Opinie o Vipharm S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vipharm S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vipharm S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipharm S.A. w Toruń

jj

Niestety z przykrością stwierdzam, że trafiłam do tej firmy. Firma jak firma żadna rewelacja , doświadczony rep wie, że sprzedawać trzeba i o politykę wewnętrzną dbać również należy. Jeśli chodzi o tą firmę, jest to tylko moje osobiste danie (a trochę w niej popracowałam) to jest moje najgorsze doświadczenie , nie jestem przyzwyczajona do tego aby ktoś mi codziennie mówił coś negatywnego, dystrybucja fatalna, szkolenia - brak słów, nie moja bajka, może ktoś się w takim środowisku odnajduje ale nie ja. Jeden plus znalazłam taki, że można sobie ponegocjować na początku stawkę a potem wiadomo potraktować pomostowo.

@jj

To jest fakt - szefowa dystrybucji - porażka , po 2 kartoniki leków do centrali ( bez oddziałów) ........ brakuje profesjonalisty na tym stanowisku ...plus dyrektora sprzedaży co by zrobił z dystrybucją porządek .

Global
@jj

Jestem przekonany, że Vipharm to nie jest firma dla ludzi, którzy chcą normalnie pracować. ilośc nadgodzin. jaką człowiek musi spędzić w terenie jest przerażająca, duch, który tam w tej firmie drzemie to nie jest nic dobrego. Ktoś użył kiedyś stwierdzenia wampir energetyczny i to jest w 100% prawda. Prezesa nic nie obchodzi tylko zysk i traktują ludzi w sposób można by powiedzieć podejrzany, nie płacąc im za wiele nadgodzin, które tam przepracowują. Szukają sposobu jak tu człowiekowi nie zapłacić, współczuję pracującym.

Jius
@Global

Na szczęście dla obecnych i byłych oraz przyszłych wyrobników nadgodzin w firmie Vipharm są już w Polsce sądy pracy i orzekania dla nieuczciwych pracodawców coraz częściej się pojawiają. Więc nie bójcie się pracujący w nadgodziny hej w Vipharm tylko szukajcie roboty składające pozwy do sądów, bo tylko to nauczy nieuczciwych jak traktować pracowników

Viola

Masz racje , słyszałam tylko z opowieści tą opinie , jednak od kilku kierowników regionu :)

Viola

Firma dobra, ma jednak problemy związane z zarządzaniem. Od czasu jak nie udziela się dyrektorka z prawdziwego zdarzenia - Joanna (Osoba, która jest profesjonalistką w zarządzaniu zespołem). Władze w CNS przejęła Agnieszka ( NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODDZWANIA, NIE ODPISUJE NA MAILE) Jednak szefostwo powinno być wzorem!!??!! . Ja od 2 lat już tam nie pracuję – jednak nadal otrzymuję w prywatnych rozmowach opinie kierowników firmy • Życzę WAM wszystkim powodzenia i dalszych sukcesów w komunikacji wewnętrznej 

do miś

do miś ---- nie pisz o ustawie mówiącej o obrocie produktami leczniczymi bo dobrze wiesz że w każdej z tych firm śmierdzi przestępstwem a wy tylko w tym tkwicie. I nie jestem związany nawet złotówką z jakimkolwiek środowiskiem medycznym wyprzedzając nagonkę. To ci się w tej chwili dzieje z prawem farmaceutycznym to właśnie wy jak to się nazywacie REPY spieprzyliście pasąc lekarzy pełnymi " gadżetów" profitami za pisanie jak to powiedziałeś promowanych produktów leczniczych. Ps. myślę że jesteś jednych z kierowników na jakim tam terenie . To co do ciebie piszę jest wynikiem śledzenia różnych branż na rynku handlowym.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vipharm S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
miś

Szanowny przedmówco: Umowa jest czynnością prawną, którą zawiera się poprzez zgodne oświadczenia woli dwóch stron. Oświadczenie woli może być złożone w dowolnej formie, przez każde zachowanie się składającego oświadczenie woli, które ujawnia jego wolę w sposób dostateczny. Może ono nastąpić również w postaci elektronicznej. Tym bardziej dozwolone są umowy ustne. Panie Michale: Zasady wynagradzania pracowników zawarte są w dokumencie w dokumencie "Zakładowy regulamin wynagrodzeń i premii", nie musi ich być w umowie. Oficjalnie nie sprzedajecie leków, tylko je promujecie wiec rozliczani jesteście za skuteczność promocji, nie za ilość sprzedaży, a że ktoś z szefostwa tak to nazywa :-)- kto bogatemu zabroni :-). Beztroska to czy zwykła głupota? :-) Polecam lekturę: " Ustawa o obrocie produktami leczniczymi" :-)

umowa rzecz swiea

ja uwazam ze umowa to powinna byc rzecz swieta i wszystko tak powinno byc zapisane bo jak czegos brak to znaczy ze czegos nie ma - o takie moje zdanie - wiecie co ja to ostatnio slyszlaem ze jeszcze zdarzaja sie miejsca gdzie ludziom sie mowi ze jest cos takiego jak umowa ustna - coz przykro ze ktso w cos takiego wierzy - umowa musi byc spisana

oko

Nikt nie wytrzyma tempa z kosmosu i nie ma tu znaczenia ile się robi w firmie jak wynik jest z kosmosu to każdego idzie zeszmacić. PS. czy wiecie że w umowach nie macie nic o wynikach i każda sprawa w Sądzie pracy jest wygrana na waszą korzyść.POZDRAWIAM.

Jeden z wcześniejszych postów ma treść :"że ryba psuje się od głowy" i tutaj jest cała prawda ukryta. Wynik nie ma tu znaczenia , dlatego tylko na przeczekanie polecam firmy niedojrzałe z domowym przedszkolem w tle.

Byli, obecne "repy" wiedzą jak się pracuje w firmach farmaceutycznych. Każdy przedstawiciel wie , że musi pracować na wynik to jest tak oczywiste jak dzień i noc. Jeśli chodzi o podejście firm do przedstawicieli jak wiemy jest różne. Profesjonalna firma farmaceutyczna(która oczywiście jest nastawiona na zysk)z etyką i klasą wie , co to znaczy SZACUNEK do pracownika raczej ma stabilne grono swoich przedstawicieli oraz , że wynik nie tworzy się tylko i wyłącznie z [usunięte przez moderatora] ale z przyjaznej atmosfery , pomocy kadry kierowniczej,różnych marketingowych narzędzi oraz zaufania i poszanowania. Dobry przedstawiciel jest na wagę złota dla większości firm ale jak z doświadczenia wiemy nie każdy manager ceni sobie profesjonalizm , etykę oraz ciężką pracę za którą każdy handlowiec powinien być nagradzany , chwalony i doceniany. Jak stare przysłowie powiada: "Jaki pan tak kram", wydaje mi się być ciągle pasujące do realiów tego świata. Wiemy jak jest teraz ciężko na rynku i jeśli czasami się nie ma wyjścia i jesteśmy w sytuacji podbramkowej to weźmy cokolwiek nawet niedojrzałe domowe przedszkole z różnym poczuciem wartości różnych ludzi ale jeśli masz wybór to poczytałabym sobie komentarze, wydają się być prawdziwe. Wydaje mi się również , że początkowe negocjacje na przetrwanie ciężkiego okresu do docelowej firmy są istotne i tutaj można powalczyć i jest to realne. Powodzenia

??????

ok ?????? kolego przejrzyj sobie historię ogłoszeń o naborze do tej firmy zwalniają ludzi jak leci i bez skrupułów z dnia na dzień . Teraz kolejne trzy ogłoszenia do CNS i co??? wszyscy się nie nadają czy zarząd jest jaki jest i maja plany z kosmosu na tak ciasnym rynku z tak lipnymi lekami.Ja na rozmowie z panem(usunięte przez administratora) stwierdzam że gość jest do niczego a na pewno nie nadaje się na rekrutacje.Pytanie komu i co robi że jest na takim stanowisku. Pozdrawiam repów tych obecnych , byłych i tych co nimi będą.

widz

widzę że zaczynają się bronić ludzie z firmy :) nie róbcie rzeczy nieetycznych a nie będziecie się musieli bronic a wtedy nikt na temat firmy się źle nie wypowie . Kierowniczku tak przypuszczam od "no koments" :) znajomość pisowni świadczy o tym jakim to jesteś świetnym pracownikiem.

:-(

I przez "C" :-)

no koments

Ludzie jak to czytam to mi Was żal. Wy chcielibyście nic nie robić, dużo zarabiać i jeździć super samochodami. Dziwi mnie to, że wszystkie komentarze piszą ludzie bez wyników, którzy większość czasu siedzą w domu i użalają się nad sobą. A może po prostu nie nadajecie się do tej pracy skoro żadna firma farmaceutyczna nie spełnia waszych oczekiwań.

cdn.

ta firma to dno polskiej przedsiębiorczości dla której nie liczy się człowiek tylko zyski ponad wszystko. Widać to po kolejnych ogorzeniach i poszukiwaniu przedstawicieli np. w onkologi i CNS .Panie Prezesie i pani dyrektor :) jakoś nie widzę aby jakość "Q" udało się wam utrzymać. czy coś się zmieniło w motto waszej firmy? przecież to podobno ludzie byli najważniejsi.

byly rep

Vipharm to wampir energetyczny wyssie z ciebie wszystko co najcenniejsze i zwolni oddstawiajac na boczny tor twierdzac ze sie nie nadajesz - omijajcie te firme a napewno wasze zdrowie psychiczne na tym zyska .

wolny

Doświadczeni pracownicy, wykwalifikowana kadra zarządzająca ?????????oraz zespół specjalistów z wielu dziedzin stanowią dynamicznie rozwijające się środowisko pracy gdzie kariera łączy się z realizacją osobistą.?????????? Atmosfera zaufania i bezpieczeństwa jest wynikiem wysokiego zaangażowania i zaufania pracowników do polityki jaką prowadzi Firma .Ciągłe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia hahahaha oraz efektywne systemy motywacyjne hohohihihahahah stanowią zaproszenie do współpracy dla najlepszych. TAK SIĘ REKLAMUJĄ A jest to totalna bzdura ponieważ pracownicy biurowi i terenowi w randze kierowników o tym dawno zapomnieli zapomnieli że swoje uposażenia mają przez pracowników terenowych. Doświadczeni są tylko ludzie pracujący w terenie , a ci w biurze czyli kadra zarządzająca jest wykwalifikowana w tym jak ogolić ludzi pracujących w tej firmie z każdej złotówki ,dołożyć jak najwięcej obowiązków oraz demotywować w pracy przy jak największym jej nakładzie(usunięte przez administratora)Regionalnych dla których liczy się tylko kasa!!!!!!! Pamiętajcie pieniądze to nie wszystko. (usunięte przez administratora), a realizacja osobista po podjęciu pracy u nich zanika ,po tym jak cię dobiją pracą w domu po godzinach w terenie więcej już ci się nie chce nic innego robić. Tabelki, plany ,analiza ect. I tak codziennie. O atmosferze w pracy już dawno każdy zapomniał nawet inni jadący na tym samym wózku się nawzajem podpierniczają dziecinada i zazdrość totalny brak profesjonalizmu, a z bezpieczeństwa w VIPHARMIE to zostało tylko ubezpieczenie grupowe opłacane z własnych funduszy przez pracowników , socjal nawet zabrali.O bezpieczeństwie pracy też już dawno nie ma mowy , zwalnianie pracowników z dnia na dzień robi się już normą, niedługo zaczną to robić jak kiedyś na omawianiu dnia w MC DONALDS . Szkolenia są prowadzone przez teoretyków czyli niewykwalifikowany personel przy wydawaniu pieniędzy na oprawę a nie dla podniesienia poziomu wiedzy i zaproszenia autorytetów z branży . System motywacyjny hahaha chyba de motywacyjny bo ten pierwszy nie istnieje albo ci z biura nie wiedzą co to w ogóle powinno być. Goła pensja i tyle , a premia ?? jaka premia przy tak znikomym budżecie na promocję i planach nie do zrealizowania jest czymś nie do osiągnięcia przynajmniej przy uczciwej pracy. Reasumując jeżeli jesteś osobą która zna swoją wartość energiczną, pozytywnie nastawioną do pracy i życia, nie chcesz brać leków z z promowane palety to sobie odpuść szkoda twojego czasu i zdrowia.

PricewaterhouseCoopers

Najwyższy czas zwolnić szefa, skoro wymienił ludzi i dalej nie ma wyniku, tzn źle zarządza. Szef może zwolnić jedynie raz przedstawiciela na danym terenie, jeśli robi to więcej niż raz to źle świadczy o nim.

Managment

Moi drodzy, na południu Polski w dziale CNS mamy sytuacje, w której już drugi raz następuję wymiana Przedstawiciela Medycznego.Na przestrzeni roku musieliśmy wymienić 2x przedstawiciela w dwóch tych samych regionach. Dalej nie ma wyniku w tych częściach regionu południe. Co robić? Co radzicie? Pozdrawiam. Z góry dziękuję za informację.

15 latek

Jak w każdej firmie farm.

nadgodziny

Często są nadgodziny! I to nie płatne :-) przyjeżdżasz z pracy po wizytach i siedzisz przed komputerem.

Zostaw merytoryczną opinię o Vipharm S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Vipharm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipharm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipharm S.A.?

Vipharm S.A.