Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

BALLADYNA

ALE Z NIEGO CZŁOWIEK BEZ WSTYDU . tAK LUDZI UPOKARZAĆ. jAK SIE Z LUDZMI DOBRZE ŻYJE TO SIĘ I WYCIECZKI SPRZEDAJĄ. ZABIERAĆ OD LUDZI BEZROBOTNYCH 2 ZŁ NA KSERO. tO BESZCZELNE I BEZDUSZNE. MYŚLĘ IŻ TRZEBA ZROBIĆ ZDJĘCIE TEGO OGŁOSZENIA I ISĆ Z TYM DO GAZETY, NIECH ZROBIĄ ATRYKUŁ O TAKICH LUDZIACH.. Tak ludzi upokażać , zamiast im bezinteresownie pomóc. Tego sie po panu leszku nie spodziewałam , a tyle lat go już znam. Brak słów i ręce opadają. Jestem w głębokim szoku. Muszę zobaczyć to ogłoszenie i aż łzy płyną po policzkach . Jacy to ludzie są ohydni w Płocku.

piotr

Leszek wynajmuje to biura od p. pięty ( to jej nieruchomość). Chodzi w(usunięte przez administratora), jego koszula śmierdzi ( tak jest spocona potem). Plamy na koszuli. Wprowadził ostatnio cennik za drukowanie stron . ( ok 2 zł. za stronę) Twierdzi że księgowa mu kazała.! To ja powiem tak, kto rządzi w tym biurze ? Właściciel czy księgowa ? Tylko się ośmiesza ten człowiek, tak i z niego szef jest. Wyłudzać od biednych ludzi 2 zł za ksero . WSTYD. Twierdzi że ma wysoką emeryturę ,a jeszcze od ludzi chce pieniądze za kartki/papier. To sknera jest , bez honoru i wstydu ! Ludzie tam drukują od święta ! od czasu do czasu. Nie codziennie. Trzeba być człowiekiem i ludziom pomagać a nie jeszcze im utrudniać życie. Zwłaszcza ludziom biednym, co szukają i nie mają pracy. Zawsze staram się być empatycznym i życzliwym wobec innych . Ale widać są też ludzie bez serca ,tak jak Leszek (usunięte przez administratora) PRZYKRE TO

klientka biura

Szanowni państwo chciałam przestrzec wszystkich przed tym Biurem Podróży. Właściciel spożywa tam alkohol. wraz z klientami ! Pani Pięta właścicielka powiedziała że Ma JUŻ Dość ! . To melina jest, a wcześniej ( kilka lat temu) była kotara jeszcze w tym biurze. Stanowczo odradzam

klienci

Pragne przestrzec wszystkich turystow przed kozystaniem z uslug biura Turystycznego Relaks. Skorzystalismy z ich uslug i spedzilismy koszmar wakacyjny.Sprzedaja hotele bez uprzedniej informacji , gdzie one sie znajduja ( tak naprawde gdzie sa ) i jakiej sa klasy.np.Hotel Alexander Beach to parodia hoteli z czasow (usunięte przez administratora) polskiej.Hotel oddalony od jakichkolwiek sklepow i osrodkow turystycznych ( pomijajac jeszcze jeden hotel obok ).Kucharz bez podkoszulki serwuje obiady brudnymi lapami.Zatrudia sie tam nieletnich z Bulagarii i Rumunii ( zal patrzec w jak ich sie tam traktuje ).Wlasciciel hotelu to (usunięte przez administratora), ktory czesto wpada w zlosc i straszy swoim zachowaniem klientow , ze ich wyrzuci bo za malo kasy mu sie placi (skandal).Plaza mala , brudna , basen oblegany przez przyjezdnych ktorym wlasciciel hotelu wynajmuje lezaki odplatnie , wiec pozniej jego klienci nie maja miejsca ani przy basenie ani na lezakach. Co soboty i niedziele wlasciciel wynajmuje sale jadalna na wesela ( halas i brak mozliwosci wyjscia z pokoi ). To tylko niektore z uwag na temat jednego hotelu na Rivierze Atenskiej.Atur wspolpracuje z jeszcze innym biurem greckim ( tragiczne biuro )ktore nazywa sie jakos IOSZ lub IOS TRAVEL. Brak ich reakcji na jakiekolwiek reklamacje ze strony klientow.Zbywanie ich i nieinteresowanie sie sytuacja w hotelu. Cala sprawa miala miejsce w zeszlym roku . Takich hoteli i biur jest wiecej, Biurowi Turystycznemu Relaks zalezy tylko na kasie , po wycviagnieciu pieniedzy od klientow wcale sie nimi nie interesuja!!!!!!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

remik

Jeśli chodzi o najgorsze wakacje w życiu to w sumie nigdy nie przeżyłam prawdziwej wakacyjnej katastrofy. To biuro relaks to pseudo biuro. Ledzek chodzi w obsranych gaciach, melina. chlają tam wódę. Ten właśćiciel to przygłub jest

bell

Największe (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to biuro relaks, OMIJAJCIE TEGO(usunięte przez administratora) Z DALEKA !!!!! Czytając komentarze na forach dowiaduję się że nagminnie i nie tylko mnie (usunięte przez administratora) Wykupione wczasy w Turcji okazały się największa porażką w życiu, zepsute wakacje a organizator, jeśli w ogóle można tą bandę tak nazwać nawet odrobiny skruchy i słowa przepraszam. Na miejscu okazało się że dla naszej czteroosobowej rodziny przydzielony jest pokój z trzema łóżkami, sprawa zgłoszona pani rezydent, bez skutecznie...spaliśmy cały tydzień w czwórkę na trzech złączonych łózkach ! Porażka, ponadto w pokoju (usunięte przez administratora) i smród, łazienka zagrzybiała. Hotel niby 4 gwiazdki, wczasy.Złożona reklamacja, odrzucona jako bezpodstawna, były przecież w pokoju jeszcze ława, dwa krzesła można było je połaczyć i spać. Inspektor Handlowy przyznał mi racje i potwierdził ich winę, lecz co tam. Po właścicielu to spływa. NIGDY WIĘCEJ Z TYM BIUREM , ODRADZAM KAŻDEMU !!!!!!

Biuro
@bell

No cóż dla biura to jest pomówienie. Nigdy nie byliśmy organizatorem wczasów w Turcji. Czy ten pan wie co pisze, może nie wie gdzie jest Turcja. Ten kierunek turystyki nas nie interesuje i proszę skończyć z tymi oszczerstwami.

magda

Jedno z najgorszych biur turystycznych. Zwykli (usunięte przez administratora)

beata roman

Pragne przestrzec wszystkich turystow przed kozystaniem z uslug biura Relaks. Skozystalismy z ich uslug i spedzilismy koszmar wakacyjny.Sprzedaja hotele bez uprzedniej informacji , gdzie one sie znajduja ( tak naprawde gdzie sa ) i jakiej sa klasy.np.Hotel Alexander Beach to parodia hoteli z czasow (usunięte przez administratora) polskiej.Hotel oddalony od jakichkolwiek sklepow i osrodkow turystycznych ( pomijajac jeszcze jeden hotel obok ).Kucharz bez podkoszulki serwuje obiady brudnymi lapami.Zatrudia sie tam nieletnich z Bulagarii i Rumunii ( zal patrzec w jak ich sie tam traktuje ).Wlasciciel hotelu to schizofrenik , ktory czesto wpada w zlosc i straszy swoim zachowaniem klientow , ze ich wyrzuci bo za malo kasy mu sie placi (skandal).Plaza mala , brudna , basen oblegany przez przyjezdnych ktorym wlasciciel hotelu wynajmuje lezaki odplatnie , wiec pozniej jego klienci nie maja miejsca ani przy basenie ani na lezakach. Co soboty i niedziele wlasciciel wynajmuje sale jadalna na wesela ( halas i brak mozliwosci wyjscia z pokoi ). To tylko niektore z uwag na temat jednego hotelu na Rivierze Atenskiej. biuro Relaks wspolpracuje z jeszcze innym biurem greckim ( tragiczne biuro )ktore nazywa sie jakos IOSZ lub IOS TRAVEL. Brak ich reakcji na jakiekolwiek reklamacje ze strony klientow.Zbywanie ich i nieinteresowanie sie sytuacja w hotelu. Cala sprawa miala miejsce w zeszlym roku . Takich hoteli i biur jest wiecej, Aturowi zalezy tylko na kasie , po wycviagnieciu pieniedzy od klientow wcale sie nimi nie interesuja!!!!!!!

beata

Leszek D TO NAJWIĘKSZY (usunięte przez administratora) wycieczkowy jaki znam. Zmiany oferty powodują że nie jesteśmy bez kolacji. Cwaniak jakich mało. Pierwsze oferta z kolacją a potem nie ma kolacji.. Jesteśmy głodni. RATUNKU !!!

zniesmaczony

Nie polecam biura podróży relaks!!! Coraz drożej i niestety coraz gorzej! Jesteśmy na Zakynthos w miejscowości Planos. Wykupiliśmy ofertę z hotelem 5* ale niestety to nie są nawet 4*,restauracja jest oddalona od hotelu o prawie 1 kilometr i plaża również, pokoje bardzo malutkie bez szafy. Każda wycieczka fakultatywna to jakieś nieoczekiwane problemy, spóźnienia, fatalna organizacja. Leszek D nie odpowiada na telefony, jest tylko zainteresowana sprzedażą wycieczki i piciem wódki

ela

Najgorsze biuro? Bez wątpienia Biuro Podróży Relaks . Kilkaset okradzionych przez właściciela osób. Ale uwaga! Właściciel zakłada nowe biuro podróży - podobno ma się nazywać biuro Relaks 2 i mieścić gdzieś w galerii centrum! Radzę omijać wielkim łukiem. Widać za mało kasy nachapał się doprowadzając do ruiny poprzednią firmę. Zresztą czytałem tu wypowiedzi kilku osób, . Najlepiej ostrzec też znajomych, żeby przypadkiem nie dali się zwieść. Nie dosyć, że mogą mieć zmarnowane urlopy, to jeszcze stracą pieniądze. Być może branża w jakiś sposób wyeliminuje pana LeszkaD. z rynku. Ale tego typu osoby wszędzie się wcisną, chociażby rejestrując firmę pod innym nazwiskiem. Bądzcie czujni! (usunięte przez administratora)

kaczor

najgorsze biuro w polsce. Nie polecam. W biurze dochodzi do aktów i pijaństwa

zenon

niesolidne- (usunięte przez administratora) na spore dodatkowe koszty. Leszek to (usunięte przez administratora) i cwaniak

lotnicy

Nigdy nie jedźcie na żadne wczasy z tego biura! Nie wysłałbym z nimi nawet paczki! Totalny brak profesjonalizmu, prowizorka, dramat. Biuro podróży Relaks Płock wysłało nas do pseudo-hotelu, którym warunki były gorsze niż w schroniskach dla zwierząt w Polsce. Informacje podane przez biuro przed wyjazdem były kłamstwem i bzdurą. Hotel był dramatyczny! Biuro podróży Relaks Płock wysłało turystów do niesprawdzonego hotelu, w którym warunki były skandaliczne - smród, grzyb, szczury brak wody i prądu. Biuro podróży Relaks Płock sprzedawało wczasy w tym miejscu jako luksusowy all inclusive nigdy nie sprawdzając warunków tam panujących. (usunięte przez administratora)

Aneta
@lotnicy

Jakim trzeba być (usunięte przez administratora), żeby pisać takie bzdury. Najpierw trzeba jechać, a później pisać opinię. Ja i moi znajomi są stałymi klientami i z usług jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam prawdziwych turystów korzystających z tego biura.

filip z

Najgorsze biuro podróży z którego korzystałem!! pokoje niezgodne z ofertą przy zakupie wycieczki. odradzam

Krystyna
@filip z

Czy te niezgodności były zgłaszane? Zostało to jakoś naprawione? Jak w ogóle oceniasz kontakt z pracownikami?

Irena

to tak właściwie jaka była reakcja na zgłoszenia? co z tymi pokojami było nie tak, czemu oferta była rozbieżna z rzeczywistością? To była po prostu jakaś pomyłka?

Irena

Skoro od 2 lat to ilu pracowników tak naprawdę mieliście okazję tutaj poznać? Bywały tutaj jakieś rotacje, czy jednak cały czas stabilnie się zatrudniają?

Irena

Nie wiem na ile prawdziwa może być ta wzmianka odnośnie spożywania alkoholu. Chyba, że miałeś na myśli po pracy? Skoro masz jakieś doświadczenie to odniesiesz się szerzej do samej specyfiki pracy, twierdzisz że ludzie odchodzą ze względu na atmosferę jeśli już? A praca sama w sobie jest w porządku?

Aneta
@filip z

Absolutne bzdury wyssane z palca. A gdzie i kiedy była taka wycieczka. Nie znam takiego przypadku. To jest próbą znieważenia organizatora. Często korzystam z usług biura I jestem zadowolona z moimi przyjaciółmi. Może jakiś dowód uczestniczenia na takiej wycieczce.

Irena

Trochę negatywnych opinii pojawia sie tu na forum a jest też ogłoszenie dla doradcy klienta do biura. Umowa o prace na pełen etat a na jaką stawkę? Jest też wzmianka o wsparciu od trenerów sprzedażowych, w jakim konkretnie zakresie, jak tego typu współpraca przebiega? I opowiecie też coś o tych oferowanych szkoleniach?

kaso

Leszek ma kredyt w instytucji parabankowej Kredyt OK. Co miesiąc spłaca tam ratę kredytu.

Czy pracownicy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Magdalena

To na jakiej zasadzie byli zatrudnieni stażyści? Bo jak przez urząd pracy to przecież pracodawca nie płaci ...

dziadek leon

Należy omijać biuro szerokim łukiem. W razie kłopotów, na kl nasyłać się kancelarię prawną i koniec dyskusji. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock