Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Grrrrrr

niestety praca w tym miejscu wykańcza psychicznie

Grrrrrr

Jeśli lubisz dynamiczne środowisko pracy, ambitne zadania, masz poczucie humoru i dystans do otoczenia z pewnością poradzisz sobie w FL."

@Grrrrrr

Opisujesz jakieś konkretne stanowisko? Na jakim można liczyć na ambitne zadania? Nie ukrywam że chciałabym się rozwijać, tu jest na to czas?

Zawiedziony

Niestety ale tutaj się nic nie zmieni. Kadra zarządzająca jest bo jest, ważne że można (usunięte przez administratora) za darmo wozić :) a na problemu firmy się nie patrzy. No cóż, jak by to powiedział klasyk. Taki mamy klimat ;)

@Zawiedziony

Z tego co piszesz wynika, że wprost ich informujecie o danym problemie i nie ma reakcji czy czekacie aż sami zauważą? i o jakich problemach tak właściwie obecnie jest mowa, bo ludzie tu ucichli na gruby miesiąc, coś się stało?

Taki on
@Zawiedziony

Uważam że od kilku tygodni naprawdę jest spokój a klimat jest naprawde ok. Po odejściu kierownika magazyn został wzmocniony byłym kz. Podobno aż się pojawi Rafal w magazynie. Dobry ruch.

@Zofia

A kto odszedł?

@Xxxxc

ja po prostu widziałam info o zmianie kierownictwa jedni widzę, że na spory plus to oceniają, wiadomo czy słusznie? ktoś ogarnia jakie warunki musiałby taki szarak spełnić w firmie, żeby w ogóle móc aspirować na takie stanowisko?

@Zofia

Po tej wypowiedzi widać że firma każe ci tutaj pisać posty. Kogo nazywasz szarakiem?

Wiktoria
@Xxxxc

Może chodzi o przeciętnego pracownika. Czemu się burzysz od razu? Zwłaszcza, że pytanie było o awanse, nie wiem, co w tym złego. To jest taka szansa czy raczej stoi się w miejscu w tej firmie?

@Wiktoria

Zapytaj Zofi najlepiej podczas przerwy na kawę ????

Xxx

No dobra, już wiadomo że wróci Rafał. Kto ma wiedzieć ten wie ???? zastanawia mnie tylko, dlaczego kierownictwo nie powie tego oficjalnie? Robią z tego tajemnicę jak by ludzie którzy pracują w firmie nie widzieli co się dzieje. Teraz pytanie. Będzie lepiej, czy szkoła młynka powróci? Pewne jest to, że przy powrocie szkoły młynka magazyn zostanie przeniesiony do Nagła ???? ale cicho nie mówcie tego nikomu ???? po prostu jak oni z nami tak my z nimi ???? a telefony ciągle dzwonią. Pozdrawiam Dyrektorstwo i głowa do góry będzie dobrze, tylko Gliwice mają prze... ????

Nowy na krótko !
@Xxx

Dyrektorstwo to żyje na innym świecie. Nie widza ze ludzi odchodzą, żyją w tabelkach prezentacjach których nawet sami zrobić nie potrafią - nic więcej dla nich nie ma znaczenia. Dziwią się co się dzieje a w magazynie nie byli od kiedy zostali dyrektorami. Brak słów naprawdę, w ostatni miesiąc zwolniło się chyba 10 osób w magazynie, wszyscy odchodzą bo odchodzi kultura w magazynie i wraca co było. Ale tego tez nie zobaczą bo kolejne lata nie zejdą do magazynu, idą tylko jak wigilia jest żeby się pokazać ze niby się interesują. To do wigilii !

@Nowy na krótko !

Coś mi się wydaje, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi.

@Xxx

Czas pokorze co bydzie ale chyba bez szału no i szkoła młynka bydzie zaś co od zawsze widać po innych kierownikach. Wyglondało to już całkiem całkiem a (usunięte przez administratora) :(

gość
@Xxx

Bardzo dobra zmiana, gość podobno ogarnięty. Słyszałem że zrobił dobrą robotę w swoim magazynie, mam nadzieję że u nas też to zrobi i przede wszystkim ogarnie biuro, a szczególnie jednego Pana młodego kierowniczka

Elo
@gość

Mówimy o młodym patri ci urósł bo wie komu trzeba co powiedzieć i o kim …? Naobiecywali gruszek to co ma innego robić ..? Udają ze coś robią ze zmieniają, prowizorka i marketing. To im super wychodzi ale ze Poznań dalej tego nie widzi? Pseudowizyty w magazynie…

Mysz
@Elo

@gość niestety się się z Tobą niezgadzam. Moim zdaniem to wszystko idzie w dobrym kierunku. Na w tym nie widzę prowizorki i marketingu. Nie było wizyt w magazynie było źle są dalej źle. Pracuje 5 lat w 41 i na teraz widzę więcej plusów tego co się dzieje niż minusów. Ale cóż wszystkich nie zadowolisz poprostu.....

Szczerze
@Xxx

A ja się dziwie nowemu KM. Wielka pani dyrektor wyru... chała go bez mydła i dała stanowisko swojemu znajomemu, który szybko poznał co to za firma. Teraz gdy jest pod ścianą to ściąga go na stare (usunięte przez administratora) a on się na to zgadza.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Gosc

W magazynie cyrk po wyborach haha na układy nie ma rady

A to niby czemu cyrk?

Gosc

Cała firma po kątach gada że wybory były ustawione a konkurs musiał się odbyć aby ładnie to wyglądało

@Gosc

A to jest powód do cyrku? Widocznie kierownictwo wiedziało co robi. Tak szczerze moim zdaniem to ani Raf ani Patryk nic by nowego nie wnieśli do firmy tylko była by kontynuacja M.M. Jak myślisz co lepsze?

Gosc

Czas pokaże ale patrząc na chłopaków i ich wkład w dotychczasową pracę powinien któryś z nich dostać szansę

@Gosc

Nikt nie skreślił chłopaków ????

Gość 2
@Gosc

Jeśli ktoś planuje pracować w firmie fresh logistyk Gliwice to odradzam. Nowy kierownik magazynu nie ma pojęcia co się dzieje. A lidera R....a to już dawno bym zwolnił, to największy (usunięte przez administratora) kłamca na tym magazynie. Jeszcze by poleciało 2 kierowników, może wtedy by był porządek. A co do biura, odradzam stanowczo, jedna wielka klika, wszyscy działają jak w amoku, jeśli się ktoś nie podoba to współpracują z kierownikami i zrobią wszystko żeby tę osobę zniszczyć. Potem ta osoba się zwalnia, lub oni ja zwalniają. Już tak było z 5 osobami. Tak samo na magazynie. Tam się nic nie zmieni. Odradzam

@Gosc

Nowy pracownik pozostawiony sam sobie. Zero szkoleń, zero sprzętu, zero pomocy. Zrobiłem błąd że tu przyszedłem do pracy. Lider to jakieś nie porozumienie zero czasu i zero motywacji do pracy. Słyszę tylko idź tu, idź tam , jestem zdegustowany i zniechęcony. Dziwna praca po co im nowi pracownicy skoro nikt nie ma dla nowych czasu. Same zakazy i nakazy, już wiem że nie będę to pracować. Zastanówcie się czy chcecie tu pracować.

xxx
@Gość 2

Jakieś konkrety? Czy tylko wymyślone bzdury? Pozdrawiam

@xxx

Wszyscy się zwalniają to są konkrety. Jak widać to nie bzdury.

xxx
@Xxx

Wszyscy? Hmmmm no ale skoro tak twierdzisz. Są tacy co nie pójdą do Nagła. A ci co mają odejść to odejdą.vHistoria pokazuje że mogą później chcieć wrócić

@Gość 2

Nowy kiero to chyba wiy co robi , ino robi to tak że niy widać, ponoć stary (usunięte przez administratora) Co do reszty się nie wypowiem , krzywdy mi nie zrobili

Kolo
@Kolo99

Odgórnie muszą robić to co robią. Już odeszły osoby które nie mają pleców, zwolnilły się, zostały tylko te osoby co od dawna mają plecy albo nowi a szczególnie te polizusy, co nic nie potrafią tylko jeździć na wózkach i to samo robić przez 15 lat, bo nigdzie by ich nie przyjął do innej pracy.

@Gosc

Skoro wszedł kierownik z rabena to napewno nie było to ustawione. Ale co by nie mówić w przeciwieństwie do młynka, coś próbuje robić

Gruby

Patryk, mega cham. Chłopaczek i dwadzieścia parę lat a zachowuje się jak Pan i władca magazynu. Jest tylko miły jak masz zostać dłużej. Jak wszyscy z tych kierowników

@Kolo

W punkt kolego. Ekstra serwis to samo. Babeczki kleją naklejki na jogurty i sery od 15 lat. Super praca. (usunięte przez administratora)

@Gruby

Ciekawe co tera dalyj bydzie, fto nowy na stanowisku?

@Kolo99

A to już pewność jest, że ktoś je objął? Oni biorą kogoś ze środka zazwyczaj czy kogoś świeżego szukają?

@Gruby

Narcyz który za młodu dostał stanowisko i oszalał a firma to toleruje bo nie ma nikogo w zastępstwo. W kazdej innej firmie juz by go nie było, kolejne osoby przez niego odchodzą a inne szukają pracy....

Young

Aktualnie trwa upadek spowodowany wieloma potknięciami, kto był bardziej rozsądny wyskoczył z wagonu wcześniej, reszta właśnie się zbiera. Niestety włodarze nie zrobili kompletnie nic aby zatrzymać filary firmy czytaj najbardziej doświadczonych pracowników. Cytując klasyka "Konkurencja nie śpi", bardzo dobre ruchy sąsiada zza płotu bardzo szybko obnażyły słabości świeżych...wystarczy okazać ludziom trochę szacunku a oni sami zadbają o resztę .

Young

Zgłosił gdzie? Do przełożonego? Leżysz, ręka rękę myje. O tym co dzieje się w Gliwicach najlepiej świadczy fakt, że nawet pracownicy z Ukrainy się zwalniają.

@Young

A to oni niby według Ciebie jacyś gorsi są, że piszesz o tym, że "nawet"? To chyba nie jest jakiś wielki tego wyznacznik? :(

Young

Młodym/bez doświadczenia pracownikom polecam, aby zobaczyli jak nie powinna wyglądać praca w magazynie. Osobom z doświadczeniem odradzam prace w FLP41, strata czasu. Sprzęt na jakim obecnie pracują magazynierzy nie mieści się w jakichkolwiek ramach BHP, wózki bardzo mocno zużyte, nie wspominając o zużytych bateriach. Bardzo mocny nacisk kadry zarządzającej na wyniki - tabelki muszą się zgadzać. Ciężko robić wyniki nie mając do tego narzędzi, niestety do góry to nie dociera, trzeba by to wklepać do exela, może pomoże ???? Czesto przy większej ilości pracy, padało hasło "wszyscy dzisiaj 10 godzin, jak ktoś nie może to zapraszam po odprawie do biura" - kiepsko. Zmiany grafików z dnia na dzień były chlebem powszednim. Pracujesz 3 niedzielę z rzędu, i potrzebujemy Cię na czwartą a kodeks pracy nie pozwala, zrobimy Ci zmianę w poniedziałek na 00:15 i wszystko gra. Ciągle naginanie przepisów.

@Young

No ciekawa jestem jak przeliczyliby wykorzystanie narzędzi w tych swoich tabelkach, skomplikowane są? ;p O kurcze, nawet pomysłowe z tym poniedziałkiem w takim razie. Ale gdyby to "naginanie" było dla ludzi dość mocno irytujące to raczej ktoś by to już zgłosił?

Zadowolona

Osobiście jestem zadowolona z pracy w FL. W firmie jestem od 1,5 pracuje na stanowisku specjalista ds. operacyjnych i nie mogę narzekać. Podwyżki jakie dostaliśmy w kwietniu są na dobrym poziomie, w zależności od stażu pracy wynoszą one od 5,500 do nawet ok 7000 brutto dodatkowo premia kwartalna uzależniona od wyników, ale która jeszcze nigdy nie została zabrana, w dodatku na plus był HO przez kilka miesięcy, gdzie na spokojnie można było sobie zrobić szybie zakupy,bądź wyjechać na przedłużony weekend i pracować zdalnie, ponieważ pracy jest na pięć sześć godzin dziennie.Kierownik jest w porządku zawsze jak jest potrzeba wcześniejszego wyjścia z pracy to nie ma z tym żadnego problemu i nawet nie trzeba odrabiać godzin.

@Zadowolona

Ale fajnie, a powiedz mi jak załoga firmy poza szefem? Dobrze się tam pracuje z ludźmi? Fajne macie relacje?

Lidia
@Zadowolona

No no te podwyżki robią wrażenie. Ten HO już się skończył czy obecnie tez można wedle preferencji pracować?

SSSS
@Zadowolona

Pracowałam tam przez okres próbny i wątpię żeby to była prawda, ponieważ takich pieniędzy nikt mi nie zaproponował nawet w momencie złożenia wypowiedzenia. Jeżeli miałabym wyrazić swoją opinie to atmosfera w biurze była na bardzo słabym poziomie zaczynając od osób, które owinęły sobie kierownika oddziału w okół palca i dyrygowały nim jak chciały. Problem w oddziale był złożony poczynając od słabo ogarniętego kierownika, który nie potrafi zarządzać personelem poprzez osoby, które nic nie wnosiły do firmy tylko cały czas siały zamęt. Dlatego wytrzymałam tam tak krótko i nie żałuję swojej decyzji o odejściu ze struktur firmy, ale nie chcę osądzać już trochę czasu minęło od mojego zakończenia pracy i być może zmieniło się na lepsze, bo takie zapewnienia dostałam od samej góry, że już będzie tylko lepiej.

Zibi

Tomasz Marciniak jeszcze pracuje?

NN
@Zibi

To psychopata,kto się z nim zetknął to wie...

Zależy jakimi?????????

2006

pracowalem w 2006 roku jako magazynier przez wakacje przez posrednika , bylo ciekawie koles z ktorym nas zrekrutowano pod koniec dnia pierwszego powiedzial mi bym przekazal kierownictwu ze on tu juz nie przyjdzie i bym oddal jego kombinezon wlasciwie to oddal mi go na przerwie jak pamietam i wyszedl do domu a ja kolo 24 jak konczylismy przekazalem te informacje wyzej tak jak mnie poprosił :) w ciagu pierwszych 4 tygodni schudlem 8kg wiadomo jazda picking na paleciaku , niektorzy przychodzili wczesniej by miec lepszy paleciak czasami szukalem wolnego nawet 30 minut po roznych alejkach .Co pamietam to wieczne problemy ze nie chcialem zostawac na nadgodziny zawsze cos wymysłalem bo nie chcialem ich robic ale nadgodziny prawie kazdego dnia to zla organizacja pracy a nie wypadek losowy. sama praca dostawałem bona i robiłem mixy norma wtedy była 3,5 mixa na godzine . los chcial ze dostałem L4 które potem okazalo sie byc uwolnieniem od tego miejsca nie przedluzalem umowy kto nie był na totalu ten nie wie co to fresh )

arrivederci

Tak jakby ,nowoczesny dwór w centrum miasta , nawet dobrze wygląda z zewnątrz jeszcze lepiej w sieci. Niestety ktoś podczas budowy i użytkowania a przede wszystkim przy kolejnych przebudowach,nie zadbał o fundament. Dwór się sypie. Narazie ogród zimowy zapadł się pod ziemię, zieleni w nim ustawionej chyba już nie będzie. Ciekawe co na to właściciel , czy nadworny architekt poleci ? Czy narazie tylko służba obarczona standardowo odpowiedzialnością? Z kim się żegnać? Kto od stołu odejdzie?

@arrivederci

Myślę, że masz nieco wiedzy na temat firmy Fresh Logistics, dlatego fajnie będzie dowiedzieć się od Ciebie, jak wygląda tam praca. Będziesz tak miły i napiszesz, ile dokładnie można tam zarobić? Szukam informacji w tym zakresie, więc chętnie właśnie za Twoim pośrednictwem to ustalę. Możesz napisać? Dziękuję.

@arrivederci

Niestety, nadworny architekt na tą chwilę nie do ruszania, a szkoda bo z tego dworu to jeszcze można pałac postawić. Ludzie tam pracujący muszą się jednak przyzwyczaić do rzeczywistości, albo zmienić dwór i zostawić architekta samego, a wtedy doceni ludzki trud.

CYZ
@Xxx

Woda drąży skale, może w końcu Kobieta z krańca świata nabierze odwagi, tylko czy wygoda pozwoli...? Zapowiadany Robin przyjechała już 2 lata temu i co....i nic...po co ta stajnie sprzątać...odwagi brak...a teraz ?... karetami i końmi się zajmuje bo jedyny sensowny człowiek dwór opuścił z marcem...moze widział ze sensu to nie ma...a już nadzieje były ze i on robinem zostanie..tylko prawdziwym... a tu brak słów... bez walki pozostawili, jak zawsze... Trud to wielki ale Pańszczyznę nadal obrobić trzeba i czekać kolejnych odejść... szkoda... może i mi dane będzie...

@arrivederci

Z tego co słyszałem caryca burzy fundamenty, szkoda tylko ludzi....

Witam ,jakie zarobki ,jako mlody/nowy?(pracownik na magazynie)ktos pomoze . Pozdrawiam.

@Nowy

Wyślij Cv umówią cię na rozmowę to wtedy się dowiesz jakie są stawki.

Nicki

Korpo młyn. Ty jak cep. Dopóki mielisz na 100% i nic nie mówisz jesteś akceptowany. Poniżej 98% wymienia cię na nowy cep.jednak są tacy co zarobią "kokosy" lub będą mieć codziennie swoją "działkę".

@Nicki

Napiszesz coś więcej na ten temat? Jakie są obowiązki pracownika? Faktycznie praca cały czas jest tak ciężka jak można wywnioskować z Twojej wypowiedzi? Można liczyć na jakieś benefity za zaangażowanie?

Szurnięty

Jesli jestes ambitny i wyksztalcony w koerunku logistyki itp to..albo cie M zwolni,albo zdegraduje,a jeszcze moze przeniesc cie na inny dzial.

Pawelek

Kierowca busa 3.5t stawka 0.45km brac czy olac

driver
@Pawelek

Jak zrobisz miesięcznie ok 6000 km, to przelicz sobie. + premie od dyspozytora, o ile Kierownik nie zabierze. - kary za nieoddane dokumenty

Jak jest z awansem w Fresh Logistics?

Xxx

Zależy jakie masz predyspozycje i w jakim dziale chcesz pracować.

Gosc

Jeśli masz predyspozycje i pasje to są tu znakomite możliwości rozwoju. Aplikować i pokazać swoje atuty :-)

Antoni
@Gosc

Super, że firma pozwala się rozwijać i masz tak dobre zdanie o pracodawcy. Czy można także brać udział w szkoleniach lub kursach językowych, żeby podnieść kompetencje zawodowe?

Thorollo

Co by o firmie nie mówić ( a jest o czego się przyczepić) to oferuje ona duże możliwości awansu wewnętrznego. Realnie da się zostać pracownikiem biurowym z magazyniera, koordynatorem działu z pracownika biurowego itd. Można też załapać się na program rozwojowy, wtedy jedzie się na kilka lat do innego odziału z możliwością zostania tam na stałe.

AjTam

W Gliwicach, nie ma mowy o awansie. Pracują tam ludzie, którzy już 10 lat robią na tych samych stanowiskach. Możliwe są tzw awanse poziome, czyli pracowniane w innym dziale, ale rzadko jest to związane z jakąkolwiek podwyżką

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Fresh Logistics?

Tor

Witam. Jest rozdielane, połowa wpada na twoje konta, natomiast druga połowa na konto małżonki.

Aaa

Dwulicowi ludzie z niespełnionymi ambicjami. W pracy na noże, a na imprezach chlanie do porzygu. Fałszywe zapewnienia i realne konsekwencje za niepopełnione winy. Nie wierzysz w hasło "korpo"? Sprawdź sam/a. Ja nie polecam. Zmarnowany czas okupiony strachem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics