Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Wsparcie

78 szacun dla Ryby i Arka jak tam się idzie jako wsparcie to chce się robić Brawo więcej takich metrów

Waldek

Nie róbmy z forum pracowniczego magla. Co by nie mówić to firma jest dobrym pracodawcą.

Ktoś

Co masz na myśli właścicieli????

Ciekawy

jak często macie te scrapy?

Tragedia co się dzieje na moldingu . Brak zupełnie rozeznania co się dzieje poza LM . Na zebraniach przed pracą mówią się o bezpieczeństwie zachowaniu odstępu i zakładaniu masek a po chwili dzieje się zupełnie co innego . Ludzie grupuja się po kilkanaście osób bez masek z szerokim uśmiechem na twarzy . A higiena osobista ludzi pozostawia wiele do życzenia, plucie gdzie popadnie , kaszlenie bez zamykania ust i nic z tego sobie nie robienie. Na bramie tez zero kontroli pod wzgledem mierzenia temperatury . Jednym słowem tragedia . Powodzenia i życzę zdrowia

Na pewno chodzi o Maleszke

diabeł boruta
@Ktoś

o malechę z gryfic?

Ggg

Ile podwyżki było?

NIK

Pamiętajcie jedno.Zostaliśmy pozostawieni sami sobie.Dla władzy liczy się tylko by im było dobrze,a ludzi mają daleko gdzieś. Maseczki,rękawiczki i środki dezynfekujące trzeba samemu sobie organizować,a dla szpitali trwają zbiórki zorganizowane przez ludzi dobrej woli a nie przez rząd. Łatwo było pieniędzmi szastać na prawo i lewo (500+, 13ki itp), a teraz płacz bo nie ma pieniędzy na najważniejsze artykuły.WSTYD i HAŃBA.A tak miało być dobrze,gospodarka miała się dobrze,dobrobyt w całym kraju,a teraz co? Widmo bezrobocia milionom ludzi zajrzało w oczy,recesja,która przewali się przez kraj może zniszczyć więcej ludzi niż wirus.Opamiętajcie się włodarze i weżcie się za robotę by ludziom pomóc,a nie do gardeł sobie skaczecie i plujecie jadem nienawiści na prawo i lewo!!!!

Ktos
@NIK

Mówisz tak bo dobrze zarabiasz głąbie z lm

77 a

Jak to jest że cały zakład ma czas pracy 7.30-18.30 a 77 ma robić normalnie? To znaczy że już po epidemii? Możemy się spotykać z inną zmianą? A co z dezynfekcja szatni? Jak widać liczy się kasa i tylko kasa. Ludzi zawsze można zastąpić. W końcu trzeba skrapa jakoś nadrobić

Brawo dla LM

Pracodawca wie jak utrzymać miejsce pracy dla pracowników używając kombinezonów masek i rękawiczek na hali bo w biurach to zły dresscode. Czyli co się liczy człowiek czy kasa kasa kasa kasa brawo LM

Brawo dla LM

Co potem, życie toczy się dalej masz dwie lewe ręce ze się zastanawiasz lepiej doprowadzić do śmierci rodziców dziadków sąsiadów LM nie jest ostatnią firmą na Świecie a i jak rozje...es cale oszczednosci to jestes w du...........

Taaa
@Brawo dla LM

Proponuje patrzec na rosnace bezrobocie. Mozesz miec i cztery prawe a roboty nie znajdziesz.

@Taaa

Nie znajdę masz rację bo nie będę szukał i się nie boję bezrobocia bo ja na chleb mam jak każdy pracownik produkcji to ty i wy macie problem to wy macie milionowe straty my szraki sobie poradzimy mamy rodziny mamy siebie damy rade powodzenia korporacji

Taaa
@Brawo dla LM

Jestem tez z produkcji wiec skoncz te gadki. Rozeznaj sie najpierw a nie plujesz na ludzi bo normalnie rozmawiaja. Rozne firmy a nie tylko korporacje padaja i taki jest fakt. A bedzie gorzej.

@Taaa

Czesc ja nie jestem z produkcji pracuje w biurze i wiem jak jest 75 procent pracowników może się już żegnać z pracą nikt kto nie zarabia nie będzie płacił podatków i tym bardziej pensji bezprodukcyjnym najiwniakom którzy myślą że uratują świat

Operator

Ta Pani nie wie co pisze wystarczy przyjść w godz.otwarcia lub zadzwonić z prośbą co potrzeba i koniec tematu.A jeżeli chodzi jak wolna krowa i nie jest zorietowana co jej potrzebne do pracy kogo to wina .Niech się zajmie pracą bo chyba nie ma co robić. 1.2.3 dni to może by sobie zdała sprawę ile to obowiązków jest i jak odpowiedzialna to praca jest,ponieważ pracując tu 10 lat a nie 2 choćby to zdaję sobie sprawę z narzuconych obowiązków tak samo jak ja na swojm stanowisku .A za dużo już widziałem takich cwanych cwaniaków.

Co
@Operator

Proszę????no zwlaszcza panie z 1zm . Po pierwsze jesteście tam po to by zapewnić nam materiał na produkcję ale oczywiście nie żadnej nie chce się sprawdzić i my musimy biegać a po to i po tamto a księżnę oczywiście tylko potrafią wysyłać z papierkiem na magazyn . Moim zdaniem drogie panie to wy jesteście od tego by pójść i nam materiał ogarnąć a nie zabierać nam czas pracy . ...ps..mniej kawy z panem M a materiał i porządek będzie

Op
@Co

Hehe to jak kiosk całodobowy dla tej osoby kiedy zechce to podejdę kupić fajki,szkoda że zawsze się taki znajdzie co nie zna obowiązków i regulaminu.

Hhh

W Gryficach już jest os. Zarażona koronawirusem, ciekawe kiedy w LMie bedzie

Ledwo żywy
@Hhh

11.05. - zaraz po wyborach wszyscy trafimy do urn.

Goral

Ty no ale czego sie spodziewać? Ze zamkna teraz LM i nie będzie produkcji przez kilka miesięcy? Chyba słabo by było bez kasy albo za 2 tysi od rzadu niby.

Szok
@Goral

Ikea zamknięta, 100% platne więc o jakich dwóch tysiącach mówisz?

....

Złe informacje masz . Ikea zamknięta ale 60%

...
@....

Jak wroca do roboty za tydzien dwa to dopiero wirus sie w Polandzie rozszaleje. To chyba dopiero będzie czas zeby zamknac lm. A ikea ma pozamykane sklepy to po co robic?

Daro

Tydzien tylko

Goral
@Szok

Żadnych bo to ponoć dla zakładów małych i średnich i dla umow śmieciowych. Co kanał to coś innego gadają.

No szok...

...to jest ze Wlosi dopiero teraz zatrzymuja prace fabryk!!! Moze nasi madrzy rzadzacy panstwem by tak wzieli przyklad?

Yyyy...

Kwestia czasu kiedy zaczną zwalniać

El qatro

Szwedzi nic nie zamykają nawet bary i lokale działają normalnie. Robić się nie chce to na l4

Hmmm

Mam pytanie jak obecnie można do nich aplikować może ktoś posiada bezpośredni numer lub e-mail do osoby prowadzącej rekrutacje pozdrawiam

Poinformowany
@Hmmm

Nie idź tam do pracy jak cenisz sobie zdrowie

Hmmm
@Poinformowany

Pracuje w tym zawodzie od 16 lat Wiem jak tam sie pracuje wiec spoko wiem na co się pisze

Mr.B

Już szczują ludzi pieniędzmi 500 premi za 100% obecności.

@Mr.B

Dla mnie to jest bardzo ok a nie zadne szczucie Zapieprzamy a kupa ludzi w domach siedzi. Dobrze pomyslana taka ekstra premia 5 stowek pieszo nie chodzi. I tak jestem w robocie. Ciekawe czy kwartalna bedzie...

Czemu nie dali w Hiszpanii Francji tylko zamknęli

Zzzz
@Andrzej

Urlopy im dali wczesniej te z lata a czesc zwolnili w piz..

Ola
@Mr.B

No na leki i maseczkę może starczy

Ciekawe co powiesz jak zachorujesz. Wtedy LM pewnie będzie be

MR.B
@Ok

Łaz do pracy, i zanieś syfa do domu zaraz bliskich dzieci dziadków.niedaj boże żeby to się skońcczyło śmiercią.będziesz wtedy musiał iść na pogrzeb. I masz po premi 500 poszlo się j.e.b...ać dziadek w piachu.ty masz wyżuty ogólnie hu...jnia przez ciebie. Baranie

Mavic
@MR.B

Doslownie jak napisales ale niektorym galy i łeb przycmilo 500 minus podatek.zal takich osobnikow

Zocha
@Mavic

Mogli nic nam nie dac to byscie nie mieli co krytykowac. Jak trzeba będzie to zamkna zaklad.

Egon
@Mr.B

Jak wiele innych firm i instytucji. Koronaferie sie marza wam ok ale to beda pewnie urlopy i postoje za 60% a nie kasa dodatkowa jakas. Poki można to pracuje. Zreszta kierownictwo tez nie siedzi w domu jak widac.

Ty
@Mavic

Fajna premia i nic mi nie przycmila. Bede chory to nie przychodze i tyle. Zdrowie wazniejsze niz kasa ale za marzec mam i milo. Kaszlących sam wypie ole!

Ok

Ty no bez przesady. Jakbys mi chory chcial na chate wjechac to to pod je ba nie ze cie wystawie za drzwi? Po prostu pilnujmy sie sami i innych.

@Ktoś

Moge zachorować tez i w domu i w kolejce do apteki czy kasy w sklepie wiec zdrowy rozsadek wskazany.

Baran
@MR.B

Syfa to mozesz tez przyniesc z domu do pracy. To go wno jest nie przewidywalne.

Mavic
@Ok

Ale skad będziesz wiedział czy jestem juz chory czy dopiero moge być? na tym polegaja właśnie kwarantanny i temu podobne akcje zapobiegawcze a nie jakies 500 złoty aby zmusic takiego jak ty aby narazal swoje i innych zdrowie. widzę ze masz ograniczona wyobraźnię. To juz twój problem jest.

Ziom
@Mr.B

No tak jak napisałeś za te 500 zł znajdą się tacy że zakochani i osmarkani przyjdą.A ci Ukraińcy co z Francji wrócili to jak kwarantannę przechodzą jak po kilku mieszkają.

@Mavic

Nie czuje sie zmuszony bo moge isc na zwolnienie w kazdej chwili. Na kase serio nie lece po prostu fajnie ze daja jak jest jak jest. Mowia w tv ze tak bedzie conajmiej do maja. I co mamy 2-3 miechy w domach byc? Nie wiem ale dla mnie to nie bedzie gdzie wracac bo zbankrutują albo beda zwalniac. Pociagne az nie uznam ze juz sie robi zle. Rodzina sie boi ale mam komornika

Iwan
@Ziom

Ogarneli sie bo im LM kazal i porozdzielali sie a do tego policja pilnuje bo na granicy robia listy adresow. Kary 30 tys sa.

Brayan

Już zaczęli zamykać firmy w GPP. Ciekawe kiedy u nas zrobią ten sam krok? Czy będą czekać aż dojdzie do tragedii ?

Dzesika

Malutkie sa bo ich tam nie widac nic a nic.

Mao

To szkiełko co je wykładamy to z Chin pochodzi ;)

Chinczyk
@Mao

Wirus ginie podobno po paru dniach. Nie jest chyba tkane przez kaszlace chinki tylko maszyny co?

Yyyyyy

Chociaż jeden?

Ojojoj

(usunięte przez administratora) z home- ofice Trol z biura

Wirusek Marudek
@Ojojoj

Ojojojjj.... i jeszcze do tego mnie straszne trole atakują!!!! Wez sie walnij jak nie rozumiesz ironii. Nie wyginiesz jak dinozaury koles.

Ziom

Faimonvile ( naczepy) od dziś zamkniete

Zakochany

Obiady mamy mieć swoje ok,ale gdzie podgrzać ten posiłek? W tej brudnej mikrofali tak o nas dbają? Na zebraniu na placu 1.5m odległości od siebie A na hali nie da się.

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów