Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Sowa

Dzień dobry. Można się dowiedzieć w jakim m systemie pracuję się na magazynie ?

Uga Buga
@Sowa

Generalnie w systemie czterobrygadowym, ale w wyjątkowych sytuacjach można się przebić na jedną zmianę.

Xxxxx

Czy ktoś mi powie jaka jest opinia na ZOIR

Ciekawy

Jak wygląda praca na zwh ? Pracuje się na jednej hali czy można dziś na 1 a jutro na 3??

Mila
@Ciekawy

Roznie .Jesli twoja maszyna stoi to idziesz na inna maszyne albo jak napisales 1,2,3,4,5 hala '

Jowisz

Po jakim czasie od zakończenia urlopu wypłacają do niego zapomogę?

Ddd
@Jowisz

Po miesiącu,po 25

Leszno
Johnwick

Witam, jakie wynagrodzenie otrzymuja pracownicy zakładu, pytam o kwoty przeciętne.. kołl 4tyś?

xyz

i to jak zsumuje wypłaty brutto z dwóch miesięcy XDD

Przecież nawet przy najniższej stawce daje to 300 zł brutto.

....

Czy firma ma możliwość skorzystania z pożyczki zakładowej??

profesor
@....

Chyba chodziło ci czy pracownik ma możliwość skorzystania z pożyczki a nie firma. Tak jest możliwość

@profesor

A jak to wygląda ?

@....

kasa zapomogowo - pożyczkowa. musisz coś wpłacić i mieć żyrantów o szczegóły pytaj w kadrach

Bella

Czy ktoś wie coś konkretnego o podwyzkach bo same płoty czy kobieta nie będąca operatorem ma jakieś realne szanse? Czy jak zawsze tylko obsady ATP dostano kasę? A dla reszty zabraknie bo musimy zaoszczędzić na nóż popsuty przez inżyniera?Magazynierzy już dostali podwyżki musi znowu odejść kilka osób?

Jak wygląda praca pomocnika na zwh? Jest ciężko ?

małpka z zwh
@Zainteresowany

Zależy na jaką zmianę i maszyne trafisz, jak sie ustawisz z operatorami to nie będziesz mieć ciężko ;)

@małpka z zwh

Z tym ustawieniem się to w jakim sensie? ;)

Gruszka

Kiedy jest wypłacany dodatek do wczasów? Kończyłam gruszke 21lipca

mimol
@Gruszka

dziś tj. 26 sierpnia

Cinek

Mam wolne 2 miejsca na dojazdy start z wrocki zm b

@Cinek

A ja na A. Też od wrock lub małk mogę zabierać

Dojazd
@Marcin

Jak się można skontaktować?

@Dojazd

Napisz na ewalipinska77@gmail.com numer telefonu

kolega z plastiki

Jak to jest z tym, że teraz nowi pracownicy zarabiają tyle co , Ci którzy pracują parę lat, albo nawet i wiecej niż oni. Jak ten zarząd prowadzi tę firmę???!?!?!?!?!?!

plastikowy robol
@kolega z plastiki

U nas na gorze jest takie myślenie: nowego pracownika trzeba jakoś przyciągnąć dobrą stawką, a taki co pracuje kilka lat już się nie zwolni, to po co mu dawać podwyżkę?

@plastikowy robol

A faktycznie tak jest, że się nie zwolni czy to tylko błędne myślenie tutaj?

robol
@Alicja

Ci ambitniejsi, którzy nie mogą się przebić przez układy zwolnią się, ale większość zostaje, fabryka jakoś pracuje

ten tego

Slyszalem ostatnio tekst, ze nowych pracownikow nie wolno karac, ani zwracac im za nad to uwagi, bo sie sploszą i uciekna lol

Ciekawy

Jak pracuje się na higienie? 4 brygadówka

Lider
@Ciekawy

Jak najszybciej

Kandydant

Polecacie pracę w zakładzie plastica?? Przede wszystkim Dla osoby która chce pracować :-) na jakie w6nagrodzenie można liczyć?? Pozdrawiam

pracownik hugieny
@Kandydant

polecamy, zapraszamy, jest fajnie, dobry social, wyplata zależy jakie stanowisko i stawka na godz

@Kandydant

Praca to zależy chyba na jaką hale trafisz, a co do wynagrodzenia to nie spotkałam się, żeby nowo zatrudniona osoba dostała większą stawkę niż najniższa krajowa, teraz to jest chyba 18zl/h plus premia, ale premia jest uznaniowa, więc przełożony może zdecydować, że tej premii w tym miesiącu nie będzie, albo będzie tylko połowa itp

@Kandydant

Zależy na jaki zakład i do jakiego mistrza trafisz,polecam zmianę b zfil i zfil 2.Na zfilach nie jest żle,chybaże trafisz na zmianę d i Twoim mistrzem będzie Piotr s. a operatorem przećpaniec Piotr p.Pozdrawiam.

Przećpaniec

Tak na szczególnie na Bielonim jest kaszanka.

Czy ktoś dokonywał zwrotu środków z ppk? Złożyłam w kadrach rezygnację na piśmie i teraz trzeba złożyć odpowiedni wniosek do ,, instytucji finansowej,,- czy ktoś się orientuje gdzie ( do jakiego konkretnie banku) plastica odprowadza składki na ppk? Pozdrawiam

financial advisor
@Kasia

Plastica ma ppk w PZU a dokładnie TFI PZU SA. Nie wiem czy wiesz jak to działa, ale nie opłaca się rezygnować z ppk.jako jeden na 100 się nie wypisałem się i nie zamierzam. Stówki pobieranej z wypłaty nie zauważam, a przez 2 lata Plastica dorzuciła mi gratis jakieś 2 tys zl. Nawet jak teraz te jednostki funduszy spadają to i tak jesteś do przodu. pozdrawiam

@Kasia

Na stronie pzu składa sie wniosek. Wszystko jest na ulotce co ci daja

Kaczumba

Hej, czy moze mi ktos napisac jak jest na medyku? Jak atomsfeta wsrod pracownikow?

Medyku
@Kaczumba

Trzeba uważać bo te panie z Torunia cię zjedzą

@Medyku

@Medyku to jest az tak zle? Jest sens tam próbować?

Medyku
@Kaczumba

Ogólnie przyjąć i tak by przyjęli bo nie ma ludzi, niby robota ok ale ciągle coś jest dokładane, a z ludźmi to różnie. Najgorsze są te z Torunia stare wyjadaczki

@Medyku

A co z nimi, że uważasz je za najgorsze?

Medyczka
@Alicja

Tam nie tylko z Torunia to cwaniary stare wyzeraczki i znalazły by się wredoty z okolic one są straszne nic ci nie pomogą nie wytłumaczą myślą że są najważniejsze i mogą się tak beszczelnie zachowywać ale najgorsze jest to że góra o tym pewnie wie i nic z tym nie robi nie jedna przez nie się zwolniła zaznaczę że nie wszystkie takie są ale większość z nich tak się zachowuje jak nie śpiewasz jak one wek z tąd .Tych spoko to może na jednej ręce by zliczył

Lubię ruchać mężatki

Dlaczego dofinansowanie do wczasów pod grusza jest wypłacane po urlopie a nie w jego trakcie. Z czego mam zabrać Karyne i bombelki do Zakopanego?

Arni
@Lubię ruchać mężatki

Było pismo do gruchy,ale ona ma nas roboli gdzieś.

Kaczumba

Hej, czy ktos moze sie wypowiedziec jak jest na medyku? Jak z atmosfera wśród pracownikow

atpowiec

Nagrody rozdane

gorszy sort
@atpowiec

Ile dostałeś? U nas nic nie wpłynęło :(

Likel
@atpowiec

Bzdura. Nie miało być żadnych nagród.

Kandydant

Gdzie się dostać lepiej na ZWM góra czy dół ?

@Kandydant

Najlepiej to nigdzie, bo ten zakład to dno

Teresa
@Zz

Może uargumentujesz jakoś swoją opinię?

@Teresa

A może podpisać jeszcze z imienia i nazwiska?

Nie masz tyle jaj :P

Gg

Tylko ja nie narzekam w internecie a jak mam coś komuś do powiedzenia mówię to ludziom w twarz. Dostrzegasz różnicę?

@Gg

Druga sprawa niby taki odważny a sam siedzisz na forum na anonimie, także o czym my tu dyskutujemy :D

@Zz

Czytam jedząc popcorn i pijąc colę, ale nie narzekam anonimowo jak Ty. :D

Laps

Zastanawiam się na ty jak to jest ,że na zmianie B na wszystkim maszynach są roszady a ATP nie ruszane od wielu lat ciągle te same panie na stakierach i ich mężowie jako mechanicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 245.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.