Opinie o Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński w Kutno

Kalarepa Nowy wpis

Przez tydzień prosiłem o podesłanie numeru VIN samochodu dwóch pracowników. Raz słyszałem że auto jest ściągnięte z NL, raz z Belgii. Podejście do klienta dramatyczne, wygląda na to że Panowi liczą że ktoś wpadnie i bez oglądania kupi w ciemno. Polecam wykupywać raporty i brać speców na oględziny bo śmierdzi przewałkami na kilometr.

Beata Kazimierka Nowy wpis

Kolejne bardzo fajne auto zakupione od Pana Przemka. Handlarz zadaje bardzo dużo pytań odnośnie oczekiwań i bardzo dobrze doradza. Zostałam też poinstruowana, jakieś części i kiedy powinnam wymienić i ich ewentualny koszt, który mój mechanik potwierdził.

Piotr Biedka-Wybraniec

Dzień dobry, NIE POLECAM!!! Piszę to z przestrogą dla innych. 23.03.2022 r. Zakupiłem dla żony auto marki BMW 118d, auto po przejechaniu 1000 kilometrów padło! Przed zakupem pan Przemysław był bardzo miły i zachwalał auto, wręcz gwarantował, iż jest sprawne i bezwypadkowe. Prawda jest inna i dziś po rozmowie z tym gościem, okazało się, że to moja wina! Czyli kupując używany samochód wedle pana Przemysława musisz wymienić wszystko na nowe, żeby auto się nie rozleciało! Absurd goni Absurd. W BMW padł silnik i koszty naprawy są równe cenie zakupu, przestrzegam wszystkich przed kupnem auta w tym komisie! Pieniądze wyzucone w błoto, większość aut to szroty, które są rozkradzione i robione na sztukę! Mieliśmy kupić inne auto, ale zaufaliśmy pseudo handlarzowi i zostaliśmy (usunięte przez administratora) W rozmowie z tym typem nic nie uzyskasz, wmówi Ci, że to Twoja wina i ma Cię w dup...e! Ja napewno zawitam tam z kamerą i sprawa teafi do sądu, zrobię wszystko, żeby nikt inny nie został (usunięte przez administratora) Ludzie róbcie DNA auta, nasze okazało się po poważnym dzwonię i był kręcony licznik! Uwaga na tego (usunięte przez administratora) Komis omijać szerokim łukiem! Jeżeli chvesz więcej usłyszeć, zapraszam na do kontaktu na Facebooku, dane prawdziwe! Pozdrawiam i życzę udanych zakupów, u uczciwego sprzedawcy!

Agata
@Piotr Biedka-Wybraniec

No ja nie wiem, przecież 1000 km to dużo i w tym czasie mogło się coś popsuć. Może powiesz co tam padło? A jak się chciało porządny samochód to trzeba było nowy kupić. Przeciez wiadomo że używane nie są pierwszej świeżości.

Antoni Glowinka Nowy wpis
@Piotr Biedka-Wybraniec

Śmieszny komentarz.. Przecież jak kupujesz używane auto to musisz brać pod uwagę, że będziesz je remontować we własnym zakresie. Nic też nie napisałeś o tym jak o nie dałeś przez czas użytkowania.

Milena Keruz Nowy wpis

Bardzo konkretny sprzedawca. Podał bardzo dużo szczegółów odnośnie auta. Auto było używane, sprawne, kilka detali do wymiany, ale sprzedawca poinformował o tym. Polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Martins80

Sprzedaja tam złomy do których czeka dużo dokładać.(usunięte przez administratora)

Barbi

Apsolutnie nie polecam .Dobrze mowi , dobrze doradza ale potem tylko olewka klienta.

Zawiedziony

Wszystko było pięknie Nie polecam tylko ok przy kupnie Potem już problemy

Zostaw merytoryczną opinię o Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński - Kutno

• Jak się pracuje w Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński?

Zobacz opinie na temat firmy Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński?

Oscar Auto Handel Przemysław Ozimiński
  • Graniczna 23 lok. 36