Opinie o Heel Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Heel Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Heel Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heel Polska Sp. z o.o. w Toruń

Jakub

Z firmy od dluzszego czasu uciekaja wszyscy, wiekszosc biura juz sie zwolnila i przeszla do konkurencji, wiekszosc przedstawicieli i kierownikow tez w ciagu ostatnich miesiecy pouciekalo. Ci co przychodza na ich miejsce po paru miesiacach tez uciekaja, nie widza zadnych perspektyw, nie polecam... firma upada

Jurand

Zarzadzajacy doprowadzili firme na dno, plany od lat nie sa realizowane, co za tym idzie system motywacyjny czy premiowy w ogole nie dziala, ludzie uciekaja z tonacego statku. Wieczne uzeranie sie bo jak zwykle nikt nie zrobil planu i ciagla kontrola gps w samochodzie az do znudzenia. Zarobki najnizsze w branzy. Nie polecam i uciekam po paru miesiacach, zmarnowany czas...

Jankes

Firma lada moment oglosi bankructwo, od dawna nie jest plynna finansowo i bardzo nie przyjemnie sie pracuje, nie polecam

raffka

firma ma sie coraz gorzej, nie polecam, pracuje pare miesięcy i uciekam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Heel Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
magdalenk

jezeli komus pasują warunki pracy i ktoś jest zaowolony z zadan jakie wykonuje to raczej bedzie zadowolonym pracownikiem i nie bedzie szukal sobie innej pracy, w sumie jako przedstawiciel nie ma zle tam?

asi33

To zastępstwo. Ludzie uciekają z tej firmy. Plany wywalone i gps maja wprowadzić. Premie jakie premie.. Bardziej apteczny niż medyczny. Liczy sie tylko akcja apteczna i wrzuty na inny teren. Lekarze tego nie piszą to homeopatia. Ja pracowałem i nie polecam, szkoda czasu.

bbb

Cos wiecie na temat rekrutacji na Śląsk?

Radzio

Byłem pracownikiem który bardzo cieżko pracował i dawał z siebie wszystko. Każdego dnia zarzucani mi nie kompetencje gdyż nie mogłem sprzedać leków w aptece mimo iż lekarze twierdzili ze sa przekonani do terapii o której mówiłem i chcieli mnie zwolnili i teraz odszedłem i dowiaduje sie ze jestem w odsprzedaży do pacjenta w czołówce czy ta firma jest normalna mowię że nie i nikomu jej nie polecam i mam na to info i dowody

Były

Teraz jest wakat na Rybnik który był najlepszym teren w Polsce a teraz jest w ogonie bo cała sprzedaż była wpychają czyli przesuwana dla kolegów a dziewczyna nowa była 3 miesiące i uciekła i wcale jej nie dziwie sie. Nie połam dla swiżaków a tylko dla sieciowych cwaniaków, tylko kiedy szef Buka obudzi sie ze nie ma recept, bo nawet jak sell uot dostaje to mówi ze sa rotacje pacjentów miedzy terenami

Rzeczowy

Jeśli 5 tys brutto to najlepsze zarobki w branży to komuś sie grubo pomyliło. Nie polecam firmy. Stare rzepy siedzą a tam gdzie jest rotacja to nigdy nie bedzie dobrze. Nie regulacji w aptekach, ludzie przesuwają sobie towar i udają głupa. Firma podobno tam mówią plotki ze przechodzi na własne finansowanie. Plany rok do roku rosną o 20 % a rynek suplementów spadł o 7%. Mowię tu o rynku cukrze w cukrze

fhvhv

Po prostu pozwalali cześć pm i juz nie szukali kolejnych... firma w rozsypce

fhvhv

To dlaczego firma dokonała tylu zwolnień? Było 50 pm jest poniżej 30... Powolny koniec homeopatii (najdroższy cukier w roztworze) która zupełnie nie działa. ... wstyd to promować repom... współczuję. .. każdy z pracujących tam tak myśli tylko na głos tego nie powie. W dodatku chcą zatrudniać na bardzo niskich podstawach...

Hubu
@fhvhv

Pierwszy raz słyszę ze w Heel jest pakiet socjalny??lekarze nie wierzą w homeopatie i tu ciężka praca nic nie da

Hubu

Tez jestem tego zdania co koleżanka. Nie ma ustalonych potencjałów a plany są robione do historycznych wyników czyli są nie realne do zrobienia. Praca tu jest bardziej jako farmaceutyczny niż medyczny

Realistka

Witam. Pracowałam kilka lat i odradzam dlatego gdyż jest nowy minister zdrowia który jest przeciwko homeopatii,a wymagania firmy rosną a rynek na te preparaty spada

jvyvjvj

Odradzam pracy w tej sypiacej się firmie. Firma likwiduje etaty ewentualnie zatrudnia na chwile za niską pensje. Homeopatia niestety kuleje coraz mocniej z roku na rok. Sprzedaż maleją z miesiąca na miesiąc i tylko czekać kiedy właściciel zamknie firmę.

IKA

PRACOWAŁAM W FIRMIE HEEL KILKA LAT TEMU ATMOSFERA BYŁA BARDZO DOBRA PENSJE TAKIE SOBIE

csdcwdcw

niestety firma się sypie, przedstawicieli zwalniają, likwidują etaty... cele nie są realizowane, z roku na rok sprzedaże maleją... jaki rezultat - każdy się domyśla.

danka

Wiecie czy pracuje tam jeszcze ten chirurg onkologiczny? chyba wszystkich pozwalniał ale sam się nie wytnie tchórz

juras

starać się o pracę zawsze warto... Zwróć tylko uwagę na to czy praca tutaj będzie opłacalna. My nie możemy tego stwierdzić. Nie podałeś o jakie konkretnie chodzi Ci stanowisko a od tego właśnie naprawdę dużo zależy. Co do kontaktu z przełożonymi to już wszystko zależy moim zdaniem od indywidualnego widzimisię szefostwa

errgeeg

tajemnica służbowa.