Opinie o Autofarma Marcin Kokoszyński w Dolaszewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Autofarma Marcin Kokoszyński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Autofarma Marcin Kokoszyński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autofarma Marcin Kokoszyński w Dolaszewo

Cześć. Tak teraz komis mi się pokazał gdy klient opinie wystawił. Ciekaw jestem czy tu lakierników lub blacharzy przypadkiem nie zatrudniają? z okolic Dolaszewa jestem ale może warto byłoby dojeżdżać?

Krzysztof Nowy wpis

Ciężko trafić na uczciwego sprzedawcę, wiem z doswiadczenia. Kiedy spodobało mi się auto które oferował Pan Marcin nie byłem napalony bo wiedziałem jak może być ,pomyslalem (pewnie kolejny zmarnowany wyjazd) a na miejscu okazało się że oferowany samochód tak naprawdę wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach które otrzymałem od sprzedawcy więc jedyne co mogę napisać, to że naprawdę ciężko trafić na tak uczciwego sprzedawcę i wiem napewno że kiedy będę zmieniał auto to znów skontaktoje się z Panem Marcinem, dziękuję i polecam.(ps. Honda HR-V ehev)

A jest tu może ktoś kto nie kupował auta tylko je sprzedawał? W ostatnim czasie pojawiały się opinie od klientów lecz już potem całkiem nikt niczego nie pisał. Czy doradcy klienta / sprzedawcy są obecnie zatrudniani? Jestem z okolic Dolaszewa, posiadam tez doświadczenie, wiec interesuje się pracą. Jest możliwa?

Lila Nowy wpis

Toyota C-HR Hybrid Z ogromną przyjemnością powiększamy grono zadowolonych klientów firmy AutoFarma Pana Marcina Kokoszyńskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego procesu współpracy z Panem Marcinem, a jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować za udaną transakcję zakupu wymarzonego modelu samochodu. Uczciwość i profesjonalizm - to określenia, które najlepiej odzwierciedlają postawę Sprzedającego oraz stanowiły podłoże do dalszej współpracy. Pan Marcin , na każdym etapie , wykazywał się chęcią pomocy , odpowiadał wyczerpująco na wszystkie zadawane pytania , bezstronnie opowiadał o wadach i zaletach auta, dodatkowo uzyskał certyfikaty potwierdzające stan techniczny pojazdu oraz jego przebiegi. Bardzo duża wiedza , kultura osobista oraz .. fajne poczucie humoru - stanowią dopełnienie naszego spotkania z Panem Marcinem. Jestem przekonana , że nie jest to nasz ostatni kontakt i chętnie wrócimy do firmy AutoFarma po kolejną perełkę motoryzacyjną ;) Podsumowując - rekomendujemy współpracę z Panem Marcinem i Firmą AutoFarma jako dogmat uczciwej, satysfakcjonującej współpracy i 101% zadowolenia z zakupionego auta :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Autofarma Marcin Kokoszyński? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Halina

Kupiłam samochód w czerwcu br. Auto zgodne z opisem, doskonały kontakt i fachowa pomoc ze strony Sprzedającego. Pan Marcin to rzetelny i uczciwy partner. Polecam gorąco

Edward Pawlak 23.o7.2023 r.

Bardzo polecam firmę AutoFarma za rzetelność i uczciwość. Najwyższa ocena za profesjonalizm, kulturę i jakość obsługi. Informacje uzyskane drogą telefoniczną w pełni potwierdziły się następnego dnia w trakcie zakupu auta. Dzieli mnie odległość ok. 600 km. od firmy AutoFarma ale zawsze tam wrócę bo warto. Polecam wszystkim poszukującym auta, w tej firmie nie doświadczycie żadnych rozczarowań ani przykrych doświadczeń. Panie Marcinie ja i Syn wystawiamy Panu najwyższą ocenę w każdej skali. Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Autofarma Marcin Kokoszyński? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Tomasz

Polecam wszystkim Firmę Pana Marcina Autofarma, dołączyłem do grona zadowolonych klientów w marcu 2023 zakupiłem Renault Kadjar przebieg zakupu jak i kontakt z panem Marcinem określam jako tort z wisienką. Pan Marcin jest bardzo rzetelnym i uczciwym człowiekiem. Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina i jego firmę do zakupów upatrzonych aut.

Paulina K

Od firmy Autofarma zakupiliśmy już 8 aut. Wracamy za każdym razem. Nie zawiedliśmy się jeszcze na żadnym aucie. Pan Marcin rzetelnie podchodzi do sprzedaży. Informuje o historii auta, mamy wgląd do zdjęć archiwalnych danego pojazdu. Pan Łukasz – współpracownik zawsze pomocny przy wyborze auta, uczciwie przekaże wszystkie mankamenty danego pojazdu, jak i również oszacuje ewentualny koszt naprawy, co jest dużym plusem. Wiedza i duże doświadczenie Pana Marcina gwarantują dobry i uczciwy zakup. Polecam.

Tomasz Wrocław

Witam, Od P. Marcina zakupiłem już czwarty samochód osobowy na przełomie ostatnich 8 lat. Obecnie kupiłem prawie nowego Mercedesa klasy B. Kontakt niezwykle profesjonalny i miły. Auto całkowicie zgodne z opisem, otrzymałem fachową pomoc przy niewielkiej naprawie tego samochodu. Polecam innym Kupującym !!

Darek

Bardzo Polecam Firmę Pana Marcina Kokoszyński Autofarma, jestem nowym klientem w dniu 03.01.2022r zakupiłem Opla Mokke przebieg zakupu jak i kontakt z panem Marcinem określam jako rewelacyjny na 6+ Pan Marcin jest bardzo rzetelnym i uczciwym człowiekiem. Dokumentacja i profesjonalizm, doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Z czystym sumieniem polecam Pana Marcina i jego firmę do zakupów swoich wymarzonych Autek. P.S. Na 100% powrócę do Pana Marcina Przy zakupie następnego samochodu.

Wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzeczowość, uczciwość - to jedynie niektóre cechy Sprzedającego, o których chce wspomnieć po udanej i sfinalizowanej transakcji zakupu auta. Zakupiłem Toyotę Rav4 pod koniec grudnia 2021r. i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zgodne z opisem w ogłoszeniu. Gorąco polecam !

Kia Carens

Bardzo polecam zakup w firmie Auto farma. Sprawnie szybko i bezpiecznie.

Arek

Bardzo polecam Autofarma Marcin Koroszynski zakupiłem u pana Marcina Toyotę C-HR wszystkie sprawy załatwiłem telefonicznie a auto w czasie odbioru było w stanie takim jak pan Marcin mi przekazał przez telefon . Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz z rzetelności i uczciwości sprzedawcy. Z auta jestem bardzo zadowolony a sprzedawca to człowiek którego mogę polecić każdemu.

Artur (skoda superb)

Z czystym sumieniem polecam Sprzedającego u którego w przeciągu kilku lat nabyłem trzeci samochód. Pan Marcin jest bardzo uczciwym i profesjonalnym partnerem w interesach. Jak zwykle mogłem liczyć na szczegółową prezentację auta wraz z pełną dokumentacją. Nigdy nie było problemu w kwestii wcześniejszych ustaleń a co za tym idzie terminowości. Z wielką przyjemnością wrócę do Firmy Autofarma po następny samochód. Oby więcej takich rzetelnych Kontrahentów.

maly

Dokonałem zakupu samochodu dostawczego Peguet Expert III u Pana Marcina przyjechałem prawie 600 km po samochód wszystko przygotowane do sprzedaży profesjonalnie komplet dokumntów samochód zgodnie z opisem i przsłąmymi zdjęciami nawet z stacji diagnostycznej.Kupuje samochody na wyposażenie Firmy ale po raz pierwszy spotkałem się z tak profesjonalnym przygotwaniem samochodu do sprzedaży. Samochód po zakupie wrócił do bazy po przejechaniu 1000 km i wszystko jest ok. Dziękuję

Jack D

Kupiłem od Pana Marcina BMW i3. Obejrzałem, przejechałem się na miejscu pasażera. Rozmowa, podejście, komplet informacji, entourage transakcji - to wzbudziło moje zaufanie. Nie sprawdzałem w serwisach nie właziłem pod samochód, nie rozkręcałem. Zapłaciłem, odjechałem. Po miesiącu jazdy jestem coraz bardziej zadowolony z samochodu.

Sebastian

2 miesiące temu ...to historia o przywracaniu "wiary w Ludzi"...jak większość z Państwa poszukiwania auta rozpocząłem od "otomoto"...marka...model...szczegóły...i tak wytypowałem 3 auta...po sprawdzeniu...wbrew temu co "Sprzedajacy"opisywali...szczypta prawdy...i cała masa kłamstw...weryfikacja na miejscu kończyła się jeszcze większym rozczarowaniem...i tak po kilku tygodniach i drobnym przeorganizowaniu wymagań co do "nowego"autka trafiłem na ogłoszenie Pana Marcina...oczywiscie czujność moja była 120%....i ku mojemu zdziwieniu z każdym smsem i chwilą rozmowy było tylko lepiej i moje zdziwienie że WSZYSTKIE informacje przekazane przez Pana Marcina miały potwierdzenie w realu...????lecz szperałem dalej...raport DNA...historia serwisowa...historia ubezpieczeniowa...i nic!!!otrzymałem nawet fotki drobnych niedoskonałości auta bym miał wszystko czarno na białym...po przejechaniu 400 km na miejscu okazało się że auto wygląda lepiej niż na fotkach...i już nie miałem wątpliwości...poznałem Pana Marcina "Mega Człowieka" a temat samego zakupu był już tylko formalnością...transakcja odbyła się przy kawie w domu Pana Marcina...i prawie na koniec kolejne zaskoczenie...Pan Marcin przekazał mi akcesoria do auta za łączną wartość około 6 tys pln...choć nie musiał tego uczynić...na zakończenie powiedziałem "do zobaczenia" i wiem że tam wrócę po kolejne PEWNE auto od Uczciwego Człowieka bo określenie "Sprzedawca" nie pasuje do Pana Marcina...Solidna Firma...Każdego kto trafi na ogłoszenia Auto Farmy zapewniam że nie będzie rozczarowany...i taka to historia której Głównym Bohaterem jest Uczciwy Człowiek Pan Marcin przyracajacy "Wiarę w Ludzi"...Dziękuję i serdecznie pozdrawiam,Sebastian szczęśliwy posiadacz Audi????

Damian Jasieniecki

Transakcja przebiegła pozytywnie i dlatego pozostaje mi do kompletu wystawić bardzo pozytywną opinię. Sprzedawca bardzo kompetentny i szczery. Osobiście jestem ja jak i reszta rodziny zadowolony z zakupu i napewno polecę tą firmę i napewno skorzystam sam z usług Pana Marcina w przyszłośći.

Artur (Renault Talisman)

Z czystym sumieniem polecam Sprzedającego u którego w przeciągu kilku lat nabyłem drugi samochód. Pan Marcin jest bardzo uczciwym i profesjonalnym partnerem w interesach. Jak zwykle mogłem liczyć na szczegółową prezentację auta wraz z pełną dokumentacją. Nigdy nie było problemu w kwestii wcześniejszych ustaleń a co za tym idzie terminowości. Z wielką przyjemnością wrócę do Firmy Autofarma po następny samochód. Oby więcej takich rzetelnych Kontrahentów.

Zostaw merytoryczną opinię o Autofarma Marcin Kokoszyński - Dolaszewo

• Jak się pracuje w Autofarma Marcin Kokoszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Autofarma Marcin Kokoszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autofarma Marcin Kokoszyński?

Autofarma Marcin Kokoszyński
4.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Świerkowa 6
    64-930 Dolaszewo