Opinie o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sovrana Polska Sp.J. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sovrana Polska Sp.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Tobi

Czuję się tu stabilnie, bez presji i nerwów.

tykaac

Stawiam na konkrety, dlatego lubie czytac jasne i rzeczowe komentarze. Jako serwisant pracuje w Sovranie już od jakegos czasu i w sumie nie narzekam. Jest co robicc, ale przez to, ze lubie to co robie, nie ma mowy o jakims gledzeniu. Ogolnie to idzie się dogadać ze wszystkimi.

Agata

@Nagon, możesz napisać coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia w firmie Sovrana Polska? Napisałaś, że praca "całkiem ok", co konkretnego masz na myśli? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Jaka jest atmosfera i relacje z przełożonymi? Co mógłbyś doradzić osobom, które chciałyby rozpocząć pracę w tej firmie?

Nagon
@Agata

Pisząc całkiem ok miałem na myśli, że jak każda firma Sovrana nie jest ideałem, ale pracuje się bardzo dobrze, relacje z przełożonymi jak to ujęłaś są w duchu koleżeństwa i pieniądze dostaję terminowo. Reszta to jakieś drobnostki, które nie rzutują specjalnie na całokształt oceny.

Nagon

Calkiem ok praca!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sovrana Polska Sp.J? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Agata

@szukacz, dziękuję za odpowiedź, napisz jeszcze, jakie zalety tego pracodawcy przedstawił Tobie znajomy? Jaki czynnik według Ciebie spowodował, że zdecydowałeś się zaaplikować do firmy: atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego.

Agata

@szukacz, napisałeś, że znajomy poleca Tobie pracę w firmie Sovrana Polska, możesz nam powiedzieć jakie zalety tego pracodawcy przedstawił? Zaaplikowałeś już do firmy? Jak będziesz miał odpowiedź to podziel się z nami na forum informacją, czy można aplikować mimo braku oferty pracy.

szukacz
@Agata

narazie wyslalem maila jak odpisza to dam znac...

Agata

@Zerbas, dziękuję za Twoją odpowiedź. Możesz nam jeszcze napisać jak wygląda atmosfera w pracy, relacje z przełożonymi? Co jeszcze podoba się Tobie w pracy? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, socjal, premie. Aktualnie nie ma ofert pracy do firmy Sovrana Polska, czy można złożyć aplikację mimo to?

@Agata

Atmosfera jest bardzo w porządku. Przełożeni sąbardzo ok. Można aplikować nawet jak nie ma ogłoszeń.

szukacz
@Zerbas

no ja wlasnie szukam ich ofert pracy a nie moge nic znalezc a znajomek mi poleca zeby aplikowac to moze sprobuje nawet bez oferty... nie wiem...

Agata

@Zerbas, dziękuję bardzo za Twoją aktywność na forum. Atmosfera oraz dobre relacje z przełożonymi to jedna z bardziej istotnych kwestii, na którą patrzą osoby poszukujące pracy. Możesz napisać jeszcze czy są jakieś benefity pozapłacowe dla pracowników, socjal i co się na nie składa? Firma ma jakiś system motywacyjny? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników forum.

qupot

co tu duzo pisac. sovrana to porzadne miejsce pracy z poukładanymi ludzmi na gorze i na dole. standardowa kasa, standardowe wymagania.

Agata

@Zerbas, jesteś pracownikiem firmy Sovrana Polska? Możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia. Jak wygląda pakiet socjalny, umowa o pracę, wynagrodzenie? Czy firma umożliwia pracownikom możliwości rozwoju i szkoleń? A jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych dla pracowników?

@Agata

Jet umowa o pracę, wszytko normalnie. Są szkolenia możnasię trochę nauczyć.

Ferek

Halo ! Nie szukają kogoś może ktoś wie ???

@Ferek

Dobry okres mją i raczej nie szukają, ale jeśli coś by było to nic sięnie stanie jak zgłoszenie wyślesz, a może sie odezwa.

Agata

@Hajz, oceniasz pozytywnie warunki pracy w firmie Sovrana. Czy mógłbyś nam jeszcze powiedzieć o funduszu socjalnym dla pracowników oraz czy firma posiada system benefitów pozapłacowych? Możliwość rozwoju i szkoleń? Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca również obejmuje weekendy? Rzetelne opinie na forum są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie.

Hajz

Praca w Sovranie zła nie jest, może by się więcej zarabiać chciało jak zawsze, ale też bez przesady bo pensja jest na czas i na życie mi starcza. Pracownicy bardzo fair względem siebie. Właściwie robota na plus.

Agata

@Mirek Firma Sovrana Polska niemal cały czas prowadzi procesy rekrutacyjne. Zajrzyj na ich oficjalną stronę internetową http://www.sovrana.pl/rekrutacja/ Poza tam widziałam oferty pracy od nich przynajmniej dwóch rozpoznawalnych portalach, które zawierają ogłoszenia o pracę. Śmiało tam zajrzyj i jeśli coś postanowisz, to koniecznie podziel się tym z nami.

Mirek
@Agata

Dzięki, właśnie przez ich stronę przesłałem swoje CV.

hidden

powiem w ten sposób, że firma jest na mocną piątkę. nie wyolbrzymiam tylko mówię jak jest. jestem traktowany przez firmę jak człowiek, co się chyba teraz rzadko zdarza. wynagrodzenie jest optymalne i firma zapewnia b. dobre miejsce do pracy. z kolegami może być różnie, ale ja raczej cały czas, nawet jak się ktoś zmienia to trafiam na porządnych kompanów. dlatego właśnie firma zasługuje na wysoką notę.

Gutek

Słyszałem, że firma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Jak się wam pracuje?

Rozruszniacz
@Gutek

Pracuje się bardzo dobrze, nie marudzą ludzie. Wiadomo że to nie idealna praca, ale jest bardzo dobra. Nastroje są dobre i kasa jest uczciwa.

klima
@Gutek

no nie marudzi się. podobne wrażenia mam.

Mirek

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie rekrutacji na serwis do Sovrany? Chętnie się czegoś dowiem.

daniee
@Mirek

nie wiem czy aktualnie kogoś szukają, ogłoszeń też nie widać, ale podesłać cv zawsze można.

gunnie

serwisant od paru dobrych lat. nie jest wow, ale solidnie i znośnie jeśli chodzi o ludzi. wypłaty w terminie. polecam.

Kotak

przyjemnie, zarobki spoko, nie narzekam.

uek

Sovrana to rzetelny pracodawca. Problemów nie miałem, żeby się zatrudnić, a potem w pracy do teraz jest bardzo dobrze. Normalne warunki i umowa. Towarzystwo jest bardzo zgrane.

Zostaw merytoryczną opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

• Jak się pracuje w Sovrana Polska Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sovrana Polska Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sovrana Polska Sp.J?

Sovrana Polska Sp.J