Opinie o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sovrana Polska Sp.J. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sovrana Polska Sp.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Agata

@Łomi, co Twoim zdaniem oznacza stabilna oraz swobodna praca? Jakie są jeszcze inne plusy pracy w Sovrana Polska? @terrier, możesz coś więcej napisać o pracy w firmie. Jaka jest atmosfera w pracy oraz warunki? @Wapno, czemu tak uważasz? Rozwiń bardziej swoją wypowiedź. Jakie konkretnie sytuacja, czynniki wpływają na taką Twoją opinię? @brudas, dlaczego uważasz, że większość osób traktuje pracę jako "tymczasową"? Co wpłynęło na Twoje zdanie? Uargumentuj swoją opinię bardziej szczegółowo. Jak obecnie wygląda sytuacja odnośnie rekrutacji? Czy jest prowadzona? Są jakieś oferty pracy?

terrier
@Agata

atmosfera spokojna. dobrze się pracuje.

Łomi
@Agata

W tym sensie swobodna, że nikt nie stoi Ci nad głową jak to gdzie niegdzie bywa i sami ludzie są do pogadania. Tak jak pisał @terrier, jest spokojna atmosfera między ludźmi.

Wapno

Oceniam tę firmę pozytywnie. Fajni ludzie, fajna płaca, ogółem zarzucić raczej nic nikomu się nie da.

terrier

pracowałem na seriwsach w różnych firmach i wszystkie są podobne do siebie bo tu żadnej filozofi nie ma. w sovranie wszystko jest jak należy.

Łomi

W Olkuszu i okolicy to jeden z lepszych pracodawców u których można pracować. Przede wszystkim jest stabilnie i można swobodnie pracować. Pensja jest ok jak na ten region. W większości plusy z pracy tutaj.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sovrana Polska Sp.J? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Zainteresowana

Hej czy moze sie ktos wypowiedziec odnosnie warunkow w pracy biurowej? Jak z placa? I czy potrzebny jest teraz ktos do biura?

serwisman
@Zainteresowana

rzadko bo rzadko ale sie zdarzają oferty do biura. najlepiej podpytać na miejscu. ja na serwisie robie to tak dokładnie nie wiem

Daria

Sovrana Polska to bardzo dobry pracodawca. Ciągle się rozwija. Czy prowadzą aktualnie rekrutacje i na jakie stanowiska?

G
@Daria

przed chwilą ktoś o to samo pytał, zobacz sobie niżej, wszystko ludzie powiedzieli ;)

Radek

hej bo nie widze ofert jakoś, ktoś coś wie o przyjęciach do roboty tutaj?

where
@Radek

na jakie stanowisko? jakiś czas temu szukali na serwis, a inne stanowiska to nie wiem.

Koziorożec
@Radek

Jakbyś chciał na serwisanta to możesz złożyć cv. Nawet jak nikogo teraz nie przyjmują to na przyszłość się przyda, bo firma się rozrasta.

Radek
@Koziorożec

dzięki dzięki koledzy, cv wysłane tylko czekać.

italien

firma całkiem spokos, czasem tylko jest sporo pracy, ale da sie przeżyć. warunki w firmie też znośne.

Ziemniak

Duży szacunek dla osób, z którymi pracuję, bardzo słowni ludzie. Sama firma fajnie się rozwija, z roku na rok jest coraz lepiej. Robimy dobrej jakości sprzęt, tego nie można podważyć i mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony, że pracuję w Sovranie.

wtoreczek

bardzo dobre przygotowanie do późniejszej pracy. warunki okejka

DyF

Dowiedziałem się ostatnio o istnieniu takiego forum jak gowork i znalazłem tu swoje poprzednie roboty w tym też Sovranę. Zostawię tutaj swoją opinię. Długo pracowałem na serwisie i było bardzo jak trzeba. Sprzęt na wysokim poziomie. Koledzy z serwisu spoko chłopy. Wynagrodzenie w sam raz. Niestety musiałem wrócić do rodzinnego miasta i tu zacząć pracę, tak to bym został. Pozdrawiam serdecznie

Coś często ostatnio widzę nowe wypowiedzi, i to do tego same laurki dla firmy. Przypadek? Nie sądzę, nie wierzę :)

eh.
@anonymous

ja nie wiem że obecnie jak firma ma hejty to wszyscy w nie wierzą a jak sie chwali to za nic nikt nie uwierzy. co jest z wami ludzie, naprawde nie wszystkie miejsca pracy to piekielne zło.

Źródlany

Po opiniach widzę, że ludzie się pozytywnie odnoszą do Sovrany. Faktycznie, już trochę działają na rynku, praca jest ogólnie mówiąc nienerwowa, normalna, a pensja przyzwoita, więc się nie dziwię.

poqus

sovrana w porządku. dbają o pracownikw. nie ma na conarzekać

Subboofer

Robota na serwisie raczej bez zarzutów. Koledzy i kkierownictwo pomocne. Stawki mogłyby być wyższe, ale no są standardowe jak na te prace, więc okej.

Tropek
@Subboofer

czyli polecasz? bo w sumie słyszałem, że na serwisanta szukają kogoś, to może bym się zdecydował

Subboofer
@Tropek

Jeśli nie należysz do osób, które staraja się unikać roboty zamiast pracować, to polecam.

Tropek
@Subboofer

hah nie należe, dzięki, wysłałem cv

Piątunio

a kolegę jakiś czas temu też zatrudnili i chwali sobie. szału wielkiego może nie ma, ale raczej wszystko mówi na plus.

Siep234

Dobrze, że zapewniają stabilne warunki i przyjemną atmosferę. I dają umowę, a to jest bardzo ważne.

Amice

Wszyscy szukają idealnej roboty, a taka nie istnieje. A po drugie, w każdej trzeba po prostu robić swoje i się nie ociągać. W Sovranie jest bardzo dobrze pod większością względów. I co najważniejsze - firma się ciągle rozwija, więc będzie w niej tak cały czas. Zatrudniają też świetnych ludzi. Z wieloma miałam okazję się poznać i cieszę się z tego kontaktu. Pozdrawiam i polecam każdemu, kto wie, że praca to praca, a nie obijanie się. W Sovranie na pewno znajdzie sobie fajne miejsce.

Hiny

nie potrzebują teraz kogoś do roboty???

ponocnik
@Hiny

W sumie jest Nowy Rok. Napisz im maila, może kogoś szukają. Zależy też w jakim charakterze.

kkk
@Hiny

serwisanta szukają

urlop

jak się z sensem pracuje, to można swoje zarobić. w dodatku na normalnej umowie, bez żadnych przekrętów jak to w innych firmach robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

• Jak się pracuje w Sovrana Polska Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sovrana Polska Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sovrana Polska Sp.J?

Sovrana Polska Sp.J