Opinie o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hirsch Porozell Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

Na ten rok dział handlowy ma za zadanie moderowanie tutejszych wpisów . Chcą dodawać jak najwiecej pozytywnych opinii i się wybielać . Nic Wam to nie da ! To co już dokonaliście , pogrąży firmę , zwłaszcza z takim Dyrektorem technicznym . Co to musi być za człowiek jak chciał uśpić psa , który jest na zakładzie , bo nie podobały mu się odchody na trawnikach !!! Błędy porobił w opisach angielskich tablic , które widnieją w Hirschu . Więcej chyba nie trzeba pisać , bo można bez końca o tym niekompetentnym człowieku pisać ...

Stary pracownik

Zarobki w tej firmie to jakiś żart. Żaden polak już nie chce tam przyjść do pracy. Większość tam pracujących to Ukraińcy, którzy też są niezadowoleni z pieniędzy i warunków pracy. Niedługo chyba zaczną zaciągać ludzi do pracy z dalekiej Azji bo nie ma z kim juz pracować. Parę miesięcy temu zmieniła się dyrekcja i kierownik produkcji. Miało się wszystko zmienić na lepsze a jest coraz gorzej. Firma docenia tylko ludzi którzy mają dobrą gadka, nic nie robią i kombinują. A ślepy kierownik czepia się tylko ludzi którzy ciężko pracują, a docenia leserow. Krótko mówiąc: zarobki jak zapomoga z Mostu, brak szkoleń, trudne warunki pracy ( wysoka temperatura, wilgotność i hałas) ludzie są nieprzyjemniq

HIRSCH Porozell
@Stary pracownik

Szanowny Panie, firma HIRSCH Porozell zatrudnia każdego, bez względu na wiek, płeć czy pochodzenie. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, a wszystkich pracowników traktujemy na równi i sprawiedliwie. O zarobkach oraz o zakresie obowiązków każdy pracownik jest informowany już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli chodzi zaś o wysoką temperaturę, to fakt, ciężko tego uniknąć w zakładzie produkcyjnym, jednak w chłodniejsze dni temperatura jest optymalna, a zimą natomiast w hali jest wręcz przyjemnie ciepło. Odnośnie hałasu – jego poziom nie przekracza żadnej z wyznaczonych odgórnie norm. Co więcej, firma HIRSCH Porozell zapewnia swoim pracownikom zatyczki do uszu, które znacznie redukują hałas. Warto także dodać, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, nasze drzwi zawsze są otwarte dla pracowników i zachęcamy do rozmawiania z nami. Pozdrawiamy serdecznie, zespół HIRSCH Porozell

@Stary pracownik

(usunięte przez administratora) Zero pojęcia o sprawach technicznych , a jak problem jest to zmienia temat . Wszystko porównuje do Lodzie , gdzie tam jest liniowa produkcja dla jednego klienta . Pozwalnial super ludzi i teraz nie wie jak ogarnąć wszystko . Zajął się malowaniem linii na dworze , zamiast wspierać wiedza - no ale jak , jak jej nie ma .

Stefan

To, że szukają pracowników to chyba każdy wie , że są problemy z ich pozyskaniem!

..............................
@Stefan

w takich warunkach są i będą problemy nikt nie jest niewolnikiem żeby tak zapitalać w takich warunkach w kopalni górnicy mają lżej

HIRSCH Porozell
@Stefan

Szanowny Panie, firma HIRSCH Porozell poszukuje pracowników, ponieważ stale się rozwija. Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce kariera: http://www.hirsch-porozell.pl/pl/kariera.html

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur. Żadna firma nie zwalnia bez powodu!!

Ten zakład to żal,(usunięte przez administratora) w jeden dzień pracujesz jest wszystko ok, chwalą, na drugi dzień zwalniają bez powodu, uprzedzenia, bo postanawiają oszczędzać. Firma od dłuższego czasu przynosi ponoć straty , stoi w miejscu i chyli się ku upadkowi.. Poza tym Na hali produkcyjnej nieludzkie warunki, po 40 stopni. Ale żeby nie było tak źle pseudo dyrektor , co nie zna się na niczym, w rekompensacie lody rozdaje ????śmiech na sali. To co wyprawia się tam to jest zabawne. Strzeżcie się tego miejsca bo długo tam nie zagrzejecie. Pracownicy na wzajem obgaduje się za plecami ,kopia dołki i knują zwłaszcza . (usunięte przez administratora) Z jakości udaje że coś wie w temacie a jak się zapytać to robi minę jak by pierwszy raz słyszała o tym i po cichu idzie żeby przypadkiem nic się nie zapytac. Nie wiem co ona robi w tym dziale ..Zero pomocy i wiedzy merytorycznej..pozdrawiam

Pracuję w Hirsch Porozell od prawie trzech lat i jestem z tej pracy zadowolony. Myślę, że każdy kto przykłada się do swojej pracy nie może tu narzekać. Jeżeli chodzi o warunki pracy to zostały jasno pokazane podczas rozmowy

Ggg

@ ja nie ośmieszaj się, są pewne granice. Na gorze powinno się cis zmienić bo niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować. NIE POLECAM!!!!

zadowolony

Uważam, że to naprawdę dobre miejsce do pracy. W firmie panuje pozytywna atmosfera.

Oszołomiony

Co się tam u góry wyprawia . Co chwilę mamy jakieś zmiany . W tym tygodniu zwolnili polowe biura , tylko czekać aż nas zaczną masowo zwalniać . Ciagle jakieś kontrole i najazdy Austriaków . Masakra .(usunięte przez administratora) Zero wiedzy technicznej , nic nam nie pomaga , jak jakiś problem się pojawia to od razu ucieka . Cyrk na kółkach .!!!!!!!

@Oszołomiony

Zgadzam się! Na takim stanowisko, taki człowiek. Coś poszło nie tak... dodatkowo szacunek do innych pracowników... pozostawia wiele do życzenia

...................

po za tym nie podpisujcie tej nielegalnej umowy z nimi amortyzacja ubrań śmieszne zgodzę się jeszcze jak przerobisz 3 dni i porzucisz bo wielu tak robi ale nie w wypadku gdy przerobię mieś znajdę inną prace odrobię 2 tyg wypowiedzenia i też mi zabiorą za amortyzacje tak jest wpisane w umowie albo nawet jak sami cie zwolnią bo np nie wyrabiasz się to też tak się zabezpieczają żeby nikt nie uciekł za szybko hsv obok podobnie kara za zwolnienie się bez odpracowania 2 tyg czytajcie co podpisujecie nawet jeśli 2 godz tylko przepracujecie należy wam się kasa a obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić odzież niech dają używane na początek jak ludzie tak wieją ale wiedzą ze ta umowa paru przytrzyma

Janusz
@...................

Zgodnie ogólnie obowiązującymi zasadami pracodawca powinien przydzielić odzież ochronną pracownikowi. Po rozwiązaniu umowy pracownik powinien zwrócić odzież. Jeśli tego nie chce lub nie może zrobić, pracodawaca ma prawo dochodzenia utraconych nakładów finansowych.

@Janusz

Wiesz może, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa na produkcji w firmie Hirsch Porozell? Firma poszukuje nowych pracowników, czy na chwilę obecną kadra pracownicza jest pełna? Jeżeli możesz, to przedstaw, co wiesz o obecnie panującej sytuacji, jeżeli chodzi o pracę w tej firmie.

@...................

NIE NIE MA PRAWA DOMAGAC SIĘ ZWROTU ZA UBRANIE jeśli np złożysz wypowiedzenie w umowie specjalnie wpisują że jak nie przerobisz 3 mieś to potrącą ci za ubrania a to jest wbrew przepisom bo wypowiedzenie masz prawo złożyć nawet na 2 dzien jak ci praca nie odp a to że pracodawca ponosi koszty nikogo nie obchodzi ma zapewnić odzież i koniec kropka

Mikołaj
@...................

Osobiście miałeś okazję pracować w firmie Hirsch Porozell, czy może informacje, które masz na temat tego miejsca pracy, pochodzą z zupełnie innego źródła? Może Ty wiesz, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa w tej firmie? Ciekawi mnie, czy są szanse przyjęć dla nowych pracowników. Jeżeli możesz, to odpowiedz, proszę.

Dominik
@Mikołaj

Mnie też ciekawi kwestia rekrutacji. Powiedzie kilka słów na ten temat?

Mikołaj
@Dominik

Chciałbyś pracować w firmie Hirsch Porozell? Jeżeli tak, to napisz proszę, czy zamierzasz w najbliższym czasie wysłać swoją kandydaturę na któreś ze stanowisk, czy może przed zrobieniem tego chciałbyś dowiedzieć się, jak w ogóle wygląda rekrutacja w przypadku tej firmy? Odpowiedz proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

...................

ha ha wszystkie wpisy z 2 lat skasowane odpowiedz jasna dlaczego firma boi się prawdy i opinii o sobie

Super firma

A ja żałuje ... żałuje , ze odeszłam , bo skusiłam się na ofertę Polaru za 300 zł więcej i co teraz mam ,bezrobocie po pół roku .Zwolnili mnie jak skończył się sezon . W Hirschu przynajmniej była umowa o prace i regularne wypłaty ,mili ludzie , dobry social , urlop jak potrzeba było , wczasy pod grusza , prywatna opieka medyczna :( teraz to mi wstyd ponownie do nich się zgłaszać i prosić o przyjęcie . Praca lekka nie była przyznam , ale stabilna .

.;;.;.
@Super firma

i co po tej umowie jak w każdym momencie mogą zwolnić ?

TrzeciaZmiana

Jako pracownik mogę powiedzieć , że ta firma jest totalnym syfem. Pracownik jest traktowany jak śmieć, czego wspaniałe panie z biura starają się nie zauważyć i wypisywać jak to jest miło i przyjemnie. W firmie od miesiąca używany jest toksyczny klej przez który zatruło się już kilka osob a jedna trafiła do szpitala. Jeżeli chcesz tu pracować to zastanów się czy bardziej cenisz zdrowie czy pieniądze. Bo ta firma zdrowia Ci nie zostawi.

Styropin
@TrzeciaZmiana

Niechce wam się pracować więc wymyślacie sobie klej macie szczęście że nie robimy na butaprenie wdedy byście byli na haju.????????

Były Pracownik
@TrzeciaZmiana

Nie dziwie się że ludzie nie chcą pracować jak są traktowani jak smiecie i to jest niestety prawda :( Łódź

Agata

@Kalafiorbezz, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Hirsch Porozell. Jakie warunki byłyby dla Ciebie zadowalające? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Hirsch Porozell? Czy firma dynamicznie się rozwija? Czy pracownikom stwarzane są realne możliwości rozwoju?

Kalafiorbezz

Witam jakie stawki są na wózkach we Wrocławiu bo w Łódź lipa ???

Agata

@..................., przecież takie osoby również powinny mieć szansę powrotu do normalnego życia, w tym na zatrudnienie, prawda? Nie widzę w tym nic złego. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Hirsch Porozell? Czy coś uległo zmianie?

...................

nawet byłych więżniów za czeli zatrudniać to o czymś świadczy przy takich warunkach jak tam są a są porównywalne jak w kopalni powinni płacić przynajmniej 1000 więcej niż na zwykłej produkcji np agd tylko że steropian to nie złoto

Agata

@............................, mam nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie. Życzę wszystkiego dobrego! Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby, które także pracują lub pracowały w Hirsch Porozell we Wrocławiu? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Agata

@TrzeciaZmiana, a czy ta kwestia była jakoś poruszana z odpowiednimi osobami w firmie? @............................, rozumiem, że w firmie nie ma klimatyzacji, tak? Może są jakieś inne sposoby, aby poprawić warunki pracy pracowników? @Karol, jesteś zainteresowany pracą w Hirsch Porozell?

............................
@Agata

mądra inaczej a gdzie dzisiaj na produkcji patrzy się żeby poprawić komfort pracy tylko żeby podnieść normę i jak najmniej odpadów tylko kasa kasa człowieka w tym nie ma

Karol

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

............................
@Karol

a co pozytywnego jest w zasuwaniu co 3 sekundy średnio na automacie w 50 stopniach gorąca nawet toalety nie ma bo to co jest wc nie można nazwać normalny wychodek jeszcze 2 lata temu płacili 1500 teraz podnieśli powyżej 2 bo nikt nie chce pracować w takich warunkach bo czy warto co dzień wykręcać litr potu z koszulki

Agata

@............................, a skąd masz takie informacje? Słyszałeś od pracowników firmy? Sam jesteś zainteresowany pracą w Hirsch Porozell? @Marian, a dlaczego? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Hirsch Porozell.

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Porozell Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirsch Porozell Sp. z o.o.