Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Dr House

Ludzie, nie ma się co łudzić! To, z czym przyszło się nam zmierzyć to równia pochyła, a my lecimy na mordę Bogu ducha winni. Po ogłoszeniu upadłości tliła się jeszcze iskierka nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone i może pojawi się jakiś tajemniczy inwestor, który wyciągnie nas z tego bagna niczym szejk ratujący podupadający klub piłkarski. Niestety, to raczej historia bez happyendu... Nowych dostaw towaru nie ma i nie będzie. Za jakiś miesiąc będziemy świecić oczami przed Klientem i udawać, że dziury w ekspo do zbiorowa halucynacja. O realizacji "ambitnego" planu możemy sobie tylko pomarzyć i tu już żadne szczere chęci czy umiejętności sprzedażowe nie wystarczą. Cześć sklepów wchłonie, a właściwie już wchłania terg. W miastach gdzie owa konkurencja już jest, prawdopodobnie wasz sklep przestanie istnieć. Jeśli miejscówka jest dobra to z pewnością konkurencja już ostrzy sobie za nią zęby. Daje nam 2 miesiące życia...

kurkuma

A Nowy Dwór Mazowiecki już puścili? Walczyło tam coś Neo o ten sklep czy TERG przejął bez pytania?

NataN

Cześć koledzy i koleżanki! Czy wiecie może coś o woj. Kujawsko Pomorskiem? Takie salony z mojej okolicy jak Bydgoszcz, Nakło, Toruń, Żnin, Mogilno i Inowrocław (galeria Solna?)? Co do pracy RKS'ów też słyszałem o tym już z tydzień temu właśnie od jednego kierownika regionu że im przykro ale czas się żegnać :(

ana

Dzień bez analizy to dzień stracony fhu domex jest na 13 miejscu na goworku jeśli chodzi o liczbę wpisów. Więc starać się bardziej to będziemy wyżej w tabelkach

@ana

to szybko bo jeszcze upadnie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
dno

Widzę że to forum osiągnęło dno zupełne. Jakiś gość niespełna rozumu sam ze sobą prowadzi dialog chyba przydałaby się tutaj kamizelka najlepiej bez rękawów i garść psychotropów - tak na uspokojenie - bo koleś odpłynął

antyerka

Rksiki już ostatni miesiąc pracują więc nie będą męczyć

mars odzially

no wlasnie pajacu jak nas kopiujesz to nie uzywaj polskich znakow zrozumiano !!!

@mars odzially

ty tez nie pajacuj bucu

mars odzially

mars oddzialy

i jeszcze napisal "oddziały". jak kopiujesz pseudo pajacu to chociaz zwracaj uwage na detale

do mars

ty stary weź sie (usunięte przez administratora) jebnij bo naprawdę chyba brakuje ci (usunięte przez administratora) rozumu i ty chyba masz na nazwiski piskuta z literką S na końcu porostu (usunięte przez administratora) mnie jak bym ciebie widział na żywo to ryj bym ci oklepał palancie

Napiszcie ale bez żartów .Ci którzy przeszli pod Terg jakie zaproponowali wam warunki finansowe ? Jak odbyło sie rozwiązanie i podpisanie umowy.?Czy jest ciągłość. To bardzo ważne napiszcie coś konkretnego

Us3r

Jestem ciekawy co będzie ze sklepami umiejscowionymi w centrach handlowych gdzie w mieście jest już ME...

mars oddziały

mars atakuje

bob

wiadomo co ze sklepami w woj: lodzkim???

tames

hrubieszow do likwidacji bedzie i leczna ? czy juz zostaly zlikwidowane ?

xvb
@tames

hrubieszów przejmuje terg

Miodek
@xvb

Terg przejmuje Hrubieszów lub Hrubieszów zostaje przejęty przez Terg siadaj, pała

oho

A jak tam u was ?Plany kosmiczne?

Zdziwiony

Dla mnie zadziwiający jest fakt, że Panowie Tomala ( wydawać się mogło dość inteligentni ludzie) - nie wpisali do zarządu tych pseudo dyrektorów makroregionów z K...em na czele - teraz odpowiadali by wszyscy swoim majątkiem, a nie tylko Panowie Tomala. Mając takie zobowiązanie makroregionalni zapewne też inaczej podchodzili by do tematu... P.S. LUDZIE UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY BO Z TEGO JUŻ NIC DOBREGO NIE WYJDZIE, A CZCZE OBIETNICE O SPRZEDAŻY MASY UPADŁOŚCIOWEJ SĄ ŻARTEM...BO KTO Z LICZĄCYCH SIĘ POLSKICH I ZAGRANICZNYCH FIRM INWESTOWAŁBY TYLE PIENIĘDZY W WYCIĄGNIĘCIE PRZEDSIĘBIORSTWA NA PROSTĄ MAJĄC WŁASNĄ MARKĘ - do tego bez nadszarpniętej przez media reputacji!

TITANIC2
@Zdziwiony

Ma racje trupa sie niereanimuje,tylko trumna i do dziury.Kto o zdrowym umysle by chcial to przejac z tymi starymi gratami.

tt
@Zdziwiony

własnym majątkiem w sp. z o.o.? to nie S.C. szpecu i przeceniasz ich możliwości intelektualne

Wikipedia
@Zdziwiony

Wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki wobec wierzycieli; odpowiada za nie sama spółka swoim majątkiem utworzonym z wkładów wspólników. Ponadto, za zobowiązania spółki mogą odpowiadać także członkowie jej zarządu subsydiarnie, tj. w przypadku bezskuteczności egzekucji z majątku spółki, jeśli nie zgłosili w porę wniosku o upadłość spółki. Zdziwiony ma racje.

???
@TITANIC2

z tego co wiem to w spółce z o. nie odpowiada się majątkiem własnym, tylko firmy

tt
@Wikipedia

ale w porę zgłosili więc zdziwiony nie ma racji

TITANIC2

JONY84 prawdziwy krol forum,pirat domexowski,sabotuj tych baranow RKs-ow od siedmiu bolesci, swoj chlop.Jestem z toba.

serio

robiłem w tergu 2 lata i rok tutaj wszedzie jest tak samo , robisz swoje plany wykonujesz nie siedzisz na facebooku to i da się jakos zarobić !! mi to wisi czy będę tutaj , czy w me czy też neo , ważne żeby płacili na czas i nie robili ludzi w konia ! koniec tematu dość mam czytania tych głupot ! ! jak ktos zna szczegóły które sklepy będą zamykać , sprzedawać czy podtrzymywać proszę pisać .... kazdy pracownik powinien takie cos wiedzieć wcześniej żeby można było pracy poszukać !! nie wszyscy są śmierdzielami i nierobami , w kązdej firmie są dobrzy sprzedawcy i to nam się oberwie najmocniej

mannagerrr

Poda ktos jakies konkretne info co nas czeka czy nadal bedziecie spekulowac??

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.