. Z powodu telefonu z przedszkola 3. Czy można kupować parę rzeczy do domu na 2 zmianie np alkohol ? Wiedząc że później nie będzie możliwości zakupu.

@Kinga

Ja jak pracowałam i byłam na drugiej zmianie a siedziałam na kasie, to wchodziła za mnie na chwile jakaś dziewczyna a ja w tym czasie mogłam zrobić sobie zakupy, ale to było krótko przed zamknięciem sklepu. Spróbuj się dogadać z jakąś babką jak jesteś na kasie to może by poszła na jakiś układ. A i inne dziewczyny tez normalnie przed zamknięciem robiły zakupy

&
@Kinga

Zakupy na spokojnie możesz zrobić parę minut przed zamknięciem sklepu.Masz przerwę tak jak inni pracownicy,a telefon możesz mieć przy sobie tak nieoficjalnie,miałam przy sobie telefon cały czas w kieszeni polaru albo spodni

&

To powiem że pierwsze słyszę że nie wolno robić zakupów w czasie pracy do domu ,pracuje kilka lat i nigdy nie miałyśmy problemu z zakupami ,tak samo jak dziewczyny na innych sklepach

Kinga
@&

Niestety u nas jest zakaz kupowania np alkoholu do domu. Zakaz przerwy jednorazowej 30 min przy pracy 9.5 h Ciągle jesteśmy kontrolowani na kamerach itp

KINGA
@Kinga

1. Tak 2. Nie, ale mozesz wyjsc na zaplecze i oddzwonić 3. Tak i zachować paragon

@Kinga

1. Kodeks pracy mówi jasno, że przerwa 15 minutowa w pracy przysługuje osobie, która pracuje powyżej 6 godzin. Jeżeli pracujesz 6 godzin to taka przerwa ci nie przysługuje. § 1. Jeżeli dobowy wymiar czasu pracy pracownika: 1) wynosi co najmniej 6 godzin - pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut; 2) jest dłuższy niż 9 godzin - pracownik ma prawo do dodatkowej przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut; 3) jest dłuższy niż 16 godzin - pracownik ma prawo do kolejnej przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut

Słodka

praca w Dino to jakias parodia pracowałam parę lat jeżeli wybieracie kierowników wybierajcie z głową . Kierownicy wgl nie szanują swoich pracowników robą sobie ekipę a reszta gnębią pomimo że starasz się jak ino możesz przez moją aktualną kierowniczkę szukam innej roboty pomimo że dobrze mi się tam pracowało przez nią stwierdziłam że zmieniam robotę

Klient
@Słodka

To prawda, jako klientka słyszałam nie raz jak kierowniczka poniża pracowników

Jola

Nie wiem jak jest na innych sklepach, ale u mnie coś okropnego. Zastępca straszna: ktoś chory to oskarża o symulowanie, nastawia jednych przeciw drugim, ciągle źle, ciągle za mało zrobione, buntuje kierowniczkę na innych, prześmiewa wygląd i ubiór innych. Co radzicie z tym zrobić, czy ktoś nam pomoże - bo ja bardzo wątpię.

Obywatel
@Jola

Byłam w sklepie w Żyrardowie Dino chyba to jeden z najbrudniejszych sklepów .Ciasno brudno bałagan . Nie polecam tego sklepu .

Babcia

Czy jest możliwy powrót do pracy Dino jeśli zostałem zwolniony za 3 NN? Rozmawiałem ze swoim rekruterem o możliwości powrotu, ale z rozmowy wynikło, że mam bana na całe życie… Co o tym sądzicie?

@Babcia

Bo masz. Nie ma szans żeby ponownie cię zatrudnili po zwolnieniu za NN.

M
@Babcia

Szczerze bardzo dobrze, że masz bana. Takich jak ry nie potrzeba do pracy. Nie masz zamiaru przyjsc wez urlop na rzadanie, u nas była dziewczyna, która też sobie potrafiła nie przyjsc beż uprzedzenia, bez odbierania telefonu, a potem pretensje bo premia zabrana a my przez takie osoby dni wolne zabierane, zaplanowane bo wiesz ze masz, a tu taki sobie nie przyjdzie.

Babcia
@M

Szczerze życzę Ci jak najdłużej tam pracy i żadnej sytuacji w życiu, przez którą będziesz musiał zawalić świeżą pracę. Byłem za krótko zatrudniony by wziąć urlop na ,,żądanie”. Nie pisze konkretnie o Twoim magazynie. Chodzi mi o świeżo postawiony magazyn Dino Lubień Kujawski. Może wiesz z autopsji jak to zazwyczaj na takich świeżo postawionych magazynach jest.. Następnym razem zwróć uwagę na interpunkcję, bo oczy bolą. Pozdrawiam bez odbioru ????

Kiwi

Poproś o podwyżkę. Na pewno cię zdegradują.

Lala

Bardzo proszę o usunięcie tego wpisu ponieważ napisałam tak ponieważ chciałam się zemścić na nim i właśnie taki wpis mi przyszedł do głowy i teraz żałuję bo nie słusznie oceniłam tego człowieka przepraszam

Bo

Pracowałam dla tej firmy i nie polecam. (usunięte przez administratora) i brak kultury płaca marna.

Ola

Powiedzcie ile osób u wasvpracuje na miesnym czyli wykłada ładę towaruje wędliny sprzata i obsługuje .

@Ola

2 ale jesteśmy sklepem wysokoobrotowym i zwyczajnie jedna osoba nie wyrobi się do godziny 10. Na mięsnym mam naprawdę potężny ruch. Cały czas pięć, sześć osób w kolejce. Druga osoba schodzi z mięsnego jak tylko skończy towarowanie i sprawdzenie dat. Chyba że trzeba rozbić kolejkę.

Kaja
@Ola

jedna osoba która obsługuje klientów dokalda towar do lady wypieka pieczywo i dokłada nabiał.

Marek Joachimski

Promocyjne gazetki to fikcja.Tychy 6.3 2024 olej w promocji rano brak woda Czantoria w promocji brak itd. itp.maja klientów za nic ja już dziękuję tej sieci.

@Marek Joachimski

Czasem coś nie dojedzie z magazynu a czasem nie ludzi , którzy mogliby wyłożyć towar, więcej empatii życzę

Pola
@Mika

Czyli potwierdza się, że Dino to dziadowska sieć: nawet promocji dobrze zorganizować nie potrafią. Jakoś Lidl czy Biedronka z tym problemu nie mają.

Goo
@Pola

Trzeba tylko dodać, że Dino to dziadowska sieć, bo Biernacki oszczędza na zatrudnieniu i obecni pracownicy się nie wyrabiają.

Dino

Witam jak jest u was ile osób pracuje na stanowisku mięsnym to znaczy wykłada mieso obsługuje donosi towar i sprząta. Dziękuję za odpowiedź.

Anonimowy
@Dino

Tylko 1 osoba nie ma więcej hak jest 3 na zmianie lub 4 No to mają co innego do roboty 1 lub 2 na kasie 1 na towarze i ma biuro i to wszystko a ta na mięsnym jeszcze musi roznieść nabiał i pieczywo upiec

@Anonimowy

Jak my jesteśmy we 3 lub 4 na zmianie to kasjerka z kasy 1 lub 2 robi odpiek i nabiał

@Dino

Jedna, w sklepie wysokoobrotowym jest to jedna osoba, która pada na twarz ale pracować musi, czasem pomoże jej ktoś kto jest na sklepie i jednocześnie ma kasę nr 2, resztę spróbuj sobie wyobrazić

Nowa

A ile osób jest zazwyczaj na zmianie

Tomi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

A ja mam pytanie do wszechładnych w Dino otóż jakim cudem ustalany jest grafik pracy a na grafiku każdy pracownik ma 8,45 godziny pracy codziennie!!!, lub9!!! Kogo to obchodzi ze nie ma pracowników? Widocznie tak firma postępuje z ludźmi ze jest ich brak. Grafik powyżej 8 godzin dziennie to jest planowane nadgodziny pracowników i jest to karane!!! Niema takiego prawa w Polsce i nieważne czy to najbogatszy Polak tego nie przeskoczy! Wystarczy to zgłosić. A że sklepy są do 22:30 no cóż proponuję regionalnym aby zostawali ostatnie 45 minut po 22-ej ogarneli sklep umyli zamknęli i wtedy porozmawiamy jak miło łatwo i przyjemnie jest. Szacunku wystarczy dla tych pracowników co pracują jak (usunięte przez administratora) na wasze premie drodzy regionalni!!!!

Kot
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak długo po podaniu kierownikowi sklepu czekaliście na umowę?

poszukująca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Macie jakieś opinię na temat sklepów w Tarnowskich Gór i Radzionkowie? Jaka jest atmosfera i czy faktycznie wypłacąja nadgodziny? Bo widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się czy warto się tam zatrudniać...

Żaba

Czy kierownik może wmawiać pracownikowi czegoś co nie zrobił staram się robić wszystko by było dobrze ostatnio boję się iść do pracy mam bóle brzucha z nerwów mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym ale pracuje na pełnym etacie

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2047.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1745, z czego 198 to opinie pozytywne, 641 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.