Opinie o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hirsch Porozell Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

paras

Ja w sprawie Hirsch Porozell ale tego z Wrocławia a nie Łodzi - chciałbym zapytać, oni tylko rozprowadzają opakowania styropianowe i kształtki czy tylko je produkują? jak to wygląda? No i czy ktoś korzystał z ich produktów takich jak opakowania styropianowe zabezpieczające jakiś produkt w czasie transportu? jak wrażenia?

ggggggggg5555

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać....Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii jaka jest współpraca w tej firmie i jak sie przygotowac do tych wymagan stawianych przez pracodawcę...

i co to

co to zmienia ze ktos lubi sobie pogadac jak dla mnie to dobrze ze jest ktos towarzyski i tyle. co do tych zmian to na prawde one sa takie na gorsze ja chcialem tam pracowac lae tak zaczeliscie pisac ze zaczynam sie nad tym zastanawiac. no coz moze jeszcze ktos cospozytywnego napisze i zmienie swoja decyzje. pozdrawiam wszystkich serdecznie.

DzikaSYn

Ta firma to jeden wielki niewypał. Za dużo knucia i układów .Jeden na drugiego kabluje. (usunięte przez administratora)

bj

Sam jesteś nierobem i leniem Stary!!!!!!Ja się żadnej pracy nie boję, a Ty musisz mieć totalnie zryty beret żeby wypisywać takie bzdury że jesteś zadowolony - idealny pracowniku roku.Jak lubisz hardcory - Twoja sprawa. Ludzi trzeba ostrzegać przed tego typu(usunięte przez administratora)Zresztą sam każdy się przekona jak spróbuje i zobaczy .

zozo

Pracuję tam od jakiegoś czasu i zgadzam się, że praca jest ciężka - tak jak wszędzie, ale potwierdzam, umowa o pracę jest od samego początku, pensja do 10 każdego miesiąca ja amen w pacierzu, i jak się człowiek przyzwyczai do pracy w nocy to nie jest źle. Najważniejsze, że w zakresie umowy, ubezpieczenia i wynagrodzenia są na 100% pewni!!!! P.S. No i faktycznie, zgadzam się z przedmówcami - PANI KADROWA TO ISTNY ANIOŁ:)

Premia ? jest rzecz jasna - absencynja. Mozesz dorobić do podstawowej wypłaty czyli zasuwając sobota niedziela.Chcesz czy nie - musisz.Zap... rz na maksa , zero bezpieczeństwa i higieny pracy- nowi pracownicy dostają produkty nie do ogarnięcia.Stawka godzinowa a robisz na akord.Takie są realia.Nowi oglądani z perspektywy widza zwiedzającego małpiarnię.Nikt nie pokaże ani nie przeszkoli porządnie świeżych pracowników -zostawiają Cię na pastwę losu.Kierownictwo na rozmowie czary mary a potem okazuje się że nadgodziny nie są jak chcesz tylko musisz bo od kwietnia tak pracują do końca grudnia.Maszyny się psują , wycieki oleju wody to norma syf na hali też norma , kible szkoda gadać.A brygadzista z jednej ze zmian cham do potęgi entej.Tylu wyzwisk i chamstwa naraz od dawna nie zdarzyło mi się przerobić .

NN
@ja

Szkoda mi tych ludzi naprawde zapierdalaja a nic z tego nie maja wiecznie kierwonictwo nie zadowolone jeszcze nie slyszalem zeby ktos tam kogos pochwalil (chodzi o osoby z produkcji) nie daja ludzia motywacji do pracy robia zebrania niewiadomo po co tylko zeby osmieszyc pracownika zamiast porozmawiac na osobnosci jak czlowiek z czlowiekiem wiecznie pracujace weekendy . Pan brygadzista na jedych ze zmian zachowuje sie jakby wszystkie rozumy pozjadał jestes nowy a on oczekuje od ciebie juz 100% obslugi automatu typu cos dodac odjac. Jedna z brygadzistek kompletnie nie potrafi tlumaczyc jak twierdzi nie ma czas wyslugujac sie przy tym osobami trzecimi . rewelacja ciesze sie ze tam juz nie pracuje

elosz
@NN

to pewnie misiek

ble ble ble

hmm... Ogólnie jest jak jest .Raz dobrze ,raz źle jak wszędzie .Największy spokój jest na nockach . Bardzo denerwujące i żenujące są zebrania na którym ośmiesza się pracownika .Jeżeli ma się coś do niego i chce się go zwolnic, mówi się o takich rzeczach w 4 oczy a nie przy całej zmianie . Praca w wysokiej temperaturze na hali to jest dopiero dramat .Oczywiście nie łaska cos z tym zrobić .Te śmierdzące wiatraki przy automacie nr 5 nic nie dają tylko rozdmuchują ciepło !! O wszystko trzeba sie prosić ... Potem się dziwią ze pracownicy chodzą na chorobowe ... W każdym bądz razie trzeba miec nerwy i dużo siły fizycznej Plus to tylko to ze wypłata na czas ... A tak to ogólnie wieczny (usunięte przez administratora) na hali ,wieczne sprzątanie. W takiej firme można sie dorobic tylko garba . Dużo można jeszcze napisać ,ale nie mam na to ochoty . Generalnie praca dla hardcorowców ! Buźka :**

nijhhh

(usunięte przez administratora) warte sa ich podwyzki! hale robią, pieniadze wydają a dla ludzi nic nie zostaje! wszyscy co sa cos warci szukaja nowej roboty.

nowa

jestem nowa i nie wiem czy zawsze tak jest,. zostałam sama i nikt nic mi nie pokazał ani wytłumaczył. liderka tylko się wściekała i nie n=miała na mnie czsu. w innych firmach było szkolenie kilku-dniowe tu nic. jedyna mila osoba to pani z ksiegowa. chciala pomoc. na rozmowie obiecuja nie wiadomo co, a pozniej zostajesz sam, nie mialam jak wyjsc do toalety! czy pracuje sie we wzytkie weekendy?

Antek

I dali podwyżki skubańcy

stary

Pracuje w firmie od ponad 3 lat i jestem zadowolony , a Ci co wypisują te bzdury to jakieś nieroby . To pewnie Ci co przychodzą do nas na 1-2 dni , bo boją się prawdziwej pracy. Lenie cholerne ! Po pierwsze to kłamstwem jest ,że nie płacą na czas - nigdy się Hirsch nie spóźnił z wypłatą . Z tym sikaniem to też jakieś bzdury ! WC jest koło hali i zawsze można iść, a automaty dostaje się tyle od 1 do 3 , w zależności jak szybko kształtki wypadają . Moja liderka Sylwia zawsze walczy , jak planista coś chce dodatkowo dołożyć , wiec nie siejcie zamętu ! A co ważne firma daje z miejsca umowę o pracę i nie zwalnia jak sezon się kończy. Co z tego ,ze pracowałam w M3 jak nie wiedziałem czy w następnym tygodniu przedłużą mi umowę .

kolo
@stary

nie wejedz tej sylwi czasami w (usunięte przez administratora)

nn

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią .

byku

Nie ma co tu dużo mówić burdel jakich mało ! Syf syf syf i jeszcze raz syf gdyby nie pan S i pani A byłoby inaczej knują tylko i nic poza tym .

OLLO

Dla mnie ta firma to tragedia naprawdę skoro nawet w urzędzie pracy nie polecają tej firmy (haha)

bo

Pracuje w tej firmie już kilka lat. kazdy stara sie na swoj sposob. tylko pani A-kierownik udaje ze cos robi, a jak ktos sie zbuntuje-to do zwolnienia. ciezko co kolwiek ustalic, o wszytko trzeba prosic(usunięte przez administratora). cos slyhac o podwyzkach? ktos cos wie na ten temat ?

bj

Jak lubisz taki hardkor to proszę Cię bardzo pracuj sobie dj . Dla mnie, był to najgorszy okres w moim życiu i nigdy więcej takich firm . Ostrzegam wszystkich przed tą firmą !!!!!!!!!!!! A to że płacą na czas, to tym akurat łaski nikomu nie robią !

dj

30 minut przerwa? to przecież standard jest 15 minut. Praca jak praca. Pracowałem, nie było tragedii. Sezon to sezon. Ale płacą na czas.

uff jak to dobrze ze sa takie serwisy,bo wlasnie bylem zainteresowany praca tam,ale juz nie jestem.

bj

Co za (usunięte przez administratora) Każdy szanujący się człowiek i mający odrobinę swojej godności powinien się trzymać od tej firmy z dala!!!!Na początku wszystko pięknie ładnie(na rozmowie ) a pózniej wyzysk i masakra.Na początku 1 maszyna pózniej 2,a potem 3 tylko zajechać człowieka i nic więcej,tak żeby padł.Poza 30 min.przerwą dyktowaną przez nich brak możliwości wyjścia do końca pracy do toalety(np.jesli przerwa była o 8 to szczaj w gacie do końca pracy do 14,chyba że znajdziesz sobie zastępstwo wśród innych (usunięte przez administratora) cych.Co za motłoch brak słów i współczuje każdemu kto podejmie tam prace.Obowiązek dla społeczności spełniony!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Porozell Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirsch Porozell Sp. z o.o.