Opinie o Shine Agency Przemysław Smuż w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Shine Agency Przemysław Smuż. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Shine Agency Przemysław Smuż o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shine Agency Przemysław Smuż w Kraków

Nick nie może być pusty Nowy wpis

Wszystko opisane w komentarzach tutaj to prawda. Szefowa brylująca na wielką specjalistkę w świecie social mediach nie ma o tym zielonego pojęcia, już nie wspomnę o jej wszystkich cechach. XD Praktykanki/praktykanci przedstawiani jako specjalistki/specjaliści od mediów społecznościowych, bo nikomu z doświadczeniem nawet przez myśl nie przyjdzie, żeby zatrzymać się w tym miejscu nawet przejazdem (o ile w ogóle znajdziesz to "biuro"). Żaden niezdesperowany pracownik nie wytrzymuje tam dłużej niż 3 miesiące, bo po takim okresie Ci podziękują. Będziesz tam tylko tanią siłą roboczą. Niewiarygodne, że tacy ludzie utrzymują się na rynku, ale od czego są znajomości.

Były pracownik Nowy wpis

Jeśli miałabym opisać agencje jednym słowem - DRAMAT. I odradzam każdemu, któremu przeszyłoby chociaż przez myśl chcieć pracować w tym miejscu. Generalnie 'agencja' jeśli agencją to można w ogóle nazwać zatrzymała się na roku 2013..Zacznijmy od tego, jak można prowadzić agencję social media i udawać profesjonalistę w swojej dziedzinie nie mają w ogóle o niczym pojęcia, nie używać żadnych programów do tego przeznaczonych, tylko działać tylko i wyłącznie na wordzie pisząc suche posty XDXD Brak organizacji i czegokolwiek. Wszyscy są zatrudnieni na staż/ praktykę. Na umowę zlecenie/ o pracę są chyba tylko 4 osoby w firmie na 25 XDXDXD cała reszta pracuje za 1,5k albo za darmo, mało kto ma przyjemność dostać pieniądze generalnie za wykonywanie swojej pracy, tak bo to jest praca 160h w miesiacu,a nie nauka, jakby się zdawało na praktyce. Po prostu jesteś traktowany jako normalny pracownik na etacie, jako specjalista w social mediach XDXD tak samo jesteś przedstawiany na spotkaniach bo to ty prowadzisz klientów, chociaż nikt ci wcześniej tego nie wytłumaczył i nie pokazał XD Generalnie cyrk na kółkach. Wszystko w 'firmie' funkcjonuje na cienkiej nitce. A i nie licz, że po stażu, czy praktyce szefowa zaproponuje ci umowę zlecenie czy o pracę, zapomnij. Ta firma zasilana jest tylko i wyłącznie stażystami i pracownikami. Jestem zdziwiona, że takie firmy w 2023 roku mogą funkcjonować i funkcjonują. Mocno trzymam kciuki, żeby nikt nigdy nie wysłał CV na staż do tego miejsca. Tzw. polska patoprzedsiębiorczość u haliny w firmie. T R A GE D I A

Kandydatka

Byłam kandydatką na płatny staż do tej Agencji. Odbyłam rozmowę rekrutacyjną online. Trwała max. 5 minut! To była najbardziej nieprofesjonalna rozmowa na jakiej byłam. Miałam wrażenie, że przede mną i za mną już byli inni kandydaci. Parę pytań typu "gdzie widzisz siebie za 5 lat?" i poinformowanie, że staż odbywa się przez urząd pracy. Potem miałam za zadanie poprawić plik pod copywritering. Tyle. Później żadnej odpowiedzi- nic.

Kandydatka2
@Kandydatka

Również miałam tam rozmowę, trwała max 10 min. Bardzo nieprofesjonalna, też dostałam pytanie "gdzie widzę się za 5 lat?", "czy mam lekkie pióro?", "Czy nadal studiuje?"( a w CV mam zaznaczone ukończenie studiów). Na stażu na pełen etat oferują 1000 zł plus z urzędu pracy 1500, Pani nie umiała mi powiedzieć konkretnej kwoty. Po odbyciu stażu podobno można dostać umowę zlecenie lub o pracę, ale płacą najniższą krajową. 2 tygodnie okresu próbnego. Pani powiedziała, że wyślę mi zadanie i żebym je odesłała do 17, powiedziałam, że dziś nie dam rady go wykonać ze względu na inne zobowiązania, a ona, że i tak wyślę i zero informacji do kiedy je wykonać.

Urszula Nowy wpis
@Kandydatka2

I czekaj co dalej, gdzie zakończenie historii tego zadania? Wykonałaś je i odesłałaś? Kiedy w ogóle to było?

Kandydatka2 Nowy wpis
@Urszula

dostałam to zadanie, ale nie zrobiłam go, olałam temat ponieważ uznałam, że i tak bym nie chciała pracować w takim miejscu i szkoda moje go czasu :)

Ja również uważam, że to była najmniej profesjonalna rozmowa rekrutacyjna na jakiej byłam. Jak dostałam pytanie odnośnie "gdzie siebie widzę za 5 lat" to miałam takie - yhm na bank nie chce z Wami współpracować. Oferta stażu? Porażka, że nadal firmy próbują znaleźć sobie tanią siłę roboczą. Nie chciałam oceniać infantylnie nazwy agencji, ale jaka nazwa taka agencja..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Shine Agency Przemysław Smuż. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Shine Agency Przemysław Smuż - Kraków

• Jak się pracuje w Shine Agency Przemysław Smuż?

Zobacz opinie na temat firmy Shine Agency Przemysław Smuż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shine Agency Przemysław Smuż?

Shine Agency Przemysław Smuż
  • Szuwarowa 3 lok. 29A