Stradivarius Polska

Wrocław

Opinie o Stradivarius Polska

str 2009-06-28 18:33:50
praca jak praca w odzieżowym. musisz byc w 3 miejscach na raz. zarobki ok. niestety trzeba sie nastawić na pracę w atmosfrze fałszu i babskiej zawiści. dla kogoś o mocnym poczuciu własnej wartości, nie ulegającemu presji i pełnego energii.
ja 2016-01-21 20:50:46
Miałam umowę o pracę na 1/2 etatu, natomiast MUSIAŁAM pracować 3/4. Za pół etatu z umowy było 1000 zł brutto. Inaczej liczyli ponadprogramowe godziny, a inaczej suporty (praca w innym stradivariusie niż ten, w którym jest się zatrudnionym). Podobno lepiej płatne, ale do dziś nie wiem jak to wyliczali. Miesięcznie wychodziło mi ok. 1200 zł. Plus za benefity z umowy o prace: urlopy, płatne chorobowe, bony na święta i urodziny, firmowa wigilia, bezzwrotne uniformy. Najgorszy był grafik: kierowniczka ustawiała pod siebie, zmieniał się po kilka razy w ciągu dnia, trzeba było być na każdy telefon, zero jakiejkolwiek możliwości ustalenia stałych godzin pracy. Trzeba bardzo dużo się nauczyć bo na każdym kroku jakieś procedury, znać numery kolorów towaru, nazwy mebli sklepowych, obsługi urządzeń itd. Gdyby nie polityka kierowniczki to pracę wspominam dobrze, mimo że dużo roboty, trzeba być w 50 miejscach jednocześnie i robić 50 rzeczy na raz. Praca pod wpływem stresu bo zawsze za mało czasu a za dużo rzeczy do zrobienia.
Ada 2016-06-16 19:03:06
Zarobki w porządku, umowa o pracę, premie, im wyższe stanowisko tym lepsze premie ;) za 100 godzin miesięcznie dostaje się mniej więcej 1200 zł, zależy od wyników.Rabaty pracownicze 25%, bony na urodziny i święta. I to tyle jeśli chodzi o plusy. Minusy: grafik, który zmienia się z dnia na dzień, wymagane jest do zrobienia milion rzeczy, na które nigdy nie ma czasu, OBSŁUGA najważniejsza (niech tylko odwiedzi Cie ktoś z góry a przymierzalnia nie będzie obsługiwana- bój się Boga!), myślisz że masz wolne, planujesz po czym dostajesz telefon że musisz przyjśćjednak do pracy, mało osób na zmianie + tysiąc rzeczy do zrobienia równa się ze sprzątaniem sklepu po godzinach (bo wcześnej nie było kiedy).
karolina 2016-06-28 15:26:02
W branży mówi się, że Stradivarius ma dobre warunki @Ada co potwierdza Twój komentarz, mam nadzieje, że to tyczy się też kierownika sklepu bo na takie stanowisko uderzam do nich
vera 2016-11-10 18:42:46
Praca dla osób które nie szanują ani siebie ani swojego czasu. Grafik potrafił zmienić się z dnia na dzień, bez żadnego pytania czy Ci to pasuje czy nie. Można zapomnieć o wolnych dniach, bo nawet jeżeli takowe pojawiają się w grafiku to trzeba liczyć się z telefonem żeby przyjść do pracy, a często nawet brak telefonów z taką informacją. Dla nich nie było problemem zmienić grafik z dnia na dzień, natomiast jeżeli Ty informujesz tydzień wcześniej że w dany dzień nie przyjdziesz do pracy to albo potraktują to jako "urlop na żądanie" albo Cie zwolnią ;) jest to moja pierwsza i prawdopodobnie ostatnia praca w odzieżowym. Trzeba zapier***jak murzyn, jakby niewiadomo gdzie się pracowało. Ciuchy z Chin, ale obsługa klienta na najwyższym poziomie musi być. I nie można zapominać o najważniejszym - przyklejony uśmiech w tej pracy to podstawa. Ogólnie to nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Stradivarius Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stradivarius Polska