Opinie o Global Auto Moto Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Auto Moto Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Global Auto Moto Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Auto Moto Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy w Global Auto Moto Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Zawiedziony Nowy wpis

Pan po drugiej stronie słuchawki prowadzi rozmowę w sposób konkretny i rzeczowy ale po przelaniu należności za uzgodniony transport zaczynają się schody, wymówki i spławianie kienta ciągną się tygodniami. Udało mi się cudem odzyskać pieniądze ale po wykonaniu kilkunastu - kilkudziesięciu telefonów i zagrożeniu przekazania sprawy do organów ścigania.

mick Nowy wpis

też nie polecam uważajcie. Bija na transporcie kosztach przelewów. Przed licytacją wszystko pięknie och i ach jak to nie będzie fajnie. Po wygranej licytacji zaczyna się zabawa z kosztami zupełnie innymi nić było ustalone. kategorycznie nie polecam

Oszukani

Ostrzegam przed tą firmą. Trzy lata temu wpłaciliśmy 7000 zł zaliczki na licytację samochodu. Licytacji nie udało się wygrać, a zaliczki do dzisiaj nie odzyskaliśmy. Uwaga na tego (usunięte przez administratora)!

Slaw
@Oszukani

Zażądał zapłaty z góry ! Naprawdę z rozmowy telefonicznej wnioskuję , że człowiek ten nie ma pojęcia jakie zasady panują przy transporcie. Nawet nie był w stanie powiedzieć jaka firma ma transportować moje auto. Powiedziałem mu gdy otrzymam dokumenty, że auto jest załadowane na statek to wysyłam pełna kwotę za transport. Naprawdę żałosne jak można by powierzyć mienie jakiejkolwiek wartości takiej osobie.

Slaw Nowy wpis
@Slaw

Zażądał 4300$ za transport samochodu ciężarowego z Baltimore do Gdyni. Gdy wspomniałem że jak będzie Bill Of Lading to możemy rozmawiać o zapłacie to powiedział do widzenia. Nie polecam .!!

Czy rekrutacja na stanowisko Dam pracę w firmie Global Auto Moto Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Grzegorz

Uwaga!!!! Poważnie potraktujcie ten wpis. Przestrzegam przed firmą Global Auto Moto z Wrocławia prowadzoną przez Andrzeja Krysia. Oszust i (usunięte przez administratora) Nie kupujcie tam samochodów. Pieniądze wpłacone na poczet sprowadzenia samochodu są pewnie lokowane gdzie indziej, a efekt jest taki że samochodu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle będzie. Do tego jak pytasz co się dzieje w Twojej sprawie to słyszysz przez tel k**wy i ch**e. Od momentu zakupu auta do dzisiaj minęło 5 miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Global Auto Moto Sp. z o.o. - Wrocław

Global Auto Moto Sp. z o.o.
  • Gwiaździsta 62 lok. 12/2
    53-413 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Global Auto Moto Sp. z o.o.