Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

robert

Biuro poniżej krytyki jak dekadę chodzę na wycieczki to takiego biura jeszcze nigdy nie widziałam i nie chce wiedzieć.

ogier

na minus brud smród i ubóstwo... no nawet nie (usunięte przez administratora) ale jakieś potworne czasy. ściany brudne zalane, wszystko skrzypi, łóżko dwuosobowe takie, że jak jedna osoba siądzie to się zarywa.

ogier

biuro to rudera, prowizorka. odradzam

kajtek

Nadużywających alkoholu nie trudno tu spotkać .. Istny cyrk to biuro

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
nadia

Na wycieczkach Pokoje nie są bardzo czyste, i łóżka są niewygodne.

jarek P

NIE POLECAM NIKOMU!!! Brud, smród i ubóstwo! Na ścianach pajęczyny, na podłodze koty z kurzu. W łazience istna tragedia!

nikodem

Tragedia , . .W pokojach piecyki elektryczne ,w łazience zimno ,brak możliwość zagotowania sobie jedzenia -tylko mikrofala

sztuczka

Kto te biuro wymyślił ?? Widać że ktoś nie umie prowadzić biznesu, pojechałem z tego biura na na 4-dni na wycieczkę, warunki mnie przeraziły !!. Pokoje bardzo ubogie, ściany bardzo osmolone , łazienka kompletna porażka, zlew spadł, ręczniki brudne, masakra łóżka, niewygodne! . Biuro sprzed PRLU . Nie polecam

milena koc

Masakra.. zdjęcia wycieczek nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Pajęczyny z pająkami w pokoju, brudny kibel, jakby naszego pokoju w ogóle nie posprzątali, włosy pod prysznicem, metalowe skrzypiące, rozwalające się drzwi.

pies

Hejt, czyli obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Poczucie anonimowości w internecie nasila takie zachowania.

psia jego mać

Totalna masakra , strasznie tam zimno w tym biurze. Właściciel jakby nieobecny. ......... może dziś spał w nogach ?

klient

Głębokie PRL to biuro. Bród, smród i ubóstwo Odradzam

zniesmaczony

Witam. Chciałbym się podzielić swoją opinią na temat Biura turystycznego Relaks w Płocku.. Właściciel firmy Leszek powinien się wrócić do czasów szkolnych i nauczyć podstawowych zwrotów w życiu codziennym jak ``Dzień dobry’’ ``Do widzenia’’ bo w domu rodzinnym chyba się tego nie nauczył !!! .Następnie proszę temu człowiekowi nie wierzyć w to co mówi podczas rozmowy o wycieczce. Właściciel To człowiek bez jakiegoś doświadczenia pomysłu, wizji w prowadzeniu firmy. Ogólnie kategorycznie i stanowczo Nie polecam !!!

Franciszek
@zniesmaczony

Pracowałeś tam że masz takie odczucia, czy jesteś klientem który kupował wycieczkę? Weź wytłumacz bo nie rozumiem czemu jesteś taki cały na "nie".

zniesmaczony
@Franciszek

Ten pan Leszek ma bardzo złą opinie w środowisku. Brak kultury i dobrego wychowania. Bardzo zachwala wycieczki , a ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

niepełnosprawny

Dz.U. 2010 nr 182 poz. 1228; Dz.U. 1997 nr 88 poz. 553.

maria

U leszka w biurze za szafą jest zdychający szczur. Strasznie tam śmierdzi. Biuro zaniedbane, brudne, rodem z PRL. Melina, właściciel w biurze urządza libacje alkoholowe. W biurze dochodziło do licznych bijatyk i prób gwałtu.

były klient

Polecam tam pracy najgorszemu wrogowi. Leszek Dejnecki jest mi winien ok. 10 tyś za niezapłacone faktury. Wynajmował ode mnie autobusy na wycieczkę

klientka

Nie polecam nikomu pracować w tym psychiatryku. Leszek Dejnecki wykańcza ludzi psychicznie,

była kochanka

Wcześniej w jego biurze była kotara dla pijaków

patroo

Bród, smród i ubóstwo to biuro

ktoś

Leszek miał sprawę w sądzie rejonowym w płocku w marcu 2021 na ul. Kilińskiego . Jako dłużnik za nie zapłacone faktury. Byłem obok jego bloku na dworcowej , obok jego bloku jest poczta. Duży i wysoki ten jego wieżowiec , taki niebieski.

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock