Opinie o F.H.U. Natpol Tomasz Klimek w Rowy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Natpol Tomasz Klimek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Natpol Tomasz Klimek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Natpol Tomasz Klimek w Rowy

Pan P Nowy wpis

Nie polecam, właściciel jeździ po drogich wakacjach nie szczędzi sobie niczego, a pracownikom każdemu z osobna prędzej czy później nie płaci! Jak po takich sytuacjach chce się odejść nie wypłaca całości lub większości, rzuci 200zl mając zaległości parę tysięcy nie mając zamiaru już wypłacić reszty pieniędzy za przepracowany czas. Przydałaby się inspekcja pracy w tym miejscu, bo ten człowiek jawnie żyje z pieniędzy każdemu z osobna przyciętych. Nie trzeba byłoby dużo szukać żeby doszukać się wielkich nieprawidłowości.

Szczery Nowy wpis

Nie polecam firmy. kanciarz każdemu z pracowników nie wypłaca pieniędzy za przepracowany czas. Niewypłacalny, dodatkowo podejmuje się zleceń nie mając pojęcia o tym jak należy je wykonać, wiele robót wychodzi na improwizacje, zniszczenia, wszystko do poprawek które wymagają więcej pracy niż wykonanie zlecenia od zera, za co finalnie i tak trzeba zapłacić. Serdecznie nie polecam ani pracy w tej firmie ani Dawania zleceń na usługi. Dziwie się że inspekcja pracy nie zrobiła jeszcze z tym porządku. Nie polecam nikomu, bo każdy nawiązujący współpracę zostanie (usunięte przez administratora)

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal czekamy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie F.H.U. Natpol Tomasz Klimek w mieście Rowy nie ma żadnej opinii.

Asia.podwykonawca. Nowy wpis

Witam. Ten pan nie reguluje płatności za posadzki maszynowe. Nadciąga ludzi z okolic , bierze sobie podwykonawców . Po wykonanej pracy nie płaci.

???? Nowy wpis

Na gorszych ludzi jako pracodawców chyba nie można trafić. Na początku bardzo miła atmosfera, ale później szefowa przeklinała do pracowników a także potrafiła wyzwać. Okazało się również że Tomasz Klimek i jego żona to (usunięte przez administratora) Oszukali każdego bez wyjątku. Na początku ustalają atrakcyjną stawkę godzinową, która później sami zmieniają. Jak coś się nie sprzedało odciągali to pracownikom od wypłaty (a to przecież nie jest od pracowników zależne). Okropni ludzie i tyle.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie F.H.U. Natpol Tomasz Klimek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.

Pizza robiona z produktów najniższej jakości. Składnikami na pizze oraz na sosy do pizzy często były produkty PRZETERMIOWANE , których nie było można sprzedać w sklepie obok i który oczywiście był tego samego właściciela co pizzeria(jogurty, śmietana, kiełbasa, drożdże i wiele innych po terminie). Co więcej pieczywo do zapiekanek itd często miało lekką plesn którą pracownicy musieli skrobać. Najgorsze szefostwo jakie tylko można mieć.. Praca od rana do wieczora, czasami nawet po 17 godzin i jak się dopiero na koniec pracy okazało za jakieś marne 10 zł/h mimo wcześniejszego ustalania wyższej kwoty. Każdy pracownik bez wyjątku został (usunięte przez administratora) na minimum 1000 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Natpol Tomasz Klimek - Rowy

• Jak się pracuje w F.H.U. Natpol Tomasz Klimek?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Natpol Tomasz Klimek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

F.H.U. Natpol Tomasz Klimek
  • Głogowa 9