Opinie o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sovrana Polska Sp.J. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sovrana Polska Sp.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

sisi

pracuje od niedawna więc nie będę się wymądrzać ale szkolenie miałam fajni ludzie bardzo pomocni jeszcze nie miałam pierwszej wypłaty więc ciężko mi powiedzieć o terminowości ale jak na ten moment myślę że to był dobry wybór odnajduję się w nowej pracy

Fouda
@sisi

Nie wiem jak jest teraz, bo zaczynałam prace już dawno temu, więc mogło się coś pozmieniać ale jak pamiętam początki to jasne że trzeba się przyzwyczaić (do wstawania najgorzej ;p) ale nie było takiej sytuacji żebym została sama sobie, zagubiona, takiego czegoś sobie nie przypominam

osobiście moge zostawic 5 gwiazdek, warunki ludzie kasa ok a do tego lokalizacja mi bardzo pasuje wiec czego chciec wiecej

???
@:)

Kasa ok? To znaczy jaka? Więcej niż w innych firmach Powiatu? Jak wygląda praca na ile zmian i czy bardzo ciezka fizycznie? Jakie maja wymagania. Jeśli sobie ludzi chwala to chyba ciężko się dostać Są jakieś pakiety socjalne?

Samba

gdzie mozna dowiedziec sie czy potrzebuja kogos do pracy?

KAMA
@Samba

najlepiej to po prostu podejdź do nich albo zadzwoń ale chyba lepiej podejść z cv i zapytać

pdzr

cztery w systemie pieciogwiazdkowym to calkiem niezla ocena, mysle, ze to mowi samo za siebie

korn
@pdzr

5 gwiazdek w syst. 6 gwiazdkowym ale generalnie to się wszystko zgadza :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sovrana Polska Sp.J? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
tera

Pracuje dla Sorvany i sobie chwale, nie wiem co tu wiecej pisac

hehhe
@tera

tera to się rozpisałeś, ale w sumie ja też sobie chwalę

Zaba

Ostatnio doszłam do wniosku, że praca to jednak prawie jak terapia, człowiek nie ma czasu myśleć o głupotach, pracuję z ludźmi, których uważam za znajomych, jest kilka osób na które mogę liczyć więc ostatnio szzcególnie mocno doceniłam swoją pracę i atmosferę w niej panującą

Agata
@Zaba

Zaba, masz rację, do pracy, w której atmosfera jest przyjemna, aż miło się przychodzi. Co według Ciebie oprócz współpracowników firmy Sovrana Polska wpływa korzystnie na sytuację panującą w firmie? Jak wygląda sprawa związana z zarobkami?

Anka

Nie pracuję ale korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona. Ostanio dokonali cudu i doczyscili mi obrus, na który mam wrażenie wylało się wszystko. Pozdrawiam pracowników serdecznie

druzak
@Anka

nie wiem kto dokonal cudu ale moge podziekowac w swoim imieniu, zawsze milo jak ktos docenia czyjas praca, a musisz wiedziec, ze czasami zdazaja sie naprawde rzeczy wymagajace cudu:)

Krzychu

Widziałem, że kilkukrotnie przewijał się wątek o ofertach, nawet jak nie ma nigdzie oficjalnie żeby się nie zniechęcać i aplikować ale to było kilka miesięcy temu. Może ktoś powiedzić jak teraz wygląda sytuacja? Pozdrawiam

Tobiasz
@Krzychu

Krzychu dołączam do twojego pytania. Też nie mogę znaleźć, żadnych ofert. Wie ktoś może gdzie szukać (oprócz strony Sovrany)?

Olo

Zgadzam się z poprzednikami, pracuje się dobrze. Ludzie w porządku, atmosfera też, pracuje się bez jakiś większych spin czy stresów.

Kopp

moja sytuacja w pracy jest stabilna i to sobie chwale

junee
@Kopp

No to sie trzymaj tego miejsca. Wiesz jak to w tych czasach bywa...

Agata

@Nagon, dziękuję za Twoją odpowiedź. Życzę Ci wszystkiego dobrego i powodzenia. @Marr, @Siwko, jakie zalety możecie wymienić tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z Sovrana Polska.

Siwko

znalezc normalna robote nie jest tak prosto. ze swojego doswiadczenia moge powiedziec, ze bylem juz w kilku firmach i dopiero tutaj mi nie przeszkadza. Nie mam jakiegos odczucia ze jest mi tu zle lub siedze za kare. Gdybys tak bardzo narzekal to szukalbym dalej. kontakty z pozostalymi na plus.

Marr
@Siwko

Dobrze to Pan opisal, mysle podobnie i jak gadalem z kumplami to tez nie narzekaja specjalnoe.

Tedo

Nie narzekam normalna robota.

pilas
@Tedo

to chyba dobrze grunt to trafic do roboty gdzie jest w miare spokojnie

cruise

kwiatów mi pod nogi nie rzucają jak przychodzę do roboty ale też psów nie ma co wieszać na tej firmie.

Bolo
@cruise

haah no z tymi kwiatami to dowaliles :)no ale tak kazdy jest tam raczej skupiony na swojej pracy i nie ma wiekszych problemow.

spider

Spokojnie tu sobie robie i tak leci czas. Nie ma z nikim zgrzytow. No w takim miejscu mozna siedzieec.

Może wiecie coś o aktualnej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o dodatkach do pensji?

Viking
@Marek

oni maja chyba swoja stronke internetowa to co jakis czas mozna zerknac

patryczon
@Viking

Noo i tam jest zakladka rekrutacja z tego co patrzylem wiec mozna odswiezac

Serek
@patryczon

kurcze fajnie jakby sie pojawila jakas oferta na serwisie bo jestem zainteresowany praca tam

Orzi

W koncu jestem w pracy, ktora jest dla mnie ok. Z wczesniejszymi pracami moje doswiadczenia nie byly zbyt dobre, zawsze cos szlo nie tak. Takze jako o pracodawcy to nie moge zle mowic bo moje oczekiwania zostaly w miare spelnione.

Raflu

Jestem tu juz troche na serwisie i wcale nie czuje sie tu zle. Nawet moge powiedziec, ze praca mi odpowiada. Warto proboowac swoich sil.

balik

Jestem raczej z tych co lubią narzekac na wszystko i wszystkich, ale jak rozmawialem z moimi kolegami o doswiadczeniach z ich pracy, to musze przyznac ze w Sovranie jest znsonie. Wiadomo, czasem sie czlowiek do czegos przyczepi, ale to sa jakies male rzeczy. Tak to serio nie mam co mowic zle i raczej polecam prace tutaj.

Miechu
@balik

podzielam opinie, generalnie to tez jestem zadowolony

rodzyn

Ocena mowi sama za siebie. Jest dobrze i nie mysle o zmianie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

• Jak się pracuje w Sovrana Polska Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sovrana Polska Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sovrana Polska Sp.J?

Sovrana Polska Sp.J