Opinie o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks w Płock

olga

Leszek- Człowieku puknij się w łeb ! . o jakich ty profitach mówisz ?. bierzesz psychotropy ?. To biuro turystyczne to jedna wielka melina jest. Powinieneś już dawno zamknąć tę melinę i iść na emeryturę. Masz 64 lata jesteś z 3 lutego 1956 r. a zachowujesz się jak dziecko !! ps. 3 czerwca masz imieniny ciekawe czy w biurze turystycznym będzie libacja alkoholowa z tej okazji ? ( zawsze co rok była)

Stanisław M.

Śmieszą mnie pisane negatywne opinie o biurze. Według mnie pisze takie bzdury ktoś kto został przez właściciela biura pozbawiony pewnych profitów i myśli, że taką złośliwością zaszkodzi. My stali klienci jesteśmy innego zdania i oczekujemy nowych i atrakcyjnych tras turystycznych doceniając wysiłek p. Leszka. Biuro jest ok.

larysa

Wszystkie pozytywne opinie o tym biurze turystycznym pisze jego właściciel (leszek dejnecki), po prostu podszywa się pod inne osoby. Chce zaspokoić swoje niespełnione EGO. Bardzo łatwo to zauważyć po sposobie i stylu pisania. Wszystkie pozytywne opinie są po prostu niewiarygodne a ich celem jest ,, przykrycie'' tych złych obiektywnych opinii ludzi którzy tam byli i widzieli co za melina tam jest . Wcześniej biuro turystyczne było w hotelu u Krakowskiego gdzie z hukiem zakończyło swoją działalność. Mamy informację że po stażu tj. 01.02.20120 zatrudniłeś p. dorotę ( stażystkę). na 3 miesiące na pół etatu. A w dniu 11.03.2020 rozwiązałeś z nią umowę o pracę za porozumieniem stron. Złamałeś więc umowę zawartą z projektem unijnym FRO z opola gdzie została skierowana na staż do ciebie po kursie . ( zobowiązałeś się zatrudnić stażystkę po stażu na min. 3 miesiące , na min. 1/2 etatu). Jesteś niewiarygodną osobą, dodatkowo alkoholik.

Iza

Chętnie wyjeżdżam na wycieczki organizowane przez Relaks. Miła atmosfera w grupie. Właściciel prawie na każdej wycieczce jest obecny. Czuwa nad prawidłową realizacją programu. W biurze jest przyjemna atmosfera, wiele można dowiedzieć się o świetnych miejscach, które należałoby zwiedzić. Polecam korzystanie z ofert wycieczkowych. Wszystko jest ok.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko praca w biurze turystycznym.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Roman

Miła obsługa w biurze, ciekawe wycieczki. Realizacja programu bez zastrzeżeń. Polecam usługi tego biura.

Arek

Dobre biuro. Wycieczki atrakcyjne dla każdej grupy wiekowej. Negatywne opinie pisane są tylko przez 1 osobę analizując teks i formę pisania. Dalej będę korzystał z ich usług.

basia

(usunięte przez administratora) Wygląd tego biura odstrasza , jest amatorskie, zaniedbane, wszyscy uciekają od tego biura. (usunięte przez administratora) Proszę porozmawiać z sąsiadami biura p. 22 i 24 jakie to biuro ma opinie! Nic dobrego nie usłyszycie, a ponadto można porozmawiać z właścicielką kamienicy (usunięte przez administratora) i jej mężem od której (usunięte przez administratora)wynajmuje to biuro. Nic dobrego nie usłyszycie. Tragedia a zarazem komedia co się wyrabia w tym biurze turystycznym . Można też porozmawiać z 3 stażystami którzy tam pracowali (usunięte przez administratora). Oni najlepiej wiedzą jakie cyrki odbywały się w tym pseudo biurze.

Polecam wycieczki z Biura Relaks. Warto jechać. Tanio, ciekawie i wesoło. Pozdrawiam wszystkich z wycieczki do Pragi.

Biuro Relaks znam od lat. Organizacja wycieczek na wysokim poziomie. Bezpieczne, ciekawe i spełniające oczekiwania nawet wymagających uczestników.Polecam

Jola B

Ze zdziwieniem przeczytałam opinie o biurze i Panu Leszku.Bylam tam jakiś czas temu i może to nie jest biuro marzeń ,ale nie melina,jak tu napisaliście.Ostatni raz byłam na wycieczce w Chorwacji 3 lata temu.Super zorganizowany pobyt.Podróż wygodnym autokarem,bardzo dużo atrakcji,zwiedzania.Wszystko fajnie zorganizowane i naprawde niedrogo,Wiele razy byłam na wycieczkach z tego biura i wspominam bardzo dobrze.Zostały mi piękne wspomienia i paru fajnych znajomych,których widuje do dziś.Dla mnie najważniejsze jest ,żebym dostała to za co płacę....czyli super wycieczkę,a to co robi właściciel biura Relaks ,nie interesuje mnie.Pozdrawiam

chudy

wiele razy piłeś wódkę z chudym w biurze turystycznym. To chudy mnie uderzył w twoim biurze. Tam się dzieją cyrki, jak to biuro wygląda to jedna wielka melina!!! Trzeba zamknąć to biuro jak najszybciej żeby nie przynosiło wstydu okolicy. Na wycieczkach organizowanych przez to biuro umierają ludzie ( na jesieni tamtego roku zmarł pracownik Orlenu). to biuro to (usunięte przez administratora) , są bijatyki np. z chudym. ściga cię CBA

Znam biuro turystyczne Relaks i jest bardzo przyjazne i dobrze wywiązuje się z realizacji programów. Nie znam przypadków opisywanych jak widać z tekstów przez tą samą osobę. Polecam z korzystania ich usług. Do zobaczenia na turystycznym szlaku.

Właściciel firmy

Biuro Turystyczne Relaks Płock prosi o usunięcie wpisów dotyczących biura, które są nieprawdziwe i mijające się z prawdą i zawierają informacje niewiarygodne i szkalujące dobry wizerunek i markę firmy. W przypadku braku usunięcia wpisów rozważę podjęcie kroków prawnych ze zgłoszeniem do organów ścigania. Proszę o reakcję z podaniem IP komputerów ,z którego były pisane szkalujące moją firmę fikcyjne opinie. Pozdrawiam Leszek Dejnecki

patryk

właściciel biura ma długi, ścigają go komornicy, jest zadłużony. Wycieczki to jedna wielka ściema !!! ... pseudo biuro . Stanowczo odradzam współpracę z tym biurem i z tym panem. Szkoda nerw i czasu.

byly klient

Biuro bardzo zaniedbane, melina. Brak kultury i dobrego wychowania właściciela. Tam po prostu śmierdzi, (usunięte przez administratora) miejsce schadzek pasożytów. NIE POLECAMY!!!!

Nowakowscy

Niestety nie możemy wystawić dobrej oceny . Biuro jest bardzo zaniedbane, niestety też brudne. Panuje tam straszny bałagan i wyczuwalna jest woń alkoholu. Pan Leszek jest nam winny pieniądze za wycieczkę, których do tej pory nie oddał ( 450 zł.) . Może dołożył sobie te pieniądze do starego , zaniedbanego samochodu którym jeżdzi ?. Z pełną stanowczością odradzamy kontakt z tym biurem, szkoda nerw. Właściciel nie słowny, typ krętacza, wyzyskiwacza. Nasza rodzinna nie chce mieć z tym biurem nic wspólnego. Odraczamy też innym naszym znajomym.

monika

Biuro turystyczne relaks to jedna speluna. Właściciel bardzo jest bardzo nieprzyjemny i niekulturalny. UWAGA UWAŻAJCIE NA BIURO TURYSTYCZNE RELAKS w PŁOCKU

klient

Jeżeli chodzi o biuro turystyczne Relaks to jest (usunięte przez administratora) Libacje alkoholowe są tam bardzo często urządzane, biuro jest zaniedbane. Mam bardzo złą opinię w środowisku. Istnieje tylko dzięki prywatnym kontaktom p. leszka z emerytami zakładu energetycznego w Płocku i emerytów z Orlenu. Do normalności bardzo dużo tam brakuje. Jest to miejsce schadzek kolesiów właściciela. Przychodzą tam różne elementy z Płocka, gdzie piją alkohol z właścicielem, który pracuje jako elektryk na Orlenie. Mimo licznych skarg, u p. pięty , to biuro jakimś cudem jeszcze istnieje. Biuro bardzo amatorskie, zaniedbane i brudne. Niestety w skali ocen to będzie 1. Stanowczo odradzam !

klientka

Szanowni Państwo. Niestety zgadzam się z przedmówczynią, to biuro to jakaś kpina. Byłam tam z ciekawości jakie mają ceny( pierwszy a zarazem ostatni raz.) .W biurze nie ma nawet kasy fiskalnej by wystawić dowód zakupu !!!! . To co tam zobaczyłam to szok. !!! Na środku biura było naszczane( dosłownie) , siedziało tam też 2 typków przy ławie, chowających butelki i puszki po piwie ( jeden z nich dziwnie mówił). Dramat !!!, Dramat i SZOK !!!. Jeżeli jest to biuro turystyczne to chyba tylko z nazwy !. Szanowni Państwo uciekajcie z tego biura jak najszybciej i jak najdalej. Kompletna Porażka !!!!

Danuta M

Nie polecam Biura turystycznego Relaks w Płocku. Kilkakrotnie , widziałam spożywany alkohol. Właściciel chwalił się że nagrywa kamerką stażystów którzy tam pracowali. Pomagał mu w tym nijaki Patryk. Wspominał też o klientach których nagrywa. Tam dzieją się cuda, biuro jest bardzo zaniedbane, brudne . Właściciel jakby po kilku piwach. Brud, smród i ubóstwo. Nigdy więcej żadnych wycieczek z tego biura, kompletna porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks - Płock

• Jak się pracuje w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Zobacz opinie na temat firmy Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 2 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dejnecki Leszek Biuro Turystyczne Relaks
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Nowy Rynek 8
    9400 Płock