Opinie o Comges Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Comges Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Comges Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comges Sp. z o.o. w Wrocław

Wojciech Nowy wpis

Mieliśmy przyjemność pracować z tą firmą. Polecam, wszystko dograne perfekcyjnie przez P. Janusza.

Marek Nowy wpis

Polecam usługi tej firmy! Pan Janusz zna się na rzeczy jak mało kto, wszystko tłumaczy i pomaga. Doskonała współpraca.

Czy w Comges Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jacek W. Nowy wpis

Wszystko zgodnie z umową! Kontakt perfekcyjny, chyba jedyna taka firma w Polsce! Polecam.

Firma Comges Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca

Usługa zgodna z ofertą. Polecam

Jacek

Oferta firmy zgodna z usługą. Szybko i solidnie. Polecam

SPED

Pełen profesjonalizm od początku do końca. Polecam

Leon

Wszystko od początku do końca załatwione profesjonalnie. Polecam

Szymon

Wszystko ok, pełen profesjonalizm.

Hej, czy w firmie Comges Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Kele

Uwaga na tą firme ten gosc sprzedaje społki na słupy ... (usunięte przez administratora) FLYWAY UNIGREENN wszystko w upadłoscioch miliony wyłudzone

@Kele

Szanowny Panie Kele, każdy obywatel z całego świata posiadający ważny dokument tożsamości może w Polsce kupić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i po sprzedaży udziałów nie mam wpływu na dalsze losy moich byłych spółek. Wiele osób i firm zajmuje się sprzedażą spółek i proszę mnie nie winić za swoje niepowodzenia lub brak roztropności..

Olenlog

Oceniam pozytywnie! Pełny profesjonalizm od poczàtku do końca!

Grzegorz

Witam Z całą pewnością polecam Firmę Comges Sp. z o. o. Są jak najbardziej prawdziwi, realni i rzetelni w tym co robią, nie spotkałem się z jakąkolwiek odmową pomocy czy chęcią współpracy. Nie rozumiem dlaczego ktoś próbuje być przeciw. Niech po prostu zajmie się swoimi sprawami a nie wymądrza się na forum. Pozdrawiam @Comges

Solid

Polecam firmę COMGES SP. Z O.O. Rzetelne podejście do klienta, sprawność działania, udana współpraca. Polecam! Pan Janusz bardzo mi pomógł, jestem w 100 % zadowolona.

Komentarze pisane minuta po minucie? Przypadek? Realne opinie klientow? Szczerze w to watpie. W koncu Pan Janusz to internetowy krzykacz i zdzierca, znany z rozprowadzania nieprawdziwych informacji w internecie probojac w ten sposób zwalczac konkurencyjne firmy. Już jedna z Warszawy probowal tak zalatwic, na szczescie się nie udalo. Przestrzegam.

@Anonim

No cóż panie Michale z VANGO lub nieistniejącej WALDORF ASTORIA. Nikogo nie próbowałem zwalczać, gdyż nie zniżam się do pana poziomu. Nie jest to przypadek, bo oprosiłem moich niektórych klientów o opinię, gdyż w przeciwieństwie do pana nie lubię ich sobie sam wystawiać, ale widzę, że z bystrością też jest pan na bakier. Nie dość że ma pan kłopoty z ortografią, to też z emocjami nie jest u pana najlepiej. Myślę, że jednak powinien pan nadrobić edukację, poczytać przepisy i nabrać trochę ogłady, dać spokojnie pracować, a jak pan sobie wrogów już narobił, to też nie szukać winnych w mojej osobie. Miałem z panem już nieprzyjemność się spotkać, jak próbował pan ode mnie kupić spółkę na fałszywy dowód osobisty, a później przyjechał pan do mnie skomląc aby sprzedać je na prawdziwy już DO, jak prokuratura oddała mi skonfiskowane u notariusza dokumenty spółek i raczej wiem jakim jest pan człowiekiem. Po co wkłada pan kij w mrowisko? Po co opowiada pan o mnie dziwne i kłamliwe rzeczy? Szuka pan we mnie winnego pana dość chyba nieudanego życia i niepowodzenia zawodowego? A może lepiej jak wróci pan do sadzenia budyniu i pielenia kisielu? Naprawdę chce pan dalej w to brnąć?

@COMGES

Żadnym Michałem z Vango nie jestem ani nie znam tego człowieka - czyżby kolejny Pana konkurent? Pan ma ewidentna paranoje - na każda obiektywna obnazajaca opinie klientów na temat Pańskich wątpliwych działań odpowiada Pan ta sama śpiewka - tak najłatwiej.

Iza z Kielc

Witam. Szczerze polecam współpracę z Panem Januszem. Bardzo odpowiedzialny człowiek, profesjonalne podejście we współpracy. Pomimo dużej odległości pomiędzy Wrocławiem i Kielcami, współpraca była wzorowa. Miło pracować z takimi ludźmi!!!

Tomasz

Szczerze polecam współpracę z firmą Comges. Pan Janusz jest odpowiedzialną i gotową do współpracy osobą. Dba o klienta a profesjonalizm działania widać na każdym kroku - w pełni wyjaśnione kwestie współpracy, wszystkie dokumenty przygotowane na czas, zapewniony notariusz, elastyczność, dostępność na telefon. Polecam wszystkim zainteresowanym!

POLECAMY W 100%. WSZYSTKO PROFESJONALNIE I BEZ OBAW O JAKIEKOLWIEK OSZUSTWO. ZAŁATWILIŚMY WSZYSTKO NA 1 SPOTKANIU I DROGĄ MAILOWĄ. PAN JANUSZ TO KWINTESENCJA PEŁNEGO PROFESJONALIZMU I WIE CO ROBI.

EELG

Witam, Z Panem Januszem, mieliśmy kontakt kilka razy i powiem krótko : każdemu życzę takiej współpracy i takiego profesjonalizmu więc wpisy oczerniające firmę COMGES, wiadomo, piszę konkurencja której z całą pewnością brakuje taktu, profesjonalizmu a przede wszystkim....dobrego wychowania. Pozdrawiam serdecznie Pana Janusza i jeszcze raz serdeczne dzięki, Andrzej Europe Express Logistic Group Sp. z o.o.

Helena

Witam współpraca na poziomie.Szybko i sprawnie a i bardzo przyjemnie

Kamil

@COMGES, czy jesteś oficjalnym przedstawicielem firmy Comges na forum GoWork.pl? Proszę Cię uprzejmie o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl. Na forum nie podajemy danych osobowych w tym imion, nazwisk lub innych danych osobowych. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Comges? Jak się Wam pracuje w tej firmie?

COMGES

Szanowny Panie, widać że to Pan pisze te wszystkie negatywne opinie, bo z jakiego innego powodu Pan tu zagląda? Czekam na wezwanie z Sądu, bo na rozprawę w Pana sprawie jako świadek na pewno będę wzywany.

Zostaw merytoryczną opinię o Comges Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Comges Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Comges Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comges Sp. z o.o.?

Comges Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bolesława Krzywoustego 74
    51-166 Wrocław