Opinie o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Grzegorz

Zakupione auto zgodne z opisem, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, polecam.

Michał B.

Bardzo dobre podejście do klienta. Umówiliśmy się na zakup Nissana Qashqai dla żony telefonicznie (zarezerwowane auto - jechałem ok 500km). Na miejscu (PKP) właściciel komisu po nas podjechał. Na miejscu otrzymaliśmy klucze i samodzielnie mogliśmy sobie wszystko poprzeglądać (otrzymaliśmy również do testów profesjonalny miernik). Po naszych oględzinach podjechaliśmy na stację diagnostyczną i tu też bez obecności właściciela komisu oglądaliśmy całość pomiarów i mogliśmy pozagladac na podnośniku na stan podwozia i zawieszenia. Bardzo polecam. Rewelacyjny kontakt, negocjacje, podejście do klienta, czystość i stan auta.

Alicja - Audi A4

Polecam! Obsługa bardzo miła, sprawne doradztwo. Samochody bardzo ładne i zgodne z opisem. Nie ma problemu ze sprawdzeniem auta na stacji diagnostycznej. Jestem zadowolona z mojego zakupu. Pozdrawiam

Reasumptor

W mojej ocenie wszystkie te opinie pochwalne to ściema, bo na miejscu okazało się że właściciel tego "salonu" jest po prostu zwykły prosty c... Jego zachowanie znamionowała daleko idąca niechęć, która przerodziła się w agresję słowną a następnie groźby karalne, a chciałem tylko obejrzeć jedno auto... Jak wiadomo w sieci są firmy zajmujące się tworzeniem korzystnych wpisów na zamówienie, także w dzisiejszych czasach dobre opinie można najzwyczajniej kupić i uważam, że tak jest w tym wypadku. Osobiście się przekonałem na żywo, że kilka minut pobytu i obcowania z tym człowiekiem wzbudza całkowitą odrazę do niego i tego miejsca. Poziom intelektualny i stopień agresji wobec potencjalnego klienta budzi obawę o stan emocjonalny właściciela. Jest to dla mnie jaskrawy przykład zachowania tzw. handlarza, który niezwykle prostacko i ordynarnie traktuje zwykłego człowieka. Co istotne, ostrzegano mnie już wcześniej o tym handlarzu i tym miejscu. Na miejscu potwierdziło się, że co jak co, ale samochodu od tego pobudzonego (może czymś mocnym) i niezwykle agresywnego i rozjuszonego chłopaka przy kości kupić się po prostu nie da.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C

Czy w Auto Handel Arkadiusz Michalski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Radzio

Polecam ten auto handel profesjonalne podejście auto zgodne z opisem dziękuję Panu Krzysztofowi zalatwienie wszystkich spraw zgodnie z umową pozdrawiam całą firme

Andrzej W.

Polecam w 100%. Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Bezproblemowa transakcja. Dziękuję i pozdrawiam

Tomasz Wierzbicki

Profesjonalna obsługa. Auto zgodne z ofertą handlową. Proces zakupowy przebiegł bardzo sprawnie. Po dwóch miesiącach użytkowania nie wykryłem ukrytych wad pojazdu. Szczerze polecam.

Marcin Biecki

Autokomis godny polecenia!!! Auta bardzo zadbane, czyściutkie, wręcz wzorowe - widać wieloletnie doświadczenie w sprzedaży aut. Dodatkowo obsługa bardzo miła i fachowa. Gdyby wszędzie tak podchodzili do klienta świat byłby idealny. Zdecydowanie polecam !!!

Wiktoria K.

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Miejsce godne polecenia!

Krzysztof Winiarski

Serdecznie polecam komis auto - handel, obsługa bardzo miła i zaangażowana w zakup nowego auta. Jestem bardzo zadowolony, z całą pewnością, będę polecać komis znajomym :)

Kamil Pochyłko

Solidna firma, dobre auta i fachowa obsługa - jest w czym wybierać :) Jestem zadowolony z zakupu, auto sprawdzone na stacji diagnostycznej, bez ukrytych wad. Polecam

Artur Nowacki

Śmiało mogę polecić ten komis. Bezproblemowy zakup. Właściciel zna się na rzeczy, autko jeździ bez żadnych problemów. Polecam

Pinek1000

auto super , sprzedający zna się na rzeczy serdecznie polecam

Filip Mazurek

Witam. Polecam współpracę z firmą Pana Arka. Bardzo miły, rzeczowy i uczciwy kontakt z klientem na każdym etapie dokonywania zakupu, a do tego wysoka kultura osobista. Stan kupionego samochodu pokrywał się z uzyskanymi informacjami podczas rozmowy telefonicznej. Auto sprawdzone na stacji diagnostycznej. Pełna dokumentacja serwisowa. Samochód bezwypadkowy, przemierzony czujnikiem - wszystko tak jak w treści ogłoszenia. Dziękuję za rzetelną i uczciwą transakcję. Pozdrawiam

Andrzej Poznań - Audi A6

Profesjonalna obsługa. Auto bez zarzutu, wszystko zgodnie z opisem. Ceny konkurencyjne. Polecam tego sprzedawcę, ma naprawdę ładne samochody. Bez żadnej ściemy. Uczciwy sprzedawca. Pozdrawiam

Paweł Kruszyn

Śmiało mogę polecić. Właściciel zna się na rzeczy, autko jeździ bez żadnych problemów. Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam

Krystian Oborniki

Auto sprawne w 100%. Pan Krzysztof wszystko rzetelnie wytłumaczył. Pomógł również w zakresie funkcjonowania oraz obsługi podstawowych elementów wyposażenia pojazdu. Autko zgodne z treścią ogłoszenia, przebieg potwierdzony fakturami, wyciągami z serwisu Audi oraz dokumentami z Dekry. Autko sprawdzone w ASO AUDI - na serwisie nie mieli praktycznie żadnych zastrzeżeń, za wyjątkiem kilku błędów zapisanych w komputerze pojazdu, wynikających z ciągłej eksploatacji. Informacje na temat auta, które uzyskałem przed przyjazdem, podczas rozmowy telefonicznej pokryły się w 100% z tym co zastałem na placu. Jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem oraz jakością obsługi ze strony Pana Krzysztofa. Na pewno wrócę po kolejne auto. Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam!

Serdecznie polecam komis, obsługa miła i rzetelna. Panowie znają się na swojej profesji. Samochody bardzo ładne, nie picowane, treść ogłoszenia pokrywa się ze stanem faktycznym pojazdu. Polecam w 100%

Krystyna

Panowie? To ktoś tutaj pracuje poza wlascicielem? Pytam z ciekawości, bo to moja okolica i może by się udało wkręcić do pracy.

KIA 2015

Przez blisko pół roku poszukiwałem samochodu, który będzie spełniał wszystkie założone przeze mnie kryteria. Do zapoznania się z ofertą Państwa Firmy nakłonił mnie Kolega z pracy, który właśnie tam nabył swoje wymarzone auto i do tej pory nie żałuje tej decyzji. Po pierwszym kontakcie z Państwa Pracownikiem byłem przekonany, że znalazłem odpowiednie miejsce i ludzi. Na szczególne wyróżnienie zasługuje podejście do Klienta: niesamowita uprzejmość, cierpliwość, profesjonalizm oraz udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie stawiane pytania. Zależało mi na konkretnym modelu i marce - dokładnie to znalazłem. Przed dokonaniem decyzji o zakupie wybranego auta otrzymałem wszystkie niezbędne dane wraz z jego numerem VIN, gdzie mogłem dokładnie prześledzić całą historię pojazdu. Cała transakcja przebiegła bardzo pomyślnie i zakończyła się miłym akcentem w postaci minimalnej negocjacji ceny. Stałem się właścicielem pachnącego, zadbanego, czystego samochodu bez żadnych uszkodzeń czy zarysowań - bardzo mi na tym zależało. Serdecznie dziękuję za pełen profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie. Życzę dalszych sukcesów i zapewniam, że polecam Państwa Firmę przy każdej możliwej okazji.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Arkadiusz Michalski - Piła

• Jak się pracuje w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Arkadiusz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Auto Handel Arkadiusz Michalski
4.8/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Naftowa 14
    64-920 Piła