Opinie o Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks w Maków Podhalański

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks w Maków Podhalański

Zainteresowany Nowy wpis

Czy wie ktoś jak wygląda rekrutacja? Ile etapów, jaki termin oczekiwania na kontakt? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy na początek można liczyć na pomoc osoby wprowadzającej czy od razu głęboka woda? Poziom zarobków? Możliwość pracy zdalnej?

Nick727 Nowy wpis
@Zainteresowany

Z tego co wiem, to wchodzi w grę tylko praca stacjonarna, natomiast godziny są elastyczne. Można się dogadać od której się zaczyna itd. Praca od poniedziałku do piątku. Kwestii finansowych nie znam (pracuje tam znajomy) ogólnie chwali sobie. Ludzie normalni, podejście szefostwa też ok

Jak oceniacie pracę na stanowisku Doradca Klienta w firmie Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks?

Mirabelka Nowy wpis

Pracowałam w dziale sprzedaży przed urodzeniem dziecka i dobrze wspominam ten czas. Sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwy zawodowej. Zakres obowiązków pokrywał się z tym ustalonym. Dużym plusem były elastyczne godziny tzn możliwość odrobienia i załatwienia czegoś w ciągu dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks - Maków Podhalański

• Jak się pracuje w Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks?

Zobacz opinie na temat firmy Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Józef Antosiak Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Dreweks
  • Kościuszki 7