Opinie o Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j. w Toruń

Stały klient Nowy wpis

Zwracam się z ogromną prośbą jak i pewnie wielu klientów o wprowadzenie nowych kanapek. Obecne nie dość że cena za jakość jest nie adekwatna (patrząc inne piekarnie) to stale jest to samo, ja już osobiście nie mogę patrzeć na te kanapki. Wprowadźcie jakieś inne smaki i z łososiem itp. I mniej tych sosów o dziwnych smakach!

Byly kierowca

Nie polecam pracy jako kierowca naginanie jak wariat by dowieść wszystko na czas to jakaś parodia i jeszcze ta umowa śmieciową na okres próbny niby 3,5tys na rękę a w rzeczywistości jest 2700 plus 300zl na pieczywo które musisz zostawić w piekarni chyba chcesz czy nie.Malo tego wyzysk na piekarni nie lepiej jest ludzie robią po 15 godzin codziennie przez 7 dni 5 godz.odpoczynku i spowrotem do roboty jednym słowem (usunięte przez administratora) ... Zatrudniając się tutaj byłem pewien. Że zdobędę doświadczenie ale po miesiącu człowiek ma dość...Zwłaszcza że szefostwo to (usunięte przez administratora) tylko desperat tam podejmie pracę To co usłyszałem od innych kierowców że jeździ się cały czas na śmieciowe ich dorabiasz ale doświadczenia nie masz ...Bo nikt cię na słowo nie zatrudni

@Byly kierowca

No dobra. Więcej szczegółów napisz odnośnie pracy kierowcy w tej firmie . Plusy i minusy ? Na zimno bez emocji.

Xxx Nowy wpis
@Kandydat

Zatrudnij się a sam się przekonas, z jakiej mąki chleb jesz... Mowa o umowie o.prace a później smieciwke ci daje i jeździsz na niej kilka miesięcy a jak chcesz normalna umowę to zaczynają się schody odrazu Z produkcją nie jest lepiej ludzie naginaja za umowie zlecenie po 16-18 godzin za 3tys.plus 300zl na chleb który możesz od nich z piekarni jedynie wziąść...No śmiech wyzysk totalny kilka godzin snu i do roboty spowrotem (usunięte przez administratora) Takie jest moje zdanie

Kandydat Nowy wpis
@Xxx

To słabo. Dziękuję za informację. Na marginesie nie kupuje u nich pieczywa bo mi nie smakuje. Pozdrowienia

Gal A

Nie do konca rozumiem czesci wpisow, jak dla mnie praca jest lepsza niz w poprzednim miejscu. Podobaja mi sie wprowadzane zmiany. Uwazam, ze jestem dobrze traktowana przez szefostwo a premie sa sprawiedliwe. Wiadomo, ze w tej branzy inaczej pracuje sie niz w biurze i kazdy powinien byc na to gotowy. Ja jestem zadowolona.

Byly Nowy wpis
@Gal A

Ci co chwala wyzysk na pracownikach to chyba osoba z biura piekarni tak tylko pisze Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chwali by się tym że jest wykorzystywany przez pracodawcę i mało tego na umowie zlecenie robi wiem to bo sam tam.pracowalem.jako kierowca i wiem.jak są tam.ludzie traktowani może kierownik piekarni ok ale szefostwo to już ludzie którzy są nastawieni na zysk i wyzysk na ludziach.Zatrudniajac się tam byłem nastawiony bardzo pozytywnie na pracę ale wszystko skończyło się po pierwszym tyg.jak się dowiedziałem.co jak na punktach i od innych kierowców. ..To jak kolega napisał że dostał premie 25zl to prawda ja takiego czegoś nigdy nie widziałem.... Premia chyba odcięcie z wypłaty za to że samochód za dużo ropy spalił ....najlepiej żeby człowiek go pchał a ropę zaoszczędzał

AP

Odradzam pracy w tej firmie.Pracowałam tam ponad dwa lata , dawałam z siebie 110% , robiłam wszystko żeby szefostwo i klient był zadowolony.Szkoliłam nowych pracowników, przychodziłam do pracy na każde zawołanie.Niestety nie dostałam przedłużenia umowy bo jak to szefostwo powiedziało ,że moja umowa zaważyła na przedłużeniu l4 mojej koleżanki.,(argument śmiechu warty)kierowca który jest bratem właścicielki robił co mu się żywnie podoba.Duzo by opowiadać.Zero docenienia ze strony pracodawcy.Premie po 25zl .Odradzam tam pracy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nikt

Nie polecam pracy w tej piekarnio cukierni . Wiele osób tam pracuje tylko po parę miesięcy ,dużo nowych osób , wiele osób się zwalnia . Wiadomo praca bez ambicji niestety .umowa zlecenie nic nie znaczy jeśli ją zakończysz wcześniej brak wypłaty za godziny które pracowałeś . Ceny produktów wygórowane co niesie za sobą niezadowolonych klientów . praca raczej i tylko i wyłącznie dla studentów byle by jakąś była . Zamawianie towarów przez nowe pracownice to obowiązek na starcie mimo braku znajomości asortymentu oraz tego jakie jest zapotrzebowanie na dany dzień tygodnia . Szkolenie prowadzą bardziej doświadczone pracownice które za to żadnych wynagrodzeń nie dostają . Tak samo pracownicy którzy godzą się na pracę na innych oddziałach sklepów są wysyłani raz na jeden raz na drugi sklep też bez żadnych dodatków do pensji za swoją elastyczność .

Woś
@Nikt

Ile w tym prawdy jest hmmm zgodzę się z tobą odnośnie godzin ale zapomniałeś że to piekarnia cukiernia nie zakład typu tzmo gdzie masz 8 godzin i do domu i psie pieniądze jak nie chcesz zarabiać tego co masz na normalnej umowie to clen wey zapraszam tam dopiero śmieciową jest prawdziwa nie płacenie na czas do 10 masz opłaty a oni ci zapłacą 25 każdego miesiąca o pocałuj mnie w (usunięte przez administratora)źle ci nie pracuj nie pisz głupot jak sam sobie winny jesteś tego jak ci podziękowali

W

Nie polecam,praca bez dnia wolnego,ciągle zmiany grafiku na wyspach,wieczne pretensje osób które same nic nie robią. Napewno nie docenia się pracownikow a premie są żałosne.

Zuzanna

Bydgoszcz Pieczywo dobre choć ceny powalają Natomiast obsługa do wymiany Jedyna miła Pani to p.Natalia w Focusie Pani Ania w Zielonych Arkadach W okresie zimowym obsługiwały mnie Panie Ania i Agnieszka to super duet Profesjonalne podejście do klienta i zawsze uśmiechnięte

Lidia

Pracowalam tam 3 lata i polecam, zaluje nawet, ze odeszlam, gdyz w nowym miejscu nie jest tak fajnie. W Piekarni Bartkowscy dba sie o pracownika i jego potrzeby. Dobra praca jest nagradzana. Jeszcze kiedys wroce

Kientka stała.

Dlaczego nie przestrzega noszenia maseczek szczególnie w takich sklepach jak piekarnie.Jest to oburzające ze dyrekcja nie wyciąga wniosku i przechodzi do tego lekceważąco i nie kontrolują swoich pracowników. Chyba nie zależy Na kientach i obrotach. W dniu dzisiejszym nie miała maseczki i jej nie nisiPani że sklepu na Rydgiera/wyższa blondynka/

Olaaa175

Pracowałam w tej firmie przeszło 2 lata, zaznaczam, że nie jest to moja pierwsza praca, ale z takim beznadziejnym traktowaniem mało gdzie można się spotkać. Lista zażaleń do tych pracodowcow mogła by być BARDZO długa, ale podam tylko kilka przykładów mianowicie : praca kilkanaście dni pod rząd w dodatku jedna osoba na zmianie gdzie nawet nie można było wyjść zjeść, ale jeszcze dało się usłyszeć, że przerwa jest wtedy, kiedy nie ma klientów... Oczywiście co z tego, że jesteś sama powinnaś się ze wszystkim wyrobić, wszystko zrobione na tip-top bo jeszcze w razie w opieprz, że (usunięte przez administratora) ale szczytem jest to, że nawet jeśli wszystko było zrobione to nikt nawet słowa dziękuję nie usłyszał, żadna osoba w tej firmie nigdy go nie usłyszała.. Szczerze nie polecam tego miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Karol Bartkowski Marek Bartkowski Katarzyna Bartkowska Beata Bartkowska sp.j.?

• Parkowa 22
    87-100 Toruń