Opinie o Karpol w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpol w Piła

Czym w Karpol zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Były

Żadne ...

@Były

To sama podstawa i żadnych premii i bonusów? A tej podstawy to w sumie ile tu dawali?

Elo

Za mało :)

Niczym , dodatków zero Nawet odszkodowania za szkodliwe

To co tam jeszcze robicie? Nic nie dają, umowy śmieciowe z tego co widzę... Co was tu trzyma?

Teresa

Z czym się nie zgadzasz niby??

Nie polecam. Fałszywi ludzie

Rafi

Jeśli firma jest ok płacą w miarę i jest motywacja to się nie ogłasza co miesiąc że potrzebują do pracy na produkcji. Zawsze jest tak gdzie są dobre warunki pracy i płacy to ci co pracują się nie zwalniają . A więc nowych nie przyjmują. A ta firma potrzebuje non stop do pracy. Wniosek? Aż tak to oni się nie powiększają.

Jeden wielki (usunięte przez administratora), co byś nie robił to i tak nikt nie doceni, pracownicy zastraszeni, na słowo kierownik idzie niemal się nie posraja, to jest nie wyobrażalne w 21 wieku, tam jest wręcz łamane prawo... No cóż ale Polaczki robią za te grosze , więc co tu dużo mówić. Mam nadzieję że ta firma upadnie. Nie pozdrawiam

Krystyna

A co takiego robią, że zastraszają pracowników? Może warto gdzieś zgłosić takie zachowania?

Były też pracownik

Zgadzam się w 100% Szczególnie najgorzej mają ludzie na załadunku są traktowani przez wszystkich zaczynajac od brygadzistow kończąc na samej górze jako odpad zwykłe (usunięte przez administratora) do wszystkiego zero szacunku do nich maja ale widocznie im to pasuje byc (usunięte przez administratora) zakladu bo normalny człowiek zwolniłby się na drugi dzień Omijać ten chory zaklad z daleka

Barbara
@Były też pracownik

A nikt z nich nie zgłaszał żadnych problemów z takim traktowaniem?

Były też pracownik
@Były też pracownik

W większości to są ludzie mało inteligentni bojący się o swoją pracę, więc nic nie zgłaszają, a zakład to wykorzystuje.

prawdziwy pracownik karpolu

oczywiście że nikt nie doceni skoro przynosi się marne wyniki zakładowi i naraża na zbędne koszta zarząd poważnej firmy. Ponadto nikt w tej firmie nie pracuje za grosze bo gdy udowodni się swoją wartość to wynagrodzenie i premie robią wrażenie.

Rafi
@prawdziwy pracownik karpolu

Podpisz się z imienia i nazwiska. Jeśli chwalisz to napisz kto. A tak wygląda że jesteś z biurowca a na Twoją pesje pracuje ten na hali .Doceń to.

Leszno

Wolałbym się pochlastać niż wrócić do tej pracy.(usunięte przez administratora) Latem upał . Temperatura wzrasta do 45 stopni gdzie zdarzają się omdlenia. Wieczny hałas, który najbardziej męczy na tej hali. Zleceń mało więc podstawową robotę, która można wykonwać w godzine to trzeba wykonywać w 8h żeby kierownik nie zwracał nam uwagi, że nic nie robimy grzecznie mówiąc. Zarobki w tej firmie są zerowe. Premii zero. Podywżek zero. Nie polecam.

@Marek

Jeżeli temperatura latem faktycznie wynosi 45°C, to warunki pracy w tej firmie muszą być bardzo trudne. Z czego wynika niedostateczna ilość zleceń? "Zarobki w tej firmie są zerowe", tzn. jaką formę umowy i wynagrodzenie zaproponował Ci pracodawca?

dakota

wszyscy na tygodniówkach

@dakota

@dakota a czy możesz zdradzić jakiego rzędu jest to wynagrodzenie? "Zerowe zarobki" brzmi dla mnie mało precyzyjnie. Jestem ciekaw jak jest faktycznie. Napiszesz coś więcej?

Dakota

tak jak w ogłoszeniu 2700 brutto plus możliwość nadgodzin

Wujek dobra rada 2.0
@Marek

MAŁO TEGO. Odezwiesz się po swoje to jeszcze premie masz zabraną tak jak za czasów akwarelysty ah.

Spawacz
@dakota

.. w dodatku bez chorobowego. Zchorujesz ZUS nie płaci bo coś tam zawsze sie nie zgadza.

Etna
@Dariusz

Pensja najniższa do tego wypłata się nie zgadza, mimo dobić w systemie Panie z Work Time Studio twierdzą ze brakuje kilku godzin czasem dnia nawet jak robisz nagdodziny

Przodownik pracy
@Marek

Chciałbym odrazu sprostować sprawe omdleń które mogą wystąpić u ludzi odurzonych środkami prawnie zabronionymi, Temperatura maksymalnie może osiągnąć nieodczuwalne 35 może 36 max stopni w cieniu, praca jak każda inna uszlachetnia i trzeba ją szanować

Pracownik Karpolu

Zaraz po signify druga najgorsza firma w Pile ... smieciowe umowy traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) . I uwaga Kierownik Loczek czy jak mu tam wywala za jakiś mały błąd z pracy .. Przyklad znajomy pracował prawie rok raz coś poszło nie tak i wywalił na zbity pysk . Firma moze ok ale puki jest ten (usunięte przez administratora)* nigdy nie bedzie dobrze . Pozdrawiam to praca na chwile

prawdziwy pracownik karpolu
@Pracownik Karpolu

po pierwsze to Karpol jest najlepszą firmą w Pile. Po drugie nie Loczek tylko pan kierownik i nie wywala ludzi za byle co tylko za karygodne przewinienia wbrew kodeksowi BHP. Każdy pracownik winien jest je znać i bardzo dobrze że kierownik wyciąga konsekwencje za lekceważenie zasad BHP i narażanie innych pracowników na śmierć.

Budda

Jakie zarobki na stanowisku spawacza?

Barbara
@Budda

A jakie masz ogólnie doświadczenie?

Jak długo trwa proces awansu w Karpol?

On

Zależy najczęściej jest się zatrudniony na umowe smieciowa przez agencje i sa male szanse zatrudnienia pozniej na uwowe zawartą z Karpolem O awansach proszę zapomnieć

Agnieszka
@On

Ok a wiesz po jakim czasie przechodzi się umowy z agencją na umowę z firmą?

@Agnieszka

po 3 miesiącach

@ja

znaczy się tak mi powiedzieli ale za niecały miesiąc się przekoonam

Przewoźnik

Nie polecam firmy. Nieprzyjemna atmosfera ciagle pretensje obrażanie się. Wszyscy się boja jednej osoby która sama wychowała się na przekrętach ojca i złym traktowaniem ludzi nie tylko pracowników .

@Przewoźnik

Jak jest słaba atmosfera to faktycznie nic miłego. Nie można się dogadać z przełożonym bo chyba o nim wspominasz? Może jakaś impreza integracyjna by pomogła? Firma je robi w ramach benefitów?

nowa

Jakie obecnie warunki pracy ? Powie ktoś coś więcej na temat pracy w biurze ?

Niektórzy wracają do Karpolu to chyba nie jest tak źle?

Plazma

Do kibla nie, na papierosa nie. Przerwa tylko na papierku. Omijać KARPOL szerokim łukiem. Do tego wdychanie toksycznych oparów z posądzaniem o naćpanie gdy człowiek słaby jest od oparów z maszyny. Jeb@ć karpol

RPM

Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Maciej
@RPM

Czy dowiedziałeś się z innego źródła czegokolwiek na temat zarobków na stanowisku konstruktora? Też ciekawi mnie ta kwestia, jeśli wiesz coś na ten temat to koniecznie daj znać!

RPM
@Maciej

Niestety nic nie wiem.

Piotr1990
@RPM

Przydałyby się jakaś opinie, obecnie jest ogłoszenie na stażystę, sam regularnie przeglądam pilski rynek pracy. Z własnego doświadczenia. Po polibudzie przepracowałem w biurach konstrukcyjnych jako konstruktor kilka lat w Poznaniu. Reguła jest taka, że to Januszowa branża, możecie sobie wpisać w google "zarobki inz mechaników" i poczytać. Przykładowo na magazynie idzie zarobić 3-3.5tys netto, a w biurze konstrukcyjnym gdzie odpowiedzialność jest duża + regularna presja czasu macie kilkaset złoty więcej, da się dobrze trafić, ale to bardzo rzadko. Znajomi z roku są takiego samego zdania. Dałem sobie z tym spokój, udało się wstrzelić w IT, zarobki blisko 2x większe po krótkim okresie czasu, kultura pracy zupełnie inna. Więc cudów nie oczekujcie, słyszałem też trochę o niemieckim szefie z Karpolu, różnie ludzi traktuje.

Remik
@RPM

Firma beznadziejna chcą by pracownik sam wyposażył się w ciuchy robocze jak upomniałem się czy dadzą mi chociaż buty to stwierdzili że taniej będzie mnie zwolnić , nie liczą wszyskich godzin., Firma tragiczna nie polecam nikomu . myślałem że philips jest słaby ale oni go przebili

Pracuś
@RPM

PROSZE PANA NA ZEROWE. Poniżej najniższej krajowej. Jak ktoś już napisał. Pieniążki się nie zgadzaja na wypłatę tak samo jak godziny pracy. Nie pozdrawiam, nie polecam.

Lolek
@Remik

Taniej zwolnić czy to nie są słowa kierownika ? Ten tekst jest już viralem w karpolu i okolicach,

Oz

Wszystkie krytyczne opinie o pilskiej firmie Karpol to prawda niestety,dodam od siebie że kiedy następuje sytuacja,że nie ma pracy pracownicy są zmuszeni pozorować pracę,taka sytuacja nie wytwarza korzyści ani dla pracowników ani dla pracodawcy,bo trudno uznać sprzątanie czystych pomieszczeń za korzystne działanie,sytuacja taka męczy tylko pracowników i nie absolutnie nie wytwarza zysku dla właścicieli Karpolu,charakter pracy i część pracowników tak zwanych naganiaczy dba o to aby normalny tam pracujący człowiek stał się wypalonym psychicznie nieszczęśliwym człowiekiem,na szczęście jest teraz dużo pracy i nie ma przymusu ekonomicznego pracować tam,a wielu przystępuje tam do pracy z zapałem i nadzieją,która na skutek panującej tam atmosfery i warunków pracy zwyczajnie ulatniają się.

Obiektywny
@Oz

Zgadza sie nak z adolfa. Pan niemiec musi mieć kapo w obozie.i ma. Polak polakowi wilkiem. Skoro lepiej traktuja przyjaciol ze wschodu to cos.jest na rzeczy. Nie polecam pracy w karpol pila

Manual
@Oz

Dokładnie ujęte w słowa. Nie ma gorszego zarzadzania czasem jak w tej pseudo firemce. Nie mówiąc o specyficznych docinkach ze strony przełożonych. Nie polecam newet wrogom.

Rusek
@Manual

TAK. Moge tylko dodać że warunki na domku są takie, że mój pies na ukrainie ma lepiej.

Iga

Karpol ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się czy niektórzy muszą sobie narzekać dla poprawy psychiki? Takie szukanie dziury w całym!!

Zac
@Iga

Igo,nie widzę jakoś tych dobrych opini a wzrok raczej mam dobry,ale dam tobie Igo szansę napisz dobrą opinię o Karpolu,będzie pierwszą dobrą opinią na tej stronie

Szczery
@Zac

Dobre opinie tutaj pisze tylko dyrekcja, brygadziści oraz pupilki zarządu. Cała reszta to prawda niestety.

Spawacz
@Iga

Że co że jak ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Karpol odbywa się również w języku angielskim?

Młotkowy

Jaka rozmowa rekrutacyjna. Przychodzisz dostajesz młotek i na produkcje kolego stukac. Pozdrawiamy

Wujek dobra rada

To nie rozmowa tylko ocena czy się spodobasz. Jezyk polski slang pasywna agresja polaczona z asertywnością.

Niezatrudniony

Rozmowa odbywa się w języku "pasywna agresja".

Natalia

@oszukany klient, czy na pewno masz myśli firmę Karpol z Piły? Może słusznie osoba pisząca niżej zwróciła Ci uwagę o pomyłce. @nie ten adres, czy pracujesz lub pracowałeś w Karpol, skoro wypowiadasz się w wątku na temat tego pracodawcy? Jeśli tak, to napisz proszę coś więcej o pracy w tym miejscu. Jak ją oceniasz, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Boobek
@Natalia

Nie ważne ktory karpol nazwa zobowiazuje. Negatywnie.

Ex Edward

Pracowalem w biurze, skonczylem prace w zeszlym roku. Powiem Wam, ze takiej pogardy i buty nie spotkalem nigdzie wiecej. Sprzeczne wytyczne "szefostwa", nadgodziny, duzy stres, Żal. Pracownicy fizyczni maja jeszcze gorzej, ale oni jyz tutaj sie wypowiadaja.

Emilia
@Ex Edward

@Ex Edward W negatywnym znaczeniu wspomniałeś o nadgodzinach w Karpol. Były one płatne? Bardzo mnie to ciekawi. Odpisz proszę.

Ex Edward
@Emilia

Nie zawsze, czesto trzeba bylo skonczyc zadanie i juz.

Wujek dobra rada
@Ex Edward

W sedno ja też większej buty i niepotyzmu nienwidzialem.

watewer

Witam ile zarabia na początek spawacz w karpolu ?

@watewer

Spawacze na poczatek maja 15 zl netto

...a moze 15 euro na godz teraz juz nie pamietam

spawacz2.0
@spawacz

Czyli grosze za prace w warunkach szkodliwych.

Spawacze na poczatek maja 15 zl netto

spawasz2.0
@spawacz

PRZEZ 10 lat wypłata tala sama a wymagania z kosmosu.

Zostaw merytoryczną opinię o Karpol - Piła

• Jak się pracuje w Karpol?

Zobacz opinie na temat firmy Karpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karpol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karpol?

Kandydaci do pracy w Karpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karpol