Opinie o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hirsch Porozell Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirsch Porozell Sp. z o.o. w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W mieście Łódź poszukiwano osób na stanowisko Product Manager. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Dalej tak jest, że ludzie na siebie gadają, czy może coś się zmieniło w tej kwestii? Od dwóch lat nie było komentarza a właśnie brygadzista jest potrzebny. ciekawi mnie na jakie finanse będę się pisać wysyłając CV? ile zarabia brygadzista i jak zespół podchodzi do swoich przełożonych?

Ciastek Nowy wpis

Na początek 4000-4500 na 3 zm. Są jeszcze owocowe środy :⁠-⁠D

Czyli owoce ma każdy? Za kawa akurat nie przepadam, to mi niby różnicy nie zrobi ale zastanawiam się czy ogólnie macie dostęp do jakichś napojów w trakcie pracy czy tylko podczas przerwy jak pójdziecie po coś swojego?

Czy pracownicy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Łoren

Nie, wszyscy na siebie donoszą. Co mądrzejsi z nikim nie rozmawiają

Grażyna

widzę, że dziękowali tu za jakieś reklamy we wpisach, a ktoś pracę tutaj też by polecił? Na stronie widziałam, że szukają brygadzisty / kierownika. Na jakie warunki można się obecnie nastawiać na tym stanowisku, bo niczego więcej nie napisali?

Robercik
@Grażyna

Poszukaj pracy gdzie indziej. Naprawdę nie warto. Na rozmowę o pracę mówią jedno a w pracy okazuje się trzeba pracować na kilku stanowiskach jednocześnie. Płaca jest tu symboliczną, byle starczyło na jedzenie i rachunki

Motorniczy
@Grażyna

Brygadzista zarabia tutaj 2000 zł mniej w porównaniu do innych firm. Zresztą na każde stanowisko jest tutaj słabo oplacane. Pensje na dzisiejsze czasy zrobiły się tutaj głodowe. Szukaj szczęścia gdzie indziej

Janina

W Hirsch Porozell pracowałam bardzo krotko kilka ladnych lat temu. Tragedia. Po prostu tragedia. Kibel na zewnatrz, plac za halą zawalony latwopalnymi odpadami, psujace sie co chwila maszyny pamietajace chyba lata 2 wojny swiatowej i totalny absurdalny brak BHP. Z jednej prasy wyciekal olej na ziemie. Co robili pracownicy? Posypywali wiórami drewnianymi. Skraplajaca sie para wodna tez malo bezpieczna podobnie jak temperatura duzo powyzej odpowiedniej do pracy. Zrezygnowalam bo przerazila mnie beztroska szefostwa w w/w kwestiach. Juz sam styropian jest bardzo latwopalny i toksyczny w pozarze a co mowic o rownie palnych nasaczonych olejem wiorach?. Inna kwestia to absurd obslugi kilku automatów rownoczesnie. Rozumiem ciecie kosztow ale to bylo przegiecie. Nie polecam

@Janina

Cześć Janina, jak sama wspomniałaś, pracowałaś w firmie Hirsch Porozell już parę lat temu. Wiele przecież mogło się od tamtego czasu zmienić.. Może ktoś z obecnych pracowników odniesie się do tego wpisu i napisze jak to wygląda obecnie w firmie?

Hania
@Janina

Cześć Piotrze. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o obiady w pracy to rekomenduję firmę Truvant z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od kuzynki, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Wybieraj pracodawcę mądrze. Hania.

@Hania

bardzo dziękujemy za reklamę i rekomendacje firmy Truvant :)

Anglik

Cześć Mam pytanie do pracowników produkcji. Czy na produkcji zdejmujecie tylko produkt gotowy (styropian) z taśmy? Czy należy do was również zrobienie ustawień maszyny, czy zajmuje się tym np; mechanik, nastawiacz?

Becia
@Anglik

Ustawianiem maszyn zajmuje się brygadzista.Do obowiązków operatora należy zdejmowanie kształtek ,kontrola jakości i pakowanie

@Becia

O obowiązkach pracowników zawsze informujemy już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. W razie pytań i/lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, zapraszamy do kontaktowania się z nami bezpośrednio przez formularz kontaktowy: http://www.hirsch-porozell.pl/pl/kontakt.html

@HIRSCH Porozell

Hahaha którego nikt nie czyta :) Pat...a , która obsługuje ta skrzynkę , nie sprawdza jej :)

Jacek
@Marek

Formularz kontaktowy ze strony kieruje wiadomości wprost do mojej skrzynki mailowej. Każdą wiadomość czytam, analizuję i kieruję do odpowiedniego działu, więc serdecznie zapraszam do kontaktu.

Magda
@Jacek

Jacek nie udawaj Greka , o skrzynce i Patrycji pisze osoba która to wie hahaha :) Ty się zajmij lepiej gotowaniem kolejnego obiadu dla Dyrektora hahaha i pilnuj się z tymi obiadami , bo w starym zarządzie nie byłoby Cię już w Hirch, taki z Ciebie sprzedawca , a tu wygotowales sobie Managera

Dorota

Witam, Pracowalam miesiąc w firmie. Mi się ciężko tam pracowało. Ja nie potrzebuje żadnych wygód. Z wykształcenia jestem logistykiem, ale chciałam mocno pracować na produkcji, bo sie przebranżawiam. Jestem Polką. Firma nie jest przejrzysta co do wymagań pakowania wytłoczek: niektore instrukcje żyją swoim życiem albo wogole ich nie ma; kto jest liderem i kto brygadzistą, domyśliłam sie po tygodniu. I tak naprawde nie wiem do tej pory, ktorej osoby głos był ważniejszy. Najgorsze zamieszanie to było podczas przerw i to był powod zapalny odejścia z pracy, musiałam sie dopytać i domyślać, bo czesto te przerwy bywały później, wiec domyslalam się, że jak ktoś przyjdzie mnie zmienić, to mam iść na przerwe. Liderka też nie precyzowala dokladnie i mowiac "jeszcze te 3 automaty", myślałam, że będę pracowała na w sumie 5. Wszystko dla mnie nowe było a utrudniał jeszcze w tym wszystkim chaos i brak języka ojczystego (bo jak zalatwia sie duzo rzezy "na gebe" to jezyk najlepiej zeby byl ojczysty tym przypadku). Ludzie bardzo wporządku, mili i pomocni. Piszę, bo może zarząd nie zna prawdziwych realiow, są wymagania. Moze ja więcej widziałam, bo z wykształceniem jestem logista. Wiedzę mam, ale w tym wypadku chyba to moja ułomność. Kończąc wisienką na torcie, pierwszy tydzień luz, później zupełnie dostajesz dwa nowe automaty. Wychodzą nieporozumienia, a ja nie chciałam ponosić konsekwencji za brak (moim zdaniem) poprawnej organizacji. Brak macierzy kompetencji i innych narzędzi, wpływa na słabą komunikacje. Przez ten caly stres w firmie ogarniam sie dopiero w moim domku. Odeszłam, bo wedlug mnie, póki nie zatrudnią logistyka, będzie cały czas nerwowo.

Dorota
@Dorota

Dodam tylko,że chciałam tam mocno pracować, chociażby z racji mojego ułomnego CV.

@Dorota

Pani Doroto, Bardzo proszę o bezpośredni kontakt pod adresem office.polen@hirsch-gruppe.com tak abyśmy mogli poznać więcej szczegółów zaistniałej sytuacji. Zależy nam bardzo na rozwoju naszej firmy i wszystkie konstruktywne uwagi są dla nas wartościowe. Pozdrawiamy Zespół HIRSCH Porozell sp. z o.o.

Pracownik biura
@Dorota

Niestety Pani Doroto ma Pani racje , ale niestety szefostwo to wie jak wyglądają przerwy i mimo usilnych prób kierowników czy liderów , maja to gdzieś . Każą ciąć liczbę osób , bo tak im z wyliczeń wychodzi . Cały wcześniejszy Zarząd za to poleciał , bo nie chciał się stosować to tych praktyk , wiec wymienili ekipę na Marka , Rafała , a pan Helmut tylko przyjeżdżał i przykręcał śrubę . Pozwalniali liderki , jakość , wózkowych , potem cześć zatrudnili jak się okazało , ze nie da się tak pracować . Dużo tez bardzo fajnych osób odeszło . Jeżeli ktoś nie musi , to niech tam nie pracuje . Szkoda zdrowa

Magda
@HIRSCH Porozell sp. zo.o.

Bezczelność Wasz nie zna granic . Doskonale o tym wiecie , bo sami to wymuszacie na kierowniku . Kłamcy !!!!

Czy firma Hirsch Porozell Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik biura

Tak

Tomasz

Pracowałem w firmie Hirsch w latach 2014-2016, i miałem mieszane uczucia, generalnie gierki i gry wewnątrz kadry, ale to norma w każdej firmie, więc zarówno można się przypieprzyć do tego, jak i zignorować. Wykonując swoją robotę i nie wychylając się, można tam było spokojnie pracować. Dodatkowo obserwując przełożonych nauczyć się kilku sztuczek przydatnych w innych firmach. Z rozwojem nie było problemu, jeżeli ktoś potrzebował mógł zawsze pójść czy to na warsztat, czy na halę i podpatrzyć proces. Warunki pracy ludzi na hali troszkę gorsze, jak pracowałem rotacja była duża, nie wiem czy się zmieniło cokolwiek.

@Tomasz

Dziękujemy bardzo za Twoją opinię. W Hirsch Porozell bardzo dużo zmieniło się na dobre w ciągu ostatnich lat, a ciągły rozwój dalej jest podstawą funkcjonowania naszej firmy

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Hirsch Porozell Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

HIRSCH Porozell sp. zo.o.

Dzień Dobry, W sprawie warunków zatrudnienia, dni wolnych i godzin pracy zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem kadr. Pozdrawiamy Zespół Hirsch Porozell

@HIRSCH Porozell sp. zo.o.

Dzień dobry, ja tylko bym chciała się podpytać o jedną kwestię :) Czy w Hirsch Porozell jest możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy? Czy w grę może wchodzi tylko pełen etat? Jaka dyspozycyjność jest wymaga od pracowników?

Hirsch Porozell
@Ewa

Dzień Dobry, W sprawie warunków zatrudnienia zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem kadr. Pozdrawiamy Zespół Hirsch Porozell

Madzia

Ile było w zeszłym roku zwolnień ?

Poldek

Nie szukajcie na siłę złych stron w firmie. Ideałów nie ma a przecież jest dobrze, atmosfera sprzyja pracy,

Czader

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera w zakładzie, kolejna kwestia oczywiste jest ze wiele firm minimalizuje wynagrodzenie pracownikom ze względu na koronę , na jaką stawkę można liczyć przy pierwszej umowie ?.

@Czader

@Czader Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chciałbyś poznać warunki zatrudnienia to zapraszamy do kontaktu z działem kadr. Pozdrawiamy Zespół HIRSCH Porozell sp.zo.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Hirsch Porozell Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Hirsch

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy na stronie www.hirsch-porozell.pl. Jeżeli zostawisz nam prawidłowe dane kontaktowe odezwiemy się niezwłocznie.

Odpwowiedź

Również czekam na odzew i cisza

Radek

Firma dobra pod każdym względem a do tego praca w fajnej atmosferze więc polecam!

Strażak Sam
@Radek

Fajna firma, szkoda tylko że na hasło "pandemia" obniżyli pensje, pozabierali wszystkie premię i płatne nadgodziny. A produkcję mamy większą niż w zeszłym roku. Kilka osób się zwolniło a nikogo nie zatrudnili. Pracy naprawdę jest bardzo dużo, pensje obniżone a w sklepach coraz drożej. Atmosfera to była fajna może kilka lat temu ale na pewno nie teraz. Naprawdę szkoda ludzi. Była fajna ekipa, została nas garstka

@Strażak Sam

Dzień dobry, pandemia niestety dosięgnęła większość firm, ale staramy się jak najszybciej powrócić do standardowych płac. Najistotniejszym dla nas było, aby pracownicy w tym czasie nie stracili opieki zdrowotnej i pracowali przede wszystkim w czystym, higienicznym miejscu. Jako firma dbamy również o stabilność zatrudnienia i zapewnienie każdego rodzaju pomocy naszym pracownikom.

Firma działa od 2003 roku więc doświadczenie ma ogromne w tym co robi. Do tego jest dobrym pracodawcą, polecam.

Natal

@JEGOMOŚĆ Powiedzcie czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakieś podpowiedzi?

@Natal

Poszukujemy aktualnie przedstawiciela handlowego. A jeśli chodzi o pracowników produkcyjnych to zapraszamy do kontaktu: (usunięte przez administratora)

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

HIRSCH Porozell

Dzień dobry. Firma HIRSCH Porozell chętnie odpowie na pytania. Zapraszamy do kontaktu.

JEGOMOŚĆ

Witam wszystkich serdecznie. I od razu OSTRZEGAM!!! Nie zatrudniajcie się w tej (usunięte przez administratora)firmie ani przez agencję anie tym bardziej bezpośrednio. Panuje tam straszna atmosfera, każdy na każdego donosi, nic się nie można odezwać(usunięte przez administratora) Zero jakiejkolwiek pomocy od innych pracowników. Na magazynie to samo, nic się nie można odezwać bo zaraz wołają na dywanik(usunięte przez administratora)Zarobki takie że trzeba pożyczać pieniądze żeby wyżyć do następnej wypłaty.(usunięte przez administratora)

Joanna
@JEGOMOŚĆ

Widzę, że jesteś sfrustrowany, ale regulamin serwisu zabrania obrażania innych osób, przeklinania oraz publikowania imion i nazwisk. Przestrzegajmy proszę zasad tu panujących. Możesz powiedzieć coś więcej na temat zarobków w Hirsch Porozell Sp. z o.o. i w jakim systemie odbywa się praca? Dziękuję.

..............................
@JEGOMOŚĆ

DODAJ JESZCZE ŻE NIE MA TOALETY TYLKO TOI TOI KONTENER CZEGO NIE SPOTKAŁEM NIGDZIE INDZIEJ DO TEGO obciążają za ubrania jak się zwolnisz wcześniej a mało kto pracuje dłużej niż 1 mieś lub 2 zarobki jak zarobki konkurencja płaci mniej ale fakt za prace w 45 stopniach powinien być dodatek

Pracuje w firmie Hirsch Porozell od ponad 2 lat, w ciagu tego czasu firma nieustannie sie rozwija i zmienia na lepsze. Polecam firmę.

Oszołomiony

Hahaha nie ma nikogo w dziale handlowym co pracuje 2 lata . Firma lewdwo przedzie a nie się rozwija

Jac..k nie gadaj głupot . Wiemy , ze każą Ci tak pisać :) hahahaha

Jacek
@Marek

Skoro zostałem wywołany, ustosunkuję się do powyższych komentarzy. Jako osoba pracująca w HIRSCH Porozell niezmiennie od kilku lat zapewniam, że firma się rozwija i umacnia, o czym świadczą projekty dla stałych, ale także nowych klientów i partnerów biznesowych. Dział handlowy nie moderuje tutejszych wpisów, ponieważ zajmuje się swoimi obowiązkami. W razie wątpliwości i zapytań ze strony potencjalnych pracowników zapraszam do kontaktowania się z firmą HIRSCH.

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Porozell Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirsch Porozell Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirsch Porozell Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirsch Porozell Sp. z o.o.