Opinie o Automation Trader Maciej Szczotka w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Automation Trader Maciej Szczotka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Automation Trader Maciej Szczotka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automation Trader Maciej Szczotka w Tychy

Gallus Anonymus Nowy wpis

Mimo że firma jest niewielka, narzuca rygorystyczne reguły charakterystyczne dla korporacji. Liczni pracownicy żyli w niepewności związanej z utratą pracy, gdyż wypowiedzenia były rozdawane bez uprzedzenia. Elastyczność w godzinach pracy jest ograniczona, co utrudnia rozwiązanie nawet drobnych spraw osobistych. Opuszczenie pracy przed czasem jest możliwe tylko raz w miesiącu, a w pozostałych przypadkach wymaga wzięcia urlopu. Mimo że prezes stosuje motywujące techniki coachingowe, osiągnięcie celów jest utrudnione przez realia pracy. Uważam, że jeśli Automation Trader kreuje się na rekina w branży, to brakuje elementów charakterystycznych dla korporacyjnej kultury, takich jak owocowe czwartki i darmowe mleko do kawy, co skutkuje tym, że pracownicy muszą samodzielnie się składać na koszty mleka. Dodatkowo, relacje między pracownikami stopniowo się pogorszyły, a brak zaufania spowodował wzrost podejrzliwości i tajemniczego załatwiania spraw za plecami zainteresowanych. Ten klimat pracy sprawił, że zarządzanie niestabilnym zespołem stało się łatwiejsze, ponieważ niektórzy ludzie zaczęli na siebie donosić i przestali współpracować jako zgrany zespół.

@były pracownik Nowy wpis

Jestem głęboko rozczarowany działaniami tego pracodawcy, który nie tylko nie dotrzymuje obietnic płacowych, ale także wykorzystuje pracowników, obiecując im wiele, a następnie nie dostarczając na obiecywanej płaszczyźnie. Dodatkowo, sposób, w jaki firma pozbywa się swoich wartościowych pracowników, jest całkowicie niekulturalny i nieludzki. W tej firmie panuje atmosfera podejrzliwości i nieufności, co jest zdecydowanie niezdrowe dla współpracy i rozwoju zawodowego. Istnieją również osoby, które działają na korzyść własnego interesu, nie zważając na dobro firmy ani innych pracowników. Dodatkowo, kultura plotek i ukrytych intryg tylko pogłębia problematykę tej sytuacji. Mimo że firma ma duży potencjał, to złe zarządzanie i brak uczciwości sprawiają, że traci ona na atrakcyjności jako miejsce pracy. Gorąco zachęcam do przemyślenia i wprowadzenia koniecznych zmian, które mogłyby poprawić sytuację dla wszystkich zainteresowanych stron.

Dla Nowy wpis

Dla własnego zdrowia psychicznego polecam omijanie tego miejsca szerokim łukiem. Firma kreuje się na profesjonalną, ale w rzeczywistości to jedna wielka prowizorka. Przerost formy nad treścią. Prezes z manią wyższości , przekonany o swojej wspaniałości. Chce się rozwijać, ale wszystko co robi przynosi odwrotny skutek. Sprzeczne komunikaty są na porządku dziennym. Koniec końców to zawsze pracownik źle zrozumiał. Sprawia wrażenie miłego i uczciwego, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Mówi jedno, a potem wypiera się swoich słów i udaje że to nigdy się nie wydarzyło. Umawia się i nie dotrzymuje terminów. Kiedy pojawiają się trudne tematy to od nich ucieka i zbywa rozmowy. Bez żadnego zażenowania robi głupka z drugiej osoby. Zero szacunku do drugiego człowieka. Mam nadzieję, że karma wróci i ludzie zaczną go tak traktować jak on innych.

Administrator Nowy wpis

Poszukuje obecnie pracy jako: Specjalista Ds. Sprzedaży w mieście Tychy. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w firmie Automation Trader Maciej Szczotka ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Łowcaandroidow

Wszystko ok, terminowo, profesjonalnie.

Alojz

Atmosfera ok. Paca w ciekawym biurze. Nikt się nie zwalnia wiec chyba wszystkim pasuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Automation Trader Maciej Szczotka - Tychy

• Jak się pracuje w Automation Trader Maciej Szczotka?

Zobacz opinie na temat firmy Automation Trader Maciej Szczotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Automation Trader Maciej Szczotka
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Browarowa 21
    43-100 Tychy