Opinie o stradivarius.pl - STRADIVARIUS POLSKA SP. Z.O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stradivarius Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stradivarius Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stradivarius Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Maja

@Siostrapanny wielozadaniowość to już standard w wielu firmach. Daje to też możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy o funkcjonowaniu wszystkich działów obiektu, co też skutkuje później lepszą efektywnością. Stradivarius Polska cały czas prowadzi rekrutację, czy jest ktoś zainteresowany aplikowaniem? Firma oferuje na swojej stronie perspektywy awansu i materiał do zdobycia doświadczenia w pierwszej pracy, a elastyczne godziny można dopasować do rozkładu zajęć na studiach. Wiecie czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czy tak dobrze się pracuje w firmie i nie maci chęci pisać opinii?

Maja

@PKTwoja historia pracy w Stradivarius Polska pokazuje, że jest w firmie możliwość awansu. To zapewne będzie cenna informacja dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. Mogłabyś powiedzieć jakie benefity zapewnia Stradivarius pracownikom? Ważna może być również informacja na temat tego kto dobrze odnajdzie się w tym rodzaju pracy.

PK

Pracowałam w tej firmie na każdym możliwym stanowisku, od kasjera-sprzedawcy, po kierownika i w końcu regionalna. Wystawiane opinie nie są obiektywne. Tak - trzeba ciężko pracować, ale gdzie tak nie jest? Wszędzie trzeba się narobic. Mam wrażenie, że obecna kadra pracownicza chciała by robić, ale się nie narobić. Najlepiej chodzić i "pachnieć" na sklepie. Byłam kierownikiem przez długi okres czasu i swoje widziałam. Młode dziewczyny mimo iż by mogły, to nie chcą utrzymać tempa pracy. Siła tkwi w zespole, a gdy jedna panna się wybije, bo nie będzie co chwilę się schylac, to wszyscy na tym tracą. Sprzątanie, obsługa klienta, dostawy, zmiany - według Was to za dużo?! Obowiązuje umowa - dość szczegółowa. Jeżeli kierownik coś każe zrobić, to nie dlatego, że ma taką zachcianke, ale dlatego, że musi zrealizować plany sprzedażowe. To się nazywa polecenie służbowe. Mam wrażenie, że teraz wszyscy chcą zarobić, ale się nie narobić. To, jak będziesz traktowany w tej firmie zależy od Ciebie - trzeba mieć twardy tyłek i haryzme :) Co do grafików - jeżeli nie znacie prawa pracy to nie wypisujcie głupot. Elastyczne godziny pracy - jest w umowie :P Dużo pisania, więc jak ktoś będzie miał jakieś pytania (co wolno pracodawcy a co Wam) to piszcie :) Na koniec - to były piękne lata pracy, nie ze względu na firmę, ale na ludzi w niej pracujących :))

magda
@PK

Ja mam również pytanie jak to wygląda z rozmową o pracę? czy są zadawane jakieś konkretne pytania, jakoś trzeba się przygotować skoro nie mam w ogóle doświadczenia w sprzedaży czy w odzieżówce? Chciałabym zacząć pracować w Stradivariusie w Gdańsku, nie wiem jezcze jak się do tego zabrać, czy przyjmują dziewczyny bez doświadczenia? Mogłabyś też może napisać jakie są zarobki na początku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stradivarius Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Maja

@vera dalej pracujesz w firmie Stradivarius Polska? Dalej masz podobne wrażenia? Chętnie usłyszymy również o pozytywnych stronach pracy na tym stanowisku.

vera

Praca dla osób które nie szanują ani siebie ani swojego czasu. Grafik potrafił zmienić się z dnia na dzień, bez żadnego pytania czy Ci to pasuje czy nie. Można zapomnieć o wolnych dniach, bo nawet jeżeli takowe pojawiają się w grafiku to trzeba liczyć się z telefonem żeby przyjść do pracy, a często nawet brak telefonów z taką informacją. Dla nich nie było problemem zmienić grafik z dnia na dzień, natomiast jeżeli Ty informujesz tydzień wcześniej że w dany dzień nie przyjdziesz do pracy to albo potraktują to jako "urlop na żądanie" albo Cie zwolnią ;) jest to moja pierwsza i prawdopodobnie ostatnia praca w odzieżowym. Trzeba zapier***jak murzyn, jakby niewiadomo gdzie się pracowało. Ciuchy z Chin, ale obsługa klienta na najwyższym poziomie musi być. I nie można zapominać o najważniejszym - przyklejony uśmiech w tej pracy to podstawa. Ogólnie to nie polecam.

karolina

W branży mówi się, że Stradivarius ma dobre warunki @Ada co potwierdza Twój komentarz, mam nadzieje, że to tyczy się też kierownika sklepu bo na takie stanowisko uderzam do nich

Ada

Zarobki w porządku, umowa o pracę, premie, im wyższe stanowisko tym lepsze premie ;) za 100 godzin miesięcznie dostaje się mniej więcej 1200 zł, zależy od wyników.Rabaty pracownicze 25%, bony na urodziny i święta. I to tyle jeśli chodzi o plusy. Minusy: grafik, który zmienia się z dnia na dzień, wymagane jest do zrobienia milion rzeczy, na które nigdy nie ma czasu, OBSŁUGA najważniejsza (niech tylko odwiedzi Cie ktoś z góry a przymierzalnia nie będzie obsługiwana- bój się Boga!), myślisz że masz wolne, planujesz po czym dostajesz telefon że musisz przyjśćjednak do pracy, mało osób na zmianie + tysiąc rzeczy do zrobienia równa się ze sprzątaniem sklepu po godzinach (bo wcześnej nie było kiedy).

Miałam umowę o pracę na 1/2 etatu, natomiast MUSIAŁAM pracować 3/4. Za pół etatu z umowy było 1000 zł brutto. Inaczej liczyli ponadprogramowe godziny, a inaczej suporty (praca w innym stradivariusie niż ten, w którym jest się zatrudnionym). Podobno lepiej płatne, ale do dziś nie wiem jak to wyliczali. Miesięcznie wychodziło mi ok. 1200 zł. Plus za benefity z umowy o prace: urlopy, płatne chorobowe, bony na święta i urodziny, firmowa wigilia, bezzwrotne uniformy. Najgorszy był grafik: kierowniczka ustawiała pod siebie, zmieniał się po kilka razy w ciągu dnia, trzeba było być na każdy telefon, zero jakiejkolwiek możliwości ustalenia stałych godzin pracy. Trzeba bardzo dużo się nauczyć bo na każdym kroku jakieś procedury, znać numery kolorów towaru, nazwy mebli sklepowych, obsługi urządzeń itd. Gdyby nie polityka kierowniczki to pracę wspominam dobrze, mimo że dużo roboty, trzeba być w 50 miejscach jednocześnie i robić 50 rzeczy na raz. Praca pod wpływem stresu bo zawsze za mało czasu a za dużo rzeczy do zrobienia.

str

praca jak praca w odzieżowym. musisz byc w 3 miejscach na raz. zarobki ok. niestety trzeba sie nastawić na pracę w atmosfrze fałszu i babskiej zawiści. dla kogoś o mocnym poczuciu własnej wartości, nie ulegającemu presji i pełnego energii.

Zostaw merytoryczną opinię o Stradivarius Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stradivarius Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stradivarius Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stradivarius Polska Sp. z o.o.?

Stradivarius Polska Sp. z o.o.