Opinie o OPAKO Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OPAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w OPAKO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPAKO Sp. z o.o. w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w OPAKO Sp. z o.o.?

ztary pracownik Nowy wpis

Bylem w weekend na terenie firmy weekendy wolne xD

Smart Nowy wpis

Tragedia.(usunięte przez administratora) wykorzystuje pracowników jak się da. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy jeszcze za dobrych czasów (usunięte przez administratora) Kazał pracować w weekendy choć nie musieliśmy. Zmuszał do jeżdżenia wózkiem widłowym przedstawicieli handlowych, bez uprawnień. (usunięte przez administratora)

Czy ta firma w ogóle jeszcze istnieje? Strona w przebudowie, telefonu nie odbierają, na maile nikt nie odpowiada....

Smakosz!
@Kasia

Tak istnieje i wciąż naciągają ludzi.... Sprawa w trafiła do sądu i czekam aż komornik odbierze należności - Jak na razie marne szanse (usunięte przez administratora)

Piotr Nowy wpis
@Smakosz!

W jaki sposób rzekomo firma ta (usunięte przez administratora) ludzi? Twój wpis jest bardzo niepokojący, dlatego chciałbym wiedzieć, o co dokładnie chodzi? Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie OPAKO Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

R

Z wypowiedzi wynika, że jesteś idiotą...kto by Ci zapłacił za siedzenie w domu?! Zanim cokolwiek napiszesz to się zastanów z 500 razy!!!

...

Od kwietnia 2019 toczę wręcz batalię o odzyskanie moich zaległych pieniędzy z wypłat, które do dnia dzisiejszego nie zostały w całości wypłacone. Wielokrotne składanie wniosków do Inspektora pracy, rozprawa w sądzie a telefon tak jak milczał dalej milczy. Jeżeli chodzi o traktowanie na tle pracownik pracodawca było kilka spin, ale zatrudnienie się w tej firmie to finansowy strzał w kolano jak i ogrom nieprzyjemności spowodowany niekompetencją i brakiem umiejętności prowadzenia biznesu.

@...

Jaki jest powód tego, że pracodawca nie wypłacił w Twoim przypadku całości pensji, która Ci się należała? Myślę, że skoro nie dało się załatwić sprawy polubownie, to na pewno jest jakiś powód, dlaczego tak wszystko się potoczyło. Czy mógłbyś go podać?

Pracowałem przez rok i to mi wystarczyło. Szef to chory na umyśle człowiek, który nie liczył się z nikim. Potrafił mnie na Bielany Wrocławskie z firmy ściągnąć do swojej zapyziałej willi, abym mu, k....wa, okna na zewnątrz malował, a na dworze pizgało. Zarabiałem wielkie g... no, a pracowałem m in. przy maszynie do robienia szablonów na wałki drukarskie. Załoga była super, dyrektor Wichłacz też był w porządku, ale szef..... szkoda gadać. Nawet na ,,dniu drukarza,, na imprezie na Polach Marsowych pracownicy innych drukarni nie chcieli z nami rozmawiać. Taką opinię miało wyrobione OPAKO, dzięki,, wszechwiedzącemu,, szefowi. Pozdrawiam starą gwardię, jeśli tam pracują :) Ryśka, Marka i resztę.

Edziu
@były pracownik

Marka? Tego konfidenta z extrudera? Nic nie robi! Tylko donosi...uwaga na te monstrum!

@były pracownik

a dzieki dzieki - wszystko prawda

@Edziu

Chodziło mi o Marka Pogorzelskiego a nie o tego Barana z ekstrudera.

@były pracownik

@były pracownik Używanie danych personalnych jak i obrażanie innych osób na forum GoWork.pl nie jest zgodne z regulaminem serwisu.Napisałeś wcześniej o niskim wynagrodzeniu ,możesz napisać ile ono wynosi w tej firmie?

niedowiarek

jasne i z kim tam rozmawiacie na miejscu ? jeden pracownik produkcji, 2 babeczki na recepcji i kierownik produkcji:)

@niedowiarek

Czyżby Opako padło?!

To ja
@Eryk

Chyba tak, tez nie mogę od nich się o kase doprosić... windykacja już się tym zajela Pan Marek nie odbiera telefonow, dogadane raty. Nie polecam i odradzam wspolprace

@To ja

Jaka jest obecna sytuacja OPAKO Sp. z o.o., wiesz może coś na ten temat? Ich strona aktualnie nie działa. Będę wdzięczna za wszystkie informacje.

@Iza

Z tego co wiem to dalej funkcjonuje. Jakieś tam się zmiany dzieją ale produkcja działa.

Iza

@Ew, piszesz o możliwościach jakie daje firma OPAKO, lecz nie napisałaś konkretnie o co chodzi. Powiesz proszę co miałaś na myśli? Dlaczego polecasz tę firmę? @Tonik, rozumiem że Tobie podoba się praca w firmie. Dlaczego? Co Ty sądzisz o tym pracodawcy?

Ew
@Iza

Firma daje możliwość nauki - np.od pracy pomocnika po zdobycie doświadczenia drukarza. najważniejsze że praca nie jest monotonna i odtwórcza jak na typowej taśmowej produkcji.

@Ew

kim Ty jesteś ??? nie znam żadnej Izy ktora tam pracowala .. zenada ... sami sobie podbijacie staty ????

@Iza

Taaa... możliwości ... możliwości pakowania śmieci i harowania jak wół ....

@R

Rozumiem, że jako pracownik nie widzisz tam dla siebie możliwości rozwoju ani awansu? Czy w takim razie przynajmniej pensja jest zadowalająca?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w OPAKO Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ew

Uwielbiam tutaj pracować :) Sympatyczni ludzie i sporo możliwości nauki nowych rzeczy.

@Ew

Dobrze by było gdybyś pracowała a nie siała ferment i ludzi wqrwiała

ściśle tajne
@Ew

teraz też tak sądzisz jak Ci kasy nie wypłacają??

@Ew

zeanda - i pajacowanie - kupiony komentarz albo wpisany przez rodzine Piotrowiczów

Przemo

Wiecie doskonale, że wszędzie brakuje ludzi do pracy. Firma ma pewne plany i zobowiązania więc musi je realizować ludźmi którzy pracują.

@Przemo

I to, że firma ma zobowiązania jest podstawą aby pracować po 3,4 tyg. bez dnia wolnego? Jest jeszcze parę innych rzeczy na które pracownicy pozwalają szefowi- jednym słowem wyzysk. Pracownicy Opako wiedzą o czym piszę!

@Przemo

tylko szkoda ze tylko rodzina (usunięte przez administratora)zarabia - patrzysz jak jezdza na konikach, jak kupuja nowe samochody - a ty nie masz za co zaplacic rachunkow mimo ze masz 100 nadgodzin

rzulw

Pamiętam właściciela, który krzyczał na lampy (lol), pamiętam swój wypadek przy pracy i to, że grosza nie dostałem (kazali podpisać wszystkie formularze, potem zabrali, że niby do podpisu szefa - a gdy przyszedłem odebrać, to grali głupa, że przecież już mi dali), pamiętam wylewanie rozpuszczalników do wykopanych w trawie dołów, pamiętam brud i puszki po piwie walające się wszędzie..... Pamiętam jeszcze "Titanica" - maszyna drukarska czy laminiarka, która chyba Guttenberga pamiętała. Jak ją włączano to się trzęsła ziemia na Kozanowie no i oczywiście pamiętam extruder i 40 stopniową temperaturę przy jego obsłudze, bez napojów regeneracyjnych. Polecam tą firmę, zwłaszcza inspektorom pracy.

@rzulw

potwieerdzam - tez mialem wypadek w pracy - tez mnie zrobili w bambuko ....

JożiN11

Iza, odpowiem po kolei i w miarę tego co wiem. Co do doświadczenia to uważam, że można wiele się nauczyć (handel,produkcja). Z technologicznego punktu widzenia jak dla mnie wiele nowości i przede wszystkim bardzo duża "ilość wymogów" spełnianych przez Unię (maszyny, technologia itp). Handel ma dość szerokie pole manewru do popisu. Piszesz czy pracodawca jest otwarty na osoby dopiero zaczynające karierę... Uważam, że tak ale wiadomo wszędzie mile widziane jest zdobyte już wcześniej ;) Wiele osób tutaj zaczynało, wiec uważam że "szef" jest otwarty w tej kwestii (tylko nie oczekujmy kokosów na starcie). Co do systemu pracy to wszystko zależy od stanowiska. Warto na starcie/rozmowie poruszyć ten temat i zapytać. W końcu zawsze to grubszy portfel na koniec miesiąca dla tych co mają możliwość pracy w soboty etc. pozdrawiam

klin
@JożiN11

Iza..czy ty tam pracujesz? skąd masz info?

@JożiN11

jeszcze raz gratuluje prawie błyskotliwej akcji marketingowej - niestety jestescie tak spaleni ze nic nie pomoze ... (usunięte przez administratora) - i to jeszcze z zaproszeniem

Matka-wie-że-ćpiesz?

Głupoty, same głupoty. Nie wiem, ile zapłacili za takie brednie, ale to nie przejdzie a ludzie nie są głupi. Totalny wyzysk, praca 4-brygadowa, brak możliwości wolnych weekendów, więc wiąże się to z obozem pracy. Skoro sami Ukraińcy uciekają, to naprawdę musi być tam źle.

@Matka-wie-że-ćpiesz?

czysta prawda

Artturr "Limpi"

Drugi raz tam pracuję (tz pracowałem), i przez 5 lat sporo się tam zmieniło, kasa lepsza, atmosfera się uspokoiła ale szef niestety nie hehee załoga jak zwykle pierwsza klasa, handlowcy również duzy pozytyw,. Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Po paru miesiącach pracy wróciłem do Szwecji bo jednak zarobki większe od tych w PL - tylko daleko od domu... no ale takie czasy że kasa się tylko liczy. firmę oceniam o 2 pkt lepiej jak 5 lat temu. daje 7/10

nowy
@Artturr "Limpi"

jak czytam te najnowsze opinie to mam wrażenie, że ktoś zapłacił za ich napisanie :) nagle firma zrobiła się super :) z tego co się orientuję to ciągle brakuje załogi...dziurę próbuje się załatać tymi co są a praca na tej wielkiej maszynie do folii to prawie bez przerwy, można zapomnieć o weekendach wolnych i często robota przez 20 dni non stop. Zarobki lepsze bo najniższa krajowa poszła do góry :) i co jest jeszcze ciekawe...nawet ukraincy pouciekali. Wiec jak tam w końcu jest?

MarkoPoloZwiadowca
@nowy

Jako pomocnik łatwo nie jest ale da się przeżyć, praca jak praca. jesli ktos szuka siedzenia na 4 literach i nic nie robienia to nie ma tu co szukać, praca dla facetów nie chłopaków i tyle. Tyłka robota tam nie urywa ale aż tak źle jak piszą tu niektórzy to na pewno nie jest.

@Artturr "Limpi"

żenada komentarz - nikt ze szwecji nigdy tam nie wrocil .... gratulacje pani natalio za tak blyskotliwa akcje marketinkową ... zemada

Potencjalny

Kurcze, jak przeglądam opinie o pracodawcach na tym forum to są tylko dwa wyjścia, albo żadna firma się nie nadaje do pracy u nich (negatywy i niskie oceny) albo to wymysły i sztuczne komentarze byłych pracowników z ugodzonym ego lub niespełnionych. Stawiam na to drugie :) Kurcze czemu takie geniusze jeśli mają tyle doświadczenia i wiedzy nie stworzą samemu idealnego miejsca pracy?

Potencjalny II
@Potencjalny

Ty naprawdę zadałeś to pytanie? To że ktoś tam pracuje, bo nie bardzo ma wyjście, jeszcze nie uprawnia do tego aby go traktować jak niewolnika i nie mieć do niego żadnego szacunku.

@Potencjalny

nie - ta firma jest popierdzielona

M.C.

Pracuje tam jeszcze ten rudy żul z tej starej maszyny drukarskiej?

@M.C.

raczej - dalej pije

Noviush

Jestem świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej i trochę się dziwię większości opinii. Wiadomo że jak jesteś właścicielem firmy tej wielkości i władowałeś w nią cały swój szmal i czas to chcesz żeby działa tak jak Ty tego chcesz a nie ktoś przyjęty przez Ciebie do pracy. Wrażenie z rozmowy z właścicielem i kierownikiem bardzo pozytywne. Na rozmowie mówią o warunkach pracy i zarobkach bez owijania w bawełnę. Pokazują całą halę produkcyjną i socjale bez ściemy, tak jak wygląda. I szczerze, miałem okazję pracować w firmach o dużo niższych standardach. Oczywiście to pierwsze wrażenie, ale dalekie od tego co wyczytałem tu wcześniej. Dodam coś więcej za kilka tygodni :)

Cierpliwości :)

............................
@Noviush

a powiedzieli ci o przymusowych nadgodzinach pamiętam jak ja byłem ze 4 lata temu na rozmowie to jeszcze powiedzieli że każda prawie sobota do roboty i za dzień do odebrania do tego straszny hałas,kierownik na rozmowę spóżnił się 30 min dlatego zrezygnowałem

@Noviush

jakie socjale ???? kto to pisał z opako ???? panie Piotrowicz ? czy panstow Adamscy ???? zenada

Iza

@............................, rozumiem, że nie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w firmie OPAKO. Jednak w dalszym ciągu zaglądasz na forum. Czy to oznacza, że żałujesz swojej decyzji? Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. W przypadku pracy zawsze warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim zdecydujemy się podjąć jakieś kroki.

............................
@Iza

nie nie żąłuję bo człowiek musi mieć czas dla siebie a w tej firmie tego nie ma a kasa jak wszędzie

@Iza

tu nie ma za i przeciw - opako (usunięte przez administratora) ludzi i wyzyskuje

Iza

@Eryk, czy harmonogram pracy jest uregulowany odpowiednim zapisem w umowie? Pracownik powinien mieć również i dni wolne. Czy praca w weekendy jest traktowana jako nadgodziny i dodatkowo płatna? Dlaczego uważasz, że szef firmy OPAKO nie rozlicza prawidłowo nadgodzin? Warto wyjaśnić tę kwestię.

@Iza

Tak harmonogram pracy jest uregulowany odpowiednim zapisem...ale co z tego...zapis zapisem, a rzeczywistość jest inna...praca non stop. Praca w weekendy jest dodatkowo płatna ale każdy pracownik Opako wie jak "szefo" płaci.

@Iza

bo nie odprowadza podatku tylko (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OPAKO Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OPAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OPAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OPAKO Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.

OPAKO Sp. z o.o.