Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Amanda

Generalnie to mam już doświadczenie z pracy w biurze podroży i szukając pracy w Płocku tu wpadłam, myślałam, że skoro to forum pracownicze to raczej znajdę ewentualne opinie od samych pracowników. Czy któryś z nich może się ustosunkować do tych niektórych opinii od samych klientów? jaka jest teraz atmosfera u was w biurze i kiedy w zasadzie kogoś ostatnio potrzebowano?

Byle jak
@Amanda

Biuro nie szuka pracowników!!!

Rysiek

Na jakie inne stanowiska można się zatrudnić? przez kilka wątków podczas scrollowania opinii przewinął mi się „staż”, co natomiast z innymi stanowiskami? Jaka prace można jeszcze wykonywać w biurze? są jakieś miejsca? Trudno mi było znaleźć ogłoszenie a widzę ze komentarze co jakiś czas się pojawiają

No właśnie czytam te dwie opinie i są faktycznie dość odmienne. Piszecie ze nie ma potrzeby na zatrudnianie stażystów? Nie przybywa z roku na rok klientów, cały czas wychodzi ich stała liczba? Nie ma planowanego przy tym rozwoju?

Maja Nowy wpis

Dzień dobry. szukam pracy biurowej nie mam jeszcze doświadczenia a tutaj niektórzy wspominali, że nie jest ono konieczne. Czy na dzień dzisiejszy asystentki będą przyjmowane?

Biuro Nowy wpis
@Maja

Przykro nam, ale nie prowadzimy i nie będziemy prowadzili naboru do pracy w naszym biurze. Właściciel

kris Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Do mnie też wczoraj wieczór dzwonił ten pan, niejaki Patryk. Podawał się za syna Leszka (usunięte przez administratora) Powiedział że ma 80 lat ,choć głos miał młody. Mówił że jest lesbijką i chętnie mi wyliże. Myślałem że to żart, Podawanie się za kogoś, gadanie głupot. Powiedział że z biura relaks dzwoni o godz. 22.00 !!! albo naćpany ,albo pijany ? Trudno powiedzieć. To biuro to na psy powoli schodzi, tak nękać klientów

kasztelan

Największe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to Biuro Relaks Płock, OMIJAJCIE TEGO HOCHSZTAPLERA Leszka (usunięte przez administratora) Z DALEKA !!!!! Czytając komentarze na forach dowiaduję się że nagminnie i nie tylko mnie (usunięte przez administratora) Pracownik tego biura -dyrektor ? ( tak się przedstawiał przez telefon) niejaki patryk kornacki ma nasrane w łbie. To osoba chora psychicznie

sylwia Nowy wpis
@kasztelan

Witam na portalu. Do mnie też dzwonił wczoraj wieczorem pan z Biura Relaks Płock. Powiedział że jest dyrektorem Biura i nazywa się kornacki. Oferował wycieczki na księżyc i na marsa z tego biura. Od kiedy są organizowane wycieczki na księżyc i marsa z biura turystycznego ? Skarżył się też że właściciel biura go bije tłuczkiem po głowie !!! jego numer tel. to 694239593 Czy w tym biurze pracują normalni ludzie ? Może coś biorą ?

jaro

Leszek konusie oddaj rower

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pati

W tym tutaj ogłoszeniu o prace w biurze turystycznym, które wznowiono jeszcze wczoraj widać, że nie podano wprost widełek plac, przy tym widzę, że niektórzy już odnosili się do tego stanowiska. tylko w jaki sposób ostatecznie jest ono wynagradzane? Są premie lub cokolwiek?

Biuro
@Pati

Biuro nie składało i nie składa ogłoszeń że potrzebuje pracownika do pracy. Jeśli administrator nie potrafi zablokować osób nie związanych z biurem to proszę mieć pretensje do administratora. Taka sytuacja jest już od kilu lat tak samo jak ocena wycieczek których nawet nie organizuje. Pozdrawiam.

qwerty

Cześć, ja w opisie oferty do pracy w biurze turystycznym nie widzę jakoś by wymagano wcześniejszego doświadczenia. nie myślę się? podkreślono za to komunikatywność. Ciekawi mnie jak wobec tego rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana, opisze ktoś swoja? Zastanawiam się czy są jakieś scenki po prostu

Ja akurat doświadczenia w pracy w takim biurze jeszcze nie mam, więc z góry zastanawiam się co może oznaczać ta cala ciężka praca. Z czego wynika to wspomniane słabsze podejście i z czego może wynikać?

Ja w wymogach widzę dosłownie podkreślenie, że trzeba byłoby być osoba „komunikatywną” by się dostać. po tej wiadomości mam problem z rozszyfrowaniem intencji. :D ciekawe jak to sprawdzają na rozmowie?

Diana

To jak z tym poszukiwaniem pracowników? Ktoś w jednym wątku podkreślił, że biuro na pewno ich nie szuka a mnie wyświetla się taka oferta tutaj właśnie do biura turystycznego. O co więc chodzi? jak może wyglądać proces rekrutacyjny? Czy ostatnio był może ktoś na rozmowie?

A ja także widziałam te ofertę, czyli to jest jakiś błąd? Zostało to zgłoszone? Zastanawiam się czemu było tak, że wcześniej nie było konieczności by kogoś szukać? to docelowo ile osób pracuje w biurze i czy od lat faktycznie to te same osoby? nie ma szans na pracę?

ktoś

Nigdzie nie widziałem. takiego traktowania człowieka i uwłaczania godności ludzkiej.

patryk garkowski

Dołączam się do wypowiedzi osób. Biuro Podróży Relaks Płock to jest najgorsze biuro podróży w Płocku Zrobili Nas nas w bambuko kolejny raz.! Uważaj bo możesz być następny.

Amanda

dorota dębowska

Kto podszywa się pod moją osobę jest bezczelnym kłamcą. Właściciel biura jest wyrozumiały i służył zawsze pomocą. Słowa w tym komentarzu jest absolutną bzdurą. Za staż płaciła fundacja , która skierowała mnie to tej firmy, a nie biuro. Mile wspominam pracę w tym biurze.

@dorota dębowska

Dzieje się tak tylko w przypadku stażu, że biuro nie zatrudnia u siebie bezpośrednio? A co po jego zakończeniu? Czy można śmiało starać się o wakat? Jakie wtedy są oferowane warunki?

A na podstawie czego są wyciągane takie wnioski? Po czym konkretnie ten opis można zobaczyć? Pokazywało mi w internecie, że działalność trwa od około 30-stu lat, dlatego też zainteresowała mnie praca, szukam czegoś stabilnego.

Ktoś tu podkreślił trzydziestoletni staż firmy. co to ma do rzeczy tak właściwie? W takiej nie przyszło mi jeszcze pracować. To znaczy ze jakaś kultura pracy jest w praktyce wyrobiona? Czy wiecie cos więcej na jej temat? pisali tutaj o jakimś alkoholu i nie wiem jak to odbierać. A w kontekście pracy samej w sobie to co się robi?

b

Miałam takiego szefa leszka na stażu że. Zwolniłam się z pracy. Codziennie wracałam do domu z nerwami i płaczem. Miałam dość nikomu nie życzę takiego szefa. (usunięte przez administratora)

Oluś
@b

Nie miałaś na nic w tym przypadku wpływu? Każdy mógł trafić na innego szefa w praktyce? Na przykład gdy jeszcze teraz udałoby mi się dołączyć to mam szanse na powtórzenie Twojej sytuacji czy to już raczej niemożliwe? I w ogóle do kogo można z tym pójść?

Byle jak
@Amanda

Biuro nie szuka pracowników!!!

Rysiek

To był teraz niedawno ktoś na stażu albo może będzie teraz od nowego roku? jak tak patrzę na te jakieś rozbieżne opinie to się zastanawiam z czego wynikają? Ktoś miał taka sytuacje ze za jego staż płaciła fundacja do dziś tak jest? pomogą to w razie czego ogarnąć?

kasia nerkus

apartamenty Star- Turcia w połowie turnusu właściciel wyłączył prąd, bo Biuro Relaks nie płaci mu za pobyt. Zmiana pościeli po 10 dniach po interwencji u rezydenta. Totalny brud. Rezydent stwierdził,że właściciel biura jest "chyba nienormalny". Nikt nas nie uprzedził że do najbliższego sklepu jest ok. kilometra i że wracać trzeba pod stromą górę, a w ogóle wszędzie jest daleko i bez wypożyczenia samochodu pobyt traci sens.. Najgorsze Biuro Podróży w Polsce

ania

Panie Leszku mam do pana prośbę: Mieszkam we wsi pod Kowalem,mam 20 lat, mam 2 letniego synka,moj narzeczony poszedl do wiezienia na poltora roku.Postanowiłam napisać to ogłoszenie, ponieważ został nam dług do splaty jak najszybciej ....ja pracuję w miejscowym sklepie za najniższą krajową .....ja jestem w zwiazku kocham narzeconego planujemy slub, jest mi ciężko się tu ogłaszać......nie chce, jedyne co mogę zrobić to seks analny,mam dużą pupę,nie boli mnie to,nic nie czuje, nic więcej nie chcę, nie umiem nie moge i na nic wiecej sie nie spotkam nawet za doplata wiec proszę nie pytać:((... spotkanie mogę w aucie albo w garazu u mnie na działce, co do czasu to wiem ze to daleko ale zeby chociaz za 150zl za stosunek ?:(.Jestem blondynką mam 20lat, ,normalna) Panie Leszku to jak będzie u pana w biurze ?

Był ktoś teraz niedawno na stażu? nie wiem o co chodziło w tamtych komentarzach odnośnie jakiegoś nagrywania… mnie to ogólnie praca by interesowała, także po zakończeniu, nie mam jednak pojęcia na ile będzie ona możliwa? czy ktoś inny tez ma relacje ze swoich początków tutaj i podzieliłby się opinią w ramach zestawienia?

stanisław

Nie polecam pracy, brak poszanowania dla pracowników, umawianie się na spotkania na które Pan Leszek nie przychodzi wcale lub przychodzi spóźniony, zwykłych ludzi wyprasza podczas rozmowy, ponieważ musi przyjąć swoich kolegów żeby się z nimi pośmiać i wypić kawę. Z tego co wiem na staż też nie polecam tam iść, mydlenie oczu zatrudnieniem po stażu (które rzekomo jest wymagane, ale w tym miejscu niezbyt praktykowane) a tak na prawdę na sam koniec próbuje wpoić w stażystę poczucie winy, że on jest biednym pracodawca i nie stać go na innych pracowników, chociaż nijak ma się to do prawdy. Praca bez perspektyw ani dalszej możliwości rozwoju w każdej dziedzinie. Zarobki najniższe, jeśli się da to mogą być jeszcze niższe. Nie polecam pracy w tej ani w innych biurach tego człowieka.

Czy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie wiem co tu się dzieje we wpisach, jakiś ruch się zrobił, tylko zastanawia mnie czemu ludzie chcieliby pracować w tak opisywanych warunkach i to bez umowy? Tak całkiem poważnie to jakie są zawierane? Tej o pracę na początek się nie dostaje? Co z okresem próbnym?

konkubina

Ludzi traktuje się jak (usunięte przez administratora) a nawet gorzej w tym biurze , współpracownicy to zbiór jednej wielkiej (usunięte przez administratora) , którzy swoje frustracje odreagowują na nowych osobach. Kierownictwo ( leszek) to przedszkolaki, które nie potrafią zapanować nad (usunięte przez administratora), do której przemawia tylko argument siły. Szkoda bo to ludzie tworzą miejsce pracy a tu ludzie ludziom zgotowali piekło na ziemi. Ze zwykłego biura turystycznego stworzono (usunięte przez administratora).

górecka

Mnie też pan Leszek nagrywał kamerką, jak byłam u niego na praktykach . Było to kilka lat temu. Co tam się wyrabiało w tym biurze. Ludzie szczali w donice kwiatowe. Nigdy tego nie zapomnę. Uciekłam z tego biura do Włocławka. Melina jakich mało , skandal że to nadal istnieje.. Parodia rodem z filmów PRL

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock