Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Taki Kraj

PRzynajmniej kierowcy z towarem przyjezdzaja... do niektórych sklepow nie bylo dostawy 3 dni. A jakież to wieści??

work24

Witam. Mam pytanie czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego dzisiaj przez cały dzień nie można było zalogować się na portalu w zakładce raporty i premie. Otóż w związku z naszą ciekawością postanowiliśmy zadzwonić do centrali i dowiedzieć się co jest grane. No i co usłyszeliśmy , że w tej zakładce już nic nie ma i mamy się tym nie interesować bo i tak nic więcej nie może nam powiedzieć. Dotarły też do nas bardzo złe informacje które przywożą kierowcy z towarem. Może ktoś z Was ustosunkować się co do tej sytuacji. Wszyscy mamy rodziny i chcielibyśmy aby nas nie oszukiwano. RKS-i i tak będą mydlić oczy do końca.

premia
@work24

Od kogo dostales taka informacje? Chociaz inicjaly prosze.

komiwojazer
@work24

A po co ci ta rubryka? W tym miesiącu MOŻE dostaniesz premie ale w następnym podejrzewam ze sucha podstawa

.,..
@work24

Błagam przestań trolować ... Zakładka dalej jest , problemy są z bazą danych , zresztą tego typu problemy były już kilkanaście razy. W centrali kto tobie powiedział jak dzisiaj centrala zamknięta ? - większość osób ma wolne dzisiaj ... do jakiego działu w centrali dzwoniłeś ? Błąd 503 wskazuje na problemy z serwerem i bazą danych czyli nawaliło coś po stronie hosta. Kierowcy dzisiaj ? To ktoś miał dostawę 2 maja ? ciekawe ...

komiwojazer
@.,..

My mieliśmy dzis dostawę i co ?

Weekend

"Twój RKS nigdy nie śpi, tak jak Ty i Ja..."

korniszon

Pracowałem w tej firmie kilka lat, potwierdzić mogę jedno, że im większy debil dorwie się do władzy, czyli zostanie RKS tym większą krzywdę robił dla "Domexu". Pracowałem z wieloma kierownikami skl, regionalnymi ale tak uwłaczających metod stosowanych przez KK nie widziałem. Ma problem z własnym dowartościowaniem więc prześladuje każdego kto zwróci mu uwagę, czy ma słabszy miesiąc w sprzedaży. Handlowców traktował i traktuje jak roboli których można w każdej chwili zwolnić. Sądząc po tym, jak mówi i co mówi to, miał trudne dzieciństwo i trzeba mu współczuć. Tylko na litość boską dlaczego nikt nie słucha tego pospólstwa które jest na samym szarym końcu łańcucha pokarmowego, gdyby tylko prezes wiedział co dzieje się na jego sklepach? że mobbing jest codziennością, że handlowcy ze stresem idą do pracy bo przyjedzie wszechwiedzący KK i z pewnością zjebie mnie albo KS. Pewnie zarząd zrobiłby z tym porządek, gdyby tylko wiedział, bo to nie jest jego firma, jego sklep, jego pracownicy lecz placówka którą ma się "opiekować".(usunięte przez administratora) Nigdy nie miałem nic do firmy bo płaciła zawsze, i to dobrze za prawidłowo wykonaną pracę, ale ludzie którzy mają zarządzać makro powinni cechować się większą inteligencją oraz poziomem menadżerki od KK. Jego czas też się skończy, oby rychło.

rysio
@korniszon

Ale zarząd o wszystkim wie. Mało tego - zarząd popiera takie metody.

@rysio

Wpisy konkurencji naprawdę robią się coraz bardziej żałosne...

rysio
@Av

żałosna to jest twoja wiara w domex. a jak uważasz że zarząd o niczym nie wie to mało wiesz.

@rysio

Proszę proszę jak się konkurencja oburzyła... a ty co siedzisz przy prezesie i tak doskonale poinformowany jesteś że zamęt siejesz i podjudzasz? Jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy... Szkoda komentować zresztą bo się "Dziecko" będzie cieszyć że ktoś na post odpisał. Koniec w tym temacie.

rysiu
@Av

nie wiem skąd twoje założenie że jestem z konkurencji. dwa - nie trzeba siedzieć przy prezesie by to i owo wiedzieć. trzy - mam dużo do powiedzenia w temacie i moje wypowiedzi są bardziej merytoryczne niż twoje.

@rysiu

Jeśli masz tak dużo do powiedzenia w tym temacie i są to rzetelne informacje to podpisz się imieniem i nazwiskiem, przecież jesteś wśród swoich, skoro nie jesteś z konkurencji. Anonimowym dobrze jest być i szkalować innych lub podjudzać. Co do merytoryki Twoich wypowiedzi, hmm cyt.:"żałosna to jest twoja wiara w domex. a jak uważasz że zarząd o niczym nie wie to mało wiesz" - niezmiernie merytoryczna wypowiedź... coż pozostawię to bez komentarza jak zaznaczyłem wcześniej.

rysiu
@Av

korzystam z anonimowości by ustrzec innych przed takimi jak ty klakierami rksów. zobaczymy za jakiś czas jak to się wszystko rozwinie.

kokaburra
@korniszon

Bohater afery tarnobrzeskiej to wiecie, ze ponoc firma go kiedyś zwolnila jeszcze jak byl zwyklym pracownikiem? Koledzy z ktorymi pracowal wyblagali jego przyjęcie a on jak awansowal do rks-a to ich pozwalnial jednego za drugim. co do mobbingu i stresu gdy sie pojawia na sklepie to popieram. Jak widzę auto jego przed sklepem to od razu z nerwów chudnę 2 kg. Powinni natychmiast zdjac go z tej funkcji, jeśli chcą by region ratowal firmę a ludzie sie nie zwalniali.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
oczom nie wierzę

Dlaczego nikt z mądrych wypowiadających się na tym forum się nie podpisze? Obrażać innych, obrzucać błotem i bluzgać będąc anonimowym to klasa sama w sobie... Oby nikt Was do sądu nie podał. Pracuję w sieciówce i też cudownie nie jest ale nikt mnie na siłę nie trzyma i nigdy nie wypowiadałbym się publicznie w taki sposób. Jak miło narobić we własne gniazdo.... Km oczywiście zwolnić wszystkich dyrektorów, regionalnych i kierowników bo przecież pozjadaliscie wszystkie rozumy ...

śląsk

Podobno dziś maja być wypłacona kasa ,ale tylko podstawa ...

Debil ze ślunska
@śląsk

Głupi jesteś xD

Siara
@śląsk

Znowu dzieci z skl22 sie wydurniaja?

ejtam
@Siara

Nie. Zupełnie dorośli i poważni ludzie, podchodzący do swej pracy w sposób wyjątkowo sumienny i zgodny z wszelkimi wytycznymi "góry". Pełni profesjonaliści. Pewnie z 56. Bo innych profesjonalistów w sieci nie ma :)

okil

Gdy "odchodziłem" z Domexu powiedziałem kierowi, że z taka polityką firma będzie w rozsypce za rok. Pomyliłem się, wystarczyło 10 miesięcy. Cóż pozostaje mi tylko podziękować RKS bo teraz mam dużo lepiej. ps. dla tych co uważają, że w Domexie jest źle- popracujcie w euronecie z podstawą.... kto pracował to wie:)

gerald

Nie pisz źle o konkurencji. Część z was tam trafi przy odrobinie szczescia

as

RIP Dobre Miasto,Goldap.... Who its next?

j

od dołu do góry brak odrobionej lekcji. wystarczyło nie tylko gonić za pieniążkami ale wsłuchać się w słowa wielkiego męża stanu, filozofa, polityka, marzyciela, stratega i ekonomistę pana kononowicza. nie będzie nic pg, sw, zp, tk, od, nw, rat, pu, rks ks, mm, audytu, wuzetek. bo co się stało się? nie będzie nic. był jedynym który wie "jak wszystko zlikwidować” spawnie, szybko i prosto. "Nie będzie niczego!" wystarczy posłuchać czasami mędrca. cytat - zrobię ład i porządek, bo wszędzie się dzieje się, i w sądzie i wszędzie dzieje się, nie wiadomo co się, się dzieje się, i w av.. nie wiadomo co się dzieje się.

Ob.

Cała ta sytuacja powinna Was, tj. wspaniałych pracowników Avans pogrążonych w rozpaczy, nauczyć jednego - by nie mówić brzydko o innych sklepach w Waszej okolicy. Zawsze może się okazać, że będziecie chcieli w nich pracować, a tu "a kuku", właśnie z uwagi na Wasze wcześniejsze akcje.

@Ob.

konkurencja ma coraz żałośniejsze wpisy...

pdkr

RKS Cię nauczy raz dwa

przedstawiciel

Ale mi zal tych co jeszcze podjudzaja by walczyc, by pomoc firmie. zapomnieliście ze istnieje ktoś taki jak "przedstawiciel wszystkich pracowników" który zabral nam socjalne? Zaraz zrzeknie sie w waszym imieniu premii, i podwyżki 40 zl do podstawy! Tak 40 a nie 100 bo 60 państwo dalo. i dalej dacie z siebie wszystko? No chyba , ze tez macie od firmy dane hotele to co innego... Na wszystko sie zgodzicie wtenczas

mars oddzialy
@przedstawiciel

dokladnie. ale niektorym osobom nie przemowisz do rozsadku. beda firmy bronic i tyle. masakra jak mozna byc tak nieogarnietym, nie dbac o swoje PRAWA i sie nie szanowac.

mars oddzialy

mi drodzy. ja mysle ze jezeli komus nie pasuje to moze sie zwolmnic. piszecie, ze jak dostaniecie same podstawy, to przestaniecie sprzedawac, bedziecie strajkowac i masa bzdur. haha. osoby ktore byly by w stanie cokolwiek zrobic, w przypadku samych podstaw, juz dawno w tej firmie nie pracuja. przyklad? czekam na ostatnia wyplate, bo sam sie zwolnilem. na pokladzie avansu w tym momencie zostaly osoby, ktore nawet za najnizsza beda pokornie pracowac na dlugi firmy, a tylko tu na forum potrafia zale wylewac. na zywo nawet sie nie odezwa. bo ci ktorzy byli w stanie sie odezwac juz dawno dostali wypowiedzenia. w kryzysie firma potrzebuje cichych pokornych niewolnikow i takich sobie zostawila. wiec nie piszcie tu bzdur o jakichs buntach, bo kazdy dobrze wie, ze bedziecie tyrac w tej firmie nawet przy samej podstawie, a pozniej to nawet za darmo. taka prawda.

avans_będzie_dobrze

Jeżeli komuś nie pasuje praca nawet za te 1350zł w najgorszej sytuacji to niech idzie zapierdzielać do Polo za jeszcze mniejsze pieniądze albo niech zostanie na zasiłku, proste.... Kochani ja wiem że nas cisną, wymagają, tyrają itp. Ale bądźmy ludźmi! Postarajmy się, razem możemy stworzyć coś co pomoże uratować całą sieć. Z tego co wiem kwietniowe wypłaty mają być wypłacone normalnie z premią co dalej nie wiem, daj Boże żeby tak było. Z Avansem jestem związany od prawie 10 lat, ale z centralą w Modłej Koloni/Konin. Pamiętam naprawdę dobre czasy, później też nie było źle, teraz jest jak jest. Przyglądam się temu wszystkiemu i mam w swojej głowie chaos ale w głębi słyszę głos który tak bardzo motywuje mnie do działania. Przez te 10lat miałem różne stanowiska, miałem okazję pracować w centrali, na salonach, w terenie i uwierzcie mi że nie zawsze było kolorowo. Nie narzekajmy też na samego właściciela który już teraz mógł by nas olać i nie wypłacać wypłat, bo w końcu firma w upadłości. Jakby nie patrząc zawsze wypłaty były na czas. Uszanujcie to! Życzę wam WYTRWAŁOŚCI i oby było lepiej! Dla właściciela życzę również wszystkiego co NAJ, trzymamy za was kciuki, dacie radę! Oby tylko mój RKS'ik nie przyjeżdżał teraz za często i nie truł, mowa o M.Ł ehhhh ciężki człowiek, najlepiej tylko kartoniki przestawiać itp. Cały czas tylko jeździ i na siłę wymyśla co by tu im dać do roboty! Jak jest źle zmiesza z błotem, nigdy nie pomógł. Ale jak jest poprawa i wyniki to w życiu nie usłyszałem dobrego słowa, motywacji tylko ciągle źle źle źle. Mariusz jak to czytasz to wiedź że to się kiedyś przeciwko tobie obróci! CZEŚĆ!

eeee

Chyba kumpli szukasz tutaj.

GallAnonim

Podstawa na 10 = masa zwolnień lekarskich = brak pracowników na salonach = brak możliwości ułożenia jakiegokolwiek sensownego grafiku = nikt nie będzie walił setek nadgodzin za darmo bo firma i tak za nie nie płaci = zamykanie salonów = kompletny upadek firmy

Aneta

Ja sobie na to nie mogę pozwolić i będzie strajk całej sieci bo przychodziłam pracowałam wykonywałam polecenia Kierownika a teraz jak ktoś mi powie że mamy pracować za 1350 to pójdziemy na całość.

retro
@Aneta

to się zwolnij i przestań płakać, nikt cie tu na siłę nie trzyma...proste

cudowne rączki
@Aneta

O jakim strajku myślisz? chcesz zamknąć sklep i ustawić koło niego protestacyjne pole namiotowe? (sklepy z moto mają ułatwione zadanie:)) naprawdę myślisz że za pomocą strajku wywalczysz kasę której i tak nie ma? Strajkiem tylko przyśpieszysz agonię. Może jeszcze zorganizujesz autobus to Chmielowa i obrzucisz jajkami centralę? Przypuszczam że jesteś żoną górnika ale ich metody się nie sprawdzą. Domex to nie JSW czy KW które ma z czego pokryć straty. Przy braku premii część z nas przyniesie L4, część się zwolni a część będzie pracować ale mało efektywnie czyli spełni się scenariusz Gallaanonima (kilka postów wyżej) i tak do końca - ale jednak naiwnie wierzę że będzie inaczej:) przynajmniej na razie do 10:)

K.S .

To forum to jakaś porażka - pozdrawiam i posłuch dla piosenki Pih - szatańskie weresty ( RKsiku posłuchaj sobiej jee ) . pozdro od Tarnobrzeskich blokowisk, które jedenen z waszych RKS-ów poruszył i za to zostanie na dniach rozliczony.

ortograf
@K.S .

"tarnobrzeskich" to przymiotnik głąbie, pisze się z małej odważny anonimowy kmiocie

jesus fuck

"Kapitalizm sie u nas rozwija" Jesli ty postrzegasz rozwój kapitalizmu przez pogłębianie przepaści pomiędzy poziomem życia szeregowych pracowników a poziomem życia prezesów to masz spore braki w edukacji :) Albo najlepiej wyjedz do Rosji gdzie będziesz mógł bez przeszkód realizować swoja wizje.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.