Opinie o Ostry Pazur Dominika Ważna w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ostry Pazur Dominika Ważna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ostry Pazur Dominika Ważna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostry Pazur Dominika Ważna w Tarnów

Aga Nowy wpis

Bardzo polecam Dominikę jako instruktora, atmosfera na szkoleniu jest luźna, miło się pracuje, Dominika jest konkretna szczera i normalna! Jest pomocna, zaangażowana i co ważne- udziela wsparcia tez po szkoleniu.

Iza

To jednoosobowa działalność ? Prowadzi ta pani kursy?

Kama
@Iza

Prowadzi szkolenia.

Magdalena
@Kama

A czy aktualnie ma pracowników? Sprawdziłam jej profil, faktycznie robie świetne paznokcie. Zastanawiam się, czy nie podjąć współpracy, żeby się rozwinąć - czy pod tym kątem polecacie tę pracę?

Kama
@Magdalena

Pani Właścicielka non stop szuka nowych pracowników ( co można zaobserwować na Instagramie), bo podobno nie da się tam wytrzymać dłużej iż rok. Byłe pracownice wszystkie odeszły, a świetnie robiły paznokcie. Z całego serca nie polecam pracy w tym miejscu - dla własnego zdrowia psychicznego.

Krystyna
@Kama

A Ty piszesz jako były pracownik? Bo z jednej strony piszesz, że podobno nie da się wtrzymać, a z drugiej, że nie polecasz pracy w tym miejscu. Daj znać, jesli tam pracowałaś, dlaczego pracownicy się zwalaniają i dlaczego nie polecasz

aga Nowy wpis
@Iza

Tak, prowadzi szkolenia i to świetne byłam już kilka razy i będę jeszcze nie raz. Dominika ma swój styl, jest konkretna, szczera i udziela wsparcia tez po szkoleniu, bardzo polecam

Jako miejsce pracy szczerze nie polecam. Pani Dominika zna się na fachu ale swoich pracowników traktuje jak swoją służbę. Nie chodzi o to że wydaje polecenia (to jest oczywiste). Ale sposób w jaki to robi jest niedopuszczalny. Bardzo ciężka osoba do współpracy. Niestety głównym zarzutem jest brak dotrzymywania słowa w kwestii wypłaty. Wszystkie pracownice (oprócz stawki godzinowej na umowie zlecenie) obiecane miały 30% od klientki. W dniu wypłaty żadna z Nas nie dostała tychże 30%. Pani Dominika nie zadbała o to by każda z pracownic miała swój sprzęt (wymiana frezami między jednym a drugim pracownikiem) również brak autoklawu jest niedopuszczalne przy takim obrocie klientek. Pani Dominika często przyprowadza swojego psa do salonu co może być uciążliwe, ponieważ trzeba cały czas go pilnować. W ogólnym obyciu z ludźmi uważa się za kogoś lepszego. Dla swoich stałych klientek jest przemiła, natomiast w stosunku do nowych jest nieuprzejma.

Klientka Nowy wpis

Absolutnie zgadzam się z każdym napisanym tu słowem. Jestem klientka salonu od dawna, ale zawsze korzystałam z usług innych pracowników. Przez ten czas byłam wiele razy świadkiem nieprzyjemnego traktowania klientek przez właścicielkę. Często odmawiała usługi, bo ktoś się niewłaściwie zapisał i jedyne co proponowała to skrócenie paznokci na zero. Masowe zwolnienie wszystkich zmusiło mnie do korzystania z usług pani Dominiki. I jest naprawdę absolutnie nieprzyjemna, mam wrażenie jakby robiła to za karę. Prywatne rozmowy w trakcie, odchodzenie od stanowiska bez słowa, rozpoczęcie pracy kilkanaście minut po czasie, żeby na koniec dodać ze nie starczy czasu na zdobienie… Straszna szkoda, bo salon naprawdę wyróżnia się jakością

Beata Nowy wpis

Z tego co widzę właścicielka reklamuje się chyba na insta, skoro tam szuka do siebie pracownic. Aż weszłam z ciekawości i nawet fajnie robi. ;) Czy większość klientek trafiła do niej właśnie dzięki temu marketingowi? Czy jednak jakoś inaczej do niej trafiłyście? Jak?

Aplikowałeś do firmy Ostry Pazur Dominika Ważna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joanna

Super po względem jakości

Klientka

Niestety potwierdzam wszystkie poniższe opinie, bo w krakowskim salonie tej Pani dzieją się identyczne sytuacje. Rotacja pracowników to już norma, co chwile poszukuje nowych stylistek. W stosunku do klientek jest niemiła, uważając się za wspaniałą Panią Właściciel. Dobra w swoim fachu, ale ciężka we współpracy… jakiejkolwiek.

Klientka

Najlepsza w Krakowie Staranna, dokładna wręcz perfekcyjna Ostry Pazur, polecam!

Czy teraz pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Ostry Pazur Dominika Ważna w miejscowości Tarnów? Będziemy wdzięczni za każdy info.

ex stylistka w salonie

Obecnie Pani Dominika nie posiada żadnego pracownika ponieważ dziewczyny nie zniosły warunków pracy i hurtem się zwolniły.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostry Pazur Dominika Ważna - Tarnów

Ostry Pazur Dominika Ważna
  • Parkowa 29 lok. 25