Opinie o Vipharm S.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vipharm S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vipharm S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vipharm S.A. w Toruń

fafarafa

Vipharm sie znowu rozpędza ze zwalnianiem szukają jeleni w Wielkopolsce i Małopolsce. Szkoda bo fajni ludzie tam pracowali no ale nie ma wyników nagle to czas najwyższy zwolnić.

onko

Nie pracuje, bo był brak zgodności z szefem co do zadań tabelkowych, które dla mnie były nie do przyjęcia. Są firmy które przestrzegają zasad równej konkurencji i Compliance. Więc jak firma pokazała swoją taktykę i metodologię to był czas na rozstanie. I to była dobra decyzja. A żeby pracować w spokoju nie ma to jak firma oryginalna. Tu się promuje a nie sprzedaje.

xyz

No nie zgodze sie do konca. Mam za soba prace w kilku korporacjach i owszem wszedzie bylo lepiej lub gorzej zawsze trafiala sie jakas [usunięte przez moderatora] ale takiej jak w Vipharmie [usunięte przez moderatora] nie bylo nigdzie. ona miala mba z gnojenia ludzi, wiec jesli jej nie ma to dobrze ale jesli jednak jest to nie polecam pracy w tej firmie.

@#$%

Trudno nie zgodzić się z większością tego co tu napisano. Wiem bo pracowałam. Ale z drugiej strony polecam zrobić eksperyment: szukacie pracy zatem wiecie kto oferuje stanowiska, wpisujcie po kolei każdą firmę i jest mniej więcej to samo. Wszędzie jest jakaś [usunięte przez moderatora]! Można złapać dola kiedy się to czyta szukając pracy a kredyty trzeba płacić! Takie czasy, taka branża, taki Świat! Mimo wszytko życzę Wam powodzenia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vipharm S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ciekawy

Ex - 2013-01-11 00:26:34 mycha - 2012-12-21 17:37:22 Pani [usunięte przez moderatora] juz nie ma..moze w koncu bedzie lepiej....Ryba psuje sie od głowy... Jak przyjdzie nowy człowiek to może jeszcze porządek z regionalnymi zrobi. Przecież to ludzie joanny więc złe nawyki zostały i wtedy będzie lepiej.. Kochani co tam w Vipharmie? napiszcie mi jakie teraz klimaty tam panują? jakie wyzwania itd.? dzięki.

Ex

mycha - 2012-12-21 17:37:22 Pani [usunięte przez moderatora]juz nie ma..moze w koncu bedzie lepiej....Ryba psuje sie od głowy... Jak przyjdzie nowy człowiek to może jeszcze porządek z regionalnymi zrobi. Przecież to ludzie joanny więc złe nawyki zostały i wtedy będzie lepiej..

mycha

Pani [usunięte przez moderatora]juz nie ma..moze w koncu bedzie lepiej....

ZENEK

Poczytaj powyżej koleżanko to dowiesz się prawdy. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!

anonim-KA

Cześć, w jednym z regionów jakim mieszkam też jest ogłoszenie. Rozmawiałam z PM który tam pracował i powiedział mi że firma fajnie zorganizowana tylko szefostwo ma mocno przerośnięte ego. Zatrudniają na okres próbny a potem zwalniają z pracy jak nie masz wyniku a że działka to specjalistyczna to trudno aby po 6 miesiącach wyniki stabilne. Dlatego tyle tych ogłoszeń, bo ludzie mają dość i albo się zwalniają albo ich zwalniają. Pracuje tam jakaś [usunięte przez moderatora], która zjadła wszystkie rozumy i to podobno wielki minus bo ona jest [usunięte przez moderatora]. Plusy to takie że nie ma tam gps, ludzie w regionach też podobno są spoko, no bo jak rządzi gestapowiec to wiadomo że ludzie się jednoczą. Regionalni chodzą pod dyktando tej laski z Warszawy. Pieniądze podobno można sobie wynegocjować całkiem niezłe. tzn w granicach średniej rynkowej. Minusem są też stare octavie. Tereny przyzwoite do obrobienia, no i sami specjaliści. No i kurde mam lekki zgryz co robić. Rozmowa z PM dużo mi dała ale wac (usunięte przez administratora) się bo teraz mam szefa od ktorego chcę się uwolnić no i wpaść z deszczu pod rynnę no to nie mam ochoty. BAAAARDZO proszę jeśli ktoś to czyta z byłych lub obecnych pracowników dajcie znać czy ta kobita jest rzeczywiście taka beznadziejna? Jedna opinia to trochę mało jak przeczytałabym jeszcze jakąś to wtedy miałabym jasność. P O Z D R A W I A M !!!

ReNi

Na Lublin też dziś ukazało się ogłoszenie. Weszłam aby poczytać opinę o tej firmie i się załamałam. Już sam fakt źle swiadczy o że taka rotacja albo jakaś czystka albo.. no własnie co? ....

Yazoos

Ło matko na pomorze tyż szukają ja tu widze ze co miesiac w tej firmie poszukuja kogos nowego Skoro to taka mala firma to chyba zle to o nie swiadczy Da sie tam wytrzymac????

jamroz
@Yazoos

Da sie wytrzymać ale krótko i raczej nie licz na nic dobrego powodzenia w innych strukturach

++NIUNIA++

W GDANSKU JEST VACAT DO LINI CNS KTOŚ SZEPNIE SLOWKO JAK TAM SIE PRACUJE? JAKIE SAMOCHODY? JAKIE WLADZE?JAKA PENSJA?JAKIE LEKI DO PROMOCJI?

---------

Przed Vipharmem ciężka droga, już nie długo linia na monitorze kardiologicznym będzie ciągła :-) Kłopoty finansowe w spółce sięgają poza granice..Właściciele muszą się dobrze sprzedać, bez nowych wprowadzeń firma umrze.. Firma nie perspektywiczna dla dobrych repów. Może dobra dla nie doświadczonych PM, ale i oni długo tam nie po pracują bo dojedzie ich[usunięte przez moderatora]. Osoba, która na pierwszy rzut oka wydaje się być silną osobowością, jednak częsta zmiana nastrojów podkreśla fakt, że ta osoba nie ma koncepcji na sprzedaż. Miota się, raz jest dobrze raz źle. Kontakty z Panią [usunięte przez moderatora] bolą, na jej decyzje człowiekowi czoło marszczy jak Rewińskiemu w Killerach :-) Właściciele czyli[usunięte przez moderatora], nie pozbędą się Pani [usunięte przez moderatora], ponieważ im to pasuje mają na froncie osobę, która przyjmuje na klatę i oddaje :-), oni nie patrzą na fakt, że firma to ludzie na froncie i to dzięki nim firma ma sprzedaż a wkrótce i tych ludzi może zabraknąć... Moja ocena Vipharmu jest na NIE! ale to tylko moja ocena, nie wiesz jak nie zatrudnisz i tego nie przeżyjesz a może Tobie się uda, może dobrze czujesz się w takim klimacie.

KAMIKADZE

JESLI JESTES KASKADEREM TO PROBUJ! POWODZENIE!!!

blondi

Na Rzeszów szukają. Ktoś podpowie jak tam się pracuję? Jaki kierownik? Wa (usunięte przez administratora) się czy pisać bo z tego co widzę to firma mała a rotacja wielka. Chyba coś jest nie tak.

Herbowy

Z ciekawością czytam te wszystkie komentarze bo potwierdzają one to co słyszałem właśnie o Vipharmie. Bzdurne tabelki, stare Octavie, brak jakichkolwiek szans na premie i powszechne wazeliniarstwo właśnie do ludzi siedzących w biurze to norma, awanse dla ludzi zupełnie niekompetentnych jest też regułą. Co więcej właśnie ,,nowy,, Pan [usunięte przez moderatora]jednego z dystryktów w CNS na swoich wizytach podwójnych każe pracować do 18, a nawet 20 oczywiście od 9 rano. To był dla mnie szok, bo po takim dniu właśnie trzeba siadać do tabelek i analiz, które to skutecznie zabijają rytm pracy. Co więcej na drugi dzień jak i w całym tygodniu pracy ranny telefon z pytaniem o plany dnia, a potem wieczorny telefon z pytaniem o sukcesy i tak cały tydzień.Gdzie w takich przypadkach jest Kodeks Pracy???? Ponieważ świat jest w tej branży bardzo mały, to z wiarygodnych źródeł wiem że wymieniony wyżej [usunięte przez moderatora], sam w polu robił szybkie wizyty, bez żadnej merytoryki i jego dzień pracy kończył się po 3 albo 4 takich wizytach. Taka atmosfera powoduje to tam że ludzie się boją normalnie, nie mówiąc już nic o komforcie pracy. Sami lekarze mówią źle właśnie o Vipharmie, bo takie zwalnianie ludzi właśnie często po 3 miesiącach jest tam bardzo częste. Widać to doskonale po ogłoszeniach o wakatach które to pojawiają się co chwila. Jedną osobę zwolnili w trakcie kongresu dla lekarzy, a po takiej wiadomości jeszcze ta własnie osoba musiała odwieźć swoich VIP ów do domu. Mają leki wysoko specjalistyczne, a rotacja i traktowanie tam ludzi, jest jak w jakiś firmach krzak w POZ ecie. To jakaś masakra, wyobraźcie sobie otrzymanie wypowiedzenia przy swoich lekarzach - Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!! Ponad połowa ludzi pracujących tam szuka pracy, bo jest tam wiele zachowań podchodzących właśnie pod [usunięte przez moderatora]. Moja koleżanka jak była na drugim etapie, to wspomniana Pani[usunięte przez moderatora]. ziewała sobie siedząc przy niej - masakra. Właśnie trzeba piętnować takie zachowania i szeroko to opisywać, bo w dzisiejszych czasach i tak już bardzo ciężkich dla tej branży, wszystkie firmy niech nie myślą sobie że są [usunięte przez moderatora]i że bezkarnie, z pozycji kata stojącego nad głową, mogą wykorzystywać swoich pracowników.

EX Employee

Mnie w tej Firmie przerażało to, że wspomniana Pani [usunięte przez moderatora] bardzo podejrzliwie traktowała swoich podwładnych. Każdego traktowała jak gorszego od siebie, z gorszymi umiejętnościami, wiedzą. W kwestiach wydatków marketingowych też była bardzo podejrzliwa. Człowiek czuł się jak (usunięte przez administratora) i to jeszcze taki, który się obija. Ja tej atmosfery nie zniosłem i po prostu zmieniłem firmę. Myślę sobie też, że jest taka zasada w życiu, że mierzymy innych ludzi własną miarą... do dziś zadaje sobie pytanie co robiła i jak pracowała wcześniej Pani[usunięte przez moderatora] skoro tak ludzi traktowała. Dojrzały manager nie potrzebuje dowartościowania siebie poprzez bat. Tym bardziej w Vipharm gdzie Repy to ludzie znający się na swojej robocie. Jeśli chodzi o RKS to nic dodać wszystko już tutaj napisano. Jeśli chodzi o Prezesa i jego siostrę to przemilczę temat z uwagi na szacunek dla właścicieli. To ich cyrk i ich kasa więc mogą robić co chcą, czy się to komuś podoba czy nie. Szkoda jednak, że nie robią... Powyższy opis ma charakter nie oceny a mojego subiektywnego odczucia, może komuś przyda się w podjęciu decyzji aplikować czy nie. Chodź widzę, że firma mała a wzbudza WIELKIE kontrowersję w tej chwili, wiec to powinno być czerwone światło dla przyszłych aplikantów. Bywajcie zdrów drodzy PRZEDSTAWICELE :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Vipharm S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Vipharm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vipharm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vipharm S.A.?

Vipharm S.A.