Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

znajomy

Leszek 1 grudnia przyjechali do ciebie do Płocka synowie Michał i Kamil z Anglii. A twoja córka Agnieszka Nowicka( Dejnecka) zbiera 1.5 % na leczenie. Grosza był jej nie dał i każdemu to będę powtarzał. Ma zasiłek z Mopsu. Wystarczy.

kalina

Szanowna pani , dużo w tym racji , co pani pisze. Pan Leszek wielokrotnie chodził po biurze lub korytarzu nago. Może jest nudystą ? Śmierdzi od niego okropnie potem i gównem z krocza spodni. Prawdo po dopnie chodzi nie domyty. Czuć smród moczu w burze. A odkurzane to tam chyba nie było wieki. Melina

klienci

Kupując ofertę masz nadzieję że wszystko będzie ok. Tymczasem same kłamstwa które wychodzą już w chwili przybycia do hotelu. Brak opieki rezydenta, któremu zależy na sprzedaży wycieczek. A biuro każda reklamację uznaje na zasadzie kupiuj wklej. To nie ich wina tylko wina hotelarza za co w jego imieniu przeprasza. Tym samo buro ponosi winę za niedogodności w hotelu dając im ciche przyzwolenie. Najwyższy czas to zmienić.

kasia nerkus

Nie radzę korzystać z usług tego biura, wycieczka niezgodna z ofertą. Brak jakichkolwiek animacji dla dzieci mimo zapewnień organizatora. Podróż powrotna do domu na własną rękę !. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi na reklamacje. Porażka!!!!!!!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ola

Pierwszy raz wycieczka z Biurem Relaks z Płocka i ostatni. (usunięte przez administratora) i krętacze.

daria sekretarka

Panie Patryku Kornacki: Serdecznie zapraszamy do biura turystycznego Relaks. Pan Leszek (usunięte przez administratora) zawsze ciepło się o panu wypowiadał. Jest pan zawsze mile widziany u nas. Zawsze pana ugościmy czym chata bogata. U nas zawsze jest chleb i sól. Zapraszamy serdeczne. Ale będzie niespodzianka dla właściciela biura. Bardzo się ucieszy na pana widok. Pozdrawiamy panie Patryku

stefcio

W biurze szczury biegają po podlodze. Jest naszczane i nasrane. Zygowiny są na biurku. Jak można w takich warunkach prowadzić biuro turystyczne. Panie leszku WSTYD

Patryk Kornacki
@stefcio

mam potwierdzenie na każdą wycieczkę w postaci paragonu z bloczka fakturowego, jestem daleki od pozytywnej opinii o tym biurze. od 2020 roku tam nie byłem. alkohol to nie jest dobry pomysł na życie.

leon

Wstyd mieć pan w rodzinie dejneckich. Hańbe pan przynosi panie Leszku. Taki pijak, (usunięte przez administratora)

magda

Tragedia . Wykupiony transfer lotnisko - hotel - lotnisko. Nikt nie przyjechał po nas żeby zabrać nas na lotnisko. Biuro Relaks przeprasza i proponuje żeby zamówić taksówkę na lotnisko a po powrocie do kraju złożyć reklamację. Reklamacja złożona a biuro relakas nie chce wypłacić pieniędzy. Oszuści i naciągacze. Nigdy więcej z tego biura. A rezydenci tylko sprzedają wycieczki o co by nie spytać to odpowiadają wszystko jest na stronie właściciela Leszka D. Katastrofa

jaro

(usunięte przez administratora) i okłamują. Oferta niespójna z rzeczywistością. Wyjazd do Limassol na Cyprze to porażka. Po powrocie poszłam do biura i mówię, żeby w dobie wojny nie wysyłali tam Polaków, bo tam jest ogromna ilość ruskich (w hotelu my 3 Polaków i reszta to ruscy) przez tydzień była polską bladzią - czułam się jak w Rosji. Reakcja biura Relaks - pani sobie chyba żartuje, miałabym wstrzymać sprzedaż, bo tam ruscy. No przecież nie straci zarobku - a klienta mamy w (usunięte przez administratora) nie dajcie się oszukać.

babcia krysia

Skorzystalam z biura Poprostu tragedia - glownie za zasluga wląściciela, choc nie tylko. Wyobrazcie sobie, ze w jednym z hoteli w lazience trzeba bylo wode spuszczac korzystajac z wiaderka ! Mam podejrzenie że właściciel jakby był chory psychicznie. Czuć alkohol w biurze.

tajfun

Panie leszku czy w biurze ma pan nadal kotarę dla pijaków ? Lubi pan chłopców ? Biuro ma tragiczną opinię w płocku i powiecie dlaczego ?

Irena
@tajfun

Nie wiem czy po takich dość dziwnie sformułowanych pytaniach można wierzyć w tę całą złą opinię o nich w mieście. Co niby mówią?

tajfun
@Irena

Autokar kiepski .Mało miejsca na nogi. Kierowcy nie liczą się z pasażerami. W autokarze zimno i cały czas włączony jest zimny nawiew. Szczególnie w Polsce dawało się to odczuć. Jedzenie mało urozmaicone. Nie otrzymaliśmy w hotelu pokoju na czas. Mój trzeci kontakt z tym biurem i trzeci raz porażka. Koszmar. Nie polecam biura w ogóle zdarzyła nam się przykra sytuacja z personelem hotelu żadnych przeprosin ze strony Biura, wszystko zwalili na hotel ,pilnujcie dzieci bo na biuro nie ma co liczyć żenada. Jesteśmy zniesmaczeni i bardzo rozczarowani. Tragedia , nie polecam tego biura. Właściciel biura bardzo opryskliwy. To biuro to dramat. DNO BYLE JAKOŚĆ. Wałki są w tym biurze.

wojtek od doroty

lesiu, lesiu Bambaryło dlaczego kazałeś dorocie jak byla u ciebie na stażu iść na grzyby ? Dlaczego kazałeś dorocie w biurze wysiadywać jajko ? Oddaj jej brakujace pieniądze za pracę u ciebie! ps. nadal masz małego?

iga

Leszek Dejnecki to Jehowy. Karaluchy chodzą po po ścianach i podłodze w biurze. Chłopaki szczą do doniczek z kwiatami.

klienci

To chyba najgorsze biuro podróży, z jakim miałam do czynienia. Wybraliśmy wycieczkę objazdową po Bułgarii. Umieszczono nas w hotelu Amfibia w Słonecznym Brzegu. Właśnie od tego momentu moje wakacje stały się koszmarem. Smród w hotelu nie do zniesienia, w jadalni nie można było znaleźć czystych talerzy, jakość jedzenia tragiczna. Właściciel biura powinien się leczyć na głowę.

wrona

Właściciel (usunięte przez administratora) Słoma z butów wystaje

@wrona

Hmm, rozwiniesz o co chodzi? Bo nie za bardzo wiadomo skąd te narzekania.

Ustawa poufne PKN Orlen ?

Ustawa poufne i tajne PKN Orlen czy jest przestrzegana?

Teresa

A czemu tak uważasz? Co z tego, co Ci powiedzieli okazało się nieprawdą?

Ochrona informacji niejawnych.
@Teresa

Ochrona informacji niejawnych. - Dz.U.2019.742 t.j. - Lex sip.lex.pl ›

@Ochrona informacji niejawnych.

Pracownik twierdził że jest stażystą firmy art 270kk podrobił mój podpis wyborczy w wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej sąd rejonowy Płock skazał go na 1 rok próby a tak nic do firmy nie mam wycieczki na wysokim poziomie organizator dobry

@Poszkodowany

Pr ko 246.2020

Pr ko 246.2020 Sygn.akt 4218-5.ds.345.2022

Patryk Kornacki

W lutym 2020 zapłaciłem gotówką 30tys zł za wszystkie wycieczki Pan Leszek przyjmie w Alior Bank wplacił te pieniądze na konto w Alior Bank na królewieckiej od tamtej pory nie byłem na wycieczce jedzę z inną firmą, pieniądze miałem z pracy w ochronie mienia jako kierownik firmy ochroniarskiej zarobiłem.

@Patryk Kornacki

korekta pracowałem takrze jako pracownik gospodarczy dozorca nigdy nie dostałem faktury za wycieczkie i niczego nie kwitowałem , był kserowany mój dowód osobisty do ubezpieczenia wycieczki do lichenia, w biurze zostałem pobity , widziałem pijących alkochol , ja horuje na astmę , w autobusie widziałem do lichenia do bazyliki alkochol byłęm przerazony, mam swiadestwo niekaralnosci, osoba wynajmująca nieruchomość powinna się zastanowic nad sobą IPN patrzy....

klient

Panie Leszku wstyd mi za pana!!. Urządza pan w swoim biurze libacje alkoholowe. Ostatnio się pan tak schlał że kilka dni do pracy pan nie przychodził. Pana goście wychodzili z biura na czterech tak byli chlani. Aż policja i sąsiedzi interweniowali bo tak było głośno. Jak panu nie wstyd ?. Oddaj pan tez brakujące pieniądze za pracę u pana p. Dorocie Dębowskiej. Tak ludzi wyzyskiwacz .. tak robi tyko CHAM nie człowiek. ps. Sąsiedzi z piętra to już na pana nie mogą patrzeć. Alkoholik powinien się leczyć, a nie prowadzić biuro turystyczne.

iga

Leszek to kanalia. Wyzyskiwacz. Nie szanuje ludzi. Wycieczki żle zorganizowane, bez ładu i składu. Wszystko jest za szybko oprowadzane. Ten człowiek żeruje na emerytach, głównie o orlenu. Pogonili go z olrenu na emeryturę bo nie zdał egzaminów elektryka.

kaja

Jedno z najgorszych - biur podróży. Zwykli (usunięte przez administratora)!................i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock