Opinie o Auto Centrum Bielany Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Auto Centrum Bielany Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Centrum Bielany Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Centrum Bielany Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Aleksandra Nowy wpis

Hej, czy Auto Centrum Bielany zatrudnia obecnie nowe osoby do swojego zespołu? Można dostać się tutaj do pracy w najbliższym czasie?

Piotr Nowy wpis
Klient

Witam Zakupilem opony zimowe i wplacilem cala sume , poczym dopiero przeczytalem opinie o sprzedawcy o i zlapalem stresa na maksa ????,, niepotrzebnie , towar otrzymalem zgodny z opisem , swierza data produkcji, i za cene nizsza o 900 zl na komplecie w porownaniu np do oponeo wiec jak dla mnie Petarda Polecam z czystym sumieniem.

Czekamy na informacje od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy Auto Centrum Bielany Sp. z o.o. w miejscowości Kąty Wrocławskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Centrum Bielany Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Centrum Bielany Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Czekoladowa 20
    55-040 Kąty Wrocławskie
  • NIP: 8961581195 REGON: 381360252 KRS: 0000749957
Auto Centrum Bielany Sp. z o.o.