Opinie o Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek w Olsztyn

Łucja Nowy wpis

Nie spodziewałam się, że przeczytam komentarze o takich problemach tutaj jak wejdę od razu. Czyli rozumiem, że nie opłaca się zatrudniać? Czy te problemy różne z pieniędzmi co wy pisaliście tutaj już minęły? Dajcie znać, jaka jest sytuacja

Kamil

I jak sytuacja u was wygląda? Ktoś otrzymał pieniążki, albo chociaż jakąś informację od Policji ?. U mnie kompletna cisza.

Roman

Co to znaczy? Mają zaległości z kasą że aż sprawa trafiła na policję? Chodzi o towar którego nie otrzymałeś? Bo większość osób tym pisze.

@Kamil

Ja dostałam od policji dżucze o postępowaniu A co u was

Maja
@Nika

Mówiąc szczerze pierwszym raz spotykam się z tym wyrazem, niby google pisze coś o jakiejś doktrynie koreańskiej ale w tym kontekście to o czym tu piszesz?

Klient1
@Roman

Dokładnie tak.

@Kamil

Ja miałem tylko kontakt ze strony policji o uzupełnienie dowodów i info ze wszczęto śledztwo. Ale gliniarz od razu powiedział żeby przygotować się na dłuższe śledztwo bo takie sprawy zwykle trwają dłużej.

@Piotrek T

Dostałem list bodajże dwa tygodnie temu że dopiero wszczęte zostało postępowanie.

jo Nowy wpis
@Kamil

sprawa umorzona kolejny przykład jak zarabiać pieniądze , Policja prześledziła temat to fakt i gratulacje dla tego Pana za spryt :)

Adam Nowy wpis
@jo

U mnie też przyszło dziś pismo, że sprawa umorzona. :(

Małgorzata Nowy wpis

Tutaj chyba wszystkie wpisy są od klientów? A co z pracownikami od sprzedaży? Też takie problemy są z wypłatą? Pytam, bo chyba w inflacji już nic ważniejsze nie jest, tylko ile płacą I czy na czas...

Witam wszystkich poszkodowanych ja też kupiłem meble ogrodowe od firmy Krysyl wczoraj miała być wysyłka dzisiaj 5 wysłanych wiadomości 10 telefonów i nic postanowiłem że dam czas do jutra jeśli to nic nie da zgłaszam sprawę na policję

Urszula
@Paweł

I jak tam ? Zgłosiłeś sprawę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Witam wszystkich dzisiaj idę na policję zaraz wyślę maila do wszystkich którzy się zgłosili z adresami w mailu będzie taka treść moj nick na forum obok moje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy kto będzie miał ochotę się dołączyć czekam na maila zwrotnego

@Paweł

Hej ja również zgłosiłem sprawę na policję. Proszę o kontakt Trojniak1983@gmail.com, chętnie dołączę do innej sprawy. U mnie był basen za 789 zl

Trojniak1983@gmail.com, chętnie nawiążę kontakt, też zgłosiłem sprawę policji

JoannaAnna

Też zgłosiłam temat na Policję - mój mail - j.wojciechowska@opoczta.pl

@Paweł

Ja również proszę o kontakt sandrajambrozy@gmail.com U mnie niestety zestaw ogrodowy za 1750 zł. Widziałam, ze strona już nieaktywna.

Aga

Witam ja również wpadłam w sidła firmy Krysl. Schemat taki sam jak u wszystkich. Zgłosiłam sprawę na policję i do banku. Mój mail atpiotrowscy@interia.pl

Sandra

Wczoraj udałam się na policję, niestety odesłali bo za krótki czas minął od zakupu. Jednak udało mi się skontaktować z wydziałem (usunięte przez administratora) internetowych. Dostałam informacje, ze jeżeli komuś udało się już zgłosić na policję to najlepiej jakby do sprawy podał inne osoby wystarczyłoby imię i nazwisko i numer telefonu, z informacja ze te osoby również zostały oszukane. Podobne im więcej osób jest w takim zgłoszeniu tym lepiej policja to traktuje. Może uda nam się jakoś ze sobą skontaktować. Trzeba to jakoś załatwić bo ktoś (usunięte przez administratora) bezkarnie i się pewnie teraz śmieje.

@Sandra

Jutro również sprawę zgłoszę na policję . Jestem podobnego zdania by się zorganizować i wymienić numerami telefonów Łukasz : 791-161-187 Jedno 1600 czy 1800 zł nic nie znaczy jak się kwota uzbiera bardziej pokaźna kwota to już inny kaliber .

@Łukasz

Tylko tak naprawdę najlepiej żeby osoba która już sprawę zgłosiła nas dodała. Bo jak nas doda oni zadzwonią i przesłuchają. I ty już nie musisz wtedy zgłaszać.

Proszę o kontakt kisielmonika3@wp.pl

piotrek1388@o2.pl też proszę dopisać

sowa1985-85@o2.pl

kazimierz.jakiel@gmail.com

Krzysztof

Witam! Widze, że nie jestem jedyna osobą, do której przesyłka się spóźnia… kupiłem meble ogrodowe za ponad 1700 zł 3-go sierpnia dostałem maila z informacja o nadaniu przesyłki bez numeru. Do dzisiaj nic… Podaje mój adres mailowy w razie pozwu zbiorowego krzysztofkukulski1987@gmail.com

nika
@Krzysztof

jarekszopa@wp.pl

Nika

Niestety my to samo 2.08 za kupiliśmy meble za 1509 zł dwa mejle tyle Cisza czy faktycznie ktoś zgłosił to na Policję Dlaczego ta strona nadal działa ????‍♀️????‍♀️????‍♀️

Dzień dobry dzisiaj minęło 2 dni więc dzień dostawy już nie mogę się doczekać

@Paweł

I dostawy jak nie było tak nie będzie. Nie łudźmy się Sprawa tak jak mówiłem została zgłoszona na Policji.

Sykob
@Łukasz

Ja też zamówilam i nie otrzymałam zamówienia. Co na to policja?

Piotr T
@Paweł

Chyba wszyscy z automatu dostali maila o realizacji wysyłki. U mnie minął już prawie tydzień od rzekomej wysyłki. Ja aktualnie przygotowuję całą dokumentację mailową i ze strony sklepu w celu złożenia na policji.cDodam jeszcze, że gdy próbowałem ponownie wkleić nr konta do nich w przelewie bankowym, to wyskoczyło info że nr konta nieprawidłowy. Dodatkowo teraz przy zamawianiu jest możliwość tylko za pobraniem. Także ktoś tam po drugiej stronie jednak siedzi i zmienia różne rzeczy.

Witam ja dzisiaj otrzymałem info od krysyl że paczka została wysłana czas realizacji 2 dni czekam czy naprawdę wysłana czy tylko chce grać na czas

@Paweł

Ja również otrzymałem e-mail o wysyłce -?dostawa w ciągu 2 dni Brak nr listu przewozowego DPD

@Paweł

Ja również dostałam info o wysyłce dpd, ale bez numeru listu przewozowego. Sprawa w piątek została zgłoszona na policji, wiec gra na czas nic im nie da...

Sykob
@Łukasz

Ja to samo, dwa dni dawno minęło a paczki nadal nie ma

Meble

My na szczęście za pobraniem. Przesyłki jak nie było tak nie ma.

Paulina

Również zostałyśmy oszukane, na kwotę 1609 zł. Sprawa zostanie dziś zgłoszona na policje.

@Paulina

Również zostaliśmy (usunięte przez administratora) na kwotę 1824 zł Brak kontaktu na infolinii oraz na e-mail Po powrocie z wakacji sprawa na policję Dziś zgłosiłem sprawę w banku

Jakub
@Łukasz

My również :( 1749zl za zestaw mebli...

@Łukasz

dzień dobry, czy otrzymaliście dzisiaj maila od firmy krysyl z wyjaśnieniami ? dziwny temat..

Jakub
@Joanna

Do tej pory żadnej odpowiedzi.... co pisali w wyjaśnieniach?

@Joanna

Zero odpowiedzi na moje pytanie co się dzieje z przesyłką. Podobnie jak u innych na infolinii po gadce pani ze pracują od do jest koniec Wałek jak nic , w piątek po powrocie z urlopu zgłaszam sprawę na policję Jedyne co mogłem teraz zrobić to zgłosiłem w swoim banku ze to prawdopodobnie oszustwo Wysłali wniosek do banku na które wysłałem kasę o zwrot pieniędzy ..ale nie robię sobie nadzieji tak czy siak taka procedura A no i jeszcze dałem upust swoim nerwom pisząc e-mail do tego(usunięte przez administratora)krysyla czy tam Wasyla co nim myślę Pozdrawiam

@Joanna

A czy Pani dostała jakąś wiadomość od nich ?

@Jakub

dzisiaj dostałam zwrot środków na konto. Sprzedawca pisał że była jakaś awaria.

@Joanna

Pani Joanno jak pani to zrobiła że otrzymała zwrot pieniędzy

@Łukasz

tak, wczoraj otrzymałam maila z wyjaśnieniem. A dzisiaj środki na koncie.

@Joanna

Ale fejk, śmierdzi na kilometr.

Klient NIEDOSZŁY całe szczęści
@Paweł

...to proste jest jak przekręt pana Ciołka... Poprostu pani Joanna doatała kasiorkę za pisanie tych lewych opini...

@Kamil

My również złożyliśmy zamówienie w czwartek wieczorem na meble i basen, kwota na prawie 3 tys i nagle no stąd nie z owąd mąż dostaje informację z banku że dostał przelew na tą kwotę wchodzimy na konto a tam informacja że niedozwolono na księgowanie ale nie do końca, nie mogąc się dodzwonić w poniedziałek złożyłam zamówienie za pobraniem. We wtorek dostałam e-mail z wyjaśnień że miał problemy z bankiem i musiał zmienić bank oraz dostalam kod rabatowy z zachętą złożenia nowego zamówienia. Dopiero teraz się dokopałam do tych opini i widzę że dobry fejk ale na szczęście nam kasę zwrócili w środę jak chyba każdy dostałam e-mail że zamówienie wyszłam ale bez nr listu przewozowego, niby czekam na przesyłkę ale nie do końca się ludze że dotrze ona do mnie ????

paweł

nic innego jak typowa kradzież / (usunięte przez administratora) podstawieni / a firma zmienia lokalizację :)

Też mi się zdaje że Pani Joanna jest podstawiona przez firmę krysyl żeby nam trochę spowolnić powiadamianie na policję i namieszać w głowach nagle wszyscy otrzymali powiadomienia o wysyłce a Joanna kasę na konto śmierdzi na kilometr jak nic

@Paweł

nie jestem żadnym fake klientem i nie otrzymałam żadnej kasy od tej firmy. Swoją drogą to zadziwiające jak łatwo oceniać innych ;( w poniedziałek otrzymałam maila z wyjaśnieniem a wczoraj pieniądze wróciły na konto. Państwo takich wyjaśnień nie dostaliście ?

@Joanna

Ja nie otrzymałem wyjaśnień od firmy Krysyl więc pytanie jak to pani zrobiła bo może inni też spróbują i się powiee a po drugie ha nikogo nie oceniam tylko słuchając kilku (usunięte przez administratora) osób a tylko jedna otrzymała zwrot to jak mam myśleć

@Paweł

właśnie chodzi o to, że nic nie zrobiłam. Tak jak Państwo chciałam iść na policję i złożyć reklamację w banku ale otrzymałam maila, że sprzedawca ma jakiś problem z kontem bankowym i pieniądze zostaną zwrócone (brak możliwości zaksięgowania) .. rzeczywiście tak się stało na 2gi dzień były. Zwrot nastąpił z banku a nie od sprzedawcy. Teraz tak myślę, że może było za dużo zgłoszeń/ reklamacji i bank wstrzymał moją płatność i zwrócił środki.

Próbowałem dzwonić ale boot który mnie obsługiwał nie mógł mi pomóc a rozmowa z konsultantem jest nie możliwa jak to zrobiłeś że załatwiłes sprawę

@Paweł

Bot mówi jeśli masz jakąś przesyłkę na numer telefonu z którego dzwonisz. Konsultant jedyne co mi powiedział to to że imię i nazwisko odbiorcy nie jest Polskie, więcej powiedzieć niestety nie mógł.

@Kamil

Nic z tego konsultant nie może mi podać informacji po nr telefonu tylko nadanie więc muszę czekać do 2 dni roboczych w innym przypadku to był (usunięte przez administratora) żart że paczka wysłana ale (usunięte przez administratora) są pomysłowi zrobią wszystko żeby zyskać na czasie tu dwa dni tam dwa dni a za cztery to on już za granicą będzie

Kamil

Zadzwońcie na infolinię DPD, na swój numer telefonu mam zarejestrowaną przesyłkę która idzie z Katowic za granicę ...

Nr nadania może będzie podany po odbiorze przesyłki od krysyl.pl a dpd i to właśnie dpd nada jakiś nr ale jak inni nie nastawiam się na to że to jest prawda i że paczka do mnie trafi

Kamil

Przed chwilą dostałem informację na maila ze zamówienie zostało wysłane, bez numeru listu. Napewno mail na (usunięte przez administratora)", nie łudzę się. Dam znać czy faktycznie przyjdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek - Olsztyn

Krysyl Meble Ogrodowe Krzysztof Ciołek