Opinie o Sławomir Belowski Belowscy S.D w Bobrowniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sławomir Belowski Belowscy S.D. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sławomir Belowski Belowscy S.D o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Belowski Belowscy S.D w Bobrowniki

Klient Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam tego sprzedawcę, sprzęt,pralka niesprawna, telefonu nie odbierają, jednym słowem (usunięte przez administratora),potwierdzam wszystkie negatywne komentarze

Jak szefostwo w Sławomir Belowski Belowscy S.D traktuje ludzi?

Paweł Nowy wpis

Sprzęt wadliwy i niekompletny. W odpowiedzi na to, że otrzymałem wadliwą lodówkę usłyszałem iż Pan skontaktuje się z szefem i da znać, niestety do dzisiaj cisza.

Bożena Nowy wpis

Z daleka od tych (usunięte przez administratora) sprzedają uszkodzony sprzęt!!!! Obiecał odebrać i oddać pieniądze!!!! niestety!!!! W trakcie rozmowy pan się rozłączył!!! Kompletny brak kultury!!!!

Czy po rozmowie w Sławomir Belowski Belowscy S.D rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak się pracuje z ludźmi z Sławomir Belowski Belowscy S.D?

K

Zdecydowanie odradzam. Sprzedają uszkodzony sprzęt, po informacji o wadzie i chęci zwrotu celowo nie odbierają telefonów i ignorują wiadomości. Po 3 dniach próby skontaktowania się, zadzwoniłam z innego numeru i odebrali po jednym sygnale. Przyjeżdżają po odbiór, kiedy im pasuje, nie ma możliwości otrzymania wcześniejszej informacji o godzinie odbioru.

Jak dużo osób pracuje w Sławomir Belowski Belowscy S.D?

Daniel Sz

Firma jak najbardziej ok . Finanse , organizacja itp nawet drobnostki - ok . Szczerze łapie się za głowę czytając same złe opinię . Nie ma się do czego przyczepić . Chodzę z uśmiechem do pracy a to obecnie mało spotykane .

K

Witam. OSTRZEGAM PRZED TA FIRMĄ. FIRMA PORAŻKA ZRESZTA JAK SAM PAN WŁAŚCICIEL. Niby właściciel A zachowanie i gadanie jak u typowego buraka. Zamówiłam lodówkę samsung, pisalam z panią i pytam czy powystawowa pani oczywiście ze tak nowa powystawowa. Lodówka przyjeżdża PORAŻKA. Klamka odpada, drzwi całe z góry do dołu porysowane jedne jak i drugie, gora lodówki cała z białej farby, pełno wgnieceń na drzwiach i bokach, tłusta, a smród w lodowce masakra. I CZY TAK WYGLADA LODÓWKA POWYSTAWOWA ? Dzwonię do pana ze chce zwrócić towar bo to jest tragedia co oni mi to przywieźli a ten z wielkimi problemami do mnie ze przecież widziałam co brałam. Lodówka była brudna wiec tak nie było widać czy sa zniszczone drzwi czy nie. I to za jaka cenę? 2200 zł! Przesyłka w jedna i w druga stronę 300 zł!!! Złożyłam reklamacje i proszę o podpisanie a pan na to ze nie widzi potrzeby podpisywania tego i z łaska po 2 tygodniach przyjeżdża i odbiera towar z czego od razu odbija sobie za przesyłkę… KARTĘ GWARANCYJNĄ UWAŻA ZA UMOWĘ. NIE POLECAM TRZYMAJCIE SIĘ DALEKO OD TEJ FIRMY. A MÓWIĄC PANU ZE PRZEZ TAKIE COŚ BĘDZIE MIEĆ CORAZ MNIEJ LUDZI ODPOWIADA ZE TO JEGO PROBLEM NO PODZIWIAM PODEJŚCIA DO KLIENTA

Daniel Sz
@K

Firma jak najbardziej ok . Finanse , organizacja , sprzęty itd - ok . Szczerze łapie się za głowę czytając same złe opinię . Szacun bo nie ma się do czego przyczepić . Pozdrawiam

Kk

Bardzo nie miły właściciel. Podejście do klienta na poziome -10. Towar poskładany z kilku lodówek w stanie tragicznym. Ceny kosmiczne jak na taki towar. Odradzam i nie polecam.

DW
@Kk

Bzdury , mam lodówkę z tej firmy od 2 lat bez szwanku , polecam każdemu

Jak jest z pakietem medycznym w Sławomir Belowski Belowscy S.D? Można dołączyć rodzinę?

PP

Bez zastrzeżeń

K

Uważajcie jak kupujecie również na Facebooku od tej firmy mnóstwo tam ogłoszeń :) dodawając opinie zostałam zablokowana a komentarze usunięte.

Tonik

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Czy w ogóle pracujecie czy też postojowe?

Piotr Nieczyporowicz

Witam serdecznie. Żałuję, że dopiero teraz sprawdzam opinie. Również otrzymałem wadliwy sprzęt. Dodam, że serwis poinformował mnie o braku istotnych części.

Jackowskaizabela567@gmail.com

Witam nie polecam tej firmy AGD (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) mialam cieszko odzyskać pieniądze szef wciska badziewie jak ich mało ludzie nie kupujcie od nich żadnych sprzetu są zepsute na maksa wymagają się od wszystkiego masakra

S.K

Negatywna opinia , sprzedajom wadliwy sprzent , składają jedno urządzenie z trzech wszystko brudne , 3 razy zgłaszałem reklamacje porażka a nie firma ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Belowski Belowscy S.D - Bobrowniki

Sławomir Belowski Belowscy S.D