Opinie o Sylwia Dziegieć Sileda w Chąśno Drugie (do 1999)

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sylwia Dziegieć Sileda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sylwia Dziegieć Sileda o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sylwia Dziegieć Sileda w Chąśno Drugie (do 1999)

Pat Nowy wpis

A ja pracuje od 4 lat i jest ok. Umowa od początku i kasa taka jak na umowie premia na święta i lato a wiem że szefowa pożycza pracownikom kasę na raty beż procentu. Ja potrzeba można pożyczyć samochód dostawczy a i jak trzeba się zwolnić wcześniej to problemu nie ma.

Czy w Sylwia Dziegieć Sileda możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Pracownica

A ja tam pracuje już 12 lat i sobie chwalę, kasa i umowa wszystko na papierze jest a i premia wakacyjna i na święta też. Jakbym powiedziała coś złego na firme to bym zgrzeszyła. Wiadomo w każdej robicie znajdą się lenie ,nieroby i takie tam to oni długo nie posiedzą. pracuje nas 25 osób i 22 od lat to tak to źle wygląda?

nick Nowy wpis
@Pracownica

bzdury Pracownica pisze, "pracuje nas 25 osób i 22 od lat", jak w zakładzie nie ma więcej niż 15 osób

Sileda żenada

Labolatorium innowacyjne myślałby kto ... szefowa pod pantoflem nieszefa. Jedno okłamuje drugie przy okazji wine zrzucajac na każdego poza soba. Ludzi mają za nic. Pracownik to glupi robol i tak sie go tam traktuje , nie ważne na jakim jest stanowisku i jakie wykształcenie. Szefowa z ewidentnymi problemami emocjonalnymi. Chcesz zniszczyć sobie od 2 do kilkunastu miesiecy życia zaryzykuj. Potem każdy pracodawca będzie lepszy. Że nie wspomnę o predystujacej do miana szefowej Pani kierownik.... żenua

NIk
@Sileda żenada

Tak, ja też widziałem jak traktowała ludzi kompetentnych i rzeczowych, kiedy nie chcieli zrobić tego, co sobie wymyśliła, mimo, że zgodnie z przepisami nie można było tego zrobić.

...
@Sileda żenada

Praca jest w jednym wielkim zamieszaniu każdy każdego obgaduje. Jedna z pracownic produkcji (emerytowana) myśli że ona tam rządzi rzuca głupimi tekstami jakby wyszła z rynsztoku a na widok szefowej staje się miła kochana wchodzi w (usunięte przez administratora) szefowej. Umową jest podpisywana na najniższą krajową wyrównania są wypłacane w kopercie (usunięte przez administratora) aczkolwiek nie ma zbytnio co dopłacać ????. Najlepiej żeby nikt nie miał rodziny i widział tylko zakład na pierwszym miejscu

Weronika
@Sileda żenada

Przykre, że tak tam traktują pracowników. A jakie tam były zarobki i czy ktoś w ogóle zgłaszał problemy?

Ojtoprawdajest Nowy wpis
@Sileda żenada

a kierowników tam jest wielu

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sylwia Dziegieć Sileda? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Ojgdzieśzginęło

Panienka z miastowymi aspiracjami o mentalności Kargula. Tyle o szefowej.

Maria
@Ojgdzieśzginęło

Trochę dziwna ta Twoja opinia... ;) Co masz na myśli dokładnie? Co Ci się dokładnie nie podoba?

Rok temu narzekaliście na atmosfere, ale najbardziej zmartwiło mnie to, że najpierw pracuje sie bez umowy, a potem nawet nie wiadomo czy się tę umowę dostanie. Dużo jest takich przypadków? Wszyscy pracownicy zaczynali bez umowy? Jak się o to upomni, to co wtedy mówią?

KaMa

Wszystko, co wcześniej napisane jest niestety prawdą, choć na początku właścicielka sprawia opinię mega uczciwej. Kłamczuch, (usunięte przez administratora) i swoje winy zwala na innych. Generalnie rzecz ujmując- panienka o wielkomiejskich ambicjach z mentalnością Kargula.

Nik

Uwaga na tą firmę i wygórowane ambicje szefowej. Szuka nie wiadomo jakiego pracownika. Zaczyna się pracę na czarno a później umowy się nie dostaje raz w miesiącu szukają pracowników w kółko na te same stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Sylwia Dziegieć Sileda - Chąśno Drugie (do 1999)

• Jak się pracuje w Sylwia Dziegieć Sileda?

Zobacz opinie na temat firmy Sylwia Dziegieć Sileda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sylwia Dziegieć Sileda?

Sylwia Dziegieć Sileda