Opinie o Karpol w Piła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Karpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpol w Piła

NIE POLECAM

FIRMA TRAGEDIA, ŚMIECIOWE UMOWY JAK DLA OSÓB LEDWO CO KOŃCZĄCYCH JAKĄ KOLWIEK SZKOŁE, LUDZIE TO ZAGRYZLI BY SIĘ NA WZAJEM , CHAMSCY , BEZ KULTURY. NATOMIAST BRYGADZIŚCI TO BANDA CHAMÓW STOSUJĄCYCH (usunięte przez administratora) , PRZYKŁADOWE TEKSTY NAZYWAJĄC NP. KOBIETY ; DZIWKAMI ALBO KUREWKAMI, LAFIRYNDAMI . NIE TRAKTUJĄ LUDZI NA RÓWNI , STARZY PRACOWNICY MOGA WSZYSTKO , NOWY NIC. LATEM GORĄCO NIE MAL 45 STOPNI , POMIJAJĄC FAKT GDZIE PRZY TAK WYSOKIEJ TEMP. NIE MOŻNA MIEĆ NAWET BUTELKI WODY, BO INACZEJ KIERWONIK WYRZUCI NA URLOP BEZPŁATNY, A ZIMĄ JAK ZIMĄ PIŻDZI JAK W KIELECKIM. JEŚLI CHODZI O ZAROBKI NAJNIŻSZA KRAJOWA NO CHYBA ŻE SIEDZIESZ NA NADGODZINACH . OPRÓCZ TEGO NA HALI GŁOŚNO I PALĄ PAPIEROSY NIEEEEE POLECAM

@NIE POLECAM

Nie trzeba hołdować takim regułom typu "Stary pracownik może wszystko, nowy nic". Ja od początku, gdy zaobserwowałem jakie jest tempo, podejście do pracy u pozostałych siedmiu z brygady, dokładnie tak pracowałem. Pyskaci się zdarzali, ale też masz swoją godność i możesz także ostro odpowiedzieć. Bez obaw, tak zaraz Cię nie zwolnią. Rób co do Ciebie należy, ale nie daj się wykorzystywać i nie pracuj za kogoś.

Pracownikk

Brak ubrań i butów roboczych. Aby podjąć pracę trzeba być bogatym. KARPOL i ta spółka work time studio nie zapewnia ubrań roboczych. Ubrania są wymagane razem z obuwiem inaczej niema wejścia na hale. Po prostu niemiecki (usunięte przez administratora) pod żydowskim zarządzaniem.

@Tupak

Czyli w zasadzie jest to mówione kandydatom wprost? Nie sprawdzał ktoś czy możliwy jest kompromis w takim sensie by po tych trzech miesiącach otrzymać ewentualną zwrotkę? Czy coś jeszcze zaczyna przysługiwać dopiero po takim kwartale? I ile średnio osób zostaje na dłużej? Jakie są bieżące rotacje?

ErZet Piła

Jaka panuje obecnie atmosfera w firmie Karpol ? Czy coś na lepsze się zmieniło ?? Kierownik "Loki" dalej rządzi czy już degradacja ?

Balboła jest dokładnie dyrygentem. Wcześniej pracował na kontroli w Karpolu gdzie średnio sobie radził. Jedynie znajomość angielskiego oraz podlizywanie się Bernardowi poskutkowały stanowiskiem. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyśli że został kierownikiem bo miał doświadczenie w branży? No chyba że właścicielowi nie robi różnicy że kiedyś szanowany zakład w Pile, zrzeszający specjalistów gdzie bardzo ciężko było się dostać. Natomiast dzisiaj Opera Karpol pod batutą Balboły, gdzie praca jest bez wymagań od zaraz. O czym My tu w ogóle rozprawiamy szanowni państwo. Kiedyś było lepiej w tej firmie.

Lara Nowy wpis

A jest tu może ktoś kto pracuje na produkcji przez pośrednika? Z chłopakiem widzimy taka ofertę teraz w sieci. kiedyś chyba jak za spawaczem się oglądali to była oferta bezpośrednio a aktualnie tylko taka teraz jest opcjonalna. Zawsze tak było czy teraz dopiero to wprowadzili?

szybki19 Nowy wpis

Od kilkunastu lat jestem kierowcom w firmie x, wożę towar dla firmy Karpol. Świetność minęła, załadunkowi ekipa sprawna jak zawsze ale kobiety w biurze logistycznym pojęcia nie mają, gdybym się zapytam gdzie jest Berlin nie wiem czy odpowiedź bym uzyskał… kiedyś była P.Ewa, Pani w kręconej burzy lokow, człowiek wiedzący co robi, właściwe miejsce właściwa osoba. Jako kierowca nic się nie dowiesz w biurze. Reszta ok załadunek atmosfera. Pozdro

Lokilla Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Ja z pytaniem do Pana Prezesa Bernharda Thale. Większość pracowników od dłuższego czasu śledzi to forum z czym związany jest pewien niepokój . (usunięte przez administratora) Moje pytanie brzmi zatem kto opłaca ten proceder? Żeby się tylko nie okazało że za niekompetencje Balboły, zapłacą ponownie Bogu ducha winni pracownicy? Gdyż - jak zawsze - okazało się że biedny Balboła znowu czegoś nie wiedział. Portal ten odpowiednio wykorzystany, może posłużyć do wymiany informacji na gruncie pracownik - Firma. Gdzie wspólnymi siłami, możliwe jest odbudowanie wizerunku firmy. Balboła zamiast wyciągnąć konstruktywne wnioski z zamieszczonych opinii, stopniowo niewygodne komentarze "zamiata pod dywan". Nie przynosząc tym postępowaniem żadnych korzyści czy to finansowych czy to wizerunkowych, nadszarpując tylko nie potrzebnie budżet firmy. Jeśli płaci z własnej kieszeni to spoko, jeśli Pan Prezes też ok. Tylko że praktykując taki model nieefektywnego zarządzania, to My nigdy nie poprawimy wizerunku firmy Karpol w sieci Panie Prezesie.

Prawdziwy

To prawda!!!Brakuje tam szefa,kiedyś było lepiej!Dyrygent i grupka na czerwono ubranych żądza jak potrafią!Robią firmie złą sławą,za dobre pieniądze.Lojalni czerwonym, mogą też zarobic! Zrób 8 nadgodzin w tygodniu, w prezencie dostaniesz możliwość pracy w niedziele. Karą jest zakaz robienia w niedzieli! Wesoło! Więc,Rece opadają! -Zła kultura pracy! -Nieefektywne prszywódstwo i zarządzanie! " Nie jesteś uległy,nie zgadzasz się"!!! Sam(a) odejdź lub będziesz zwolniony(a)za .......co kolwiek!Mobbing 100% jest!Często słychać "pisk"DYRYGENTA i pogróżki! Tylko Szef może pomóc ,na to liczą ludzie ,ja się nie doczekałem. Nigdy tam nie wrócę! Bym zapomniał,2 razy w tygodniu jabłka dają.Kiedys banany.Jak w zoo!Nie wierzysz, sprawdź sam!

Stachu
@Prawdziwy

No!!! Bingo! Nie martw się. Selekcja trwa! Filipińczycy zastąpią Polaka i Ukrainca! Prezes myśli!!! Po drugie, mam wrażenie, że doradcą Loka jest brygadzista! Tym to naprawdę! się powodzi... "Mądrzy" ludzie. Karpol to ul, który potrzebuje takich pracowitych pszczółek robotnic. Praca ok. Wypłata ok.

Stachu Nowy wpis

Dlaczego "doradcy"z wieloletnim stażem nigdy nie stają po stronie pracownika? Nawet nie próbują... Wiem, słyszałem, co myślą o "nim" nie szanują! Liczy się tylko pieniądz! A po drugie! Lubisz pracę! Rozumiesz kierownika! Zasłużyłeś na kolejną podwyżkę! Ty tam nie pracujesz!!! Tylko pozazdrościć!

Leszno

Ile zarabia lakiernik? Ze dwa dni temu dodali ofertę, chce sobie warunki porównać z moim aktualnym miejscem pracy. piszą, że to zapotrzebowanie od zaraz, myślicie, że dzięki temu da rade coś fajnego wynegocjować?

ErZet Piła

Puszka Pandory
@ErZet Piła

Ale co Ty chciałeś teraz osiągnąć tym wpisem kolego? Przecież to nie wnosi nic merytorycznego do opinii o firmie. (usunięte przez administratora) Skoro tak Cię to interesuję to wykonaj telefon i się osobiście zapytaj a nie takie głupoty wypisujesz. Zaczyna się odnosić wrażenie że ten portal, zaczyna być wykorzystywany nie do rzetelnej wymiany informacji a miejsca w którym anonimowo można "wykonać" nagonkę na określoną osobę lub osoby. Weźcie się ludzie odrobinę zastanówcie nad wszystkim co tu piszecie, bo możliwe że dla was to głupia zabawa ale pamiętajcie że po waszych wpisach ktoś obrywa rykoszetem. Jak chcecie komuś życie zniszczyć to się chociaż imieniem i nazwiskiem podpisujcie żebyśmy wiedzieli kto jest taki poszkodowany...

A co o tej atmosferze napisałeś? Bo ja mam wykropkowane. Wykształcenie kierownika ma w ogóle jakiś wpływ na pełnione przez niego funkcje? W jaki sposób został tym kierownikiem? Poprzez awans?

Oki

Jakieś zmiany w podejściu Kierownictwa mogły nastąpić? Po prostu zaciekawiła mnie tamta opinia odnośnie L4, która ktoś na swoim przykładzie opisał. Ja to zdrowy raczej jestem, co można teraz otrzymać za 100% frekwencję? Warto chodzić? myślę o pracy jako lakiernik, właśnie szukają. Opiszecie co się dzieje teraz na dziale?

KARPOL ma zamówienia? czy często jakieś przestoje większe?! Pytam bo jestem spawaczem, a u mnie w firmie ostatnio to wakacje i pensja już nie taka sama.

UWAGA JAK ZACHORUJECIE MOZECIE ZOSTAC ZWOLNIENI !!!. PRACOWAŁEM JAKOS 2 MIESIACE NIE BYŁO ZADNYCH ZASTRZEZEN .NIE OBIJAŁEM SIE.STARAŁEM SIE WYKAZAC I MOZLIWIE JAK NAJWIECEJ SZYBKO NAUCZYC.OSTATNIE 2 TYGODNIE CHODZILEM PRZEZIEBIONY MYSLĄC ZE PRZEJDZIE A NIE CHCE ISC NA ZWOLNIENIE W NOWEJ PRACY .NIESTETY PRZEZIEBIENIE POSZLO W ZAPALENIE OSKRZELI I NIE DALO RADY MUSIALEM ZOSTAC W DOMU 2 TYG ZWOLNIENIE OD LEKARZA.PO ZAKONCZENIU OKRESU ZWOLNIENIA DZWONIE CZY MOGE WROCIC . NO I USLYSZALEM ZE UMOWY ZE MNA NIE PRZEDŁUŻĄ NIE ZYCZE NIKOMU BY ZOSTAL TAK POTRAKTOWANY JAK JA ZOSTALEM W TEJ FIRMIE PS.POZA TYM KILKA MOICH OBSERWACJI. LUDZIE PALA FAJKI PO KATACH NA HALI . NORMALNIE JAK ZA (usunięte przez administratora) KOLEJKI DO KIBLI. LUDZIE CHODZA SOBIE POSIEDZIEC JAKO DODATKOWA PRZERWA DUZO OSOB UDAJE ZE PRACUJE CHODZA ,CIAGLE WEDRÓWKI I PLOTKOWANIE Z INNYMI JEDYNIE NA HASLO KIEROWNIK IDZIE WPADAJA JAKBY W PANIKE I ODRAZU COS ZACZYNAJA ROBIC. NO I DUZO PRACOWNIKOW ZE WSCHODU. PODSUMOWUJAC . LUDZIE CZUJA ZE SA TRAKTOWANI BARDZO PRZEDMIOTOWO PRZEZ CO NIE PRACUJA NA 100%. DO TEGO STAWKA NAJNIZSZA KRAJOWA TO TEZ NIE ZACHECA DO LEPSZEJ PRACY. MOWIE TU O NOWYCH PRACOWNIKACH GŁOWNIE DLA UWIARYGODNIENIA SWOJEJ OPINII PODAJE MOJ NUMER 737683242 JAK KTOS CHCE POGADAC O TEJ FIRMIE ALBO MA JAKOMS OFERTE PRACY .BO ZOSTAWILI MNIE NA LODZIE W OKRESIE ZIMOWYM GDZIE WATPIE ZE COS TERAZ ZNAJDE NIE POZDRAWIAM KIEROWNICTWA KARPOLU

@Marcin

Czyli przyniosłeś im l4 i poszedłeś do domu czy jak? teraz zastanawiam się dlaczego dzwoniłeś w ogóle z zapytaniem czy możesz wrócić? Nie można było tego w ogóle już na starcie ustalić? Jak zareagowali na początku gdy dopiero co szedłeś na zwolnienie, jaki był kontakt?

Dzwoniłem czy mogę wrócić bo w trakcie L4 skończyła się umowa bo na początku dają umowy tylko na tydzień.

@Marcin

O dobrze wiedzieć, a jakie umowy potem są? to już bardziej indywidualna sprawa jest? i teraz również tak się zastanawiam. Czy warto wrócić?

BILLY

Witam.Jak wygląda praca w firmie na laserze 2d CNC? Jaki jest system zmianowy w firmie 1-2-3 zmiany?Czy tylko umowy tygodniówki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Karpol?

cze, widziałem, ze jest teraz oferta na produkcje „od zaraz”, było napisane że to robota bez wymagań i że wszystkiego chyba nauczą. Cos pisali tu w postach, że latem chyba jest gorąco, bo ponad 30 stopniu na hali, a teraz w zimie jak to będzie? I czy stawka to będzie najniższa czy może więcej cos?

Pracownikk

prawdziwy pracownik karpolu
@Pracownikk

PROSZĘ PANA zacznijmy od tego że praca w takim zakładzie to prestiż i żeby coś wyjąć trzeba pierw włożyć. Po wielu latach ciężkiej fizycznej pracy zakład ten zapewnia rozwój w wielu kierunkach więc zakup kilku ubrań przekracza możliwości osób wyłącznie skąpych, benefity jakie się osiągnie są nieporównywalne z tymi kilkoma złotymi. Jak dla mnie praca 10/10

@Pracownikk

Sprawa z odzieżą tak wygląda, bo ludzie, nowi pracownicy są często niepoważni. Przychodzą do pracy, coś im nie pasuje i najdalej po tygodniu odchodzą. Co potem zrobić z nowym ubraniem i obuwiem? Dlatego każdy nowy przez pierwszy kwartał ma mieć swoją odzież i buty.

@Tupak

NIE POLECAM

prawdziwy pracownik karpolu
@NIE POLECAM

chciałbym zacząć od tego że "JAKĄ KOLWIEK" piszemy razem. nikt nigdy nie nazywałby tak kobiet bo brygadziści to poważni wykształceni ludzie z wizją na przyszłość firmy. Starzy pracownicy mają wysoki szacunek do nowych i chętnie przekazują wiedze. Ponadto temp. na hali nigdy nie przekroczyła 30 stopni. Firma zapewnia nawiew chłodnego powietrza i wodę.

Przodownik pracy
@NIE POLECAM

Nie wnosząc do firmy nic oprócz strat nie dziwie się że przysługują dla takich pracowników śmieciowe umowy. Brygadziści zawsze chętnie przeprowadzają szkolenia w obsłudze maszyn i jasno tłumaczą niezrozumiałe zlecenia. Latem temperatura maksymalnie osiąga zaledwie 36 stopni a nie 45 stopni. Chciałbym jeszcze sprostować kwestie papierosów że są to wysokiej klasy papierosy marlboro na które pana zapewne nie stać a po za tym na hali jest bezapelacyjnie zabronione palenie papierosów, hala zapewnia zadaszenie i bieżąco wodę czasem nawet ciepłą

Pracownik produkcji
@prawdziwy pracownik karpolu

Temperatura na hali często potrafi dobić do 36 stopni (na hali można znaleźć kilka zapomnianych termometrów) niby jest nadmuch, ale czasami za późno włączany. Jeśli chodzi o taktowność brygadzistów wobec pracowników, to jest z tym różnie i nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora.

Wz
@prawdziwy pracownik karpolu

(usunięte przez administratora) temp .latem w granicach 33 do 36

@NIE POLECAM

Nie wiem na ile ten Twój biurkowy zamiar jest możliwy ale aż ciekaw jestem potencjalnych konsekwencji po takim występku. :D tylko czemu nie będziesz wiedział czy będziesz na następny dzień pracował? co się dzieje? Ja patrzyłem teraz na oferty przy UR, cos słabo z maszynami jest i gorzej się produkuje, że tak piszesz? To dlatego szukają kolejnych ludzi?

Alicja

Jak wygląda praca w Karpol ? Są przestoje czy firma ma zamówienia ?

Jo
@Alicja

Nigdy nie ma przestoju

Krystyna
@Jo

A czy w drugą stronę nie ma przesady jeśli chodzi o godziny pracy? Często są jakies nadgodziny albo praca w weekendy?

H6 Karpol
@Alicja

Na hali H6 przestoje i brak zamówień ostatnio często. Nie ma roboty - odwołanie na inną halę.

@H6 Karpol

No to co się stało, że nagle jest przestój skoro jeszcze z rok temu padła deklaracja, że nigdy ich nie było? pracownicy wpływu na to nie maja? czemu zamówień jest coraz mniej? I czy wiadomo jakie będą dalsze plany jeśli to się nie zmieni? Ludzie odchodzą?

Nick 007

Na H6 to jest różnie z pracą. Napiszę że więcej jest przestojów aniżeli pracy na tej hali. Panuje ludzka znieczulica.

Jaka atmosfera jest między działami w Karpol?

Super atmosfera, ludzie przyjaźnie nastawieni, dobrzy, pomocni, można się poczuć jak w kochającej rodzinie. Wszyscy odnoszą się do siebie z szacunkiem, są pomocni i uczynni. Jest tak wspaniale, że mógłbym tu pracować za darmo, albo nawet dopłacać. Polecam!

Spawacz

Słyszałem że zarobki dla doświadczonego Spawacza wynoszą max 4500zł na rękę netto czy to prawda?

Kamila

Hej, jest ogłoszenie dla ogrodnika, ważne jeszcze 3 dni, liczę na odzew. Praca na dwie zmiany, środowisko pracy podobno przyjazne. Po jakiej ostatecznej stawce i z jakimi osobami przyjdzie kandydatowi współpracować? Jak w ogóle rozmowa jest przeprowadzana? i faktycznie tak jak pisali kiedyś dodatków brak? widziałam tylko wzmiankę o dofinansowaniu do sportu, ile go jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Karpol - Piła

• Jak się pracuje w Karpol?

Zobacz opinie na temat firmy Karpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karpol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karpol?

Kandydaci do pracy w Karpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karpol