Opinie o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Patrycja Pietrusa Dionizos. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Patrycja Pietrusa Dionizos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Pietrusa Dionizos w Kraków

Dajcie spokój z tym szajsem. Awantury o byle bzdury. Obrażanie pracowników na porządku dziennym. Obciążanie wyimaginowanymi kosztami. Pretensje o brak klientów. Nie wiem kto tam wytrzyma więcej niż miesiąc

Malwina
@Władca piekieł

I po takich 8 dniach ile dni zazwyczaj dają wolnego? Kara finansowa wynosi tyle ile cena tych dwóch butelek?

Firma Patrycja Pietrusa Dionizos poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Kasjer. Czy dalej można tam aplikować?

Sikolmana

Żadnych premii nie ma jeszcze odtrącają Ci z wypłaty kasę jak tylko mogą a przypominam że płacą 16 zł na godzinę więc łatwo sobie policzyć ile się zarobi, pracując 160 godzin w miesiącu wychodzi 2560 więc śmiechu warte.

yo Nowy wpis

Skoro kasjerka ma pracę od poniedziałku do niedzieli to jak się rozkłada ten grafik? W sensie żeby mieć wolne po prostu, odpocząć od pracy. Może ktoś pracował i powie, jak to było w praktyce? Ogłoszenie aż tak szczegółowo nie pisze. Ale to chyba zależy od okresu rozliczeniowego?

Timex Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy to prawda że wprowadzili hot dogi na sklep ? Bo widziałem ogłoszenie że szukają na kurniki

Witam jestem byłym pracownikiem tej firmy, praca na akord wyrabianie multum godzin bo cały czas brakuje ludzi, stawka 17 złoty netto na godzinę gdzie przy najniższej krajowej brutto to 27.70 czyli netto ponad 21 złoty, zapomnieć można o takiej stawce w życiu się tam nie zarobi człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora), brak możliwości normalnej zmiany non stop telefon za telefonem od szefostwa zrób to zrób tamto sprawdź to wyślij to masakra, szef cham i (usunięte przez administratora) jednym słowem chodząca (usunięte przez administratora) rozliczenia przy wypłacie: wymyślane braki na sklepie, nie ma rachunku z wypłaty dla pracownika tylko jest dla nich, składki do US to kpina kwota za 12 miesięcy nie przekracza 800 złoty śmiech na sali. Nie radzę nikomu tam iść pracować bo to nie praca a (usunięte przez administratora).

Danka Nowy wpis
@Anonim

Jacie, a w ogłoszeniach piszą o możliwości dogodnych zmian dla pracownika i premiach.. dali ją kiedyś? Tak z ciekawości, dasz mi znać ile udało ci się wytrzymać w firmie, skoro warunki lekko mówiąc niesprzyjające. Ja już trochę czasu szukam pracy na kasie i nie mogę wybrzydzać:/ Może masz jakieś rady jeszcze, na co uważać

Anonim Nowy wpis
@Danka

Premię? Jeżeli premia za utarg 7000-50 złoty cię zadowoli to ok, nie płacą stawek obowiązujących na najniższej krajowej za długo tam pracowałam bo ponad rok i wiem jedno zniszczyłam sobie psychikę przez tych ludzi, odradzam u nich pracę. Teraz mam pracę i spokój dobre zarobki i psychika mi się poprawiła. Także nawet nie myśl o pracy u nich na rynku pracy jest multum ofert

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Patrycja Pietrusa Dionizos?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Patrycja Pietrusa Dionizos? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Szukają kasjera ale widzę, że odtrącają za braki… jak coś się stłucze też??:/ Firmy przewaznie są ubezpieczone od takich rzeczy wiec co jest..w niedziele i święta tez jest obowiązek pracy? Widzę ze w ofercie jest info o pracy niedzielnej czy chodzi tylko o te handlowe ?

Sikolmana

Za wszystko odtrącają za co mogą, a co do niedziel i świąt to niby jest prośba grafikowa ale jak nie mają ludzi do roboty to się robi po 7/8 dni jeden dzień wolnego i znowu maraton dopóki ktoś się nie znajdzie

@Sikolmana

Jeśli zdarza się, że trzeba pracować w weekend, to można spodziewać się za te dni jakiejś lepszej stawki? Czy dostaje się tyle samo co od poniedziałku do piątku? Wyjaśnij.

Masz normalnie w weekend taka sama stawkę jedynie w święta jest 100% płatne

@Sikolmana

A zdarzają się nadgodziny? I jeśli tak, to jak one są wypłacane? Jakoś ekstra czy tak samo jak za normalne godziny pracy?

Sabi

Pracowałam tam pare lat temu. To co tam się działo to przeszło ludzkie pojęcie. Wulgarny, agresywny szef, który ucina wypłaty za byle co. Przystawiał się do pracownic. Szefowa pusta blondynka, która obgadywała wszystkie pracownice a sama była najlepszym „hitem” na osiedlu. Dziwi mnie, że czytam w opiniach, że jest podsłuch czy coś inne pluskwy bo szkoda, że szef się sam nie nagrywał jak się odgrażał i wyzywał pracowników przez telefon służbowy jak i osobiście. Naloty pijanego szefa na nockach to tez standard wiec też potwierdzam, że to była prawda. Jak będziecie chcieli się zwolnić to utnie wam 50 % przynajmniej a już za co to sobie wymyśli. Dodatkowo zwyzywa was od najgorszych. Potwierdzam również wszystkie negatywny opinie na temat tego co się dzieje w sklepach. Takie praktyki są na porządku dziennym.

ech...ciężko przy takiej opinii wyrobić własne zdanie...możesz przynajmniej napisać dlaczego odradzasz? co tam Ci się nie podobało? czy chodzi o to, że płacą najniższą krajową, czy dochodzą do tego jeszcze inne aspekty?

Sikolmana

U nich najniższej krajowej nie zarobisz, bo dadzą Ci 15/16 zł na godzinę + odliczają z wypłaty jakieś wymyślone straty, żeby jeszcze mniej pracownik dostał po za tym stawka do ilości obowiązków jakie się u nich ma jest naprawdę śmieszna, coś takiego jak umowa o pracę u nich nie istnieje więc cały czas pracujesz na zleceniu z którego nic tak naprawdę nie masz oprócz ubezpieczenia, tak samo o premiach to już krążą legendy, że niby coś takiego u nich jest. Radzę poczytać opinie niżej bo niestety ale negatywne opinie tutaj przeważają zresztą jak widać i szczerze mówiąc nie biorą się znikąd :)

@Sikolmana

Jakie straty ? Masz na myśli kary finansowe za źle zrobiona robotę? Kierownik może nimi obciążyć jak ma ochote czy są jakieś stawki zawarte w umowie zleceniu?

Sikolmana

Poczytaj opinie niżej straty liczą za różne rzeczy jedna osoba pisała że nie zdążyła 3 dostaw wnieść na magazyn mimo tego że przyjechały w tym samym czasie inni za fajki bo rzekomo brakowało. W umowie jest że 300 zł odtrącają natomiast jeśli ktoś miał 3 dostawy to w jak realny sposób ma wnieść te 3 dostawy na raz na magazyn to jest nie realne. Zresztą opinie niżej mówią same za siebie

@Sikolmana

Cześć, to dlatego w tamtym miesiącu były aż 3 wakaty do obsadzenia na kasę? Niby widełki podali na poziomie 3 500–4 500 zł. Myślałam, że jednak te 4500 brutto się zarobi.. szczególnie e w ofercie napisali o premii za wyniki i dodatku zmianowym.. ile tego dodatku jest?

Sikolmana

Czy Patrycja Pietrusa Dionizos organizuje staże dla studentów?

Im się to nie opłaca bo wtedy student ma brutto jako Netto a wiadomo że tyle nie dadzą na rękę pracownikowi bo to za dużo dla nich więc nie ma co liczyć na to

@.

Ale tak właściwie to jakie są stawki na stażach, że twierdzisz że to dla nich za dużo? To w ogóle są takie staże tutaj w takim razie czy nie?

A co to dokładnie znaczy, jest to w jakikolwiek sposób powiązane z pracą? Widzę, że Dionizos, to nazwisko właścicielki, ale jak grasuje na olx? W sensie, że pojawiły się może jakieś nowe oferty pracy?

Sikolmana

Dionizos to nazwa tej śmiesznej ich firmy a co do grasowania na olx to widziałem że szukają do pracy

Inez
@Sikolmana

Grasowanie? Ja tam widzę oferty dla kasjerki tez na innych portalach, właśnie teraz się zastanawiam nad zarobkami, bo podają widełki od 3,5 do 4,5 tys a co będzie teraz z nimi w styczniu? Czy ta górna granica tez podskoczy?

@Inez

Tak się składa że tam na pewno tyle nie zarobisz no chyba że przerobisz cały miesiąc, poczytaj opinie które są niżej na ich temat

Gigi
@Ania

o bzdury, czyli o co dokładnie, podasz przykład? rozumiem, że te obrażanie ma miejsce przez przełożonych, a jak atmosfera pomiędzy zwykłymi pracownikami? z Twojej opinii wynika, że same minusy w tej firmie, a jakieś plusy, może wynagrodzenie klimat pracy rekompensowało?

Władca piekieł
@Gigi

Chcesz przykład z (usunięte przez administratora)? Pracowałem tam bardzo,bardzo dawno temu z resztą utrzymuje kontakt z niektórymi pracownikami z paru sklepów. Praktycznie nic się nie zmieniło, nadal są kary za brak 4 butelek wódki na półce , wciskanie dodatkowo wymyślonych strat i są PEWNI , że to dana osoba Piła , jadła czy paliła . (Wielka szefowa) nie daje pracownikom spokojnie rozłożyć dostawę bo ich wola co sekundę , brak organizacji pracy jeśli chodzi o grafik , gdyż nie mogą znaleźć osób na sklepy i niektórzy muszą(usunięte przez administratora) 6-8 dni z rzędu po czym masz jeden dzień wolnego i znowu jedziesz kolejny maraton. Sprawdzanie i podsłuchiwanie pracowników co 10 minut. Wiec , powiedz mi jak może wyglądać praca w miejscu gdzie można uznać za (usunięte przez administratora) ? Mógłbym ci wymienić na spokojnie jeszcze z 5-7 rzeczy ale szkoda mi czasu na pisanie o pietruszkach. Wiadomość do ludzi , którzy chcą podjąć prace w świecie meneli i przy c(usunięte przez administratora) szefostwie , radzę isc już do żabki , na stacje paliw czy do innego sklepu jeśli chodzi o zawód w handlu , bo napewno więcej zarobicie niż jakieś marne 17-18 zł xD

Maria
@Władca piekieł

Jakiej wysokości są to kary za brak butelek? W jaki sposób pracownicy są podsłuchiwani, przez telefon? Po ile godzin pracuje się w jednym dniu, jakie są zmiany?

@Maria

Kamery są na podsłuchu i cały czas patrzą w te kamery jak w jakaś telenowele szczerze mówiąc, pracuje się po 8.5 godziny ale grafik taki ze szkoda gadać cały czas tyrać trzeba za śmieszne pieniądze

Władca piekieł
@Maria

Kary finansowe u nich są za brak dołożonych dwóch butelek wódki z każdego rodzaju. Mają podsłuch na sklepach i podpisujesz umowę na której są zapisane w niej informacje ze zgadzasz się na nagrywanie ciebie plus zgadzasz się na dyktafon gdzie on jest nikt nie ma pojęcia ;) pracujesz po 8,5h jeśli sklep nie ma więcej niż 3-4 pracowników to walisz maraton 8 dni z rzędu jak nie lepiej .

Malwina

Gabriela

Jaka sytuacja z urlopami? Można dostać beż problemu kiedy się chce? A w wakacje ciągiem 2 tygodnie dadzą? Można się z szefem dogadać? A jak ktoś zachoruje to nie ma problemu z zastępstwem?

Iza

Kierowniczki z danego sklepu mają premie jeżeli zrobi się w miesiącu więcej niż 200 000 utargu a dla szeregu pracownika nie ma nic mimo że to oni robią te utargi sami (usunięte przez administratora) i nic poza tym

Beata
@Iza

A czyja to decyzja? Nie da się nic wynegocjować z tej kwoty? Mega słabo z tymi premiami w takim razie. A podstawa jest chociaż okej?

@Beata

U nich dostaniesz 15zł/h i nic więcej.

@M

Dokładnie oficjalnie o tej premii wiedzą tylko kierowniczki szaremu pracownikowi taka wiedza jest nieud udostępniana i kierowniczki Mają zakaz mówienia o tym

Anka
@Iza

A co Ty pierniczysz, jakie kierowniczki przecież nie ma kierowniczek w tych sklepach. Od razu widać, że ściemniasz

Władca niebios
@Iza

Jest kierowniczka która mnie zatrudniała szefostwo znałem wiec są kierowniczki ale mose nie na wszystkich sklepach ;)

@Anka

Można powiedzieć, że jest jedna osoba, którą można nazwać kierownikiem. Kiedyś było więcej, ale pouciekały ;)

Jarosław
@M

Czemu odeszły? Wydawałoby się że na kierowniczym stanowisku można dostać lepsze warunki. Czy stawka taka sama jak dla wszystkich a tylko obowiązków więcej?

@Jarosław

Stawka pewnie niedużo wyższa od tej, którą dostaje pracownik. Większość osób, które znałam i pracowały tam odeszły z kilku powodów: Marna płaca, brak uczciwości (gadają ciągle jacy to nie są uczciwi) i przede wszystkim wyżywanie się na pracowniku. Nikt przy zdrowych zmysłach nie chce tam pracować, chyba że nie ma wyboru.

@Jarosław

Kierowniczka była tam postrzegana niczym pomoc domowa obrywała dosłownie za wszystko nawet za to że nie odebrał przedstawiciel to też była jej wina do co ładniejszej dziewczyny szef potrafił użyć zdania jak dalej tak będziesz robić to nie zarobisz nawet na nowe (usunięte przez administratora).... pozdrawiam panie Sławku

Jarosław
@Iza

Widzę teksty trochę poniżej poziomu. Nikt z pracownic z szefem nie pogadał że takie zachowanie jest niestosowne? Czy każdy się boi zwolnienia?

@Jarosław

A kto mu cokolwiek udowodni w momencie jak ta rozmowa odbywa się sam na sam i w tym momencie jest słowo przeciwko słowu... On doskonale wie kiedy i w jakiej sytuacji sobie poradzić żeby sobie nie zaszkodzić ale żeby upokarzyć drugą osobę praktyka czyni mistrza a w tym doprowadził się do perfekcji

Były pracownik tego sklepu

Dziwie się że znajduję jakiekolwiek opinie pozytywne na temat tego miejsca . Ostatnio przechodziłem koło sklepu na kurnikach i było ogłoszenie że szukają do pracy . Szczerze to nie dziwie się bo tam nikt nie chce pracować , szkoda mi ludzi którzy podjeli się tej pracy u tego państwa . Gdzieś widziałem niżej opinie o premiach xD takie coś jak premie tam nie istnieją 50 zł od utargu to chyba w święta i znając życie musisz mieć pewnie równe 7000 tys utargu by je dostać czy tam inną kwote utargu jaką mają , kiedys było 7000 z tego co pamiętam . Na temat wypłat to sie nie wypowiadam bo to dramat albo ucinali wypłatę lub musiałeś sie dostosować by przyjechać do danego punktu o danej godzinie bo przelewu nie dostaniesz u nich na konto tylko do ręki . Musisz rzucić wszystko by jechać po swoje pieniądze bo nie mogą ci zostawić koperty z kwitkiem o otrzymanej wypłacie . Jeden wielki dramat .

Dzasta

Pracowałam w tej firmie 3 lata. Jeżeli ktoś jest fair to szefostwo i kierowniczka również. Za ten okres czasu dużo sie naogladalam np ludzie na kacach, zbierałam 100 po alkoholiczkach itp. Ludzie sądzą ze pracując w monopolowym nic nie będą musieli robić otóż błąd. Przychodziłam niejednokrotnie towar nie ruszony nie szło przejść przez zaplecze✌️

@Dzasta

Właśnie pracowałam i co? Umowa się.skończyła czy z Tobą skończyli? :) Świetnych pracowników się nie puszcza no chyba ze zapija,ukradna lub oleja prace :)

@Dzasta

Mogłabym użyć wielu określeń na ich temat, ale słowa "fair" i "uczciwi" nie należą do nich. Toż to ludzie którzy wykorzystają Cię prędzej, niż będą FAIR

@S.P.

A tak z ciekawości tylko, bo skoro koleżance się udało jednak to Ty w ogóle próbowałaś wspólny język z nimi znaleźć i się jakoś dogadać?

@Dorota

Owszem, do czasu. Nie dało się z nimi dogadać i to tylko i wyłącznie ze względu na ich zachowanie, absurdalne wymagania i brak szacunku w stosunku do mnie. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że nigdzie nie jest idealnie i szefostwo bywa różne, ale na litość boską, nie można tak poniewierać ludźmi i oczekiwać, że będą szczęśliwymi i dobrymi pracownikami.

@S.P.

ech...Pamietam sytuacje jak miałam kolejkę na pół deptaka ma Aleksandry a "szef: samozwańczo zwany "kadrowym" zadzwonił,że w zyciu nie widział żeby ktoś miał tak w (usunięte przez administratora) prace jak ja...Po zxrobieniu raportu w 12 godzin około 12 tysięcy złotych...czyli około 1 tys na godzine a ja ponoć miałam w (usunięte przez administratora) prace..To kto wtedy obługiwał??? Menel???Lub samo piwo wyskakiwało z lodówek?Albo żadanie aby dziekować za pensje..(usunięte przez administratora)dziekowac za swoje zarobione pieniądze...Także wie, o czym mówisz.

Klaudia
@Dzasta

Tak oczywiście „kuleczko” pracowałaś i donosiłas na wszystkich. Patrząc jednak na Ciebie i twoj szczurzy charakter to idealnie się tam nadawałaś. Dla Ciebie to praca marzeń.

Ja jarzabek
@Klaudia

Ciekawi mnie jedna rzecz. Skoro Justyna,samozwańczy zwana Dzasta,uważa szefostwo za cudowne,Justynę kierowniczka za złota a prace za wzajemnością rozwijająca jej psychikę to czemu już mnie pracuje? Mając taka pracę jak ona pisze trzymałam sie jej jak komendant granat,jak świnka grzebienie,jak łysy pasty piłkarskiej :) A fakt,ze już tam nie pracujecie zastanawiające :/

Św. Mikołaj

Wesołych Świąt dla wszystkich, a dla państwa P. tylko rózga i kawałek węgla w tym roku.

M

Nie wróciłabym tam nawet gdyby była to ostatnia praca na świecie.

Monia
@M

Przyjdzie taki dzień, że będą mieli tylko dwa sklepy i sami będą stać za kasą, bo do reszty sklepów nie będą mieli pracowników i tego im życzę za całe zło które czynią ludziom. A mieli naprawdę dobrych pracowników i ich nie szanowali. Dno i wodorosty.

@Monia

Hej, a miałam takie rozkminy, czy nie wysłać tam papierów do nich. Chyba przystopuję na trochę i poczytam najpierw, co tutaj piszecie. To co takiego tam się dzieje, że tak ich oceniasz? Co robią?

@Dorota

Zwyczajnie są nieuczciwi. Zresztą, jak można wierzyć, że są uczciwi, skoro pierwsza rzecz, jaką od nich usłyszysz to: "My tu jesteśmy w porządku i uczciwi". Będziesz te słowa słyszała często, a jeśli chodzi o mnie to nie wierze w słowa powtarzane często. To jedna sprawa. Druga sprawa: Wystarczy, że ktoś z szefostwa miał zły dzień to nie omieszkają wyładować na Tobie swojej frustracji. Opinie tu napisane są niestety prawdziwe i można powiedzieć jeszcze wiele, ale szkoda nerwów. Karma prędzej czy później wraca i do nich też wróci. Wtedy, tak jak powiedziała koleżanka wyżej na jednym sklepie stanie on, a na drugim ona.

Jola

jak widać Panstwo P usiłują zgłaszać komentarze,które im nie pasuja bo wytykają wyzwiska,fałszywe oskarzenia pracowników,sprzedaż alkoholu pijanym i niepełnoletnim opraz alkoholu bez akcyzy.O zamknieciu shota na kurnikach też cisza. Do tego niewypłacanie pensji,wyzwiska...Nie wspomnę o tym iż jako jedyna musiałam ciągnąc wszystkie nocki w weekendy ma Aleksandry.Schodziłam z nocki o 6 rano w niedziele a w poniedziałek na 6 znowu do pracy-jak prosiłam o zmianę grafiku bo fizycznie nie dało się tak funkcjonować to grochem o sciane.Jak wylądowałam na L4 to wielkie zdziwienie,ze jak L4? Jak złamany kręgosłup? Jak własciciele sklepu chcą to odszukam chetnie smsy z wyzkiskami i bluzgami pod moim adresem na starym telefonie żeby [rzestali głupkowato pytać o podstawe negatywnych komentarzy.A jesli są tacy peweni swojego to niech sprawę zgłoszą w prokuraturze-zobaczymy kto bedzie miał racje

Kala
@Jola

Witam. Mnie tez obrażali. I wydzwaniał szef na telefon służbowy i mnie obrażał. Nie ma co z takim towarzystwem w ogóle rozmawiać ponieważ to zwykły margines społeczny.

@Kala

Jak konkretnie obrażał i w sumie to po co?

Aga
@Dorota

Bo to taki człowiek, bez szacunku do innych ludzi, (usunięte przez administratora) jakich mało kompletnie bez kultury osobistej.

@Aga

A jaki sposób? Bo rozumiem, że z własnego doświadczenia piszesz?

@Jola

O ile mnie pamięć nie myli to w (usunięte przez administratora) przygralas i zostałaś zwolniona. L4? Kazdy może załatwić XD

@Dzasta

OooOoo Justynka Aleksandry się odezwała :) jak Cię wolali? Opowiedz nam,co przegrałalam bo nie jesteśmy w temacie? A ja w szczególności :) A skoro twierdzisz,ze miałam załatwione L4 to udowodnij :) że było lewe :) inspekcja,NFZ chętnie wysłuchaja czarnych wyjaśnień i insynuacji :)

@Jola

Przygralas w kulki i tyle zamiast zachować się po ludzku nic nie mówiąc odeszłaś. I na litość boska o jakich ty 12 tys piszesz XD ten sklep w zyciu tyle nie zarobił zamiast leczyc kregosklup proponuję psychiatre????✌️ na marginesie nawet dostawy nie umiałaś rozłożyć więc jeżeli się nic nie robi to wiesz ????‍????

@Dzasta

Lepiej opowiedz czemu Ty już tam nie pracujesz :D bo to,ze bzdury piszesz o innych to swietnie już wszyscy wiemy :) do tego nawet porządnie imienia nie napiszesz tylko kryjesz się pod pseudonimem :) obawiasz się czegoś?

Sławek
@Jola

Nie gadajcie dziewczyny dobry ze mnie szef

Iza

Ale to tylko w twojej głowie tak to wygląda.

Sławek
@Sławek

Tak oczywiście.Super szef.Wspaniały,dający zarobić,uczciwy,rzetelny i wypłacany. A po drugiej stronie siedzą (usunięte przez administratora) i uwierzą we wszystko a później wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie w jednej (usunięte przez administratora) skupiając każdy z każdym :)

Były Pracownik

WITAM ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO KASJER - SPRZEDAWCA SHOT MARKET KRAKÓW UL. KURNIKI OBOK GALERIA KRAKOWSKA!!! WYNAGRODZENIE 16zł NETTO za 1RBG + premie obrotowe 50zł od utargu oraz premia miesięczna do 200zł średnie wynagrodzenie miesięczne za to 3000zł netto + premie!!! WSZYSTKIE ŚWIĘTA 100% PŁATNE !!! CZAS PRACY Elastyczny czas pracy dostosowany do możliwości pracownika, grafik tworzony na końcu miesiąca poprzedzającego okres kolejnego miesiąca wspólnie i w porozumieniu z kierownikiem. GODZINY PRACY Od poniedziałku do niedzieli od godz 6:00 do 14:30 oraz od 14:30 do 23:00 MIEJSCE PRACY Kraków ul. Kurniki 7 obok Galerii Krakowskiej 5m od przystanków MPK, 50m od przystanku tramwajowego, 100m od Dworca Głównego Kraków. WYMAGANIA Sprzedaż towarów i usług ( LOTTO ciepłe napoje), dbanie o porządek na sklepie, odbiór towarów, dokładanie towarów, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ I TERMINALI PŁATNICZYCH . 3 miesięczne doświadczenie w handlu, mile widziane znajomość obsługi lottomatu. PROSIMY O PRZESYŁANIE CV NA ADRES E-MAIL OLX a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt telefoniczny pod nr. 50*****42!!! ZAPRASZAMY OSOBY CHĘTNE DO PRACY!!! Ogłoszenie znalezione na OLX, które chętnie skomentuje i rozłożę na czynniki pierwsze. Zaczynając od wynagrodzenia, 16zł na rękę? Każdy kto tam obecnie pracuje u nich to chyba ma niezłą beke, bo tak naprawdę to dostaje 15,70zł netto. Z czego 0,70gr nie liczą do każdej godziny, więc ładnie zaniżają do 15zł na rękę. 50zł od obrotu? Tak jasne, to chyba tylko w niedziele, jak jest ruch, bo tak to żaden ich sklep tyle nie zarabia w niedziele. Zaznaczam, że te 50zł to otrzymasz, jak obrót będzie powyżej 7000zł, na Twojej zmianie. Premia miesięczna? O czymś takim to nikt nigdy tam nie słyszał. legendy krążą o tej premii. Wszystkie święta płatne 100%? No ja myślę, że nikt nie będzie robił dla was za te marne 15zł. Grafik tworzony z kierowniczką co ma pod sobą X sklepów i jest zmęczona, gwarantuję Ci, że będzie elastyczny hehe. Rozumiem, że w rubryce WYMAGANIA znalazły się OBOWIĄZKI bo Patrycji zabrakło znaków przez te akapity. Haha, nie byłam nigdy orłem z polskiego, ale jak widzę ilość wykrzykników w tym ogłoszeniu to mnie żołądek boli, a moja nauczycielka pewno w grobie przewraca się. Podsumowując... Idź do tej pracy, będziecie mieli o czym plotkować z przyjaciółmi, polecam!!! A tak na poważnie to oszczędź sobie kontaktu z ludźmi mniej inteligentnymi od Ciebie, krwiożerczymi jak piranie i chytrymi jak lisy. Będziesz zdrowszy. Chyba, że 15zł na rękę Ciebie satysfakcjonuję, to powodzenia życzę.

Justyna
@Były Pracownik

No i to idealnie podsumowalo sytuacje. Dziekuje

porazka nie idzcie tam pracowac nawet

S.P.

Pracowałam tam wystarczająco długo i stanowczo odradzam współpracy z nimi. (usunięte przez administratora) Płacą mało, jak na ilość obowiązków, jakie ma u nich pracownik, a jest na porządku dziennym. Zróbcie sobie przysługę i nie pracujcie dla nich, to okropni ludzie.

@S.P.

Z pensja za ilość roboty się.Stawka żenująca niska w stosunku do wymagań szefostwo,ilości pracy oraz szacowania się czesto z pisanymi i agresywnym "kolegami"

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Pietrusa Dionizos - Kraków

• Jak się pracuje w Patrycja Pietrusa Dionizos?

Zobacz opinie na temat firmy Patrycja Pietrusa Dionizos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

Patrycja Pietrusa Dionizos
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Aleksandry 3A
    30-837 Kraków